Γ' Εθνική - 5ος Όμιλος 2018 - 2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/9/18,
16:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 1 : 1 ΑΠΟ Κερατσίνι
30/9/18,
16:00
Επισκοπή 0 : 1 ΟΦ Ιεράπετρας
30/9/18,
16:00
Εθνικός 3 : 1 Προοδευτική
30/9/18,
16:00
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 : 2 ΓΙΟΥΧΤΑΣ
30/9/18,
16:00
ΑΟ Παλαιοχώρας 0 : 1 Ατσαλένιος
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/10/18,
16:00
ΣΥΝΚΑ 0 : 0 ΑΟ Παλαιοχώρας
7/10/18,
16:00
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 2 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
7/10/18,
16:00
Προοδευτική 0 : 1 Επισκοπή
7/10/18,
16:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2 : 0 Ιωνικός
7/10/18,
16:00
ΑΠΟ Κερατσίνι 1 : 0 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
7/10/18,
16:00
ΟΦ Ιεράπετρας 0 : 0 Ατσαλένιος
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/10/18,
16:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 1 : 0 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
14/10/18,
16:00
Ιωνικός 0 : 1 ΑΠΟ Κερατσίνι
14/10/18,
16:00
Εθνικός 1 : 0 ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
14/10/18,
16:00
Ατσαλένιος 1 : 0 Προοδευτική
14/10/18,
16:00
ΑΟ Παλαιοχώρας 0 : 2 ΓΙΟΥΧΤΑΣ
14/10/18,
16:00
ΟΦ Ιεράπετρας 2 : 0 ΣΥΝΚΑ
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/10/18,
16:00
Ιωνικός 2 : 1 ΣΥΝΚΑ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/10/18,
16:00
Εθνικός 2 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
21/10/18,
16:00
ΑΠΟ Κερατσίνι 3 : 0 ΑΟ Παλαιοχώρας
21/10/18,
16:00
Προοδευτική 1 : 2 ΣΥΝΚΑ
21/10/18,
16:00
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 1 : 4 Επισκοπή
21/10/18,
16:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 0 : 0 ΟΦ Ιεράπετρας
21/10/18,
16:00
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 : 0 Ιωνικός
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/10/18,
15:00
Επισκοπή 0 : 2 Εθνικός
27/10/18,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 0 : 2 Ιωνικός
27/10/18,
15:00
Ατσαλένιος 0 : 1 ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
27/10/18,
15:00
ΑΟ Παλαιοχώρας 2 : 3 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
27/10/18,
15:00
Προοδευτική 1 : 0 ΓΙΟΥΧΤΑΣ
27/10/18,
15:00
ΟΦ Ιεράπετρας 1 : 0 ΑΠΟ Κερατσίνι
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/11/18,
15:00
Εθνικός 0 : 0 Ατσαλένιος
4/11/18,
15:00
ΑΠΟ Κερατσίνι 0 : 0 ΣΥΝΚΑ
4/11/18,
15:00
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 1 : 1 Προοδευτική
4/11/18,
15:00
Ιωνικός 0 : 1 ΑΟ Παλαιοχώρας
4/11/18,
15:00
Επισκοπή 4 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
4/11/18,
15:00
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 : 5 ΟΦ Ιεράπετρας
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/11/18,
15:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 3 : 1 ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
11/11/18,
15:00
ΣΥΝΚΑ 1 : 0 Εθνικός
11/11/18,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 1 : 4 ΑΟ Παλαιοχώρας
11/11/18,
15:00
Προοδευτική 1 : 0 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
11/11/18,
15:00
ΟΦ Ιεράπετρας 1 : 1 Ιωνικός
11/11/18,
15:00
Ατσαλένιος 1 : 1 Επισκοπή
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/11/18,
15:00
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 0 : 1 ΑΠΟ Κερατσίνι
18/11/18,
15:00
Επισκοπή 2 : 2 ΣΥΝΚΑ
18/11/18,
15:00
Ατσαλένιος 1 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
18/11/18,
15:00
Εθνικός 3 : 1 ΓΙΟΥΧΤΑΣ
18/11/18,
15:00
ΑΟ Παλαιοχώρας 0 : 2 ΟΦ Ιεράπετρας
18/11/18,
17:00
Ιωνικός 1 : 0 Προοδευτική
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/11/18,
15:00
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 : 1 ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
25/11/18,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 0 : 2 ΟΦ Ιεράπετρας
25/11/18,
15:00
Προοδευτική 0 : 1 ΑΟ Παλαιοχώρας
25/11/18,
15:00
ΑΠΟ Κερατσίνι 0 : 2 Εθνικός
25/11/18,
15:00
ΣΥΝΚΑ 1 : 1 Ατσαλένιος
25/11/18,
15:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 0 : 0 Επισκοπή
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/12/18,
15:00
ΟΦ Ιεράπετρας 2 : 0 Προοδευτική
2/12/18,
15:00
Εθνικός 3 : 1 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
2/12/18,
15:00
Ατσαλένιος 0 : 0 ΓΙΟΥΧΤΑΣ
2/12/18,
15:00
Ιωνικός 0 : 0 ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
2/12/18,
15:00
Επισκοπή 3 : 1 ΑΠΟ Κερατσίνι
2/12/18,
15:00
ΣΥΝΚΑ 1 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/12/18,
15:00
Ιωνικός 1 : 1 Εθνικός
9/12/18,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 0 : 1 Προοδευτική
9/12/18,
15:00
ΑΠΟ Κερατσίνι 2 : 2 Ατσαλένιος
9/12/18,
15:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 1 : 0 ΣΥΝΚΑ
9/12/18,
15:00
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 : 3 Επισκοπή
9/12/18,
15:00
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 2 : 1 ΑΟ Παλαιοχώρας
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/12/18,
15:00
ΟΦ Ιεράπετρας 2 : 0 ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
16/12/18,
15:00
Επισκοπή 1 : 2 Ιωνικός
16/12/18,
15:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 1 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
16/12/18,
15:00
ΑΟ Παλαιοχώρας 1 : 2 Εθνικός
16/12/18,
15:00
ΣΥΝΚΑ 1 : 0 ΑΠΟ Κερατσίνι
16/12/18,
15:30
Ατσαλένιος 0 : 2 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/1/19,
15:00
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 1 : 1 Προοδευτική
6/1/19,
15:00
Εθνικός 1 : 1 ΟΦ Ιεράπετρας
6/1/19,
15:00
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 : 0 ΣΥΝΚΑ
6/1/19,
15:00
ΑΟ Παλαιοχώρας 1 : 3 Επισκοπή
6/1/19,
15:00
ΑΠΟ Κερατσίνι 0 : 0 ΓΙΟΥΧΤΑΣ
6/1/19,
15:00
Ιωνικός 1 : 0 Ατσαλένιος
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/1/19,
15:00
ΣΥΝΚΑ 1 : 2 Ιωνικός
13/1/19,
15:00
ΟΦ Ιεράπετρας 2 : 1 Επισκοπή
13/1/19,
15:00
Προοδευτική 1 : 1 Εθνικός
13/1/19,
15:00
ΑΠΟ Κερατσίνι 3 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
14/1/19,
15:00
Ατσαλένιος 0 : 0 ΑΟ Παλαιοχώρας
14/1/19,
15:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 5 : 1 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/1/19,
15:00
Ατσαλένιος 3 : 2 ΟΦ Ιεράπετρας
20/1/19,
15:00
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 : 3 ΑΠΟ Κερατσίνι
20/1/19,
15:00
Επισκοπή 0 : 1 Προοδευτική
20/1/19,
15:00
Ιωνικός 0 : 0 ΓΙΟΥΧΤΑΣ
20/1/19,
15:00
ΑΟ Παλαιοχώρας 1 : 2 ΣΥΝΚΑ
20/1/19,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 1 : 1 ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/1/19,
15:00
ΣΥΝΚΑ 0 : 0 ΟΦ Ιεράπετρας
27/1/19,
15:00
ΑΠΟ Κερατσίνι 0 : 2 Ιωνικός
27/1/19,
15:00
Προοδευτική 1 : 0 Ατσαλένιος
27/1/19,
15:00
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
27/1/19,
15:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 4 : 2 ΑΟ Παλαιοχώρας
27/1/19,
15:00
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 0 : 1 Εθνικός
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/2/19,
15:00
Ιωνικός 5 : 0 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
3/2/19,
15:00
ΟΦ Ιεράπετρας 0 : 1 ΓΙΟΥΧΤΑΣ
3/2/19,
15:00
ΣΥΝΚΑ 1 : 1 Προοδευτική
3/2/19,
15:00
Επισκοπή 1 : 1 ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
3/2/19,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 0 : 1 Εθνικός
3/2/19,
15:00
ΑΟ Παλαιοχώρας 1 : 1 ΑΠΟ Κερατσίνι
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/2/19,
15:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2 : 0 Προοδευτική
10/2/19,
15:00
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 : 3 ΑΟ Παλαιοχώρας
10/2/19,
15:00
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 0 : 0 Ατσαλένιος
10/2/19,
15:00
Ιωνικός 5 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
10/2/19,
15:00
Εθνικός 0 : 1 Επισκοπή
10/2/19,
15:00
ΑΠΟ Κερατσίνι 2 : 1 ΟΦ Ιεράπετρας
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/2/19,
15:00
Ατσαλένιος 3 : 0 Εθνικός
17/2/19,
15:00
ΣΥΝΚΑ 2 : 1 ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
17/2/19,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 1 : 3 Επισκοπή
17/2/19,
15:00
Προοδευτική 2 : 2 ΑΠΟ Κερατσίνι
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/2/19,
15:00
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 1 : 1 ΓΙΟΥΧΤΑΣ
24/2/19,
15:00
Επισκοπή 1 : 0 Ατσαλένιος
24/2/19,
15:00
Ιωνικός 2 : 0 ΟΦ Ιεράπετρας
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/3/19,
15:00
ΣΥΝΚΑ 1 : 1 Επισκοπή
3/3/19,
15:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 1 : 1 Εθνικός
3/3/19,
15:00
Προοδευτική 0 : 0 Ιωνικός
3/3/19,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 1 : 3 Ατσαλένιος
3/3/19,
15:00
ΑΠΟ Κερατσίνι 1 : 0 ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
3/3/19,
15:00
ΟΦ Ιεράπετρας 5 : 1 ΑΟ Παλαιοχώρας
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/3/19,
15:00
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 : 1 Προοδευτική
9/3/19,
15:00
Εθνικός 0 : 0 ΣΥΝΚΑ
9/3/19,
15:00
ΑΟ Παλαιοχώρας 3 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/3/19,
15:00
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 2 : 0 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
17/3/19,
15:00
Επισκοπή 1 : 1 ΓΙΟΥΧΤΑΣ
17/3/19,
15:00
Ατσαλένιος 1 : 1 ΣΥΝΚΑ
17/3/19,
15:00
Εθνικός 3 : 0 ΑΠΟ Κερατσίνι
17/3/19,
15:00
ΑΟ Παλαιοχώρας 1 : 1 Προοδευτική
17/3/19,
15:00
ΟΦ Ιεράπετρας 3 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/3/19,
15:00
Προοδευτική - : - ΟΦ Ιεράπετρας
24/3/19,
15:00
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - : - Ιωνικός
24/3/19,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - : - ΣΥΝΚΑ
24/3/19,
15:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - : - Ατσαλένιος
24/3/19,
15:00
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - : - Εθνικός
24/3/19,
15:00
ΑΠΟ Κερατσίνι - : - Επισκοπή
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
31/3/19,
15:00
Εθνικός - : - Ιωνικός
31/3/19,
15:00
ΑΟ Παλαιοχώρας - : - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
31/3/19,
15:00
Επισκοπή - : - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
31/3/19,
15:00
ΣΥΝΚΑ - : - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
31/3/19,
15:00
Ατσαλένιος - : - ΑΠΟ Κερατσίνι
31/3/19,
15:00
Προοδευτική - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/4/19,
16:00
ΑΠΟ Κερατσίνι - : - ΣΥΝΚΑ
7/4/19,
16:00
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - : - ΟΦ Ιεράπετρας
7/4/19,
16:00
Ιωνικός - : - Επισκοπή
7/4/19,
16:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - : - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
7/4/19,
16:00
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - : - Ατσαλένιος
7/4/19,
16:00
Εθνικός - : - ΑΟ Παλαιοχώρας
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/4/19,
16:00
Επισκοπή - : - ΑΟ Παλαιοχώρας
14/4/19,
16:00
ΟΦ Ιεράπετρας - : - Εθνικός
14/4/19,
16:00
ΣΥΝΚΑ - : - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
14/4/19,
16:00
Ατσαλένιος - : - Ιωνικός
14/4/19,
16:00
Προοδευτική - : - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
14/4/19,
16:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - : - ΑΠΟ Κερατσίνι
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/11/19,
15:00
ΟΦ Ιεράπετρας 4 : 1 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
4/11/19,
15:00
ΑΟ Παλαιοχώρας 0 : 0 Ιωνικός