Γ' Εθνική - 2ος Όμιλος 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 3 : 0 Άρης Παλαιοχωρίου
22/9/19,
16:30
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 1 : 2 Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
22/9/19,
16:30
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ 0 : 1 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
22/9/19,
16:30
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 : 0 Εδεσσαϊκός
22/9/19,
16:30
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ 0 : 5 Αλμωπός Αριδαίας
22/9/19,
16:30
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ 0 : 0 Αγροτικός Αστέρας
22/9/19,
16:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 : 0 Μακεδονικός
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Εδεσσαϊκός 3 : 0 Άρης Παλαιοχωρίου
29/9/19,
16:00
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0 : 4 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
29/9/19,
16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 3 : 0 ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ
29/9/19,
16:00
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 3 : 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
29/9/19,
16:00
Αλμωπός Αριδαίας 2 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
29/9/19,
16:00
Μακεδονικός 0 : 0 ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
29/9/19,
16:00
Αγροτικός Αστέρας 0 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Άρης Παλαιοχωρίου 0 : 3 Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
6/10/19,
16:00
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ 0 : 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
6/10/19,
16:00
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 0 : 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
6/10/19,
16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 3 : 3 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
6/10/19,
16:00
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ 0 : 1 Αλμωπός Αριδαίας
6/10/19,
16:00
Εδεσσαϊκός 1 : 1 Αγροτικός Αστέρας
6/10/19,
16:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ 0 : 1 Μακεδονικός
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/10/19,
16:00
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0 : 0 Αγροτικός Αστέρας
9/10/19,
16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 : 0 ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
9/10/19,
16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 1 : 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
9/10/19,
16:00
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 2 : 2 Εδεσσαϊκός
9/10/19,
16:00
Αλμωπός Αριδαίας 1 : 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
9/10/19,
16:00
Μακεδονικός 2 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
9/10/19,
16:00
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 1 : 0 ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Άρης Παλαιοχωρίου 0 : 3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
13/10/19,
16:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ 1 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
13/10/19,
16:00
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0 : 1 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
13/10/19,
16:00
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ 1 : 5 ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
13/10/19,
16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 0 : 4 Αλμωπός Αριδαίας
13/10/19,
16:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 3 : 0 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
13/10/19,
16:00
Εδεσσαϊκός 0 : 1 Μακεδονικός
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 3 : 0 Άρης Παλαιοχωρίου
20/10/19,
16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
20/10/19,
16:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 4 : 0 ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ
20/10/19,
16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 0 : 2 Αγροτικός Αστέρας
20/10/19,
16:00
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ 1 : 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
20/10/19,
16:00
Αλμωπός Αριδαίας 1 : 0 Εδεσσαϊκός
20/10/19,
16:00
Μακεδονικός 2 : 0 Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Άρης Παλαιοχωρίου 0 : 3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
27/10/19,
15:00
Εδεσσαϊκός 1 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
27/10/19,
15:00
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ 0 : 5 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
27/10/19,
15:00
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 1 : 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
27/10/19,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 2 : 1 ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
27/10/19,
15:00
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0 : 0 Αλμωπός Αριδαίας
27/10/19,
15:00
Αγροτικός Αστέρας 0 : 1 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Άρης Παλαιοχωρίου 0 : 3 ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ
30/10/19,
15:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ 0 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
30/10/19,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 : 0 Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
30/10/19,
15:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 : 1 Αγροτικός Αστέρας
30/10/19,
15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 0 : 3 Μακεδονικός
30/10/19,
15:00
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ 1 : 0 Εδεσσαϊκός
30/10/19,
15:00
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 3 : 2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ 0 : 3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
Αγροτικός Αστέρας 3 : 0 Άρης Παλαιοχωρίου
3/11/19,
15:00
Εδεσσαϊκός 2 : 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
3/11/19,
15:00
Αλμωπός Αριδαίας 3 : 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
3/11/19,
15:00
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 0 : 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
3/11/19,
15:00
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 1 : 0 ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
3/11/19,
15:00
Μακεδονικός 2 : 1 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αγροτικός Αστέρας 3 : 0 ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ
Άρης Παλαιοχωρίου 0 : 3 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
10/11/19,
15:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ 0 : 3 Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
10/11/19,
15:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 0 : 0 Μακεδονικός
10/11/19,
15:00
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 1 : 4 Αλμωπός Αριδαίας
10/11/19,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 1 : 1 Εδεσσαϊκός
10/11/19,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 : 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ 0 : 3 Εδεσσαϊκός
Μακεδονικός 3 : 0 Άρης Παλαιοχωρίου
16/11/19,
15:00
Αλμωπός Αριδαίας 4 : 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
16/11/19,
15:00
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 1 : 2 Αγροτικός Αστέρας
16/11/19,
15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 1 : 1 ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
16/11/19,
15:00
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 2 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
16/11/19,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3 : 0 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Άρης Παλαιοχωρίου 0 : 3 Αλμωπός Αριδαίας
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 3 : 0 ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ
24/11/19,
15:00
Εδεσσαϊκός 2 : 0 Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
24/11/19,
15:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
24/11/19,
15:00
Αγροτικός Αστέρας 0 : 2 Μακεδονικός
24/11/19,
15:00
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ 2 : 0 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
24/11/19,
15:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ 0 : 7 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3 : 0 Άρης Παλαιοχωρίου
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ 0 : 3 Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
27/11/19,
15:00
Αλμωπός Αριδαίας 2 : 1 Αγροτικός Αστέρας
27/11/19,
15:00
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ 2 : 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
27/11/19,
15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 3 : 2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
27/11/19,
15:00
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 2 : 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
27/11/19,
15:00
Μακεδονικός 1 : 1 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Μακεδονικός 3 : 0 ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ
Άρης Παλαιοχωρίου 0 : 3 ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
1/12/19,
15:00
Αγροτικός Αστέρας 1 : 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
1/12/19,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 5 : 0 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
1/12/19,
15:00
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 1 : 1 Αλμωπός Αριδαίας
1/12/19,
15:00
Εδεσσαϊκός 4 : 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
1/12/19,
15:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ 0 : 5 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ 3 : 0 Αγροτικός Αστέρας
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ 3 : 0 Άρης Παλαιοχωρίου
8/12/19,
15:00
Αλμωπός Αριδαίας 2 : 1 Μακεδονικός
8/12/19,
15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 0 : 1 Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
8/12/19,
15:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
8/12/19,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0 : 0 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
8/12/19,
15:00
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 0 : 0 Εδεσσαϊκός
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αλμωπός Αριδαίας 3 : 0 ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ
Άρης Παλαιοχωρίου 0 : 3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
15/12/19,
15:00
Εδεσσαϊκός 3 : 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
15/12/19,
15:00
Μακεδονικός 0 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
15/12/19,
15:00
Αγροτικός Αστέρας 3 : 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
15/12/19,
15:00
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 2 : 1 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
15/12/19,
15:00
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 2 : 0 ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Άρης Παλαιοχωρίου 0 : 3 Εδεσσαϊκός
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ 0 : 3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
18/12/19,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 : 0 Αλμωπός Αριδαίας
18/12/19,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 1 : 0 Αγροτικός Αστέρας
18/12/19,
15:00
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ 0 : 0 Μακεδονικός
18/12/19,
15:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 : 0 Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
18/12/19,
15:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ 0 : 2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3 : 0 ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 3 : 0 Άρης Παλαιοχωρίου
5/1/20,
15:00
Αλμωπός Αριδαίας 2 : 0 ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
5/1/20,
15:00
Αγροτικός Αστέρας 2 : 2 Εδεσσαϊκός
5/1/20,
15:00
Μακεδονικός 5 : 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
5/1/20,
15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 1 : 0 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
5/1/20,
15:00
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 4 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ 0 : 3 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
12/1/20,
15:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ 0 : 4 Αλμωπός Αριδαίας
12/1/20,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 1 : 0 Μακεδονικός
12/1/20,
15:00
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ 1 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
12/1/20,
15:00
Αγροτικός Αστέρας 1 : 1 Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
12/1/20,
15:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 : 4 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
12/1/20,
15:00
Εδεσσαϊκός 1 : 0 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ 3 : 0 ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 3 : 0 Άρης Παλαιοχωρίου
19/1/20,
15:00
Αλμωπός Αριδαίας 2 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
19/1/20,
15:00
Μακεδονικός 1 : 0 Εδεσσαϊκός
19/1/20,
15:00
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 1 : 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
19/1/20,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 5 : 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
19/1/20,
15:00
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 0 : 0 Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Άρης Παλαιοχωρίου 0 : 3 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ 0 : 3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
26/1/20,
15:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ 1 : 4 ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
26/1/20,
15:00
Εδεσσαϊκός 1 : 1 Αλμωπός Αριδαίας
26/1/20,
15:00
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 1 : 1 Μακεδονικός
26/1/20,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 1 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
26/1/20,
15:00
Αγροτικός Αστέρας 3 : 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ 3 : 0 ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 3 : 0 Άρης Παλαιοχωρίου
2/2/20,
15:00
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ 0 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
2/2/20,
15:00
Αλμωπός Αριδαίας 0 : 0 Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
2/2/20,
15:00
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 1 : 3 Αγροτικός Αστέρας
2/2/20,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 : 2 Εδεσσαϊκός
2/2/20,
15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 1 : 0 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/2/20,
15:00
Εδεσσαϊκός 0 : 0 ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
9/2/20,
15:00
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 0 : 2 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
9/2/20,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 3 : 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
9/2/20,
15:00
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
9/2/20,
15:00
Αγροτικός Αστέρας 1 : 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
9/2/20,
15:00
Μακεδονικός 0 : 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 3 : 0 ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ
Άρης Παλαιοχωρίου 0 : 3 Αγροτικός Αστέρας
16/2/20,
15:00
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ 0 : 0 Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
16/2/20,
15:00
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 0 : 0 Μακεδονικός
16/2/20,
15:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ 0 : 3 Εδεσσαϊκός
16/2/20,
15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 3 : 2 Αλμωπός Αριδαίας
16/2/20,
15:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 : 0 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 3 : 0 Άρης Παλαιοχωρίου
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ 0 : 3 Αγροτικός Αστέρας
23/2/20,
15:00
Εδεσσαϊκός 1 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
23/2/20,
15:00
Αλμωπός Αριδαίας 7 : 0 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
23/2/20,
15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 3 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
23/2/20,
15:00
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 2 : 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
23/2/20,
15:00
Μακεδονικός 0 : 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/2/20,
15:00
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ - : - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
29/2/20,
15:00
Αγροτικός Αστέρας - : - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
29/2/20,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ - : - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
29/2/20,
15:00
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
29/2/20,
15:00
Άρης Παλαιοχωρίου - : - Μακεδονικός
29/2/20,
15:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - : - Αλμωπός Αριδαίας
29/2/20,
15:00
Εδεσσαϊκός - : - ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ
 
27η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/3/20,
15:00
Μακεδονικός - : - Αγροτικός Αστέρας
8/3/20,
15:00
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ - : - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
8/3/20,
15:00
Αλμωπός Αριδαίας - : - Άρης Παλαιοχωρίου
8/3/20,
15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - : - ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
8/3/20,
15:00
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ - : - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
8/3/20,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - : - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
8/3/20,
15:00
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων - : - Εδεσσαϊκός
 
28η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/3/20,
15:00
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - : - Μακεδονικός
15/3/20,
15:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ - : - ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
15/3/20,
15:00
Αγροτικός Αστέρας - : - Αλμωπός Αριδαίας
15/3/20,
15:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - : - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
15/3/20,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ - : - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
15/3/20,
15:00
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων - : - ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ
15/3/20,
15:00
Άρης Παλαιοχωρίου - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
 
29η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/3/20,
15:00
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ - : - Μακεδονικός
22/3/20,
15:00
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
22/3/20,
15:00
Αλμωπός Αριδαίας - : - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
22/3/20,
15:00
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ - : - Άρης Παλαιοχωρίου
22/3/20,
15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - : - Εδεσσαϊκός
22/3/20,
15:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - : - ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
22/3/20,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - : - Αγροτικός Αστέρας
 
30η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/3/20,
15:00
Εδεσσαϊκός - : - ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
29/3/20,
15:00
Αγροτικός Αστέρας - : - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
29/3/20,
15:00
Μακεδονικός - : - Αλμωπός Αριδαίας
29/3/20,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ - : - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
29/3/20,
15:00
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων - : - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
29/3/20,
15:00
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
29/3/20,
15:00
Άρης Παλαιοχωρίου - : - ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ