ΕΠΣ Αθηνών - Β' Κατηγορία 3ος Όμιλος 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/9/19,
16:30
ΠΟΨ 0 : 1 ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
21/9/19,
16:30
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2 : 3 ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
21/9/19,
16:30
ΤΕΡΨΙΘΕΑ 1 : 0 ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
21/9/19,
16:30
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0 : 2 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
22/9/19,
11:00
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ 1 : 0 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
22/9/19,
16:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 1 : 3 ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
22/9/19,
16:30
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2 : 0 ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
22/9/19,
16:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 : 1 ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - : - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - : - ΠΟΨ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - : - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - : - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - : - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - : - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - : - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΟΨ - : - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - : - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - : - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - : - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - : - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - : - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - : - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - : - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - : - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - : - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - : - ΠΟΨ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - : - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - : - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - : - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - : - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - : - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - : - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - : - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - : - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - : - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - : - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΠΟΨ - : - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - : - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - : - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - : - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - : - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - : - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΠΟΨ - : - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - : - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - : - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - : - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - : - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - : - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - : - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - : - ΠΟΨ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - : - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - : - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - : - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - : - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - : - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - : - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - : - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΠΟΨ - : - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - : - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - : - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - : - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - : - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - : - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - : - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - : - ΠΟΨ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - : - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - : - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - : - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - : - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - : - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - : - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - : - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΠΟΨ - : - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - : - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - : - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - : - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - : - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - : - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - : - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - : - ΠΟΨ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - : - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - : - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - : - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - : - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - : - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - : - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - : - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΠΟΨ - : - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - : - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - : - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - : - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - : - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - : - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - : - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - : - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - : - ΠΟΨ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - : - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - : - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - : - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - : - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - : - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - : - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΠΟΨ - : - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - : - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - : - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - : - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - : - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - : - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - : - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - : - ΠΟΨ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - : - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - : - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - : - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ