ΕΠΣ Αθηνών - Γ' Κατηγορία 4ος Όμιλος 2018 - 2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/9/18,
11:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 1 : 3 ΚΑΛΑΜΑΚΙ
30/9/18,
11:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ 3 : 1 ΠΑΤΗΣΙΑ
30/9/18,
16:30
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 3 : 3 ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
30/9/18,
16:45
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 0 : 0 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/10/18,
16:00
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 3 : 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
7/10/18,
10:30
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 0 : 1 ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
7/10/18,
11:00
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ 2 : 0 ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
7/10/18,
13:30
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 3 : 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
7/10/18,
16:00
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 : 3 ΚΟΡΩΝΙΔΑ
7/10/18,
17:00
ΠΑΤΗΣΙΑ 1 : 2 ΜΑΡΟΥΣΙ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/10/18,
16:00
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 1 : 0 ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
13/10/18,
16:00
ΜΑΡΟΥΣΙ 1 : 1 ΚΑΛΑΜΑΚΙ
14/10/18,
10:00
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 3 : 2 ΠΑΤΗΣΙΑ
14/10/18,
11:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ 0 : 2 ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
14/10/18,
16:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 3 : 2 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
14/10/18,
16:30
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 0 : 2 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/18,
16:00
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ 1 : 4 ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
21/10/18,
10:00
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ 2 : 3 ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
21/10/18,
11:00
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 3 : 0 ΜΑΡΟΥΣΙ
21/10/18,
11:00
ΠΑΤΗΣΙΑ 2 : 3 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
21/10/18,
12:45
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 1 : 2 ΚΟΡΩΝΙΔΑ
21/10/18,
16:00
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 3 : 1 ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/10/18,
16:00
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ 0 : 0 ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
27/10/18,
16:00
ΜΑΡΟΥΣΙ 2 : 2 ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/11/18,
15:00
ΜΑΡΟΥΣΙ 1 : 2 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
3/11/18,
15:00
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 3 : 1 ΚΑΛΑΜΑΚΙ
4/11/18,
09:30
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 0 : 4 ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
4/11/18,
09:30
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 3 : 1 ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
4/11/18,
11:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ 4 : 1 ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
4/11/18,
12:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 2 : 1 ΠΑΤΗΣΙΑ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/11/18,
15:00
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ 1 : 2 ΜΑΡΟΥΣΙ
10/11/18,
15:00
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 4 : 1 ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
10/11/18,
15:00
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 3 : 2 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
11/11/18,
11:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 4 : 3 ΚΟΡΩΝΙΔΑ
11/11/18,
11:00
ΠΑΤΗΣΙΑ 1 : 4 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
11/11/18,
12:15
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 1 : 1 ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/11/18,
15:00
ΜΑΡΟΥΣΙ 3 : 2 ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
18/11/18,
09:30
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 2 : 2 ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
18/11/18,
12:15
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 2 : 1 ΚΑΛΑΜΑΚΙ
18/11/18,
12:15
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 2 : 3 ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
18/11/18,
15:00
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 4 : 3 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
18/11/18,
15:15
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ 2 : 0 ΠΑΤΗΣΙΑ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/11/18,
15:00
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 : 2 ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
24/11/18,
15:00
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ 3 : 3 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
25/11/18,
09:30
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 0 : 1 ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
25/11/18,
11:00
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0 : 1 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
25/11/18,
11:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ 2 : 2 ΜΑΡΟΥΣΙ
25/11/18,
15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 1 : 0 ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/12/18,
09:30
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ 3 : 1 ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
2/12/18,
09:30
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 5 : 2 ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
2/12/18,
11:00
ΠΑΤΗΣΙΑ 1 : 2 ΚΑΛΑΜΑΚΙ
2/12/18,
15:00
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 0 : 0 ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
2/12/18,
15:30
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 2 : 0 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
2/12/18,
15:30
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 1 : 4 ΚΟΡΩΝΙΔΑ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/12/18,
15:00
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ 0 : 1 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
8/12/18,
15:00
ΜΑΡΟΥΣΙ 2 : 0 ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
9/12/18,
11:00
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 4 : 0 ΠΑΤΗΣΙΑ
9/12/18,
11:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ 1 : 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
9/12/18,
12:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 0 : 4 ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
9/12/18,
15:30
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 3 : 2 ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/12/18,
15:00
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 0 : 1 ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
16/12/18,
09:30
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 2 : 1 ΚΟΡΩΝΙΔΑ
16/12/18,
15:00
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 3 : 0 ΜΑΡΟΥΣΙ
16/12/18,
15:00
ΠΑΤΗΣΙΑ 2 : 1 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
16/12/18,
15:00
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 2 : 0 ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
16/12/18,
15:00
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ 2 : 0 ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/1/19,
15:00
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ 0 : 4 ΠΑΤΗΣΙΑ
5/1/19,
15:00
ΜΑΡΟΥΣΙ 3 : 0 ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
6/1/19,
11:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ 0 : 4 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
6/1/19,
15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 : 1 ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
6/1/19,
15:00
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 0 : 5 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
6/1/19,
15:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 1 : 0 ΚΑΛΑΜΑΚΙ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/1/19,
15:00
ΠΑΤΗΣΙΑ 0 : 2 ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
12/1/19,
15:00
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 4 : 2 ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
13/1/19,
09:30
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 0 : 1 ΜΑΡΟΥΣΙ
13/1/19,
12:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 6 : 0 ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
13/1/19,
15:00
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 : 0 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
13/1/19,
15:00
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ 3 : 2 ΚΟΡΩΝΙΔΑ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/1/19,
15:00
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 8 : 0 ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
19/1/19,
15:30
ΠΑΤΗΣΙΑ 0 : 1 ΚΟΡΩΝΙΔΑ
20/1/19,
09:30
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 1 : 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
20/1/19,
11:00
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 : 3 ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
20/1/19,
15:00
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 4 : 0 ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
20/1/19,
15:00
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ 4 : 1 ΜΑΡΟΥΣΙ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/1/19,
15:00
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 1 : 2 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
26/1/19,
15:00
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ 0 : 0 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
26/1/19,
15:00
ΜΑΡΟΥΣΙ 1 : 0 ΠΑΤΗΣΙΑ
27/1/19,
09:30
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 0 : 3 ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
27/1/19,
11:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ 1 : 2 ΚΑΛΑΜΑΚΙ
27/1/19,
15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 0 : 1 ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/2/19,
15:00
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 3 : 2 ΜΑΡΟΥΣΙ
2/2/19,
15:00
ΠΑΤΗΣΙΑ 2 : 2 ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
3/2/19,
09:30
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 1 : 3 ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
3/2/19,
11:00
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ 5 : 0 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
3/2/19,
12:00
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 3 : 0 ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
3/2/19,
15:00
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 : 1 ΚΟΡΩΝΙΔΑ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/2/19,
15:00
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 3 : 0 ΠΑΤΗΣΙΑ
9/2/19,
15:00
ΜΑΡΟΥΣΙ 0 : 1 ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
10/2/19,
09:30
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 0 : 3 ΚΑΛΑΜΑΚΙ
10/2/19,
11:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 2 : 1 ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
10/2/19,
15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 6 : 0 ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
10/2/19,
15:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ 2 : 0 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/2/19,
15:00
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 : 2 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
16/2/19,
15:00
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 5 : 0 ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
16/2/19,
15:00
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ 0 : 3 ΚΟΡΩΝΙΔΑ
16/2/19,
15:00
ΠΑΤΗΣΙΑ 1 : 3 ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
17/2/19,
11:30
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ 1 : 1 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
17/2/19,
12:30
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 1 : 1 ΜΑΡΟΥΣΙ
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/2/19,
09:30
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 0 : 2 ΚΑΛΑΜΑΚΙ
24/2/19,
11:00
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 0 : 3 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
24/2/19,
11:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ 0 : 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
24/2/19,
15:00
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 2 : 0 ΠΑΤΗΣΙΑ
24/2/19,
15:00
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 0 : 3 ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/3/19,
15:00
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ 3 : 1 ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
2/3/19,
15:00
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 0 : 0 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
2/3/19,
15:30
ΠΑΤΗΣΙΑ 1 : 3 ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
3/3/19,
11:00
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 : 0 ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
3/3/19,
15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 3 : 0 ΜΑΡΟΥΣΙ
3/3/19,
15:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 1 : 0 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/3/19,
15:30
ΜΑΡΟΥΣΙ 4 : 2 ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/3/19,
15:30
ΜΑΡΟΥΣΙ 0 : 1 ΚΟΡΩΝΙΔΑ
17/3/19,
09:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 0 : 3 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
17/3/19,
09:30
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ 1 : 3 ΚΑΛΑΜΑΚΙ
17/3/19,
15:00
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 1 : 1 ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
17/3/19,
15:30
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 9 : 0 ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
17/3/19,
15:30
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 2 : 9 ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - : - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - : - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - : - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - : - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - : - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - : - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΤΗΣΙΑ - : - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - : - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - : - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - : - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - : - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - : - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - : - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - : - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - : - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - : - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΑΡΟΥΣΙ - : - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - : - ΠΑΤΗΣΙΑ
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - : - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΠΑΤΗΣΙΑ - : - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - : - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - : - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - : - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - : - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - : - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - : - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - : - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - : - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΜΑΡΟΥΣΙ - : - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - : - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ