Γ' Εθνική - 1ος Όμιλος 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/9/19,
16:30
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ 0 : 2 Ορφέας Ξάνθης
22/9/19,
16:30
Αετός Ορφανού 2 : 1 Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου
22/9/19,
16:30
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο. 3 : 1 Νέστος Χρυσούπολης
22/9/19,
16:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ 1 : 1 Άρης Αβάτου
22/9/19,
16:30
ΔΟΞΑ Κ.ΚΑΜΗΛΑΣ 0 : 1 Απόλλων Παραλιμνίου
22/9/19,
16:30
Ηρακλής Ν. Ζυγού 1 : 2 Πανσερραϊκός
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/9/19,
16:00
Άρης Αβάτου 4 : 1 ΔΟΞΑ Κ.ΚΑΜΗΛΑΣ
29/9/19,
16:00
Πανσερραϊκός 1 : 1 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο.
29/9/19,
16:00
Απόλλων Παραλιμνίου 4 : 0 ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
29/9/19,
16:00
ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ 0 : 5 Αετός Ορφανού
29/9/19,
16:00
Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου 1 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ
29/9/19,
16:00
Νέστος Χρυσούπολης 4 : 1 Ορφέας Ξάνθης
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/10/19,
16:00
Αετός Ορφανού 1 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ
6/10/19,
16:00
Ορφέας Ξάνθης 0 : 1 Πανσερραϊκός
6/10/19,
16:00
Ηρακλής Ν. Ζυγού 2 : 0 ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
6/10/19,
16:00
Νέστος Χρυσούπολης 2 : 0 Απόλλων Παραλιμνίου
6/10/19,
16:00
ΔΟΞΑ Κ.ΚΑΜΗΛΑΣ 4 : 2 Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου
6/10/19,
16:00
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ 0 : 0 Άρης Αβάτου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/10/19,
16:00
ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ 0 : 3 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο.
13/10/19,
16:00
Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου 1 : 0 ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
13/10/19,
16:00
Ηρακλής Ν. Ζυγού 1 : 2 Αετός Ορφανού
13/10/19,
16:00
Άρης Αβάτου 1 : 2 Νέστος Χρυσούπολης
13/10/19,
16:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ 2 : 4 ΔΟΞΑ Κ.ΚΑΜΗΛΑΣ
13/10/19,
16:00
Πανσερραϊκός 1 : 1 Απόλλων Παραλιμνίου
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/10/19,
16:00
Ορφέας Ξάνθης 0 : 2 ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
20/10/19,
16:00
Νέστος Χρυσούπολης 4 : 0 Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου
20/10/19,
16:00
Αετός Ορφανού 1 : 1 ΔΟΞΑ Κ.ΚΑΜΗΛΑΣ
20/10/19,
16:00
Πανσερραϊκός 3 : 0 Άρης Αβάτου
20/10/19,
16:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο. 2 : 0 Ηρακλής Ν. Ζυγού
20/10/19,
16:00
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ 0 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/10/19,
15:00
Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου 0 : 0 Πανσερραϊκός
27/10/19,
15:00
Ηρακλής Ν. Ζυγού 0 : 0 Ορφέας Ξάνθης
27/10/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ 1 : 3 Νέστος Χρυσούπολης
27/10/19,
15:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο. 4 : 1 Αετός Ορφανού
27/10/19,
15:00
ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ 0 : 0 Απόλλων Παραλιμνίου
27/10/19,
15:00
ΔΟΞΑ Κ.ΚΑΜΗΛΑΣ 2 : 1 ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/11/19,
15:00
Αετός Ορφανού 2 : 0 ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
3/11/19,
15:00
Άρης Αβάτου 2 : 0 ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
3/11/19,
15:00
Ορφέας Ξάνθης 0 : 2 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο.
3/11/19,
15:00
Πανσερραϊκός 5 : 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ
3/11/19,
15:00
Νέστος Χρυσούπολης 1 : 0 ΔΟΞΑ Κ.ΚΑΜΗΛΑΣ
3/11/19,
15:00
Απόλλων Παραλιμνίου 1 : 0 Ηρακλής Ν. Ζυγού
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/11/19,
15:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο. 0 : 4 Απόλλων Παραλιμνίου
10/11/19,
15:00
ΔΟΞΑ Κ.ΚΑΜΗΛΑΣ 1 : 2 Πανσερραϊκός
10/11/19,
15:00
Ορφέας Ξάνθης 0 : 0 Αετός Ορφανού
10/11/19,
15:00
Ηρακλής Ν. Ζυγού 2 : 2 Άρης Αβάτου
10/11/19,
15:00
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ 0 : 1 Νέστος Χρυσούπολης
10/11/19,
15:00
ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ 1 : 2 Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/11/19,
15:00
Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου 2 : 0 Ηρακλής Ν. Ζυγού
16/11/19,
15:00
Αετός Ορφανού 0 : 1 Νέστος Χρυσούπολης
16/11/19,
15:00
Απόλλων Παραλιμνίου 1 : 1 Ορφέας Ξάνθης
16/11/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ 2 : 1 ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
16/11/19,
15:00
Πανσερραϊκός 7 : 0 ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
16/11/19,
15:00
Άρης Αβάτου 2 : 3 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο.
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/11/19,
15:00
Ορφέας Ξάνθης 1 : 2 Άρης Αβάτου
24/11/19,
15:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο. 1 : 0 Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου
24/11/19,
15:00
Απόλλων Παραλιμνίου 2 : 1 Αετός Ορφανού
24/11/19,
15:00
ΔΟΞΑ Κ.ΚΑΜΗΛΑΣ 3 : 1 ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
24/11/19,
15:00
Νέστος Χρυσούπολης 0 : 5 Πανσερραϊκός
24/11/19,
15:00
Ηρακλής Ν. Ζυγού 0 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/12/19,
15:00
Αετός Ορφανού 1 : 3 Πανσερραϊκός
1/12/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ 0 : 0 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο.
1/12/19,
15:00
Άρης Αβάτου 2 : 0 Απόλλων Παραλιμνίου
1/12/19,
15:00
ΔΟΞΑ Κ.ΚΑΜΗΛΑΣ 1 : 0 Ηρακλής Ν. Ζυγού
1/12/19,
15:00
Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου 2 : 0 Ορφέας Ξάνθης
1/12/19,
15:00
ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ 3 : 1 ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/19,
15:00
Άρης Αβάτου 1 : 1 Αετός Ορφανού
8/12/19,
15:00
Νέστος Χρυσούπολης 2 : 1 ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
8/12/19,
15:00
Ορφέας Ξάνθης 3 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ
8/12/19,
15:00
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ 0 : 0 Ηρακλής Ν. Ζυγού
8/12/19,
15:00
Απόλλων Παραλιμνίου 3 : 1 Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου
8/12/19,
15:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο. 1 : 0 ΔΟΞΑ Κ.ΚΑΜΗΛΑΣ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/12/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ 2 : 2 Απόλλων Παραλιμνίου
15/12/19,
15:00
Ηρακλής Ν. Ζυγού 0 : 1 Νέστος Χρυσούπολης
15/12/19,
15:00
ΔΟΞΑ Κ.ΚΑΜΗΛΑΣ 5 : 0 Ορφέας Ξάνθης
15/12/19,
15:00
Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου 0 : 1 Άρης Αβάτου
15/12/19,
15:00
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ 1 : 3 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο.
15/12/19,
15:00
ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ 0 : 5 Πανσερραϊκός
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/1/20,
15:00
Ορφέας Ξάνθης 2 : 1 ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
5/1/20,
15:00
Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου 1 : 0 Αετός Ορφανού
5/1/20,
15:00
Νέστος Χρυσούπολης 1 : 1 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο.
5/1/20,
15:00
Άρης Αβάτου 2 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ
5/1/20,
15:00
Απόλλων Παραλιμνίου 0 : 2 ΔΟΞΑ Κ.ΚΑΜΗΛΑΣ
5/1/20,
15:00
Πανσερραϊκός 2 : 0 Ηρακλής Ν. Ζυγού
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/1/20,
15:00
Αετός Ορφανού 3 : 0 ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
12/1/20,
15:00
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ 0 : 2 Απόλλων Παραλιμνίου
12/1/20,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ 1 : 1 Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου
12/1/20,
15:00
Ορφέας Ξάνθης 2 : 1 Νέστος Χρυσούπολης
12/1/20,
15:00
ΔΟΞΑ Κ.ΚΑΜΗΛΑΣ 1 : 1 Άρης Αβάτου
12/1/20,
15:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο. 0 : 1 Πανσερραϊκός
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/1/20,
15:00
Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου 0 : 0 ΔΟΞΑ Κ.ΚΑΜΗΛΑΣ
19/1/20,
15:00
Άρης Αβάτου 1 : 0 ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
19/1/20,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ 1 : 5 Αετός Ορφανού
19/1/20,
15:00
Πανσερραϊκός 5 : 2 Ορφέας Ξάνθης
19/1/20,
15:00
ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ 2 : 1 Ηρακλής Ν. Ζυγού
19/1/20,
15:00
Απόλλων Παραλιμνίου 1 : 1 Νέστος Χρυσούπολης
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/1/20,
15:00
Αετός Ορφανού 1 : 0 Ηρακλής Ν. Ζυγού
26/1/20,
15:00
Νέστος Χρυσούπολης 2 : 0 Άρης Αβάτου
26/1/20,
15:00
ΔΟΞΑ Κ.ΚΑΜΗΛΑΣ 4 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ
26/1/20,
15:00
Απόλλων Παραλιμνίου 0 : 0 Πανσερραϊκός
26/1/20,
15:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο. 2 : 1 ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
26/1/20,
15:00
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ 0 : 1 Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/2/20,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ - : - ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
2/2/20,
15:00
ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - : - Ορφέας Ξάνθης
2/2/20,
15:00
ΔΟΞΑ Κ.ΚΑΜΗΛΑΣ - : - Αετός Ορφανού
2/2/20,
15:00
Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου - : - Νέστος Χρυσούπολης
2/2/20,
15:00
Ηρακλής Ν. Ζυγού - : - ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο.
2/2/20,
15:00
Άρης Αβάτου - : - Πανσερραϊκός
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/2/20,
15:00
Αετός Ορφανού - : - ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο.
9/2/20,
15:00
Απόλλων Παραλιμνίου - : - ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
9/2/20,
15:00
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ - : - ΔΟΞΑ Κ.ΚΑΜΗΛΑΣ
9/2/20,
15:00
Πανσερραϊκός - : - Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου
9/2/20,
15:00
Ορφέας Ξάνθης - : - Ηρακλής Ν. Ζυγού
9/2/20,
15:00
Νέστος Χρυσούπολης - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/2/20,
15:00
ΔΟΞΑ Κ.ΚΑΜΗΛΑΣ - : - Νέστος Χρυσούπολης
16/2/20,
15:00
Ηρακλής Ν. Ζυγού - : - Απόλλων Παραλιμνίου
16/2/20,
15:00
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ - : - Αετός Ορφανού
16/2/20,
15:00
ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - : - Άρης Αβάτου
16/2/20,
15:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο. - : - Ορφέας Ξάνθης
16/2/20,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ - : - Πανσερραϊκός
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/2/20,
15:00
Άρης Αβάτου - : - Ηρακλής Ν. Ζυγού
23/2/20,
15:00
Αετός Ορφανού - : - Ορφέας Ξάνθης
23/2/20,
15:00
Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου - : - ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
23/2/20,
15:00
Νέστος Χρυσούπολης - : - ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
23/2/20,
15:00
Απόλλων Παραλιμνίου - : - ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο.
23/2/20,
15:00
Πανσερραϊκός - : - ΔΟΞΑ Κ.ΚΑΜΗΛΑΣ
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/2/20,
15:00
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ - : - Πανσερραϊκός
29/2/20,
15:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο. - : - Άρης Αβάτου
29/2/20,
15:00
Νέστος Χρυσούπολης - : - Αετός Ορφανού
29/2/20,
15:00
Ηρακλής Ν. Ζυγού - : - Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου
29/2/20,
15:00
Ορφέας Ξάνθης - : - Απόλλων Παραλιμνίου
29/2/20,
15:00
ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/3/20,
15:00
Άρης Αβάτου - : - Ορφέας Ξάνθης
8/3/20,
15:00
Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου - : - ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο.
8/3/20,
15:00
Αετός Ορφανού - : - Απόλλων Παραλιμνίου
8/3/20,
15:00
ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - : - ΔΟΞΑ Κ.ΚΑΜΗΛΑΣ
8/3/20,
15:00
Πανσερραϊκός - : - Νέστος Χρυσούπολης
8/3/20,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ - : - Ηρακλής Ν. Ζυγού
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/3/20,
15:00
Πανσερραϊκός - : - Αετός Ορφανού
15/3/20,
15:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο. - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ
15/3/20,
15:00
Απόλλων Παραλιμνίου - : - Άρης Αβάτου
15/3/20,
15:00
Ηρακλής Ν. Ζυγού - : - ΔΟΞΑ Κ.ΚΑΜΗΛΑΣ
15/3/20,
15:00
Ορφέας Ξάνθης - : - Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου
15/3/20,
15:00
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ - : - ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/3/20,
15:00
ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - : - Νέστος Χρυσούπολης
22/3/20,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ - : - Ορφέας Ξάνθης
22/3/20,
15:00
Αετός Ορφανού - : - Άρης Αβάτου
22/3/20,
15:00
Ηρακλής Ν. Ζυγού - : - ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
22/3/20,
15:00
Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου - : - Απόλλων Παραλιμνίου
22/3/20,
15:00
ΔΟΞΑ Κ.ΚΑΜΗΛΑΣ - : - ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο.
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/3/20,
15:00
Άρης Αβάτου - : - Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου
29/3/20,
15:00
Ορφέας Ξάνθης - : - ΔΟΞΑ Κ.ΚΑΜΗΛΑΣ
29/3/20,
15:00
Πανσερραϊκός - : - ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
29/3/20,
15:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο. - : - ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
29/3/20,
15:00
Απόλλων Παραλιμνίου - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ
29/3/20,
15:00
Νέστος Χρυσούπολης - : - Ηρακλής Ν. Ζυγού