ΕΠΣ Άρτας - Α' Κατηγορία 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
16:00
ΑΟ Φιλοθεής 0 : 1 Απόλλων Γλυκορίζου
12/10/19,
16:00
ΑΕ Καμπής 2 : 1 Δίας Κωστακίων
12/10/19,
16:00
ΑΕΜ Μέλισσα 0 : 0 ΑΟ Κλειδίου
12/10/19,
16:00
Προοδευτική Γραμμενίτσας 2 : 4 Αχιλλέας Νεοχωρίου
12/10/19,
16:00
Φιλέλληνες Πέτα 1 : 0 ΑΕ Ξηροβουνίου
12/10/19,
16:00
Δόξα Άρτας 2 : 0 Σκουφάς Κομποτίου
12/10/19,
16:00
ΠΑΣ Ανέζα 2 : 2 Ολυμπιακός Καλοβάτου
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/10/19,
16:00
Δίας Κωστακίων 0 : 2 ΑΕΜ Μέλισσα
19/10/19,
16:00
Δόξα Άρτας 4 : 0 Προοδευτική Γραμμενίτσας
19/10/19,
16:00
Απόλλων Γλυκορίζου 4 : 1 Φιλέλληνες Πέτα
19/10/19,
16:00
Αχιλλέας Νεοχωρίου 3 : 2 ΑΕ Καμπής
19/10/19,
16:00
ΑΟ Κλειδίου 4 : 2 ΠΑΣ Ανέζα
19/10/19,
16:00
Σκουφάς Κομποτίου 2 : 0 ΑΟ Φιλοθεής
19/10/19,
16:00
ΑΕ Ξηροβουνίου 1 : 2 Ολυμπιακός Καλοβάτου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/10/19,
16:00
ΠΑΣ Ανέζα 1 : 2 Δίας Κωστακίων
26/10/19,
16:00
Προοδευτική Γραμμενίτσας 0 : 6 ΑΕ Καμπής
26/10/19,
16:00
Ολυμπιακός Καλοβάτου 1 : 0 Απόλλων Γλυκορίζου
26/10/19,
16:00
ΑΟ Φιλοθεής 0 : 6 Δόξα Άρτας
26/10/19,
16:00
ΑΕ Ξηροβουνίου 2 : 7 ΑΟ Κλειδίου
26/10/19,
16:00
ΑΕΜ Μέλισσα 3 : 2 Αχιλλέας Νεοχωρίου
26/10/19,
16:00
Φιλέλληνες Πέτα 0 : 4 Σκουφάς Κομποτίου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/19,
15:00
ΑΕ Καμπής 2 : 3 ΑΕΜ Μέλισσα
2/11/19,
15:00
Απόλλων Γλυκορίζου 3 : 7 ΑΟ Κλειδίου
2/11/19,
15:00
Δόξα Άρτας 4 : 0 Φιλέλληνες Πέτα
2/11/19,
15:00
Σκουφάς Κομποτίου 2 : 0 Ολυμπιακός Καλοβάτου
2/11/19,
15:00
Αχιλλέας Νεοχωρίου 1 : 2 ΠΑΣ Ανέζα
2/11/19,
15:00
ΑΟ Φιλοθεής 3 : 1 Προοδευτική Γραμμενίτσας
2/11/19,
15:00
Δίας Κωστακίων 2 : 1 ΑΕ Ξηροβουνίου
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/11/19,
15:00
ΠΑΣ Ανέζα 0 : 2 ΑΕ Καμπής
9/11/19,
15:00
Απόλλων Γλυκορίζου 4 : 1 Δίας Κωστακίων
9/11/19,
15:00
Ολυμπιακός Καλοβάτου 0 : 4 Δόξα Άρτας
9/11/19,
15:00
Προοδευτική Γραμμενίτσας 1 : 3 ΑΕΜ Μέλισσα
9/11/19,
15:00
ΑΕ Ξηροβουνίου 2 : 4 Αχιλλέας Νεοχωρίου
9/11/19,
15:00
Φιλέλληνες Πέτα 2 : 1 ΑΟ Φιλοθεής
9/11/19,
15:00
ΑΟ Κλειδίου 0 : 0 Σκουφάς Κομποτίου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/11/19,
15:00
ΑΕ Καμπής 4 : 0 ΑΕ Ξηροβουνίου
16/11/19,
15:00
Δόξα Άρτας 2 : 1 ΑΟ Κλειδίου
16/11/19,
15:00
Φιλέλληνες Πέτα 1 : 0 Προοδευτική Γραμμενίτσας
16/11/19,
15:00
Αχιλλέας Νεοχωρίου 0 : 2 Απόλλων Γλυκορίζου
16/11/19,
15:00
ΑΕΜ Μέλισσα 4 : 1 ΠΑΣ Ανέζα
16/11/19,
15:00
Σκουφάς Κομποτίου 2 : 0 Δίας Κωστακίων
16/11/19,
15:00
ΑΟ Φιλοθεής 0 : 1 Ολυμπιακός Καλοβάτου
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/11/19,
15:00
ΑΟ Κλειδίου 2 : 0 ΑΟ Φιλοθεής
23/11/19,
15:00
Προοδευτική Γραμμενίτσας 2 : 1 ΠΑΣ Ανέζα
23/11/19,
15:00
Απόλλων Γλυκορίζου 2 : 3 ΑΕ Καμπής
23/11/19,
15:00
Ολυμπιακός Καλοβάτου 0 : 2 Φιλέλληνες Πέτα
23/11/19,
15:00
Δίας Κωστακίων 0 : 4 Δόξα Άρτας
23/11/19,
15:00
ΑΕ Ξηροβουνίου 4 : 0 ΑΕΜ Μέλισσα
23/11/19,
15:00
Σκουφάς Κομποτίου 3 : 0 Αχιλλέας Νεοχωρίου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/11/19,
15:00
ΑΟ Φιλοθεής 1 : 2 Δίας Κωστακίων
30/11/19,
15:00
ΠΑΣ Ανέζα 0 : 0 ΑΕ Ξηροβουνίου
30/11/19,
15:00
ΑΕ Καμπής 1 : 2 Σκουφάς Κομποτίου
30/11/19,
15:00
Φιλέλληνες Πέτα 0 : 2 ΑΟ Κλειδίου
30/11/19,
15:00
ΑΕΜ Μέλισσα 4 : 1 Απόλλων Γλυκορίζου
4/12/19,
15:00
Ολυμπιακός Καλοβάτου 3 : 1 Προοδευτική Γραμμενίτσας
4/12/19,
15:00
Δόξα Άρτας 6 : 0 Αχιλλέας Νεοχωρίου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/19,
15:00
ΑΟ Κλειδίου 3 : 0 Ολυμπιακός Καλοβάτου
7/12/19,
15:00
Αχιλλέας Νεοχωρίου 4 : 2 ΑΟ Φιλοθεής
7/12/19,
15:00
Απόλλων Γλυκορίζου 2 : 1 ΠΑΣ Ανέζα
7/12/19,
15:00
ΑΕ Καμπής 2 : 0 Δόξα Άρτας
7/12/19,
15:00
Δίας Κωστακίων 0 : 1 Φιλέλληνες Πέτα
7/12/19,
15:00
Προοδευτική Γραμμενίτσας 1 : 1 ΑΕ Ξηροβουνίου
7/12/19,
15:00
Σκουφάς Κομποτίου 1 : 0 ΑΕΜ Μέλισσα
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/12/19,
15:00
ΑΟ Φιλοθεής 0 : 5 ΑΕ Καμπής
14/12/19,
15:00
Ολυμπιακός Καλοβάτου 0 : 0 Δίας Κωστακίων
14/12/19,
15:00
ΠΑΣ Ανέζα 1 : 5 Σκουφάς Κομποτίου
14/12/19,
15:00
ΑΟ Κλειδίου 7 : 0 Προοδευτική Γραμμενίτσας
14/12/19,
15:00
ΑΕΜ Μέλισσα 3 : 3 Δόξα Άρτας
14/12/19,
15:00
ΑΕ Ξηροβουνίου 0 : 7 Απόλλων Γλυκορίζου
18/12/19,
15:00
Φιλέλληνες Πέτα 0 : 1 Αχιλλέας Νεοχωρίου
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/12/19,
15:00
Σκουφάς Κομποτίου 5 : 1 ΑΕ Ξηροβουνίου
21/12/19,
15:00
Δίας Κωστακίων 1 : 2 ΑΟ Κλειδίου
21/12/19,
15:00
Αχιλλέας Νεοχωρίου 0 : 3 Ολυμπιακός Καλοβάτου
21/12/19,
15:00
ΑΕ Καμπής 3 : 1 Φιλέλληνες Πέτα
21/12/19,
15:00
Δόξα Άρτας 8 : 0 ΠΑΣ Ανέζα
21/12/19,
15:00
Προοδευτική Γραμμενίτσας 0 : 1 Απόλλων Γλυκορίζου
21/12/19,
15:00
ΑΕΜ Μέλισσα 1 : 0 ΑΟ Φιλοθεής
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/1/20,
15:00
Δίας Κωστακίων 2 : 1 Προοδευτική Γραμμενίτσας
4/1/20,
15:00
Ολυμπιακός Καλοβάτου 0 : 1 ΑΕ Καμπής
4/1/20,
15:00
Απόλλων Γλυκορίζου 0 : 4 Σκουφάς Κομποτίου
4/1/20,
15:00
ΠΑΣ Ανέζα 1 : 1 ΑΟ Φιλοθεής
4/1/20,
15:00
ΑΟ Κλειδίου 5 : 1 Αχιλλέας Νεοχωρίου
4/1/20,
15:00
Φιλέλληνες Πέτα 1 : 1 ΑΕΜ Μέλισσα
4/1/20,
15:00
ΑΕ Ξηροβουνίου 1 : 3 Δόξα Άρτας
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/1/20,
15:00
ΑΕΜ Μέλισσα 2 : 0 Ολυμπιακός Καλοβάτου
11/1/20,
15:00
ΠΑΣ Ανέζα 1 : 2 Φιλέλληνες Πέτα
11/1/20,
15:00
Δόξα Άρτας 2 : 0 Απόλλων Γλυκορίζου
11/1/20,
15:00
ΑΕ Καμπής 0 : 1 ΑΟ Κλειδίου
11/1/20,
15:00
ΑΟ Φιλοθεής 0 : 1 ΑΕ Ξηροβουνίου
11/1/20,
15:00
Προοδευτική Γραμμενίτσας 1 : 4 Σκουφάς Κομποτίου
12/1/20,
15:00
Αχιλλέας Νεοχωρίου 0 : 0 Δίας Κωστακίων
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/1/20,
15:00
Σκουφάς Κομποτίου 1 : 0 Δόξα Άρτας
18/1/20,
15:00
Ολυμπιακός Καλοβάτου 2 : 1 ΠΑΣ Ανέζα
18/1/20,
15:00
Αχιλλέας Νεοχωρίου 4 : 3 Προοδευτική Γραμμενίτσας
18/1/20,
15:00
ΑΕ Ξηροβουνίου 4 : 2 Φιλέλληνες Πέτα
18/1/20,
15:00
ΑΟ Κλειδίου 5 : 1 ΑΕΜ Μέλισσα
18/1/20,
15:00
Απόλλων Γλυκορίζου 1 : 0 ΑΟ Φιλοθεής
18/1/20,
15:00
Δίας Κωστακίων 0 : 3 ΑΕ Καμπής
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/1/20,
15:00
Ολυμπιακός Καλοβάτου 2 : 0 ΑΕ Ξηροβουνίου
22/1/20,
15:00
ΑΟ Φιλοθεής 0 : 3 Σκουφάς Κομποτίου
22/1/20,
15:00
ΠΑΣ Ανέζα 0 : 4 ΑΟ Κλειδίου
22/1/20,
15:00
ΑΕ Καμπής 2 : 1 Αχιλλέας Νεοχωρίου
22/1/20,
15:00
Φιλέλληνες Πέτα 3 : 3 Απόλλων Γλυκορίζου
22/1/20,
15:00
Προοδευτική Γραμμενίτσας 0 : 3 Δόξα Άρτας
22/1/20,
15:00
ΑΕΜ Μέλισσα 2 : 1 Δίας Κωστακίων
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/1/20,
15:00
Σκουφάς Κομποτίου 4 : 1 Φιλέλληνες Πέτα
25/1/20,
15:00
ΑΟ Κλειδίου 3 : 0 ΑΕ Ξηροβουνίου
25/1/20,
15:00
Αχιλλέας Νεοχωρίου 0 : 2 ΑΕΜ Μέλισσα
25/1/20,
15:00
Απόλλων Γλυκορίζου 1 : 1 Ολυμπιακός Καλοβάτου
25/1/20,
15:00
Δόξα Άρτας 3 : 0 ΑΟ Φιλοθεής
25/1/20,
15:00
Δίας Κωστακίων 5 : 0 ΠΑΣ Ανέζα
25/1/20,
15:00
ΑΕ Καμπής 3 : 2 Προοδευτική Γραμμενίτσας
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/2/20,
15:00
ΑΟ Κλειδίου 2 : 1 Απόλλων Γλυκορίζου
1/2/20,
15:00
ΑΕΜ Μέλισσα 2 : 3 ΑΕ Καμπής
1/2/20,
15:00
ΑΕ Ξηροβουνίου 1 : 2 Δίας Κωστακίων
1/2/20,
15:00
Προοδευτική Γραμμενίτσας 3 : 1 ΑΟ Φιλοθεής
1/2/20,
15:00
ΠΑΣ Ανέζα 1 : 0 Αχιλλέας Νεοχωρίου
1/2/20,
15:00
Ολυμπιακός Καλοβάτου 1 : 1 Σκουφάς Κομποτίου
1/2/20,
15:00
Φιλέλληνες Πέτα 0 : 2 Δόξα Άρτας
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/2/20,
15:00
Αχιλλέας Νεοχωρίου 1 : 2 ΑΕ Ξηροβουνίου
8/2/20,
15:00
ΑΕΜ Μέλισσα 5 : 2 Προοδευτική Γραμμενίτσας
8/2/20,
15:00
Δόξα Άρτας 1 : 1 Ολυμπιακός Καλοβάτου
8/2/20,
15:00
Δίας Κωστακίων 2 : 3 Απόλλων Γλυκορίζου
8/2/20,
15:00
ΑΕ Καμπής 2 : 0 ΠΑΣ Ανέζα
8/2/20,
15:00
Σκουφάς Κομποτίου 3 : 2 ΑΟ Κλειδίου
8/2/20,
15:00
ΑΟ Φιλοθεής 0 : 0 Φιλέλληνες Πέτα
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/2/20,
15:00
ΑΕ Ξηροβουνίου 3 : 2 ΑΕ Καμπής
15/2/20,
15:00
Ολυμπιακός Καλοβάτου 0 : 1 ΑΟ Φιλοθεής
15/2/20,
15:00
Δίας Κωστακίων 0 : 2 Σκουφάς Κομποτίου
15/2/20,
15:00
ΠΑΣ Ανέζα 1 : 2 ΑΕΜ Μέλισσα
15/2/20,
15:00
Απόλλων Γλυκορίζου 6 : 1 Αχιλλέας Νεοχωρίου
15/2/20,
15:00
Προοδευτική Γραμμενίτσας 0 : 1 Φιλέλληνες Πέτα
15/2/20,
15:00
ΑΟ Κλειδίου 0 : 2 Δόξα Άρτας
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/2/20,
15:00
Αχιλλέας Νεοχωρίου 1 : 3 Σκουφάς Κομποτίου
22/2/20,
15:00
ΑΕΜ Μέλισσα 4 : 1 ΑΕ Ξηροβουνίου
22/2/20,
15:00
Δόξα Άρτας 2 : 0 Δίας Κωστακίων
22/2/20,
15:00
Φιλέλληνες Πέτα 2 : 0 Ολυμπιακός Καλοβάτου
22/2/20,
15:00
ΑΕ Καμπής 2 : 3 Απόλλων Γλυκορίζου
22/2/20,
15:00
ΠΑΣ Ανέζα 1 : 0 Προοδευτική Γραμμενίτσας
22/2/20,
15:00
ΑΟ Φιλοθεής 0 : 3 ΑΟ Κλειδίου
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/3/20,
16:00
Σκουφάς Κομποτίου 2 : 0 ΑΕ Καμπής
7/3/20,
16:00
ΑΕ Ξηροβουνίου 1 : 3 ΠΑΣ Ανέζα
7/3/20,
16:00
Δίας Κωστακίων 2 : 0 ΑΟ Φιλοθεής
7/3/20,
16:00
Προοδευτική Γραμμενίτσας 0 : 2 Ολυμπιακός Καλοβάτου
7/3/20,
16:00
Απόλλων Γλυκορίζου 1 : 1 ΑΕΜ Μέλισσα
7/3/20,
16:00
Αχιλλέας Νεοχωρίου 0 : 2 Δόξα Άρτας
7/3/20,
16:00
ΑΟ Κλειδίου 6 : 0 Φιλέλληνες Πέτα
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ Ξηροβουνίου - : - Προοδευτική Γραμμενίτσας
ΑΕΜ Μέλισσα - : - Σκουφάς Κομποτίου
Φιλέλληνες Πέτα - : - Δίας Κωστακίων
ΠΑΣ Ανέζα - : - Απόλλων Γλυκορίζου
Δόξα Άρτας - : - ΑΕ Καμπής
Ολυμπιακός Καλοβάτου - : - ΑΟ Κλειδίου
ΑΟ Φιλοθεής - : - Αχιλλέας Νεοχωρίου
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Σκουφάς Κομποτίου - : - ΠΑΣ Ανέζα
ΑΕ Καμπής - : - ΑΟ Φιλοθεής
Δίας Κωστακίων - : - Ολυμπιακός Καλοβάτου
Δόξα Άρτας - : - ΑΕΜ Μέλισσα
Απόλλων Γλυκορίζου - : - ΑΕ Ξηροβουνίου
Αχιλλέας Νεοχωρίου - : - Φιλέλληνες Πέτα
Προοδευτική Γραμμενίτσας - : - ΑΟ Κλειδίου
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ολυμπιακός Καλοβάτου - : - Αχιλλέας Νεοχωρίου
ΑΟ Κλειδίου - : - Δίας Κωστακίων
ΑΕ Ξηροβουνίου - : - Σκουφάς Κομποτίου
ΑΟ Φιλοθεής - : - ΑΕΜ Μέλισσα
Απόλλων Γλυκορίζου - : - Προοδευτική Γραμμενίτσας
ΠΑΣ Ανέζα - : - Δόξα Άρτας
Φιλέλληνες Πέτα - : - ΑΕ Καμπής
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Σκουφάς Κομποτίου - : - Απόλλων Γλυκορίζου
ΑΟ Φιλοθεής - : - ΠΑΣ Ανέζα
Προοδευτική Γραμμενίτσας - : - Δίας Κωστακίων
ΑΕ Καμπής - : - Ολυμπιακός Καλοβάτου
ΑΕΜ Μέλισσα - : - Φιλέλληνες Πέτα
Δόξα Άρτας - : - ΑΕ Ξηροβουνίου
Αχιλλέας Νεοχωρίου - : - ΑΟ Κλειδίου
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Απόλλων Γλυκορίζου - : - Δόξα Άρτας
Φιλέλληνες Πέτα - : - ΠΑΣ Ανέζα
ΑΟ Κλειδίου - : - ΑΕ Καμπής
Σκουφάς Κομποτίου - : - Προοδευτική Γραμμενίτσας
ΑΕ Ξηροβουνίου - : - ΑΟ Φιλοθεής
Δίας Κωστακίων - : - Αχιλλέας Νεοχωρίου
Ολυμπιακός Καλοβάτου - : - ΑΕΜ Μέλισσα