ΕΠΣ Δυτ. Αττικής - Α' Κατηγορία 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - : - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - : - ΒΥΖΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - : - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - : - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - : - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - : - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - : - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΒΥΖΑΣ - : - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - : - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - : - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - : - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - : - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - : - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - : - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - : - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - : - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - : - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - : - ΒΥΖΑΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - : - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΒΥΖΑΣ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - : - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - : - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - : - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - : - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - : - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - : - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - : - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - : - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - : - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - : - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - : - ΒΥΖΑΣ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - : - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΒΥΖΑΣ - : - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - : - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - : - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - : - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - : - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - : - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - : - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - : - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - : - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - : - ΒΥΖΑΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - : - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - : - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - : - ΒΥΖΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - : - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - : - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - : - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - : - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - : - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΒΥΖΑΣ - : - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - : - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - : - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - : - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - : - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - : - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - : - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - : - ΒΥΖΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - : - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - : - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - : - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - : - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΒΥΖΑΣ - : - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - : - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - : - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - : - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - : - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - : - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - : - ΒΥΖΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - : - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - : - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - : - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - : - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΒΥΖΑΣ - : - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - : - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - : - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - : - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - : - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - : - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - : - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ