ΕΠΣ Αθηνών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2018 - 2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/9/18,
16:30
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1 : 2 ΒΥΡΩΝ
22/9/18,
16:30
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 3 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
22/9/18,
16:30
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 1 : 1 ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
23/9/18,
16:30
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1 : 0 ΥΜΗΤΤΟΣ
23/9/18,
16:30
ΠΕΥΚΗ 0 : 2 ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
23/9/18,
16:30
ΜΕΛΙΣΣΙΑ 7 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
23/9/18,
16:30
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 0 : 0 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
23/9/18,
16:30
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2 : 0 ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/9/18,
16:30
ΒΥΡΩΝ 0 : 1 ΙΕΡΑΠΟΛΗ
29/9/18,
16:30
ΥΜΗΤΤΟΣ 3 : 1 ΠΕΥΚΗ
30/9/18,
16:30
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 0 : 2 ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
30/9/18,
16:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 0 : 0 ΜΕΛΙΣΣΙΑ
30/9/18,
16:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 : 2 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/10/18,
16:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 0 : 1 ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
6/10/18,
16:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2 : 1 ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
6/10/18,
16:00
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0 : 1 ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
7/10/18,
16:00
ΠΕΥΚΗ 3 : 1 ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
7/10/18,
16:00
ΜΕΛΙΣΣΙΑ 4 : 0 ΒΥΡΩΝ
7/10/18,
16:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 1 : 0 ΥΜΗΤΤΟΣ
7/10/18,
16:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 1 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
7/10/18,
16:00
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/10/18,
16:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 1 : 1 ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
10/10/18,
16:00
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 2 : 0 ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
10/10/18,
16:00
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 : 0 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/10/18,
16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2 : 1 ΠΕΥΚΗ
13/10/18,
16:00
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1 : 1 ΙΕΡΑΠΟΛΗ
13/10/18,
16:00
ΒΥΡΩΝ 1 : 2 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
13/10/18,
16:00
ΥΜΗΤΤΟΣ 1 : 1 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
13/10/18,
16:00
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 : 2 ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
14/10/18,
16:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 1 : 1 ΜΕΛΙΣΣΙΑ
14/10/18,
16:00
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 2 : 1 ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
14/10/18,
16:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 0 : 1 ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/18,
16:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 1 : 1 ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
20/10/18,
16:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 0 : 1 ΥΜΗΤΤΟΣ
20/10/18,
16:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1 : 0 ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
21/10/18,
16:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 2 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
21/10/18,
16:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 1 : 0 ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
21/10/18,
16:00
ΜΕΛΙΣΣΙΑ 6 : 1 ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
21/10/18,
16:00
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1 : 1 ΒΥΡΩΝ
21/10/18,
16:00
ΠΕΥΚΗ 1 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/10/18,
16:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 4 : 1 ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
27/10/18,
16:00
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1 : 0 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
27/10/18,
16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 : 2 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
27/10/18,
16:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 0 : 4 ΜΕΛΙΣΣΙΑ
27/10/18,
16:00
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 1 : 2 ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
27/10/18,
16:00
ΒΥΡΩΝ 3 : 1 ΠΕΥΚΗ
28/10/18,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 2 : 0 ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
28/10/18,
15:00
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 : 0 ΥΜΗΤΤΟΣ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/11/18,
15:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 0 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
3/11/18,
15:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 2 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
3/11/18,
15:00
ΥΜΗΤΤΟΣ 0 : 1 ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
4/11/18,
15:00
ΠΕΥΚΗ 3 : 2 ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
4/11/18,
15:00
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 4 : 0 ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
4/11/18,
15:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2 : 1 ΙΕΡΑΠΟΛΗ
4/11/18,
15:00
ΜΕΛΙΣΣΙΑ 2 : 0 ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
4/11/18,
15:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 3 : 2 ΒΥΡΩΝ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/11/18,
15:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 0 : 0 ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
10/11/18,
15:00
ΒΥΡΩΝ 1 : 2 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
10/11/18,
15:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1 : 1 ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
10/11/18,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 : 1 ΥΜΗΤΤΟΣ
10/11/18,
15:00
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 : 5 ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
11/11/18,
15:00
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1 : 2 ΠΕΥΚΗ
11/11/18,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 0 : 0 ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
11/11/18,
15:00
ΜΕΛΙΣΣΙΑ 2 : 2 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/11/18,
15:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 1 : 3 ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
17/11/18,
15:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 3 : 1 ΒΥΡΩΝ
17/11/18,
15:00
ΥΜΗΤΤΟΣ 0 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
17/11/18,
15:00
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 0 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
18/11/18,
15:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 2 : 0 ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
18/11/18,
15:00
ΠΕΥΚΗ 4 : 0 ΙΕΡΑΠΟΛΗ
18/11/18,
15:00
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1 : 2 ΜΕΛΙΣΣΙΑ
18/11/18,
15:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 1 : 1 ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/11/18,
15:00
ΒΥΡΩΝ 1 : 1 ΥΜΗΤΤΟΣ
24/11/18,
15:00
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1 : 0 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
24/11/18,
15:00
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
25/11/18,
15:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2 : 1 ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
25/11/18,
15:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 1 : 0 ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
25/11/18,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 1 : 0 ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
25/11/18,
15:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1 : 3 ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
25/11/18,
15:00
ΜΕΛΙΣΣΙΑ 1 : 0 ΠΕΥΚΗ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/12/18,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2 : 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
1/12/18,
15:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 1 : 0 ΙΕΡΑΠΟΛΗ
1/12/18,
15:00
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 1 : 2 ΒΥΡΩΝ
1/12/18,
15:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 0 : 0 ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
1/12/18,
15:00
ΥΜΗΤΤΟΣ 0 : 1 ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
2/12/18,
15:00
ΠΕΥΚΗ 1 : 1 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
2/12/18,
15:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 0 : 0 ΜΕΛΙΣΣΙΑ
2/12/18,
15:00
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1 : 0 ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/12/18,
15:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 2 : 1 ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
8/12/18,
15:00
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2 : 1 ΥΜΗΤΤΟΣ
8/12/18,
15:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 0 : 4 ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
8/12/18,
15:00
ΒΥΡΩΝ 2 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
8/12/18,
15:00
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 : 5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
9/12/18,
15:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 1 : 1 ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
9/12/18,
15:00
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1 : 0 ΠΕΥΚΗ
9/12/18,
15:00
ΜΕΛΙΣΣΙΑ 0 : 1 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/12/18,
15:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 1 : 2 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
15/12/18,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 3 : 3 ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
15/12/18,
15:00
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 2 : 0 ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
15/12/18,
15:00
ΥΜΗΤΤΟΣ 1 : 3 ΙΕΡΑΠΟΛΗ
15/12/18,
15:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 2 : 2 ΜΕΛΙΣΣΙΑ
16/12/18,
12:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 0 : 0 ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
16/12/18,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 1 : 0 ΒΥΡΩΝ
16/12/18,
15:00
ΠΕΥΚΗ 4 : 2 ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/12/18,
15:00
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
22/12/18,
15:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 : 3 ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
23/12/18,
15:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 1 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
23/12/18,
15:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2 : 1 ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
23/12/18,
15:00
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2 : 0 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
23/12/18,
15:00
ΠΕΥΚΗ 3 : 2 ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
23/12/18,
15:00
ΜΕΛΙΣΣΙΑ 2 : 0 ΥΜΗΤΤΟΣ
23/12/18,
15:00
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 : 3 ΒΥΡΩΝ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/1/19,
15:00
ΒΥΡΩΝ 2 : 1 ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
12/1/19,
15:00
ΥΜΗΤΤΟΣ 0 : 4 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
12/1/19,
15:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 1 : 1 ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
12/1/19,
15:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 0 : 0 ΠΕΥΚΗ
12/1/19,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2 : 0 ΙΕΡΑΠΟΛΗ
12/1/19,
15:00
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 0 : 4 ΜΕΛΙΣΣΙΑ
13/1/19,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 5 : 0 ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
13/1/19,
15:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 3 : 0 ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/1/19,
15:00
ΒΥΡΩΝ 2 : 0 ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
19/1/19,
15:00
ΥΜΗΤΤΟΣ 1 : 2 ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
19/1/19,
15:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 1 : 0 ΠΕΥΚΗ
19/1/19,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 : 1 ΜΕΛΙΣΣΙΑ
19/1/19,
15:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 0 : 2 ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
19/1/19,
15:00
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 0 : 2 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
19/1/19,
15:00
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 : 2 ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
20/1/19,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 4 : 1 ΙΕΡΑΠΟΛΗ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/1/19,
15:00
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1 : 2 ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
26/1/19,
15:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1 : 4 ΒΥΡΩΝ
26/1/19,
15:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2 : 0 ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
27/1/19,
15:00
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1 : 0 ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
27/1/19,
15:00
ΠΕΥΚΗ 2 : 1 ΥΜΗΤΤΟΣ
27/1/19,
15:00
ΜΕΛΙΣΣΙΑ 4 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
27/1/19,
15:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 1 : 0 ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
27/1/19,
15:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 4 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/2/19,
15:00
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 0 : 4 ΠΕΥΚΗ
2/2/19,
15:00
ΥΜΗΤΤΟΣ 2 : 3 ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
2/2/19,
15:00
ΒΥΡΩΝ 1 : 2 ΜΕΛΙΣΣΙΑ
2/2/19,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 : 2 ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
2/2/19,
15:00
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 : 0 ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
3/2/19,
15:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 3 : 0 ΙΕΡΑΠΟΛΗ
3/2/19,
15:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 2 : 0 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
3/2/19,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 0 : 3 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/2/19,
15:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 1 : 2 ΥΜΗΤΤΟΣ
9/2/19,
15:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 5 : 0 ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
10/2/19,
15:00
ΜΕΛΙΣΣΙΑ 3 : 0 ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
10/2/19,
15:00
ΠΕΥΚΗ 0 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
10/2/19,
15:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 : 1 ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
10/2/19,
15:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 2 : 0 ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
10/2/19,
15:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2 : 1 ΒΥΡΩΝ
10/2/19,
15:00
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/2/19,
15:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 0 : 2 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
16/2/19,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 : 1 ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
16/2/19,
15:00
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0 : 3 ΜΕΛΙΣΣΙΑ
16/2/19,
15:00
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 0 : 1 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
16/2/19,
15:00
ΒΥΡΩΝ 1 : 2 ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
16/2/19,
15:00
ΥΜΗΤΤΟΣ 2 : 5 ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
16/2/19,
15:00
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 : 3 ΙΕΡΑΠΟΛΗ
17/2/19,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 1 : 2 ΠΕΥΚΗ
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/2/19,
15:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 1 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
23/2/19,
15:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 1 : 4 ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
23/2/19,
15:00
ΥΜΗΤΤΟΣ 1 : 1 ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
24/2/19,
15:00
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2 : 2 ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
24/2/19,
15:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 1 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
24/2/19,
15:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 3 : 1 ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
24/2/19,
15:00
ΠΕΥΚΗ 1 : 3 ΒΥΡΩΝ
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/3/19,
15:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 1 : 1 ΠΕΥΚΗ
2/3/19,
15:00
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0 : 1 ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
2/3/19,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 3 : 1 ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
2/3/19,
15:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 0 : 2 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
2/3/19,
15:00
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 0 : 0 ΥΜΗΤΤΟΣ
2/3/19,
15:00
ΒΥΡΩΝ 1 : 1 ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
3/3/19,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 1 : 2 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
3/3/19,
15:30
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 : 4 ΜΕΛΙΣΣΙΑ
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/3/19,
15:00
ΜΕΛΙΣΣΙΑ 2 : 0 ΙΕΡΑΠΟΛΗ
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/3/19,
15:30
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2 : 3 ΒΥΡΩΝ
16/3/19,
15:30
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 1 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
16/3/19,
15:30
ΥΜΗΤΤΟΣ 3 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
16/3/19,
15:30
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 4 : 0 ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
17/3/19,
15:30
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 3 : 1 ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
17/3/19,
15:30
ΠΕΥΚΗ 1 : 0 ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
17/3/19,
15:30
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 4 : 2 ΙΕΡΑΠΟΛΗ
17/3/19,
15:30
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 0 : 1 ΜΕΛΙΣΣΙΑ
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/3/19,
15:30
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 2 : 1 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
23/3/19,
15:30
ΒΥΡΩΝ 0 : 0 ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
23/3/19,
15:30
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2 : 2 ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
23/3/19,
15:30
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 3 : 4 ΠΕΥΚΗ
23/3/19,
15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2 : 1 ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
24/3/19,
11:00
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 : 2 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
24/3/19,
15:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 1 : 1 ΥΜΗΤΤΟΣ
24/3/19,
15:30
ΜΕΛΙΣΣΙΑ 1 : 1 ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/3/19,
15:30
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 1 : 5 ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
30/3/19,
15:30
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 0 : 2 ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
30/3/19,
15:30
ΥΜΗΤΤΟΣ 3 : 2 ΒΥΡΩΝ
30/3/19,
15:30
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 2 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
30/3/19,
15:30
ΠΕΥΚΗ 0 : 4 ΜΕΛΙΣΣΙΑ
30/3/19,
15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 3 : 0 ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
31/3/19,
16:30
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1 : 0 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
31/3/19,
16:30
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 2 : 0 ΙΕΡΑΠΟΛΗ
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/4/19,
16:30
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 0 : 0 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
6/4/19,
16:30
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2 : 2 ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
6/4/19,
16:30
ΒΥΡΩΝ 1 : 1 ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
6/4/19,
16:30
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 1 : 0 ΥΜΗΤΤΟΣ
7/4/19,
16:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 2 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
7/4/19,
16:30
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 3 : 0 ΠΕΥΚΗ
7/4/19,
16:30
ΜΕΛΙΣΣΙΑ 0 : 1 ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
7/4/19,
16:30
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 : 2 ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
 
27η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/4/19,
16:30
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 3 : 2 ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
13/4/19,
16:30
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 0 : 3 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
13/4/19,
16:30
ΥΜΗΤΤΟΣ 3 : 1 ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
13/4/19,
16:30
ΠΕΥΚΗ 1 : 1 ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
13/4/19,
16:30
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 0 : 0 ΙΕΡΑΠΟΛΗ
13/4/19,
16:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 3 : 2 ΒΥΡΩΝ
13/4/19,
16:30
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 0 : 3 ΜΕΛΙΣΣΙΑ
14/4/19,
16:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 2 : 2 ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
 
28η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/4/19,
16:30
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 0 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
21/4/19,
16:30
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2 : 0 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
21/4/19,
16:30
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2 : 1 ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
21/4/19,
16:30
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 0 : 1 ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
21/4/19,
16:30
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 3 : 1 ΥΜΗΤΤΟΣ
21/4/19,
16:30
ΒΥΡΩΝ 4 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
21/4/19,
16:30
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 : 1 ΠΕΥΚΗ
21/4/19,
16:30
ΜΕΛΙΣΣΙΑ 5 : 0 ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
 
29η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/5/19,
17:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 3 : 0 ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
5/5/19,
17:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 0 : 4 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
5/5/19,
17:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 : 1 ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
5/5/19,
17:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 0 : 3 ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
5/5/19,
17:00
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 0 : 1 ΙΕΡΑΠΟΛΗ
5/5/19,
17:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 3 : 1 ΠΕΥΚΗ
5/5/19,
17:00
ΥΜΗΤΤΟΣ 0 : 2 ΜΕΛΙΣΣΙΑ
5/5/19,
17:00
ΒΥΡΩΝ 3 : 0 ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
 
30η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/5/19,
17:00
ΠΕΥΚΗ 0 : 2 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
12/5/19,
17:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 4 : 2 ΒΥΡΩΝ
12/5/19,
17:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 1 : 1 ΥΜΗΤΤΟΣ
12/5/19,
17:00
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
12/5/19,
17:00
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1 : 1 ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
12/5/19,
17:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 4 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
12/5/19,
17:00
ΜΕΛΙΣΣΙΑ 3 : 1 ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
12/5/19,
17:00
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 : 1 ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ