ΕΠΣ Κέρκυρας - Β' Κατηγορία 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΓΕΘ 3 : 0 ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ *
28/9/19,
16:30
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ 3 : 0 ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ
28/9/19,
16:30
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ 4 : 1 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ 3 : 0 ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ *
29/9/19,
13:00
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ 0 : 4 ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ
29/9/19,
13:00
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ 2 : 2 ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ
29/9/19,
13:00
ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ 2 : 2 ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ * 0 : 3 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ * 0 : 3 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ
5/10/19,
13:00
ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ 0 : 3 ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ
5/10/19,
16:30
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ 0 : 4 ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ
5/10/19,
16:30
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ 1 : 3 ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ
5/10/19,
16:30
ΓΕΘ 0 : 1 ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ
6/10/19,
13:00
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ 3 : 0 ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
16:00
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ 2 : 1 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ
12/10/19,
16:00
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ 1 : 4 ΓΕΘ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ 3 : 0 ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ *
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ 3 : 0 ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ *
13/10/19,
12:30
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ 4 : 1 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ
13/10/19,
12:30
ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ 10 : 0 ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ
13/10/19,
16:00
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ 0 : 2 ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ * 0 : 3 ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ
19/10/19,
16:00
ΓΕΘ 2 : 2 ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ * 0 : 3 ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ
20/10/19,
12:30
ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ 0 : 5 ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ
20/10/19,
12:30
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ 1 : 3 ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ
20/10/19,
12:30
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ 1 : 5 ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ
20/10/19,
12:30
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ 3 : 1 ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ 3 : 0 ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ *
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ 3 : 0 ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ *
26/10/19,
15:15
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ 3 : 3 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ
26/10/19,
15:15
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ 3 : 2 ΓΕΘ
27/10/19,
11:30
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ 1 : 1 ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ
27/10/19,
11:30
ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ 3 : 0 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ
27/10/19,
12:00
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ 4 : 0 ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ * 0 : 3 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ * 0 : 3 ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ
2/11/19,
11:00
ΓΕΘ 2 : 1 ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ
2/11/19,
15:15
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ 4 : 3 ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ
3/11/19,
11:30
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ 1 : 3 ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ
3/11/19,
11:30
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ 0 : 6 ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ
3/11/19,
11:30
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ 0 : 4 ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/11/19,
15:15
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ 1 : 3 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ
9/11/19,
15:15
ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ 1 : 0 ΓΕΘ
9/11/19,
15:15
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ 1 : 1 ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ
9/11/19,
15:15
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ 1 : 2 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ
10/11/19,
11:30
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ 2 : 1 ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ
10/11/19,
11:30
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ 6 : 0 ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ - : - ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ *
ΓΕΘ - : - ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ *
16/11/19,
15:15
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ - : - ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ
16/11/19,
15:15
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ - : - ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ
16/11/19,
15:15
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ - : - ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ
17/11/19,
11:30
ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ - : - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ
17/11/19,
11:30
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ - : - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ * - : - ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ * - : - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ
23/11/19,
15:15
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ - : - ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ
23/11/19,
15:15
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ - : - ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ
23/11/19,
15:15
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ - : - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ
24/11/19,
11:30
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ - : - ΓΕΘ
24/11/19,
11:30
ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ - : - ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/11/19,
15:00
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ - : - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ
30/11/19,
15:00
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ - : - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ
1/12/19,
11:00
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ - : - ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ
1/12/19,
11:00
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ - : - ΓΕΘ
1/12/19,
11:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ - : - ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ
1/12/19,
11:00
ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ - : - ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ *
1/12/19,
11:00
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ - : - ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ *
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/19,
15:00
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ - : - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ
7/12/19,
15:00
ΓΕΘ - : - ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ
8/12/19,
11:00
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ * - : - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ
8/12/19,
11:00
ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ * - : - ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ
8/12/19,
11:00
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ - : - ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ
8/12/19,
11:00
ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ - : - ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ
8/12/19,
11:00
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ - : - ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/12/19,
15:00
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ - : - ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ *
14/12/19,
15:00
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ - : - ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ *
14/12/19,
15:00
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ - : - ΓΕΘ
15/12/19,
11:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ - : - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ
15/12/19,
11:00
ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ - : - ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ
15/12/19,
11:00
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ - : - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ
15/12/19,
11:00
ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ - : - ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/12/19,
15:00
ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ - : - ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ
21/12/19,
15:00
ΓΕΘ - : - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ
21/12/19,
15:00
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ - : - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ
22/12/19,
11:00
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ - : - ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ
22/12/19,
11:00
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ - : - ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ *
22/12/19,
11:00
ΑΠΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ * - : - ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ
22/12/19,
11:00
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ - : - ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ