ΕΠΣ Αθηνών - Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/9/19,
16:30
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 2 : 0 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
21/9/19,
16:30
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 0 : 0 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
22/9/19,
16:30
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 0 : 2 ΚΑΜΑΤΕΡΟ
22/9/19,
16:30
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
22/9/19,
16:30
ΠΑΠΑΓΟΣ 1 : 3 ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
22/9/19,
16:30
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 0 : 2 ΡΟΥΦ
22/9/19,
16:30
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5 : 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/9/19,
16:30
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 1 : 2 ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
28/9/19,
16:30
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 : 0 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
28/9/19,
16:30
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 : 1 ΠΑΠΑΓΟΣ
29/9/19,
11:00
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 3 : 1 ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
29/9/19,
16:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3 : 2 ΧΑΪΔΑΡΙ
29/9/19,
16:30
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 4 : 0 ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
29/9/19,
16:30
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1 : 3 ΤΡΑΧΩΝΕΣ
29/9/19,
16:30
ΡΟΥΦ 2 : 1 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/10/19,
16:00
ΧΑΪΔΑΡΙ 0 : 1 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/19,
16:15
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 1 : 2 ΣΟΥΡΜΕΝΑ
5/10/19,
16:15
ΧΑΪΔΑΡΙ 3 : 3 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
5/10/19,
16:15
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 0 : 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
5/10/19,
16:15
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 1 : 3 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
6/10/19,
16:15
ΠΑΠΑΓΟΣ 1 : 0 ΚΑΜΑΤΕΡΟ
6/10/19,
16:15
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 : 0 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
6/10/19,
16:15
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6/10/19,
16:15
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 0 : 1 ΡΟΥΦ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
16:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 1 : 2 ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
12/10/19,
16:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 : 2 ΤΡΑΧΩΝΕΣ
12/10/19,
16:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 : 2 ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
13/10/19,
11:00
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 0 : 0 ΠΑΠΑΓΟΣ
13/10/19,
16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1 : 4 ΧΑΪΔΑΡΙ
13/10/19,
16:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 1 : 0 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
13/10/19,
16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4 : 0 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
13/10/19,
16:00
ΡΟΥΦ 1 : 0 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/10/19,
16:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19/10/19,
16:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - : - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
19/10/19,
16:00
ΧΑΪΔΑΡΙ - : - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
19/10/19,
16:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - : - ΡΟΥΦ
20/10/19,
16:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - : - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
20/10/19,
16:00
ΠΑΠΑΓΟΣ - : - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
20/10/19,
16:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
20/10/19,
16:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - : - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - : - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - : - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - : - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - : - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - : - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - : - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΡΟΥΦ - : - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΧΑΪΔΑΡΙ - : - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - : - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - : - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - : - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - : - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΠΑΠΑΓΟΣ - : - ΡΟΥΦ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - : - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - : - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - : - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - : - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - : - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ - : - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΡΟΥΦ - : - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - : - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - : - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - : - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - : - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ - : - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - : - ΡΟΥΦ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΠΑΠΑΓΟΣ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - : - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - : - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - : - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - : - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - : - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΠΑΓΟΣ - : - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΡΟΥΦ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - : - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΧΑΪΔΑΡΙ - : - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - : - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - : - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - : - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - : - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - : - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΡΟΥΦ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - : - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - : - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - : - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - : - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ - : - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΡΟΥΦ - : - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - : - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - : - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - : - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - : - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - : - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - : - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ - : - ΡΟΥΦ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - : - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - : - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΧΑΪΔΑΡΙ - : - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - : - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΡΟΥΦ - : - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΠΑΠΑΓΟΣ - : - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - : - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - : - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - : - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - : - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - : - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - : - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - : - ΡΟΥΦ