ΕΠΣ Ηρακλείου - Γ' Κατηγορία 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/19,
16:00
ΙΝΙ 3 : 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
5/10/19,
16:00
ΡΟΔΙΑ 2 : 1 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
5/10/19,
16:00
ΧΕΙΜΑΡΟΣ 3 : 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - : - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
6/10/19,
11:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 8 : 0 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
6/10/19,
12:00
ΘΕΡΙΣΟΣ 4 : 0 ΓΑΡΙΠΑ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
15:30
ΓΑΡΙΠΑ 3 : 1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
12/10/19,
16:15
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 2 : 3 ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΠΑΤΟΥΧΑΣ * 0 : 3 ΡΟΔΙΑ
13/10/19,
12:00
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. 4 : 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
13/10/19,
12:45
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 1 : 3 ΧΕΙΜΑΡΟΣ
13/10/19,
15:30
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ 1 : 3 ΘΕΡΙΣΟΣ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΙΝΙ 3 : 0 ΠΑΤΟΥΧΑΣ *
19/10/19,
15:30
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ 0 : 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
19/10/19,
15:30
ΡΟΔΙΑ 0 : 0 ΘΕΡΙΣΟΣ
19/10/19,
16:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 0 : 2 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
19/10/19,
16:30
ΧΕΙΜΑΡΟΣ 1 : 2 ΓΑΡΙΠΑ
20/10/19,
11:00
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. 2 : 1 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΤΟΥΧΑΣ * 0 : 3 ΚΟΡΟΙΒΟΣ
26/10/19,
15:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 2 : 1 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
26/10/19,
15:00
ΓΑΡΙΠΑ 1 : 1 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
ΘΕΡΙΣΟΣ - : - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
27/10/19,
12:00
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ 1 : 3 ΧΕΙΜΑΡΟΣ
27/10/19,
15:00
ΙΝΙ 0 : 3 ΡΟΔΙΑ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/19,
15:00
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. 3 : 2 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
2/11/19,
15:00
ΡΟΔΙΑ 1 : 0 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
2/11/19,
15:00
ΧΕΙΜΑΡΟΣ 2 : 3 ΘΕΡΙΣΟΣ
2/11/19,
18:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 0 : 2 ΓΑΡΙΠΑ
3/11/19,
13:00
ΚΟΡΟΙΒΟΣ 4 : 2 ΙΝΙ
3/11/19,
15:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ 3 : 0 ΠΑΤΟΥΧΑΣ *
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΤΟΥΧΑΣ * 0 : 3 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
9/11/19,
15:00
ΙΝΙ 3 : 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
9/11/19,
15:00
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ 3 : 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
9/11/19,
16:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 3 : 2 ΧΕΙΜΑΡΟΣ
10/11/19,
11:00
ΚΟΡΟΙΒΟΣ 6 : 1 ΡΟΔΙΑ
10/11/19,
13:00
ΘΕΡΙΣΟΣ 3 : 2 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΓΑΡΙΠΑ - : - ΠΑΤΟΥΧΑΣ *
16/11/19,
15:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - : - ΚΟΡΟΙΒΟΣ
16/11/19,
15:00
ΡΟΔΙΑ - : - ΧΕΙΜΑΡΟΣ
16/11/19,
15:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - : - ΘΕΡΙΣΟΣ
17/11/19,
11:00
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - : - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
17/11/19,
15:00
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - : - ΙΝΙ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΤΟΥΧΑΣ * - : - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
23/11/19,
15:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - : - ΡΟΔΙΑ
23/11/19,
18:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - : - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
23/11/19,
18:00
ΙΝΙ - : - ΓΑΡΙΠΑ
24/11/19,
13:00
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - : - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
24/11/19,
15:00
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - : - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΘΕΡΙΣΟΣ - : - ΠΑΤΟΥΧΑΣ *
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - : - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - : - ΙΝΙ
ΡΟΔΙΑ - : - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
ΓΑΡΙΠΑ - : - ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - : - ΧΕΙΜΑΡΟΣ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - : - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - : - ΓΑΡΙΠΑ
ΙΝΙ - : - ΘΕΡΙΣΟΣ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - : - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - : - ΡΟΔΙΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - : - ΠΑΤΟΥΧΑΣ *
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - : - ΙΝΙ
ΓΑΡΙΠΑ - : - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΘΕΡΙΣΟΣ - : - ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΡΟΔΙΑ - : - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΠΑΤΟΥΧΑΣ * - : - ΧΕΙΜΑΡΟΣ
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - : - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - : - ΘΕΡΙΣΟΣ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - : - ΠΑΤΟΥΧΑΣ *
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - : - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - : - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - : - ΙΝΙ
ΓΑΡΙΠΑ - : - ΡΟΔΙΑ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - : - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - : - ΓΑΡΙΠΑ
ΙΝΙ - : - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - : - ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΘΕΡΙΣΟΣ - : - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΠΑΤΟΥΧΑΣ * - : - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ