ΕΠΣ Αθηνών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/9/19,
16:30
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 : 1 ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
21/9/19,
16:30
ΠΕΥΚΗ 1 : 0 ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
21/9/19,
16:30
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 5 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
21/9/19,
16:30
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 : 0 ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
21/9/19,
16:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 3 : 0 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
22/9/19,
16:30
ΚΟΛΩΝΟΣ 1 : 1 ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
22/9/19,
16:30
ΤΑΤΑΥΛΑ 0 : 1 ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
22/9/19,
16:30
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 2 : 0 ΠΛΑΤΩΝ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/9/19,
16:30
ΠΕΥΚΗ 1 : 0 ΑΘΗΝΑΪΔΑ
28/9/19,
16:30
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 0 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
28/9/19,
16:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1 : 0 ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
29/9/19,
16:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 2 : 2 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
29/9/19,
16:30
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 1 : 1 ΚΟΛΩΝΟΣ
29/9/19,
16:30
ΠΛΑΤΩΝ 0 : 2 ΑΟ ΙΛΙΟΥ
29/9/19,
16:30
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 4 : 0 ΤΑΤΑΥΛΑ
29/9/19,
16:30
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 0 : 3 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/19,
16:15
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
5/10/19,
16:15
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 5 : 0 ΠΛΑΤΩΝ
5/10/19,
16:15
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 1 : 2 ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
5/10/19,
16:15
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 3 : 0 ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
6/10/19,
16:15
ΚΟΛΩΝΟΣ 1 : 2 ΠΕΥΚΗ
6/10/19,
16:15
ΤΑΤΑΥΛΑ 0 : 1 ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
6/10/19,
16:15
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2 : 0 ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
6/10/19,
16:15
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 1 : 3 ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
16:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 : 0 ΑΟ ΙΛΙΟΥ
12/10/19,
16:00
ΠΕΥΚΗ 1 : 1 ΤΑΤΑΥΛΑ
12/10/19,
16:30
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 0 : 1 ΚΟΛΩΝΟΣ
13/10/19,
11:30
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 1 : 4 ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
13/10/19,
16:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 2 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
13/10/19,
16:00
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 1 : 0 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
13/10/19,
16:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 1 : 0 ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
13/10/19,
16:15
ΠΛΑΤΩΝ 2 : 3 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/10/19,
16:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 2 : 0 ΠΕΥΚΗ
19/10/19,
16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0 : 1 ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
19/10/19,
16:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 : 0 ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
19/10/19,
16:15
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 3 : 1 ΠΛΑΤΩΝ
20/10/19,
16:00
ΤΑΤΑΥΛΑ 0 : 5 ΑΘΗΝΑΪΔΑ
20/10/19,
16:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 0 : 0 ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
20/10/19,
16:00
ΚΟΛΩΝΟΣ 2 : 2 ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
20/10/19,
16:15
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/10/19,
16:00
ΠΕΥΚΗ 3 : 0 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
26/10/19,
16:00
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 : 2 ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
26/10/19,
16:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1 : 1 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
27/10/19,
11:00
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 2 : 3 ΑΟ ΙΛΙΟΥ
27/10/19,
15:00
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 1 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
27/10/19,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 3 : 0 ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
27/10/19,
15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 1 : 2 ΠΛΑΤΩΝ
27/10/19,
15:15
ΚΟΛΩΝΟΣ 1 : 2 ΤΑΤΑΥΛΑ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/19,
15:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 3 : 0 ΠΕΥΚΗ
2/11/19,
15:00
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 0 : 1 ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
2/11/19,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 1 : 1 ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
2/11/19,
15:00
ΤΑΤΑΥΛΑ 5 : 0 ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
3/11/19,
15:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 1 : 2 ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
3/11/19,
15:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 1 : 3 ΑΘΗΝΑΪΔΑ
3/11/19,
15:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 2 : 0 ΚΟΛΩΝΟΣ
3/11/19,
15:00
ΠΛΑΤΩΝ 1 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/11/19,
15:00
ΠΕΥΚΗ 1 : 5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
9/11/19,
15:00
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 3 : 4 ΑΟ ΙΛΙΟΥ
9/11/19,
15:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 2 : 1 ΠΛΑΤΩΝ
9/11/19,
15:00
ΤΑΤΑΥΛΑ 0 : 5 ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
10/11/19,
11:30
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 1 : 0 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
10/11/19,
15:00
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 3 : 0 ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
10/11/19,
15:00
ΚΟΛΩΝΟΣ 0 : 2 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
10/11/19,
15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 1 : 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - : - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - : - ΠΕΥΚΗ
ΠΛΑΤΩΝ - : - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - : - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - : - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - : - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - : - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - : - ΤΑΤΑΥΛΑ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΕΥΚΗ - : - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - : - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - : - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - : - ΠΛΑΤΩΝ
ΚΟΛΩΝΟΣ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΤΑΤΑΥΛΑ - : - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - : - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΛΑΤΩΝ - : - ΠΕΥΚΗ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - : - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - : - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - : - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - : - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - : - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - : - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - : - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΕΥΚΗ - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - : - ΠΛΑΤΩΝ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - : - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΚΟΛΩΝΟΣ - : - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - : - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΤΑΤΑΥΛΑ - : - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - : - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - : - ΠΕΥΚΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - : - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - : - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - : - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΠΛΑΤΩΝ - : - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - : - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - : - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - : - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΕΥΚΗ - : - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - : - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - : - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - : - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΚΟΛΩΝΟΣ - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - : - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΤΑΤΑΥΛΑ - : - ΠΛΑΤΩΝ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - : - ΠΕΥΚΗ
ΠΛΑΤΩΝ - : - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - : - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - : - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - : - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - : - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - : - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - : - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ