ΕΠΣ Πρέβεζας & Λευκάδας - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2018 - 2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/10/18,
11:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 3 : 3 Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
21/10/18,
16:00
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 2 : 1 Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ
21/10/18,
16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 0 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
21/10/18,
16:00
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 4 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/11/18,
11:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 7 : 1 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ
4/11/18,
15:00
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ 1 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
4/11/18,
15:00
ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ 2 : 3 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
4/11/18,
15:00
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 0 : 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/11/18,
11:00
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 0 : 2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
11/11/18,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 7 : 2 ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ
11/11/18,
15:00
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 0 : 1 Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ
11/11/18,
15:00
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 0 : 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/11/18,
15:00
ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ 2 : 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18/11/18,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 0 : 1 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ
21/11/18,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 1 : 1 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/11/18,
11:00
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 4 : 0 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ
25/11/18,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ
25/11/18,
15:00
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 0 : 5 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
25/11/18,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 4 : 1 ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ 3 : 0 Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/12/18,
11:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 0 : 5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
2/12/18,
15:00
ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ 1 : 3 Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ
2/12/18,
15:00
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 3 : 0 Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
2/12/18,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1 : 1 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/12/18,
11:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 4 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9/12/18,
15:00
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ 4 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ
9/12/18,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 3 : 2 ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ
9/12/18,
15:00
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 0 : 3 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/12/18,
11:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1 : 2 Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ
16/12/18,
15:00
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 1 : 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
16/12/18,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 2 : 4 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
16/12/18,
15:00
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 3 : 2 ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ 3 : 0 Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
6/1/19,
11:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 4 : 1 Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ
6/1/19,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 6 : 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6/1/19,
15:00
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 0 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 0 : 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ
13/1/19,
11:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 2 : 2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
13/1/19,
15:00
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ 1 : 1 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
13/1/19,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2 : 1 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3 : 0 Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
20/1/19,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 4 : 1 Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ
20/1/19,
15:00
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 1 : 0 ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 3 : 0 Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
27/1/19,
11:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 7 : 1 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
27/1/19,
15:00
ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ 2 : 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ
27/1/19,
15:00
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ 3 : 2 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 0 : 3 Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ
3/2/19,
11:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1 : 0 ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ
3/2/19,
15:00
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 1 : 5 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
3/2/19,
15:00
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 1 : 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/2/19,
15:00
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 1 : 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 3 : 0 Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
10/2/19,
11:00
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 1 : 3 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
10/2/19,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 3 : 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10/2/19,
15:00
ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ 0 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 0 : 3 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ
17/2/19,
11:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 3 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ
17/2/19,
15:00
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ 1 : 1 ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ
17/2/19,
15:00
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 2 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 3 : 0 Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
24/2/19,
11:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 1 : 1 Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ
24/2/19,
15:00
ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ 2 : 2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
24/2/19,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/3/19,
11:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 5 : 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ
3/3/19,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 2 : 0 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
3/3/19,
15:00
ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ 2 : 2 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ
3/3/19,
15:00
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ 3 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 0 : 3 ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ
17/3/19,
11:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 4 : 9 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ
17/3/19,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3 : 5 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
17/3/19,
15:00
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ 2 : 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ