ΕΠΣ Κιλκίς- Α' Κατηγορία 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/10/19,
16:30
ΔΟΞΑ Γερακαριού 5 : 0 ΘΥΕΛΛΑ Αγ. Πέτρου
6/10/19,
16:30
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας 2 : 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ
6/10/19,
16:30
ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους 0 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
6/10/19,
16:30
ΑΟ Καστανιών 1 : 1 ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου
6/10/19,
16:30
ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού 3 : 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου
6/10/19,
16:30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου 2 : 5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/10/19,
16:00
ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου 6 : 1 ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού
13/10/19,
16:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου 3 : 1 ΔΟΞΑ Γερακαριού
13/10/19,
16:00
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας 4 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους
13/10/19,
16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου 2 : 4 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
13/10/19,
16:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ 3 : 0 ΑΟ Καστανιών
13/10/19,
16:00
ΘΥΕΛΛΑ Αγ. Πέτρου 1 : 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/19,
16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου 3 : 3 ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου
20/10/19,
16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου 0 : 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ
20/10/19,
16:00
ΔΟΞΑ Γερακαριού 4 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους
20/10/19,
16:00
ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού 0 : 3 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας
20/10/19,
16:00
ΑΟ Καστανιών 1 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου
20/10/19,
16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 6 : 1 ΘΥΕΛΛΑ Αγ. Πέτρου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/10/19,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου 2 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
27/10/19,
15:00
ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου 4 : 0 ΘΥΕΛΛΑ Αγ. Πέτρου
27/10/19,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους 1 : 7 ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού
27/10/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ 5 : 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου
27/10/19,
15:00
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας 4 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου
27/10/19,
15:00
ΑΟ Καστανιών 1 : 5 ΔΟΞΑ Γερακαριού
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/11/19,
15:00
ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου 6 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους
3/11/19,
15:00
ΔΟΞΑ Γερακαριού 4 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ
3/11/19,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου 4 : 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου
3/11/19,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 3 : 0 ΑΟ Καστανιών
3/11/19,
15:00
ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού 2 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου
3/11/19,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ Αγ. Πέτρου 2 : 4 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/11/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ 1 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
10/11/19,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου 0 : 5 ΔΟΞΑ Γερακαριού
10/11/19,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου 1 : 0 ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου
10/11/19,
15:00
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας 4 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου
10/11/19,
15:00
ΑΟ Καστανιών 5 : 1 ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού
10/11/19,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους 0 : 2 ΘΥΕΛΛΑ Αγ. Πέτρου
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/11/19,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ Αγ. Πέτρου 1 : 4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου
17/11/19,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους 0 : 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ
17/11/19,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 4 : 0 ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού
17/11/19,
15:00
ΔΟΞΑ Γερακαριού 6 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου
17/11/19,
15:00
ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου 6 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου
17/11/19,
15:00
ΑΟ Καστανιών 1 : 5 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/11/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ 2 : 1 ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου
24/11/19,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου 4 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους
24/11/19,
15:00
ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού 0 : 4 ΔΟΞΑ Γερακαριού
24/11/19,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου 1 : 2 ΘΥΕΛΛΑ Αγ. Πέτρου
24/11/19,
15:00
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας 4 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
24/11/19,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου 1 : 4 ΑΟ Καστανιών
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/12/19,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ Αγ. Πέτρου 3 : 4 ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού
1/12/19,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους 3 : 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου
1/12/19,
15:00
ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου 0 : 3 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας
1/12/19,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 0 : 0 ΔΟΞΑ Γερακαριού
1/12/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ 1 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου
1/12/19,
15:00
ΑΟ Καστανιών 0 : 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/12/19,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου 2 : 2 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας
8/12/19,
15:00
ΔΟΞΑ Γερακαριού 1 : 3 ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου
8/12/19,
15:00
ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού 2 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ
8/12/19,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου 3 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους
8/12/19,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου 0 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
8/12/19,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ Αγ. Πέτρου 3 : 4 ΑΟ Καστανιών
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/12/19,
15:00
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας 3 : 0 ΔΟΞΑ Γερακαριού
22/12/19,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου 4 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου
22/12/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ 3 : 1 ΘΥΕΛΛΑ Αγ. Πέτρου
22/12/19,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους 0 : 2 ΑΟ Καστανιών
22/12/19,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου 1 : 5 ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού
22/12/19,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 2 : 1 ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/1/20,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ Αγ. Πέτρου 2 : 4 ΔΟΞΑ Γερακαριού
12/1/20,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ 3 : 1 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας
12/1/20,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 2 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους
12/1/20,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου 2 : 3 ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού
12/1/20,
15:00
ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου 4 : 0 ΑΟ Καστανιών
12/1/20,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου 1 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/1/20,
15:00
ΔΟΞΑ Γερακαριού 0 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου
19/1/20,
15:00
ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού 4 : 1 ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου
19/1/20,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους 0 : 5 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας
19/1/20,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 1 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου
19/1/20,
15:00
ΑΟ Καστανιών 0 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ
19/1/20,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου 0 : 4 ΘΥΕΛΛΑ Αγ. Πέτρου
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/1/20,
15:00
ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου 5 : 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου
26/1/20,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ 3 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου
26/1/20,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους 1 : 5 ΔΟΞΑ Γερακαριού
26/1/20,
15:00
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας 3 : 1 ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού
26/1/20,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου 2 : 3 ΑΟ Καστανιών
26/1/20,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ Αγ. Πέτρου 1 : 5 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/2/20,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 3 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου
2/2/20,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ Αγ. Πέτρου 1 : 1 ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου
2/2/20,
15:00
ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού 2 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους
2/2/20,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου 2 : 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ
2/2/20,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου 0 : 3 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας
2/2/20,
15:00
ΔΟΞΑ Γερακαριού 4 : 2 ΑΟ Καστανιών
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/2/20,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους 0 : 0 ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου
9/2/20,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου 0 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου
9/2/20,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ 1 : 1 ΔΟΞΑ Γερακαριού
9/2/20,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου 1 : 2 ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού
9/2/20,
15:00
ΑΟ Καστανιών 0 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
9/2/20,
15:00
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας 5 : 0 ΘΥΕΛΛΑ Αγ. Πέτρου
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/2/20,
15:00
ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού 5 : 0 ΑΟ Καστανιών
16/2/20,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου 0 : 6 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας
16/2/20,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ Αγ. Πέτρου 6 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους
16/2/20,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 1 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ
16/2/20,
15:00
ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου 2 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου
16/2/20,
15:00
ΔΟΞΑ Γερακαριού 1 : 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/2/20,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου 2 : 1 ΔΟΞΑ Γερακαριού
23/2/20,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου 2 : 8 ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου
23/2/20,
15:00
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας 4 : 1 ΑΟ Καστανιών
23/2/20,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου 1 : 0 ΘΥΕΛΛΑ Αγ. Πέτρου
23/2/20,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ 5 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους
23/2/20,
15:00
ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού 4 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/3/20,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους 1 : 4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου
1/3/20,
15:00
ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου 2 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ
1/3/20,
15:00
ΔΟΞΑ Γερακαριού 1 : 6 ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού
1/3/20,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ Αγ. Πέτρου 1 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου
1/3/20,
15:00
ΑΟ Καστανιών 2 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου
1/3/20,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 2 : 2 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/3/20,
15:00
ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού 4 : 2 ΘΥΕΛΛΑ Αγ. Πέτρου
8/3/20,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου 6 : 2 ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους
8/3/20,
15:00
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας 1 : 0 ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου
8/3/20,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου 1 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ
8/3/20,
15:00
ΔΟΞΑ Γερακαριού 3 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
8/3/20,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου 2 : 1 ΑΟ Καστανιών
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου
ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου - : - ΔΟΞΑ Γερακαριού
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ - : - ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού
ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους - : - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ - : - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου
ΑΟ Καστανιών - : - ΘΥΕΛΛΑ Αγ. Πέτρου
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Καστανιών - : - ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους
ΝΕΟΤΗΤΑ Μεταλλικού - : - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Δροσάτου
ΕΡΜΗΣ Τερπύλλου - : - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ Γερακαριού - : - ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ν. Σάντας
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Πολυπέτρου - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. Αγιονερίου
ΘΥΕΛΛΑ Αγ. Πέτρου - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΗΣ