ΕΠΣ Αν. Αττικής - Β' Κατηγορία 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/9/19,
16:30
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - : - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
21/9/19,
16:30
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - : - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
21/9/19,
16:30
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - : - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
21/9/19,
16:30
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - : - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
22/9/19,
16:30
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - : - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
22/9/19,
16:30
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - : - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
22/9/19,
16:30
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - : - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
22/9/19,
16:30
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - : - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - : - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - : - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - : - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - : - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - : - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - : - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - : - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - : - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - : - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - : - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - : - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - : - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - : - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - : - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - : - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - : - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - : - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - : - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - : - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - : - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - : - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - : - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - : - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - : - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - : - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - : - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - : - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - : - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - : - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - : - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - : - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - : - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - : - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - : - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - : - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - : - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - : - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - : - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - : - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - : - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - : - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - : - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - : - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - : - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - : - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - : - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - : - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - : - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - : - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - : - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - : - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - : - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - : - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - : - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - : - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - : - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - : - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - : - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - : - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - : - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - : - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - : - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - : - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - : - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - : - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - : - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - : - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - : - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - : - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - : - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - : - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - : - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - : - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - : - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - : - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - : - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - : - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - : - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - : - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - : - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - : - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - : - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - : - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - : - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - : - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - : - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - : - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - : - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - : - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - : - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - : - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - : - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - : - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - : - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - : - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - : - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - : - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - : - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - : - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - : - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - : - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - : - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - : - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - : - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - : - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ