ΕΠΣ Αθηνών - Γ' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/9/19,
16:30
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 3 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
21/9/19,
16:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 3 : 0 ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
22/9/19,
10:30
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 2 : 2 ΜΑΡΟΥΣΙ
22/9/19,
11:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 : 0 ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
22/9/19,
11:00
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ 5 : 1 ΛΕΟΝΤΕΣ
22/9/19,
11:00
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 1 : 0 ΠΑΤΗΣΙΑ
22/9/19,
16:30
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
22/9/19,
16:30
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 0 : 1 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/9/19,
16:30
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 1 : 3 ΓΑΛΑΞΙΑΣ
29/9/19,
10:00
ΛΕΟΝΤΕΣ 0 : 0 ΜΑΡΟΥΣΙ
29/9/19,
11:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 : 3 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
29/9/19,
11:00
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 0 : 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
29/9/19,
11:00
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 : 7 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
29/9/19,
13:00
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ 2 : 4 ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
29/9/19,
16:30
ΠΑΤΗΣΙΑ 2 : 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
29/9/19,
16:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 4 : 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/19,
16:15
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 1 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
5/10/19,
16:15
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 : 0 ΠΑΤΗΣΙΑ
6/10/19,
10:30
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 9 : 0 ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
6/10/19,
11:00
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 2 : 1 ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
6/10/19,
11:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 : 0 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
6/10/19,
11:00
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3 : 0 ΛΕΟΝΤΕΣ
6/10/19,
13:30
ΜΑΡΟΥΣΙ 3 : 1 ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
6/10/19,
16:15
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 0 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
16:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 0 : 3 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
13/10/19,
09:30
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ 3 : 0 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
13/10/19,
09:30
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3 : 3 ΓΑΛΑΞΙΑΣ
13/10/19,
12:30
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 3 : 5 ΜΑΡΟΥΣΙ
13/10/19,
12:30
ΛΕΟΝΤΕΣ 1 : 1 ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
13/10/19,
15:00
ΠΑΤΗΣΙΑ 2 : 3 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
13/10/19,
16:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 1 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
13/10/19,
16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4 : 4 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/10/19,
16:00
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 4 : 4 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
19/10/19,
16:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 0 : 1 ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
19/10/19,
16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 2 : 2 ΠΑΤΗΣΙΑ
20/10/19,
11:00
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 6 : 0 ΛΕΟΝΤΕΣ
20/10/19,
13:30
ΜΑΡΟΥΣΙ 1 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
20/10/19,
14:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 : 1 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
20/10/19,
16:00
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 0 : 6 ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
20/10/19,
16:00
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 : 0 ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/10/19,
16:00
ΠΑΤΗΣΙΑ 1 : 4 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
26/10/19,
16:00
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 3 : 0 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
26/10/19,
16:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 : 4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
27/10/19,
09:00
ΛΕΟΝΤΕΣ 3 : 1 ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
27/10/19,
11:00
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 5 : 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
27/10/19,
12:00
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ 3 : 0 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
27/10/19,
15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 3 : 0 ΜΑΡΟΥΣΙ
27/10/19,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4 : 1 ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/19,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 2 : 0 ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
2/11/19,
15:00
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0 : 3 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
2/11/19,
15:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 0 : 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ
2/11/19,
15:00
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 2 : 5 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
3/11/19,
09:00
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 1 : 5 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3/11/19,
09:30
ΜΑΡΟΥΣΙ 1 : 1 ΠΑΤΗΣΙΑ
3/11/19,
11:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 : 2 ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3/11/19,
15:00
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 2 : 0 ΛΕΟΝΤΕΣ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/11/19,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 1 : 1 ΜΑΡΟΥΣΙ
9/11/19,
15:00
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 2 : 1 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
10/11/19,
09:00
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ 5 : 2 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
10/11/19,
11:00
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
10/11/19,
12:00
ΛΕΟΝΤΕΣ 4 : 2 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
10/11/19,
15:00
ΠΑΤΗΣΙΑ 4 : 0 ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
10/11/19,
15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 3 : 1 ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
10/11/19,
15:00
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 4 : 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/11/19,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 0 : 1 ΓΑΛΑΞΙΑΣ
16/11/19,
15:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 : 1 ΛΕΟΝΤΕΣ
17/11/19,
09:00
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 1 : 2 ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
17/11/19,
10:00
ΜΑΡΟΥΣΙ 1 : 4 ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
17/11/19,
10:30
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 1 : 2 ΠΑΤΗΣΙΑ
17/11/19,
11:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 : 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
17/11/19,
15:00
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 : 6 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
17/11/19,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 : 3 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/11/19,
15:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 0 : 2 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
23/11/19,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 4 : 0 ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
24/11/19,
09:00
ΛΕΟΝΤΕΣ 0 : 3 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
24/11/19,
09:30
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 7 : 1 ΜΑΡΟΥΣΙ
24/11/19,
11:00
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 1 : 3 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
24/11/19,
12:00
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ 1 : 0 ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
24/11/19,
15:00
ΠΑΤΗΣΙΑ 3 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
24/11/19,
15:00
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 2 : 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/11/19,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 1 : 3 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
30/11/19,
15:00
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 2 : 2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
1/12/19,
09:00
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0 : 2 ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
1/12/19,
10:00
ΜΑΡΟΥΣΙ 1 : 1 ΓΑΛΑΞΙΑΣ
1/12/19,
11:00
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 0 : 3 ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
1/12/19,
11:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 : 3 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
1/12/19,
11:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 : 0 ΛΕΟΝΤΕΣ
1/12/19,
15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 2 : 1 ΠΑΤΗΣΙΑ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/19,
15:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - : - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
7/12/19,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - : - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
8/12/19,
09:00
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
8/12/19,
09:30
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - : - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
8/12/19,
11:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
8/12/19,
11:00
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - : - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
8/12/19,
12:00
ΛΕΟΝΤΕΣ - : - ΠΑΤΗΣΙΑ
8/12/19,
15:00
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - : - ΜΑΡΟΥΣΙ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - : - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΑΡΟΥΣΙ - : - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - : - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - : - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - : - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ - : - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - : - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - : - ΛΕΟΝΤΕΣ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - : - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - : - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - : - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - : - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - : - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΛΕΟΝΤΕΣ - : - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - : - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - : - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - : - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΤΗΣΙΑ - : - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - : - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - : - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΜΑΡΟΥΣΙ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - : - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - : - ΛΕΟΝΤΕΣ