ΕΠΣ Αθηνών - Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/9/19,
16:30
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 2 : 0 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
21/9/19,
16:30
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 0 : 0 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
22/9/19,
16:30
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 0 : 2 ΚΑΜΑΤΕΡΟ
22/9/19,
16:30
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
22/9/19,
16:30
ΠΑΠΑΓΟΣ 1 : 3 ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
22/9/19,
16:30
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5 : 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
22/9/19,
16:30
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 0 : 2 ΡΟΥΦ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/9/19,
16:30
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 1 : 2 ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
28/9/19,
16:30
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 : 0 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
28/9/19,
16:30
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 : 1 ΠΑΠΑΓΟΣ
29/9/19,
11:00
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 3 : 1 ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
29/9/19,
16:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3 : 2 ΧΑΪΔΑΡΙ
29/9/19,
16:30
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 4 : 0 ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
29/9/19,
16:30
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1 : 3 ΤΡΑΧΩΝΕΣ
29/9/19,
16:30
ΡΟΥΦ 2 : 1 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/10/19,
16:00
ΧΑΪΔΑΡΙ 0 : 1 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/19,
16:15
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 1 : 2 ΣΟΥΡΜΕΝΑ
5/10/19,
16:15
ΧΑΪΔΑΡΙ 3 : 3 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
5/10/19,
16:15
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 0 : 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
5/10/19,
16:15
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 1 : 3 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
6/10/19,
16:15
ΠΑΠΑΓΟΣ 1 : 0 ΚΑΜΑΤΕΡΟ
6/10/19,
16:15
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 : 0 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
6/10/19,
16:15
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6/10/19,
16:15
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 0 : 1 ΡΟΥΦ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
16:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 1 : 2 ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
12/10/19,
16:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 : 2 ΤΡΑΧΩΝΕΣ
12/10/19,
16:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 : 2 ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
13/10/19,
11:00
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 0 : 0 ΠΑΠΑΓΟΣ
13/10/19,
16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1 : 4 ΧΑΪΔΑΡΙ
13/10/19,
16:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 1 : 0 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
13/10/19,
16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4 : 0 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
13/10/19,
16:00
ΡΟΥΦ 1 : 0 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/10/19,
16:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 2 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19/10/19,
16:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 0 : 3 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
19/10/19,
16:00
ΧΑΪΔΑΡΙ 2 : 0 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
19/10/19,
16:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 2 : 1 ΡΟΥΦ
20/10/19,
16:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 : 2 ΣΟΥΡΜΕΝΑ
20/10/19,
16:00
ΠΑΠΑΓΟΣ 0 : 2 ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
20/10/19,
16:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3 : 0 ΚΑΜΑΤΕΡΟ
20/10/19,
16:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 2 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/10/19,
16:00
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 3 : 2 ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
26/10/19,
16:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 : 0 ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
26/10/19,
16:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 2 : 2 ΠΑΠΑΓΟΣ
26/10/19,
16:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 1 : 6 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
26/10/19,
16:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 3 : 2 ΧΑΪΔΑΡΙ
27/10/19,
15:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 2 : 6 ΤΡΑΧΩΝΕΣ
27/10/19,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0 : 0 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
27/10/19,
15:00
ΡΟΥΦ 3 : 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/19,
15:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 0 : 0 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
2/11/19,
15:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 1 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2/11/19,
15:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 1 : 1 ΚΑΜΑΤΕΡΟ
3/11/19,
15:00
ΧΑΪΔΑΡΙ 0 : 0 ΣΟΥΡΜΕΝΑ
3/11/19,
15:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4 : 0 ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
3/11/19,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 : 2 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
3/11/19,
15:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 : 3 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
3/11/19,
15:00
ΠΑΠΑΓΟΣ 0 : 1 ΡΟΥΦ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/11/19,
15:00
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 3 : 0 ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
9/11/19,
15:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 0 : 1 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
9/11/19,
15:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 0 : 0 ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
9/11/19,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
9/11/19,
15:00
ΠΑΠΑΓΟΣ 1 : 1 ΤΡΑΧΩΝΕΣ
10/11/19,
15:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 2 : 1 ΧΑΪΔΑΡΙ
10/11/19,
15:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 : 2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
10/11/19,
15:00
ΡΟΥΦ 6 : 2 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/11/19,
15:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 0 : 0 ΣΟΥΡΜΕΝΑ
16/11/19,
15:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 2 : 1 ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
16/11/19,
15:00
ΧΑΪΔΑΡΙ 1 : 1 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
17/11/19,
15:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 0 : 0 ΚΑΜΑΤΕΡΟ
17/11/19,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3 : 0 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
17/11/19,
15:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 1 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
17/11/19,
15:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 : 0 ΠΑΠΑΓΟΣ
17/11/19,
15:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 : 2 ΡΟΥΦ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/11/19,
15:00
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 0 : 0 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
23/11/19,
15:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 : 4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
23/11/19,
15:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 2 : 2 ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
23/11/19,
15:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 : 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
24/11/19,
11:00
ΠΑΠΑΓΟΣ 1 : 5 ΧΑΪΔΑΡΙ
24/11/19,
15:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 : 2 ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
24/11/19,
15:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 1 : 0 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
24/11/19,
15:00
ΡΟΥΦ 1 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/11/19,
15:00
ΧΑΪΔΑΡΙ 1 : 2 ΤΡΑΧΩΝΕΣ
30/11/19,
15:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 1 : 3 ΚΑΜΑΤΕΡΟ
30/11/19,
15:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 1 : 0 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
30/11/19,
15:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 0 : 2 ΠΑΠΑΓΟΣ
1/12/19,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0 : 0 ΣΟΥΡΜΕΝΑ
1/12/19,
15:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 2 : 1 ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
1/12/19,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0 : 2 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
1/12/19,
15:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 : 1 ΡΟΥΦ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/19,
15:00
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 3 : 0 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
7/12/19,
15:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 0 : 0 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
7/12/19,
15:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 0 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8/12/19,
11:00
ΠΑΠΑΓΟΣ 1 : 2 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
8/12/19,
15:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 : 1 ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
8/12/19,
15:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 3 : 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
8/12/19,
15:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4 : 2 ΧΑΪΔΑΡΙ
8/12/19,
15:00
ΡΟΥΦ 3 : 0 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/12/19,
15:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 2 : 2 ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
14/12/19,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0 : 7 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
14/12/19,
15:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 : 1 ΚΑΜΑΤΕΡΟ
14/12/19,
15:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 3 : 0 ΠΑΠΑΓΟΣ
14/12/19,
15:00
ΧΑΪΔΑΡΙ 1 : 2 ΡΟΥΦ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/12/19,
15:00
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 : 0 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
21/12/19,
15:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 : 0 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
21/12/19,
15:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 1 : 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
21/12/19,
15:00
ΧΑΪΔΑΡΙ 4 : 0 ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
22/12/19,
15:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 3 : 2 ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
22/12/19,
15:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4 : 1 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
22/12/19,
15:00
ΠΑΠΑΓΟΣ 1 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
22/12/19,
15:00
ΡΟΥΦ 4 : 1 ΚΑΜΑΤΕΡΟ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/1/20,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0 : 1 ΣΟΥΡΜΕΝΑ
4/1/20,
15:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 4 : 2 ΤΡΑΧΩΝΕΣ
5/1/20,
15:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 0 : 0 ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/1/20,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 : 1 ΤΡΑΧΩΝΕΣ
11/1/20,
15:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 0 : 2 ΣΟΥΡΜΕΝΑ
11/1/20,
15:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 : 1 ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
11/1/20,
15:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 0 : 1 ΧΑΪΔΑΡΙ
11/1/20,
15:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 0 : 3 ΡΟΥΦ
11/1/20,
15:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 2 : 3 ΠΑΠΑΓΟΣ
12/1/20,
15:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 2 : 0 ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
12/1/20,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1 : 0 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/1/20,
15:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 : 0 ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
18/1/20,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 : 5 ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
18/1/20,
15:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 : 1 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
18/1/20,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0 : 0 ΠΑΠΑΓΟΣ
18/1/20,
15:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 3 : 2 ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
18/1/20,
15:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 1 : 1 ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΡΟΥΦ 0 : 3 ΣΟΥΡΜΕΝΑ
19/1/20,
15:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 2 : 3 ΧΑΪΔΑΡΙ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/1/20,
15:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3 : 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
25/1/20,
15:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 1 : 2 ΚΑΜΑΤΕΡΟ
25/1/20,
15:00
ΧΑΪΔΑΡΙ 3 : 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
25/1/20,
15:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 0 : 1 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
25/1/20,
15:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 0 : 1 ΡΟΥΦ
26/1/20,
15:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 1 : 4 ΣΟΥΡΜΕΝΑ
26/1/20,
15:00
ΠΑΠΑΓΟΣ 0 : 0 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
26/1/20,
15:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 3 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/2/20,
15:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 0 : 1 ΧΑΪΔΑΡΙ
1/2/20,
15:00
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 0 : 0 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
1/2/20,
15:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 5 : 2 ΠΑΠΑΓΟΣ
1/2/20,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0 : 1 ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
1/2/20,
15:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 : 1 ΤΡΑΧΩΝΕΣ
1/2/20,
15:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 3 : 0 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
1/2/20,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 : 5 ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
2/2/20,
15:00
ΡΟΥΦ 2 : 0 ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/2/20,
15:00
ΧΑΪΔΑΡΙ 1 : 2 ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8/2/20,
15:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 2 : 3 ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
8/2/20,
15:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 2 : 0 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
8/2/20,
15:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 : 1 ΚΑΜΑΤΕΡΟ
8/2/20,
15:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 1 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
9/2/20,
15:00
ΠΑΠΑΓΟΣ 2 : 1 ΣΟΥΡΜΕΝΑ
9/2/20,
15:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3 : 2 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
9/2/20,
15:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 0 : 0 ΡΟΥΦ
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/2/20,
15:00
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 : 1 ΤΡΑΧΩΝΕΣ
15/2/20,
15:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 3 : 0 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
15/2/20,
15:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 : 1 ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
15/2/20,
15:00
ΡΟΥΦ 1 : 0 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
15/2/20,
15:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 : 1 ΧΑΪΔΑΡΙ
16/2/20,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0 : 0 ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
16/2/20,
15:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 1 : 2 ΠΑΠΑΓΟΣ
16/2/20,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 : 2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/2/20,
15:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 2 : 1 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
22/2/20,
15:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 : 0 ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
22/2/20,
15:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 1 : 2 ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
22/2/20,
15:00
ΧΑΪΔΑΡΙ 1 : 1 ΚΑΜΑΤΕΡΟ
22/2/20,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0 : 0 ΡΟΥΦ
23/2/20,
15:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 : 0 ΣΟΥΡΜΕΝΑ
23/2/20,
15:00
ΠΑΠΑΓΟΣ 1 : 1 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
23/2/20,
15:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 3 : 0 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/3/20,
15:00
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 : 3 ΧΑΪΔΑΡΙ
7/3/20,
15:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 : 2 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
7/3/20,
15:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 0 : 2 ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
7/3/20,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0 : 1 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
7/3/20,
15:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 2 : 2 ΤΡΑΧΩΝΕΣ
7/3/20,
15:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 2 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
7/3/20,
15:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 3 : 0 ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
7/3/20,
15:00
ΡΟΥΦ 4 : 1 ΠΑΠΑΓΟΣ
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - : - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - : - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - : - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ - : - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - : - ΡΟΥΦ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - : - ΠΑΠΑΓΟΣ
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - : - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - : - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - : - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - : - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - : - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΠΑΓΟΣ - : - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΡΟΥΦ - : - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - : - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - : - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - : - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - : - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - : - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - : - ΡΟΥΦ
ΧΑΪΔΑΡΙ - : - ΠΑΠΑΓΟΣ
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - : - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - : - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - : - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΠΑΠΑΓΟΣ - : - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - : - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - : - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΡΟΥΦ - : - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
 
27η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - : - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - : - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - : - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - : - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - : - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ - : - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - : - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΡΟΥΦ
 
28η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - : - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - : - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - : - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΡΟΥΦ - : - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΑΠΑΓΟΣ - : - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
 
29η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - : - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - : - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - : - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - : - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - : - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - : - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - : - ΡΟΥΦ
 
28η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - : - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
 
30η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - : - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - : - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - : - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ - : - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΠΑΠΑΓΟΣ - : - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΡΟΥΦ - : - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ