ΕΠΣ Αθηνών - Γ' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2018 - 2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/9/18,
16:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 0 : 0 ΤΑΤΑΥΛΑ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ 3 : 0 ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
30/9/18,
11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
30/9/18,
11:00
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 2 : 3 ΑΡΙΩΝ
30/9/18,
12:00
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3 : 1 ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
30/9/18,
16:30
ΠΑΓΚΡΑΤΙ 1 : 0 ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ 0 : 3 ΓΑΛΑΞΙΑΣ
6/10/18,
16:00
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 0 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
6/10/18,
16:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 0 : 4 ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
7/10/18,
11:00
ΑΡΙΩΝ 0 : 2 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
7/10/18,
11:00
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0 : 3 ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
7/10/18,
11:00
ΤΑΤΑΥΛΑ 2 : 0 ΠΑΓΚΡΑΤΙ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 3 : 0 ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
13/10/18,
16:00
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 : 2 ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
13/10/18,
16:00
ΠΑΓΚΡΑΤΙ 2 : 0 ΑΡΙΩΝ
14/10/18,
11:00
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 1 : 1 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
14/10/18,
11:00
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ 4 : 0 ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
14/10/18,
11:00
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 : 1 ΤΑΤΑΥΛΑ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ 0 : 3 ΠΑΓΚΡΑΤΙ
20/10/18,
16:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 1 : 2 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
20/10/18,
16:00
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2 : 4 ΓΑΛΑΞΙΑΣ
21/10/18,
11:00
ΤΑΤΑΥΛΑ 6 : 0 ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
21/10/18,
11:00
ΑΡΙΩΝ 4 : 1 ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
21/10/18,
16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0 : 0 ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3 : 0 ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
3/11/18,
15:00
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 1 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
3/11/18,
15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 1 : 1 ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
4/11/18,
11:00
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 : 2 ΤΑΤΑΥΛΑ
4/11/18,
11:00
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 0 : 6 ΑΡΙΩΝ
4/11/18,
11:00
ΠΑΓΚΡΑΤΙ 1 : 2 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ 0 : 3 ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
10/11/18,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 1 : 2 ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
10/11/18,
15:00
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1 : 0 ΠΑΓΚΡΑΤΙ
11/11/18,
10:30
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ 2 : 0 ΓΑΛΑΞΙΑΣ
11/11/18,
11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0 : 1 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
11/11/18,
11:00
ΑΡΙΩΝ 2 : 1 ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 3 : 0 ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
17/11/18,
15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 1 : 2 ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
18/11/18,
11:00
ΤΑΤΑΥΛΑ 3 : 2 ΑΡΙΩΝ
18/11/18,
15:00
ΠΑΓΚΡΑΤΙ 1 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
18/11/18,
15:00
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4 : 4 ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
18/11/18,
15:00
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 3 : 2 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ 0 : 3 ΤΑΤΑΥΛΑ
24/11/18,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0 : 1 ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
24/11/18,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 1 : 1 ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
24/11/18,
15:00
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 3 : 1 ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
25/11/18,
10:30
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ 2 : 0 ΠΑΓΚΡΑΤΙ
25/11/18,
11:00
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 1 : 0 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΡΙΩΝ 3 : 0 ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
2/12/18,
11:00
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 3 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
2/12/18,
11:00
ΤΑΤΑΥΛΑ 3 : 1 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
2/12/18,
11:00
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 : 3 ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
2/12/18,
11:00
ΠΑΓΚΡΑΤΙ 2 : 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ
2/12/18,
11:45
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 : 2 ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/12/18,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 6 : 1 ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
8/12/18,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 : 1 ΑΡΙΩΝ
8/12/18,
15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 2 : 0 ΠΑΓΚΡΑΤΙ
8/12/18,
15:00
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 0 : 0 ΤΑΤΑΥΛΑ
9/12/18,
10:30
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ 2 : 0 ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
9/12/18,
11:00
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 0 : 3 ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ 0 : 3 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
15/12/18,
15:00
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 : 3 ΓΑΛΑΞΙΑΣ
16/12/18,
11:00
ΑΡΙΩΝ 1 : 2 ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
16/12/18,
11:00
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0 : 4 ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
16/12/18,
15:00
ΤΑΤΑΥΛΑ 1 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
16/12/18,
15:00
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 : 0 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 3 : 0 ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
5/1/19,
15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 8 : 0 ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
6/1/19,
10:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 : 0 ΑΡΙΩΝ
6/1/19,
11:00
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 4 : 0 ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
6/1/19,
11:00
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ 0 : 0 ΤΑΤΑΥΛΑ
6/1/19,
15:00
ΠΑΓΚΡΑΤΙ 0 : 2 ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ 0 : 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
12/1/19,
15:00
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 : 7 ΠΑΓΚΡΑΤΙ
12/1/19,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 1 : 1 ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
13/1/19,
11:00
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0 : 7 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
13/1/19,
11:00
ΤΑΤΑΥΛΑ 4 : 0 ΓΑΛΑΞΙΑΣ
13/1/19,
11:00
ΑΡΙΩΝ 0 : 1 ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ 0 : 3 ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
19/1/19,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 0 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
20/1/19,
11:00
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0 : 4 ΠΑΓΚΡΑΤΙ
20/1/19,
11:00
ΤΑΤΑΥΛΑ 3 : 0 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
20/1/19,
11:00
ΑΡΙΩΝ 1 : 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ
20/1/19,
11:00
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 0 : 3 ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 3 : 0 ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
26/1/19,
15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 4 : 1 ΑΡΙΩΝ
26/1/19,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 : 1 ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
27/1/19,
11:00
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5 : 0 ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
27/1/19,
11:00
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ 4 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
27/1/19,
15:00
ΠΑΓΚΡΑΤΙ 0 : 3 ΤΑΤΑΥΛΑ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ 0 : 3 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
2/2/19,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 1 : 3 ΓΑΛΑΞΙΑΣ
3/2/19,
11:00
ΑΡΙΩΝ 1 : 3 ΠΑΓΚΡΑΤΙ
3/2/19,
11:00
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 : 0 ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
3/2/19,
15:00
ΤΑΤΑΥΛΑ 0 : 0 ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
3/2/19,
15:00
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 0 : 3 ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΓΚΡΑΤΙ 3 : 0 ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
9/2/19,
15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 1 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
10/2/19,
11:00
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ 2 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
10/2/19,
11:00
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 0 : 6 ΤΑΤΑΥΛΑ
10/2/19,
11:00
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 : 0 ΑΡΙΩΝ
10/2/19,
15:30
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 4 : 1 ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ 0 : 3 ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
16/2/19,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 0 : 0 ΠΑΓΚΡΑΤΙ
16/2/19,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0 : 0 ΓΑΛΑΞΙΑΣ
17/2/19,
11:00
ΤΑΤΑΥΛΑ 0 : 0 ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
17/2/19,
11:00
ΑΡΙΩΝ 0 : 0 ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
17/2/19,
15:00
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 0 : 0 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 3 : 0 ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
24/2/19,
11:00
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0 : 1 ΑΡΙΩΝ
24/2/19,
11:00
ΠΑΓΚΡΑΤΙ 1 : 0 ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
24/2/19,
11:00
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 : 2 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
24/2/19,
11:00
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 1 : 1 ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
24/2/19,
15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 2 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ 0 : 3 ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
2/3/19,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 : 1 ΠΑΓΚΡΑΤΙ
3/3/19,
10:30
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ 1 : 1 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
3/3/19,
11:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 0 : 1 ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
3/3/19,
11:00
ΑΡΙΩΝ 1 : 3 ΤΑΤΑΥΛΑ
3/3/19,
15:30
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1 : 3 ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΤΑΤΑΥΛΑ 3 : 0 ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
16/3/19,
15:30
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 : 3 ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
16/3/19,
15:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 3 : 0 ΓΑΛΑΞΙΑΣ
17/3/19,
11:00
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
17/3/19,
11:00
ΠΑΓΚΡΑΤΙ 0 : 1 ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
17/3/19,
15:30
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0 : 2 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ 0 : 3 ΑΡΙΩΝ
30/3/19,
15:30
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 2 : 1 ΠΑΓΚΡΑΤΙ
30/3/19,
15:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 3 : 0 ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
30/3/19,
15:30
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 1 : 5 ΤΑΤΑΥΛΑ
31/3/19,
11:00
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ 1 : 1 ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
31/3/19,
16:30
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1 : 2 ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/4/19,
16:30
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
6/4/19,
16:30
ΠΑΓΚΡΑΤΙ 1 : 2 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
7/4/19,
11:00
ΑΡΙΩΝ 1 : 2 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
7/4/19,
11:00
ΤΑΤΑΥΛΑ 6 : 0 ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
7/4/19,
11:00
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4 : 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ
7/4/19,
11:00
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 0 : 4 ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 3 : 0 ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
14/4/19,
11:00
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ 2 : 0 ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
14/4/19,
11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0 : 3 ΤΑΤΑΥΛΑ
14/4/19,
11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 2 : 0 ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
14/4/19,
16:30
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 5 : 0 ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
14/4/19,
16:30
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 3 : 5 ΑΡΙΩΝ
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 3 : 0 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ 0 : 3 ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
21/4/19,
11:00
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 : 2 ΠΑΓΚΡΑΤΙ
21/4/19,
11:00
ΑΡΙΩΝ 1 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
21/4/19,
11:00
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 : 5 ΓΑΛΑΞΙΑΣ
21/4/19,
11:00
ΤΑΤΑΥΛΑ 0 : 0 ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 3 : 0 ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
5/5/19,
11:00
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ 1 : 0 ΑΡΙΩΝ
5/5/19,
11:00
ΠΑΓΚΡΑΤΙ 7 : 1 ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
5/5/19,
17:00
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 0 : 1 ΤΑΤΑΥΛΑ
5/5/19,
17:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 3 : 0 ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
5/5/19,
17:00
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2 : 1 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ