ΕΠΣ Χανίων - Β' Κατηγορία 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/9/19,
17:15
ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΣΤ. 2 : 0 ΗΦΑΙΣΤΟΣ
14/9/19,
17:15
ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛ. 6 : 1 ΙΩΝΙΑ 2000
14/9/19,
17:15
ΠΕΡΓΑΜΟΣ ΒΡΥΣΩΝ 1 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΙΝΙΑ
14/9/19,
17:15
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ. 2 : 2 Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ
14/9/19,
17:15
ΑΠΤΕΡΑ 2 : 1 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
14/9/19,
17:15
ΚΟΡΩΝΙΣ ΒΑΜΟΥ 2 : 3 ΡΟΔΩΠΟΥ
15/9/19,
17:15
ΑΣΠΙΔΑ ΝΑΥΣΤ. ΚΡ. 0 : 3 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.
15/9/19,
17:15
ΑΜΙΛΛΑ ΜΟΔΙΟΥ 3 : 0 ΥΡΤΑΚΙΝΑ ΣΕΛΙΝΟΥ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/9/19,
11:00
ΙΩΝΙΑ 2000 5 : 2 ΑΣΠΙΔΑ ΝΑΥΣΤ. ΚΡ.
21/9/19,
11:00
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 1 : 4 ΑΜΙΛΛΑ ΜΟΔΙΟΥ
21/9/19,
17:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ. 1 : 4 ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛ.
21/9/19,
17:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. 0 : 3 ΑΠΤΕΡΑ
21/9/19,
17:00
ΚΑΛΤΣΕΤΟ 0 : 0 ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΣΤ.
21/9/19,
17:00
ΥΡΤΑΚΙΝΑ ΣΕΛΙΝΟΥ 1 : 1 ΚΟΡΩΝΙΣ ΒΑΜΟΥ
21/9/19,
17:00
ΡΟΔΩΠΟΥ 2 : 3 ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΙΝΙΑ
21/9/19,
17:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ 1 : 0 ΠΕΡΓΑΜΟΣ ΒΡΥΣΩΝ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/9/19,
16:30
ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛ. 2 : 0 ΑΣΠΙΔΑ ΝΑΥΣΤ. ΚΡ.
28/9/19,
16:30
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΙΝΙΑ 4 : 1 ΥΡΤΑΚΙΝΑ ΣΕΛΙΝΟΥ
28/9/19,
16:30
ΑΠΤΕΡΑ 1 : 0 ΙΩΝΙΑ 2000
28/9/19,
16:30
ΠΕΡΓΑΜΟΣ ΒΡΥΣΩΝ 4 : 1 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
28/9/19,
16:30
ΚΟΡΩΝΙΣ ΒΑΜΟΥ 3 : 3 Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ
28/9/19,
16:30
ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΣΤ. 0 : 3 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.
29/9/19,
11:00
ΑΜΙΛΛΑ ΜΟΔΙΟΥ 1 : 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ.
29/9/19,
16:30
ΡΟΔΩΠΟΥ 3 : 2 ΗΦΑΙΣΤΟΣ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/19,
16:00
ΑΣΠΙΔΑ ΝΑΥΣΤ. ΚΡ. 1 : 1 ΑΠΤΕΡΑ
5/10/19,
16:00
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 1 : 3 ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΙΝΙΑ
6/10/19,
11:00
ΑΜΙΛΛΑ ΜΟΔΙΟΥ 2 : 3 ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛ.
6/10/19,
11:00
ΙΩΝΙΑ 2000 1 : 3 ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΣΤ.
6/10/19,
11:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. 1 : 1 ΠΕΡΓΑΜΟΣ ΒΡΥΣΩΝ
6/10/19,
16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ. 4 : 1 ΚΟΡΩΝΙΣ ΒΑΜΟΥ
6/10/19,
16:00
ΥΡΤΑΚΙΝΑ ΣΕΛΙΝΟΥ 4 : 1 ΗΦΑΙΣΤΟΣ
6/10/19,
16:00
ΚΑΛΤΣΕΤΟ 2 : 2 ΡΟΔΩΠΟΥ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
16:00
ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛ. 3 : 3 ΑΠΤΕΡΑ
12/10/19,
16:00
ΠΕΡΓΑΜΟΣ ΒΡΥΣΩΝ 4 : 0 ΙΩΝΙΑ 2000
12/10/19,
16:00
ΚΟΡΩΝΙΣ ΒΑΜΟΥ 5 : 1 ΑΜΙΛΛΑ ΜΟΔΙΟΥ
12/10/19,
16:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ 2 : 2 Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ
12/10/19,
16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΙΝΙΑ 3 : 3 ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ.
12/10/19,
16:00
ΥΡΤΑΚΙΝΑ ΣΕΛΙΝΟΥ 1 : 2 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
13/10/19,
16:00
ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΣΤ. 0 : 1 ΑΣΠΙΔΑ ΝΑΥΣΤ. ΚΡ.
13/10/19,
16:00
ΡΟΔΩΠΟΥ 0 : 3 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/10/19,
16:00
ΚΟΡΩΝΙΣ ΒΑΜΟΥ 1 : 1 ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛ.
20/10/19,
11:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ. 3 : 6 ΗΦΑΙΣΤΟΣ
20/10/19,
11:00
ΑΜΙΛΛΑ ΜΟΔΙΟΥ 3 : 6 ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΙΝΙΑ
20/10/19,
11:00
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 8 : 0 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
20/10/19,
16:00
ΑΠΤΕΡΑ 0 : 2 ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΣΤ.
20/10/19,
16:00
ΙΩΝΙΑ 2000 2 : 1 ΡΟΔΩΠΟΥ
20/10/19,
16:00
ΑΣΠΙΔΑ ΝΑΥΣΤ. ΚΡ. 0 : 0 ΠΕΡΓΑΜΟΣ ΒΡΥΣΩΝ
20/10/19,
16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. 2 : 1 ΥΡΤΑΚΙΝΑ ΣΕΛΙΝΟΥ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/10/19,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΙΝΙΑ 1 : 0 ΚΟΡΩΝΙΣ ΒΑΜΟΥ
26/10/19,
15:00
ΥΡΤΑΚΙΝΑ ΣΕΛΙΝΟΥ 2 : 3 ΙΩΝΙΑ 2000
27/10/19,
10:45
ΚΑΛΤΣΕΤΟ 3 : 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ.
27/10/19,
10:45
ΠΕΡΓΑΜΟΣ ΒΡΥΣΩΝ 0 : 1 ΑΠΤΕΡΑ
27/10/19,
15:00
ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛ. 1 : 1 ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΣΤ.
27/10/19,
15:00
ΡΟΔΩΠΟΥ 1 : 2 ΑΣΠΙΔΑ ΝΑΥΣΤ. ΚΡ.
27/10/19,
15:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ 4 : 2 ΑΜΙΛΛΑ ΜΟΔΙΟΥ
27/10/19,
15:00
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 1 : 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/19,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΙΝΙΑ 2 : 1 ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛ.
2/11/19,
15:00
ΑΜΙΛΛΑ ΜΟΔΙΟΥ 3 : 1 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
2/11/19,
15:00
ΚΟΡΩΝΙΣ ΒΑΜΟΥ 4 : 2 ΗΦΑΙΣΤΟΣ
3/11/19,
10:45
ΙΩΝΙΑ 2000 0 : 0 Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ
3/11/19,
11:30
ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΣΤ. 1 : 2 ΠΕΡΓΑΜΟΣ ΒΡΥΣΩΝ
3/11/19,
15:00
ΑΣΠΙΔΑ ΝΑΥΣΤ. ΚΡ. 1 : 1 ΥΡΤΑΚΙΝΑ ΣΕΛΙΝΟΥ
3/11/19,
15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ. 2 : 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.
3/11/19,
15:00
ΑΠΤΕΡΑ 2 : 3 ΡΟΔΩΠΟΥ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/11/19,
15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. 2 : 1 ΑΜΙΛΛΑ ΜΟΔΙΟΥ
9/11/19,
15:00
ΡΟΔΩΠΟΥ 0 : 1 ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΣΤ.
10/11/19,
10:45
ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛ. 0 : 1 ΠΕΡΓΑΜΟΣ ΒΡΥΣΩΝ
10/11/19,
10:45
ΗΦΑΙΣΤΟΣ 1 : 3 ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΙΝΙΑ
10/11/19,
15:00
ΥΡΤΑΚΙΝΑ ΣΕΛΙΝΟΥ 2 : 0 ΑΠΤΕΡΑ
10/11/19,
15:00
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 0 : 1 ΑΣΠΙΔΑ ΝΑΥΣΤ. ΚΡ.
10/11/19,
15:00
ΚΑΛΤΣΕΤΟ 1 : 2 ΚΟΡΩΝΙΣ ΒΑΜΟΥ
10/11/19,
15:00
ΙΩΝΙΑ 2000 3 : 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ.
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/11/19,
15:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ 0 : 3 ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛ.
16/11/19,
15:00
ΚΟΡΩΝΙΣ ΒΑΜΟΥ 1 : 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.
16/11/19,
15:00
ΠΕΡΓΑΜΟΣ ΒΡΥΣΩΝ 4 : 1 ΡΟΔΩΠΟΥ
17/11/19,
10:45
ΑΠΤΕΡΑ 1 : 1 Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ
17/11/19,
10:45
ΑΣΠΙΔΑ ΝΑΥΣΤ. ΚΡ. 0 : 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ.
17/11/19,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΙΝΙΑ 3 : 1 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
17/11/19,
15:00
ΑΜΙΛΛΑ ΜΟΔΙΟΥ 1 : 6 ΙΩΝΙΑ 2000
17/11/19,
15:00
ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΣΤ. 1 : 2 ΥΡΤΑΚΙΝΑ ΣΕΛΙΝΟΥ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/11/19,
15:00
ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛ. 1 : 2 ΡΟΔΩΠΟΥ
23/11/19,
15:00
ΙΩΝΙΑ 2000 1 : 3 ΚΟΡΩΝΙΣ ΒΑΜΟΥ
23/11/19,
15:00
ΑΣΠΙΔΑ ΝΑΥΣΤ. ΚΡ. 2 : 1 ΑΜΙΛΛΑ ΜΟΔΙΟΥ
24/11/19,
10:45
ΚΑΛΤΣΕΤΟ 1 : 3 ΗΦΑΙΣΤΟΣ
24/11/19,
10:45
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. 1 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΙΝΙΑ
24/11/19,
15:00
ΥΡΤΑΚΙΝΑ ΣΕΛΙΝΟΥ 2 : 1 ΠΕΡΓΑΜΟΣ ΒΡΥΣΩΝ
24/11/19,
15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ. 0 : 4 ΑΠΤΕΡΑ
24/11/19,
15:00
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 0 : 0 ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΣΤ.
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/11/19,
15:00
ΚΑΛΤΣΕΤΟ 0 : 5 ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛ.
30/11/19,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΙΝΙΑ 2 : 1 ΙΩΝΙΑ 2000
30/11/19,
15:00
ΚΟΡΩΝΙΣ ΒΑΜΟΥ 4 : 1 ΑΣΠΙΔΑ ΝΑΥΣΤ. ΚΡ.
1/12/19,
10:45
ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΣΤ. 1 : 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ.
1/12/19,
10:45
ΗΦΑΙΣΤΟΣ 3 : 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.
1/12/19,
10:45
ΠΕΡΓΑΜΟΣ ΒΡΥΣΩΝ 0 : 4 Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ
1/12/19,
10:45
ΑΠΤΕΡΑ 1 : 2 ΑΜΙΛΛΑ ΜΟΔΙΟΥ
1/12/19,
15:00
ΡΟΔΩΠΟΥ 3 : 2 ΥΡΤΑΚΙΝΑ ΣΕΛΙΝΟΥ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/19,
15:00
ΑΣΠΙΔΑ ΝΑΥΣΤ. ΚΡ. - : - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΙΝΙΑ
7/12/19,
15:00
ΙΩΝΙΑ 2000 - : - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
7/12/19,
15:00
ΑΠΤΕΡΑ - : - ΚΟΡΩΝΙΣ ΒΑΜΟΥ
8/12/19,
10:45
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ. - : - ΠΕΡΓΑΜΟΣ ΒΡΥΣΩΝ
8/12/19,
10:45
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. - : - ΚΑΛΤΣΕΤΟ
8/12/19,
15:00
ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛ. - : - ΥΡΤΑΚΙΝΑ ΣΕΛΙΝΟΥ
8/12/19,
15:00
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ - : - ΡΟΔΩΠΟΥ
8/12/19,
15:00
ΑΜΙΛΛΑ ΜΟΔΙΟΥ - : - ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΣΤ.
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/12/19,
15:00
ΥΡΤΑΚΙΝΑ ΣΕΛΙΝΟΥ - : - Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ
14/12/19,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΙΝΙΑ - : - ΑΠΤΕΡΑ
14/12/19,
15:00
ΚΑΛΤΣΕΤΟ - : - ΙΩΝΙΑ 2000
15/12/19,
10:45
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - : - ΑΣΠΙΔΑ ΝΑΥΣΤ. ΚΡ.
15/12/19,
10:45
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. - : - ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛ.
15/12/19,
10:45
ΠΕΡΓΑΜΟΣ ΒΡΥΣΩΝ - : - ΑΜΙΛΛΑ ΜΟΔΙΟΥ
15/12/19,
10:45
ΡΟΔΩΠΟΥ - : - ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ.
15/12/19,
15:00
ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΣΤ. - : - ΚΟΡΩΝΙΣ ΒΑΜΟΥ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/12/19,
15:00
ΑΜΙΛΛΑ ΜΟΔΙΟΥ - : - ΡΟΔΩΠΟΥ
21/12/19,
15:00
ΑΣΠΙΔΑ ΝΑΥΣΤ. ΚΡ. - : - ΚΑΛΤΣΕΤΟ
21/12/19,
15:00
ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΣΤ. - : - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΙΝΙΑ
22/12/19,
10:45
ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛ. - : - Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ
22/12/19,
10:45
ΑΠΤΕΡΑ - : - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
22/12/19,
15:00
ΙΩΝΙΑ 2000 - : - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.
22/12/19,
15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ. - : - ΥΡΤΑΚΙΝΑ ΣΕΛΙΝΟΥ
22/12/19,
15:00
ΚΟΡΩΝΙΣ ΒΑΜΟΥ - : - ΠΕΡΓΑΜΟΣ ΒΡΥΣΩΝ