ΕΠΣ Κιλκίς- Α' Κατηγορία 2018 - 2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/9/18,
16:30
ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου 2 : 5 ΔΟΞΑ Χέρσου
23/9/18,
16:30
ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου 1 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
23/9/18,
16:30
ΔΟΞΑ Καμπάνη 4 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου
23/9/18,
16:30
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης 4 : 0 ΑΟ Καστανιών
23/9/18,
16:30
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν.Σάντας 1 : 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου
23/9/18,
16:30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου 2 : 1 ΔΟΞΑ Γερακαριού
23/9/18,
16:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σταυροχωρίου 2 : 0 ΘΥΕΛΛΑ Αγ.Πέτρου
23/9/18,
16:30
ΗΡΑΚΛΗΣ Φύσκας 1 : 4 ΕΛΠΙΔΕΣ Κιλκίς
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/9/18,
16:30
ΔΟΞΑ Χέρσου 3 : 1 ΔΟΞΑ Καμπάνη
30/9/18,
16:30
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης 1 : 2 ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
30/9/18,
16:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου 1 : 6 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν.Σάντας
30/9/18,
16:30
ΑΟ Καστανιών 3 : 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου
30/9/18,
16:30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου 1 : 1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σταυροχωρίου
30/9/18,
16:30
ΔΟΞΑ Γερακαριού 6 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ Φύσκας
30/9/18,
16:30
ΘΥΕΛΛΑ Αγ.Πέτρου 4 : 2 ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου
30/9/18,
16:30
ΕΛΠΙΔΕΣ Κιλκίς 5 : 1 ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/10/18,
16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου 4 : 3 ΑΟ Καστανιών
6/10/18,
16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης 2 : 0 ΔΟΞΑ Γερακαριού
6/10/18,
16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ Φύσκας 0 : 5 ΔΟΞΑ Χέρσου
6/10/18,
16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου 4 : 0 ΕΛΠΙΔΕΣ Κιλκίς
7/10/18,
16:00
ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου 3 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου
7/10/18,
16:00
ΔΟΞΑ Καμπάνη 1 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου
7/10/18,
16:00
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν.Σάντας 2 : 1 ΘΥΕΛΛΑ Αγ.Πέτρου
7/10/18,
16:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σταυροχωρίου 2 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/10/18,
16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης 1 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου
13/10/18,
16:00
ΑΟ Καστανιών 3 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ Φύσκας
13/10/18,
16:00
ΔΟΞΑ Γερακαριού 3 : 0 ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου
13/10/18,
16:00
ΕΛΠΙΔΕΣ Κιλκίς 2 : 0 ΔΟΞΑ Καμπάνη
14/10/18,
16:00
ΔΟΞΑ Χέρσου 2 : 0 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν.Σάντας
14/10/18,
16:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σταυροχωρίου 6 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου
14/10/18,
16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου 1 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου
14/10/18,
16:00
ΘΥΕΛΛΑ Αγ.Πέτρου 1 : 4 ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/18,
16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου 1 : 6 ΔΟΞΑ Χέρσου
20/10/18,
16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης 2 : 2 ΕΛΠΙΔΕΣ Κιλκίς
20/10/18,
16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου 1 : 4 ΔΟΞΑ Γερακαριού
21/10/18,
16:00
ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου 1 : 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου
21/10/18,
16:00
ΔΟΞΑ Καμπάνη 6 : 0 ΘΥΕΛΛΑ Αγ.Πέτρου
21/10/18,
16:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου 4 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ Φύσκας
21/10/18,
16:00
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν.Σάντας 2 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
21/10/18,
16:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σταυροχωρίου 2 : 0 ΑΟ Καστανιών
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/10/18,
16:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου 3 : 5 ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου
28/10/18,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ Αγ.Πέτρου 1 : 5 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου
28/10/18,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου 0 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
28/10/18,
15:00
ΑΟ Καστανιών 0 : 1 ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου
28/10/18,
15:00
ΔΟΞΑ Γερακαριού 2 : 0 ΔΟΞΑ Καμπάνη
28/10/18,
15:00
ΕΛΠΙΔΕΣ Κιλκίς 4 : 4 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν.Σάντας
28/10/18,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ Φύσκας 2 : 4 ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
28/10/18,
15:00
ΔΟΞΑ Χέρσου 1 : 2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σταυροχωρίου
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/11/18,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ Φύσκας 0 : 4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου
3/11/18,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου 7 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου
3/11/18,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης 1 : 1 ΔΟΞΑ Χέρσου
3/11/18,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου 3 : 1 ΕΛΠΙΔΕΣ Κιλκίς
4/11/18,
15:00
ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου 1 : 3 ΘΥΕΛΛΑ Αγ.Πέτρου
4/11/18,
15:00
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν.Σάντας 4 : 0 ΑΟ Καστανιών
4/11/18,
15:00
ΔΟΞΑ Καμπάνη 5 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
4/11/18,
15:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σταυροχωρίου 0 : 1 ΔΟΞΑ Γερακαριού
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/11/18,
15:00
ΑΟ Καστανιών 0 : 0 ΔΟΞΑ Καμπάνη
10/11/18,
15:00
ΕΛΠΙΔΕΣ Κιλκίς 2 : 0 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σταυροχωρίου
10/11/18,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης 2 : 2 ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου
10/11/18,
15:00
ΔΟΞΑ Γερακαριού 0 : 2 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν.Σάντας
11/11/18,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου 2 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου
11/11/18,
15:00
ΔΟΞΑ Χέρσου 6 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου
11/11/18,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ Αγ.Πέτρου 5 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ Φύσκας
11/11/18,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου 0 : 6 ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/11/18,
15:00
ΔΟΞΑ Γερακαριού 1 : 1 ΕΛΠΙΔΕΣ Κιλκίς
17/11/18,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης 2 : 1 ΑΟ Καστανιών
17/11/18,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου 2 : 3 ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
17/11/18,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου 7 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ Φύσκας
18/11/18,
15:00
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν.Σάντας 3 : 2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σταυροχωρίου
18/11/18,
15:00
ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου 2 : 6 ΔΟΞΑ Καμπάνη
18/11/18,
15:00
ΔΟΞΑ Χέρσου 3 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου
18/11/18,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου 2 : 2 ΘΥΕΛΛΑ Αγ.Πέτρου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/11/18,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης 2 : 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου
24/11/18,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ Φύσκας 0 : 5 ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου
24/11/18,
15:00
ΑΟ Καστανιών 1 : 2 ΔΟΞΑ Γερακαριού
25/11/18,
15:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σταυροχωρίου 2 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου
25/11/18,
15:00
ΕΛΠΙΔΕΣ Κιλκίς 1 : 4 ΔΟΞΑ Χέρσου
25/11/18,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου 0 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου
25/11/18,
15:00
ΔΟΞΑ Καμπάνη 4 : 0 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν.Σάντας
25/11/18,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ Αγ.Πέτρου 2 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/12/18,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης 1 : 4 ΕΛΠΙΔΕΣ Κιλκίς
1/12/18,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου 0 : 1 ΔΟΞΑ Καμπάνη
1/12/18,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου 3 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ Φύσκας
1/12/18,
15:00
ΔΟΞΑ Γερακαριού 4 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου
2/12/18,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου 0 : 1 ΑΟ Καστανιών
2/12/18,
15:00
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν.Σάντας 1 : 3 ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
2/12/18,
15:00
ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου 2 : 1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σταυροχωρίου
2/12/18,
15:00
ΔΟΞΑ Χέρσου 6 : 0 ΘΥΕΛΛΑ Αγ.Πέτρου
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΗΡΑΚΛΗΣ Φύσκας 0 : 3 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν.Σάντας
8/12/18,
15:00
ΕΛΠΙΔΕΣ Κιλκίς 2 : 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου
8/12/18,
15:00
ΑΟ Καστανιών 2 : 1 ΔΟΞΑ Χέρσου
8/12/18,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου 4 : 4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σταυροχωρίου
8/12/18,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης 7 : 1 ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου
9/12/18,
15:00
ΔΟΞΑ Καμπάνη 5 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου
9/12/18,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου 1 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
9/12/18,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ Αγ.Πέτρου 2 : 4 ΔΟΞΑ Γερακαριού
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/12/18,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου 1 : 5 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου
15/12/18,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης 6 : 3 ΔΟΞΑ Γερακαριού
15/12/18,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης 3 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ Φύσκας
15/12/18,
15:00
ΑΟ Καστανιών 0 : 6 ΕΛΠΙΔΕΣ Κιλκίς
16/12/18,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου 2 : 1 ΔΟΞΑ Χέρσου
16/12/18,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου 1 : 2 ΘΥΕΛΛΑ Αγ.Πέτρου
16/12/18,
15:00
ΔΟΞΑ Καμπάνη 1 : 0 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σταυροχωρίου
16/12/18,
15:00
ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου 1 : 3 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν.Σάντας
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΛΠΙΔΕΣ Κιλκίς 3 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου
23/12/18,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου 3 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
23/12/18,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου 6 : 0 ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου
23/12/18,
15:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σταυροχωρίου 0 : 2 ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
23/12/18,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ Αγ.Πέτρου 3 : 1 ΑΟ Καστανιών
23/12/18,
15:00
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν.Σάντας 2 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου
23/12/18,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ Φύσκας 1 : 8 ΔΟΞΑ Καμπάνη
23/12/18,
15:00
ΔΟΞΑ Γερακαριού 1 : 4 ΔΟΞΑ Χέρσου
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/1/19,
15:00
ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου 4 : 2 ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου
20/1/19,
15:00
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν.Σάντας 1 : 4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου
20/1/19,
15:00
ΔΟΞΑ Χέρσου 2 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
20/1/19,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου 1 : 2 ΔΟΞΑ Γερακαριού
20/1/19,
15:00
ΔΟΞΑ Καμπάνη 3 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
20/1/19,
15:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σταυροχωρίου 3 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ Φύσκας
20/1/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου 0 : 3 ΑΟ Καστανιών
20/1/19,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ Αγ.Πέτρου 0 : 4 ΕΛΠΙΔΕΣ Κιλκίς
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/1/19,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ Αγ.Πέτρου 2 : 1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σταυροχωρίου
26/1/19,
15:00
ΔΟΞΑ Χέρσου 6 : 0 ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου
27/1/19,
15:00
ΕΛΠΙΔΕΣ Κιλκίς 8 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ Φύσκας
27/1/19,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου 1 : 2 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν.Σάντας
27/1/19,
15:00
ΔΟΞΑ Γερακαριού 0 : 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου
27/1/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου 0 : 3 ΔΟΞΑ Καμπάνη
27/1/19,
15:00
ΑΟ Καστανιών 0 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
27/1/19,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης 2 : 2 ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/2/19,
15:00
ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου 1 : 4 ΕΛΠΙΔΕΣ Κιλκίς
2/2/19,
15:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σταυροχωρίου 3 : 4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου
2/2/19,
15:00
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν.Σάντας 3 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου
2/2/19,
15:00
ΔΟΞΑ Καμπάνη 0 : 0 ΔΟΞΑ Χέρσου
3/2/19,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου 1 : 1 ΘΥΕΛΛΑ Αγ.Πέτρου
3/2/19,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ Φύσκας 0 : 6 ΔΟΞΑ Γερακαριού
3/2/19,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου 6 : 2 ΑΟ Καστανιών
3/2/19,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης 3 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/2/19,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ Αγ.Πέτρου 0 : 6 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν.Σάντας
9/2/19,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου 1 : 4 ΔΟΞΑ Καμπάνη
9/2/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου 0 : 3 ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου
10/2/19,
15:00
ΔΟΞΑ Γερακαριού 1 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
10/2/19,
15:00
ΔΟΞΑ Χέρσου 4 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ Φύσκας
10/2/19,
15:00
ΕΛΠΙΔΕΣ Κιλκίς 2 : 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου
10/2/19,
15:00
ΑΟ Καστανιών 1 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου
10/2/19,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης 2 : 5 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σταυροχωρίου
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/2/19,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης 4 : 0 ΘΥΕΛΛΑ Αγ.Πέτρου
16/2/19,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου 1 : 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου
16/2/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου 0 : 3 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σταυροχωρίου
16/2/19,
15:00
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν.Σάντας 2 : 2 ΔΟΞΑ Χέρσου
17/2/19,
15:00
ΔΟΞΑ Καμπάνη 1 : 1 ΕΛΠΙΔΕΣ Κιλκίς
17/2/19,
15:00
ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου 4 : 0 ΔΟΞΑ Γερακαριού
17/2/19,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ Φύσκας 1 : 3 ΑΟ Καστανιών
17/2/19,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου 5 : 4 ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/3/19,
15:00
ΕΛΠΙΔΕΣ Κιλκίς 0 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
2/3/19,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ Φύσκας 3 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου
2/3/19,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ Αγ.Πέτρου 1 : 3 ΔΟΞΑ Καμπάνη
2/3/19,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου 2 : 2 ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου
3/3/19,
15:00
ΑΟ Καστανιών 2 : 1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σταυροχωρίου
3/3/19,
15:00
ΔΟΞΑ Γερακαριού 3 : 2 ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου
3/3/19,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης 1 : 1 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν.Σάντας
3/3/19,
15:00
ΔΟΞΑ Χέρσου 1 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/3/19,
15:00
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν.Σάντας 0 : 2 ΕΛΠΙΔΕΣ Κιλκίς
9/3/19,
15:00
ΔΟΞΑ Καμπάνη 4 : 1 ΔΟΞΑ Γερακαριού
9/3/19,
15:00
ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου 2 : 3 ΑΟ Καστανιών
9/3/19,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου 3 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου
10/3/19,
15:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σταυροχωρίου 1 : 4 ΔΟΞΑ Χέρσου
10/3/19,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης 6 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ Φύσκας
10/3/19,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης 2 : 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου
10/3/19,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου 2 : 0 ΘΥΕΛΛΑ Αγ.Πέτρου
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/3/19,
15:30
ΔΟΞΑ Χέρσου 0 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
16/3/19,
15:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου 0 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου
16/3/19,
15:30
ΘΥΕΛΛΑ Αγ.Πέτρου 1 : 0 ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου
16/3/19,
15:30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου 6 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ Φύσκας
17/3/19,
15:30
ΕΛΠΙΔΕΣ Κιλκίς 6 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου
17/3/19,
15:30
ΔΟΞΑ Γερακαριού 0 : 1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σταυροχωρίου
17/3/19,
15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης 1 : 4 ΔΟΞΑ Καμπάνη
17/3/19,
15:30
ΑΟ Καστανιών 3 : 2 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν.Σάντας
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/3/19,
15:30
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης 3 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου
23/3/19,
15:30
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν.Σάντας 1 : 2 ΔΟΞΑ Γερακαριού
23/3/19,
15:30
ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου 2 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
23/3/19,
15:30
ΔΟΞΑ Καμπάνη 3 : 2 ΑΟ Καστανιών
24/3/19,
15:30
ΗΡΑΚΛΗΣ Φύσκας 2 : 4 ΘΥΕΛΛΑ Αγ.Πέτρου
24/3/19,
15:30
ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου 1 : 5 ΔΟΞΑ Χέρσου
24/3/19,
15:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σταυροχωρίου 1 : 1 ΕΛΠΙΔΕΣ Κιλκίς
24/3/19,
15:30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου 3 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/3/19,
16:00
ΘΥΕΛΛΑ Αγ.Πέτρου - : - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου
30/3/19,
16:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου - : - ΔΟΞΑ Χέρσου
30/3/19,
16:00
ΔΟΞΑ Καμπάνη - : - ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου
30/3/19,
16:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σταυροχωρίου - : - ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν.Σάντας
31/3/19,
17:00
ΗΡΑΚΛΗΣ Φύσκας - : - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου
31/3/19,
17:00
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης - : - ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου
31/3/19,
17:00
ΑΟ Καστανιών - : - ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
31/3/19,
17:00
ΕΛΠΙΔΕΣ Κιλκίς - : - ΔΟΞΑ Γερακαριού
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/4/19,
17:00
ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου - : - ΗΡΑΚΛΗΣ Φύσκας
6/4/19,
17:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου - : - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σταυροχωρίου
6/4/19,
17:00
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν.Σάντας - : - ΔΟΞΑ Καμπάνη
6/4/19,
17:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου
7/4/19,
17:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης - : - ΘΥΕΛΛΑ Αγ.Πέτρου
7/4/19,
17:00
ΔΟΞΑ Χέρσου - : - ΕΛΠΙΔΕΣ Κιλκίς
7/4/19,
17:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου - : - ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
7/4/19,
17:00
ΔΟΞΑ Γερακαριού - : - ΑΟ Καστανιών
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σταυροχωρίου - : - ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου
ΔΟΞΑ Καμπάνη - : - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου
ΘΥΕΛΛΑ Αγ.Πέτρου - : - ΔΟΞΑ Χέρσου
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης - : - ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν.Σάντας
ΗΡΑΚΛΗΣ Φύσκας - : - ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου
ΕΛΠΙΔΕΣ Κιλκίς - : - ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου - : - ΔΟΞΑ Γερακαριού
ΑΟ Καστανιών - : - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου
 
27η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν.Σάντας - : - ΗΡΑΚΛΗΣ Φύσκας
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σταυροχωρίου - : - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου - : - ΕΛΠΙΔΕΣ Κιλκίς
ΔΟΞΑ Χέρσου - : - ΑΟ Καστανιών
ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου - : - ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου
ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου - : - ΔΟΞΑ Καμπάνη
ΔΟΞΑ Γερακαριού - : - ΘΥΕΛΛΑ Αγ.Πέτρου
 
28η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΛΠΙΔΕΣ Κιλκίς - : - ΑΟ Καστανιών
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου - : - ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου
ΔΟΞΑ Γερακαριού - : - ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
ΗΡΑΚΛΗΣ Φύσκας - : - ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
ΘΥΕΛΛΑ Αγ.Πέτρου - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν.Σάντας - : - ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου
ΔΟΞΑ Χέρσου - : - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σταυροχωρίου - : - ΔΟΞΑ Καμπάνη
 
29η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Καστανιών - : - ΘΥΕΛΛΑ Αγ.Πέτρου
ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου - : - ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν.Σάντας
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης - : - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου
ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου - : - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου
ΔΟΞΑ Καμπάνη - : - ΗΡΑΚΛΗΣ Φύσκας
ΔΟΞΑ Χέρσου - : - ΔΟΞΑ Γερακαριού
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου - : - ΕΛΠΙΔΕΣ Κιλκίς
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης - : - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σταυροχωρίου
 
30η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Καστανιών - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χωρυγίου
ΕΛΠΙΔΕΣ Κιλκίς - : - ΘΥΕΛΛΑ Αγ.Πέτρου
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης - : - ΔΟΞΑ Καμπάνη
ΗΡΑΚΛΗΣ Φύσκας - : - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σταυροχωρίου
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης - : - ΔΟΞΑ Χέρσου
ΔΟΞΑ Γερακαριού - : - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου - : - ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν.Σάντας
ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου - : - ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου