ΕΠΣ Αθηνών - Γ' Κατηγορία 3ος Όμιλος 2018 - 2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/9/18,
16:30
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. 3 : 1 ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
30/9/18,
11:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 0 : 2 ΑΡΜΕΝΙΚΗ
30/9/18,
11:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 7 : 2 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
30/9/18,
11:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 0 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
30/9/18,
11:30
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 1 : 0 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
30/9/18,
14:00
ΛΕΟΝΤΕΣ 0 : 1 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/10/18,
11:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 : 3 ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
7/10/18,
11:00
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 0 : 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
7/10/18,
11:30
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 1 : 1 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
7/10/18,
16:00
ΑΡΜΕΝΙΚΗ 3 : 1 ΛΕΟΝΤΕΣ
7/10/18,
16:00
ΠΛΑΤΩΝ 2 : 1 ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
7/10/18,
16:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 2 : 1 ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/10/18,
10:00
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. 1 : 1 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
14/10/18,
11:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2 : 0 ΑΡΜΕΝΙΚΗ
14/10/18,
11:00
ΛΕΟΝΤΕΣ 0 : 3 ΠΛΑΤΩΝ
14/10/18,
11:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 1 : 3 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
14/10/18,
11:30
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 4 : 0 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
14/10/18,
16:00
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 0 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/18,
16:00
ΑΡΜΕΝΙΚΗ 2 : 1 ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
21/10/18,
10:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 0 : 4 ΛΕΟΝΤΕΣ
21/10/18,
11:00
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 0 : 1 ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
21/10/18,
11:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 : 3 ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
21/10/18,
11:30
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 1 : 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
21/10/18,
16:00
ΠΛΑΤΩΝ 2 : 0 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/11/18,
15:00
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 3 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3/11/18,
15:00
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. 7 : 0 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
4/11/18,
11:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2 : 1 ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
4/11/18,
11:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 3 : 3 ΑΡΜΕΝΙΚΗ
4/11/18,
11:30
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 1 : 2 ΠΛΑΤΩΝ
4/11/18,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 5 : 3 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/11/18,
11:00
ΛΕΟΝΤΕΣ 3 : 2 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
11/11/18,
11:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
11/11/18,
11:30
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 0 : 3 ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
11/11/18,
13:00
ΠΛΑΤΩΝ 2 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
11/11/18,
15:00
ΑΡΜΕΝΙΚΗ 1 : 0 ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
11/11/18,
15:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 0 : 1 ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/11/18,
09:30
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 0 : 1 ΑΡΜΕΝΙΚΗ
18/11/18,
11:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 2 : 3 ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
18/11/18,
11:00
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. 3 : 4 ΠΛΑΤΩΝ
18/11/18,
15:15
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 4 : 0 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/11/18,
11:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1 : 2 ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
25/11/18,
11:00
ΛΕΟΝΤΕΣ 2 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
25/11/18,
11:30
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 0 : 1 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
25/11/18,
12:30
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 0 : 2 ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
25/11/18,
15:00
ΑΡΜΕΝΙΚΗ 5 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
25/11/18,
15:00
ΠΛΑΤΩΝ 2 : 0 ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/11/18,
15:00
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
28/11/18,
15:00
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 1 : 1 ΛΕΟΝΤΕΣ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/12/18,
11:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 : 1 ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
2/12/18,
11:00
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1 : 1 ΑΡΜΕΝΙΚΗ
2/12/18,
11:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 3 : 0 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
2/12/18,
11:00
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. 3 : 0 ΛΕΟΝΤΕΣ
2/12/18,
12:00
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 2 : 0 ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
2/12/18,
12:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 3 : 1 ΠΛΑΤΩΝ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/12/18,
09:30
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 0 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
9/12/18,
11:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 0 : 3 ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
9/12/18,
11:00
ΛΕΟΝΤΕΣ 0 : 2 ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
9/12/18,
11:30
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 0 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
9/12/18,
15:00
ΑΡΜΕΝΙΚΗ 7 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
9/12/18,
15:00
ΠΛΑΤΩΝ 3 : 3 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/12/18,
10:00
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 2 : 3 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
16/12/18,
11:00
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 0 : 0 ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
16/12/18,
11:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 : 4 ΠΛΑΤΩΝ
16/12/18,
11:30
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 1 : 3 ΑΡΜΕΝΙΚΗ
16/12/18,
12:15
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 2 : 1 ΛΕΟΝΤΕΣ
16/12/18,
15:30
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. 1 : 0 ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/1/19,
15:00
ΛΕΟΝΤΕΣ 2 : 1 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
5/1/19,
15:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 5 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
6/1/19,
11:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1 : 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
6/1/19,
11:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 1 : 0 ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
6/1/19,
11:00
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 1 : 3 ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
6/1/19,
15:00
ΠΛΑΤΩΝ 5 : 2 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/1/19,
11:00
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 4 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
13/1/19,
11:00
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1 : 1 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
13/1/19,
11:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 : 2 ΛΕΟΝΤΕΣ
13/1/19,
11:30
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 1 : 1 ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
13/1/19,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 3 : 1 ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
13/1/19,
15:00
ΑΡΜΕΝΙΚΗ 0 : 0 ΠΛΑΤΩΝ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/1/19,
11:00
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 0 : 0 ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
20/1/19,
11:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 : 4 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
20/1/19,
11:00
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 1 : 0 ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
20/1/19,
11:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 1 : 1 ΛΕΟΝΤΕΣ
20/1/19,
12:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 5 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
20/1/19,
15:00
ΑΡΜΕΝΙΚΗ 2 : 0 ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/1/19,
11:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 2 : 0 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
27/1/19,
11:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 6 : 0 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
27/1/19,
12:00
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
27/1/19,
15:00
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. 1 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
27/1/19,
15:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 0 : 2 ΠΛΑΤΩΝ
27/1/19,
15:30
ΛΕΟΝΤΕΣ 0 : 2 ΑΡΜΕΝΙΚΗ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/2/19,
09:30
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
3/2/19,
11:00
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1 : 0 ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
3/2/19,
11:00
ΠΛΑΤΩΝ 1 : 0 ΛΕΟΝΤΕΣ
3/2/19,
11:30
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 1 : 4 ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
3/2/19,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 0 : 1 ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
3/2/19,
15:00
ΑΡΜΕΝΙΚΗ 1 : 1 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/2/19,
15:00
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 2 : 1 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
10/2/19,
09:30
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. 2 : 2 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
10/2/19,
11:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 0 : 1 ΠΛΑΤΩΝ
10/2/19,
11:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 6 : 1 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
10/2/19,
12:00
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 3 : 3 ΑΡΜΕΝΙΚΗ
10/2/19,
15:00
ΛΕΟΝΤΕΣ 0 : 1 ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/2/19,
11:00
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 0 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
17/2/19,
11:30
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 1 : 2 ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
17/2/19,
12:30
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 : 0 ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
17/2/19,
12:30
ΠΛΑΤΩΝ 1 : 1 ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
17/2/19,
15:00
ΑΡΜΕΝΙΚΗ 1 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
17/2/19,
15:30
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 0 : 1 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/2/19,
15:00
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 3 : 0 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
23/2/19,
15:00
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. 1 : 2 ΑΡΜΕΝΙΚΗ
24/2/19,
11:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 1 : 1 ΠΛΑΤΩΝ
24/2/19,
11:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1 : 1 ΛΕΟΝΤΕΣ
24/2/19,
12:00
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 3 : 1 ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
24/2/19,
12:15
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 2 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/3/19,
09:30
ΛΕΟΝΤΕΣ 0 : 3 ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
3/3/19,
09:30
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 : 0 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
3/3/19,
09:30
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 : 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
3/3/19,
11:30
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 1 : 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
3/3/19,
12:30
ΠΛΑΤΩΝ 1 : 3 ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
3/3/19,
15:00
ΑΡΜΕΝΙΚΗ 2 : 0 ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/3/19,
15:30
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. 2 : 0 ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
17/3/19,
11:00
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2 : 1 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
17/3/19,
11:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 2 : 0 ΛΕΟΝΤΕΣ
17/3/19,
12:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 0 : 1 ΑΡΜΕΝΙΚΗ
17/3/19,
12:00
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 1 : 0 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
17/3/19,
12:30
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 0 : 1 ΠΛΑΤΩΝ
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - : - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - : - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ - : - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - : - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΠΛΑΤΩΝ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - : - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - : - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - : - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - : - ΠΛΑΤΩΝ
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - : - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - : - ΛΕΟΝΤΕΣ
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - : - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - : - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - : - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΠΛΑΤΩΝ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - : - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - : - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - : - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - : - ΠΛΑΤΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - : - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - : - ΛΕΟΝΤΕΣ
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - : - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - : - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - : - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΠΛΑΤΩΝ - : - ΑΡΜΕΝΙΚΗ