ΕΠΣ Κιλκίς- Β' Κατηγορία Δυτικός Όμιλος 2018 - 2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/9/18,
16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΡΙΒΑΣ 0 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
29/9/18,
16:00
ΠΑΙΩΝ Τούμπας 8 : 0 ΗΛΙΟΣ Ηλιολούστου
29/9/18,
16:00
ΔΟΞΑ Βαπτιστή 2 : 1 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
29/9/18,
16:00
Μ.ΑΛΕΞ. Ν. ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/10/18,
16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 3 : 0 ΠΑΙΩΝ Τούμπας
7/10/18,
16:00
ΗΛΙΟΣ Ηλιολούστου 1 : 2 ΔΟΞΑ Βαπτιστή
7/10/18,
16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 5 : 2 Μ.ΑΛΕΞ. Ν. ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟΥ
7/10/18,
16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου 1 : 4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΡΙΒΑΣ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/10/18,
16:00
ΗΛΙΟΣ Ηλιολούστου 0 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
14/10/18,
16:00
ΠΑΙΩΝ Τούμπας 0 : 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΡΙΒΑΣ
14/10/18,
16:00
ΔΟΞΑ Βαπτιστή 2 : 2 Μ.ΑΛΕΞ. Ν. ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟΥ
14/10/18,
16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 4 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/10/18,
16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 2 : 0 ΔΟΞΑ Βαπτιστή
21/10/18,
16:00
Μ.ΑΛΕΞ. Ν. ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 : 2 ΗΛΙΟΣ Ηλιολούστου
21/10/18,
16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΡΙΒΑΣ 2 : 1 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
21/10/18,
16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου 0 : 1 ΠΑΙΩΝ Τούμπας
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΗΛΙΟΣ Ηλιολούστου 0 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΡΙΒΑΣ
4/11/18,
15:00
Μ.ΑΛΕΞ. Ν. ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
4/11/18,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 2 : 0 ΠΑΙΩΝ Τούμπας
4/11/18,
15:00
ΔΟΞΑ Βαπτιστή 1 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου 3 : 0 ΗΛΙΟΣ Ηλιολούστου
11/11/18,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 5 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
11/11/18,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΡΙΒΑΣ 1 : 1 ΔΟΞΑ Βαπτιστή
11/11/18,
15:00
ΠΑΙΩΝ Τούμπας 3 : 1 Μ.ΑΛΕΞ. Ν. ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟΥ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 3 : 0 ΗΛΙΟΣ Ηλιολούστου
18/11/18,
15:00
Μ.ΑΛΕΞ. Ν. ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΡΙΒΑΣ
18/11/18,
15:00
ΔΟΞΑ Βαπτιστή 1 : 1 ΠΑΙΩΝ Τούμπας
18/11/18,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 4 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΙΩΝ Τούμπας 3 : 0 ΗΛΙΟΣ Ηλιολούστου
25/11/18,
15:00
Μ.ΑΛΕΞ. Ν. ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου
25/11/18,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΡΙΒΑΣ 0 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
25/11/18,
15:00
ΔΟΞΑ Βαπτιστή 0 : 2 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΟΞΑ Βαπτιστή 3 : 0 ΗΛΙΟΣ Ηλιολούστου
2/12/18,
15:00
Μ.ΑΛΕΞ. Ν. ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 : 2 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
2/12/18,
15:00
ΠΑΙΩΝ Τούμπας 3 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
2/12/18,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΡΙΒΑΣ 2 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 3 : 0 ΗΛΙΟΣ Ηλιολούστου
9/12/18,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΡΙΒΑΣ 2 : 2 ΠΑΙΩΝ Τούμπας
9/12/18,
15:00
Μ.ΑΛΕΞ. Ν. ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 : 5 ΔΟΞΑ Βαπτιστή
9/12/18,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου 1 : 5 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΗΛΙΟΣ Ηλιολούστου 0 : 3 Μ.ΑΛΕΞ. Ν. ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟΥ
16/12/18,
15:00
ΔΟΞΑ Βαπτιστή 0 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
16/12/18,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 1 : 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΡΙΒΑΣ
16/12/18,
15:00
ΠΑΙΩΝ Τούμπας 4 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΡΙΒΑΣ 3 : 0 ΗΛΙΟΣ Ηλιολούστου
27/1/19,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 6 : 0 Μ.ΑΛΕΞ. Ν. ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟΥ
27/1/19,
15:00
ΠΑΙΩΝ Τούμπας 2 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
27/1/19,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου 1 : 2 ΔΟΞΑ Βαπτιστή
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΗΛΙΟΣ Ηλιολούστου 0 : 3 ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου
3/2/19,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 2 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
3/2/19,
15:00
ΔΟΞΑ Βαπτιστή 1 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΡΙΒΑΣ
3/2/19,
15:00
Μ.ΑΛΕΞ. Ν. ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 : 3 ΠΑΙΩΝ Τούμπας
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΗΛΙΟΣ Ηλιολούστου 0 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
10/2/19,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΡΙΒΑΣ 3 : 0 Μ.ΑΛΕΞ. Ν. ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟΥ
10/2/19,
15:00
ΠΑΙΩΝ Τούμπας 3 : 0 ΔΟΞΑ Βαπτιστή
10/2/19,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου 0 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου 3 : 0 ΗΛΙΟΣ Ηλιολούστου
17/2/19,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 2 : 0 ΠΑΙΩΝ Τούμπας
17/2/19,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΡΙΒΑΣ 0 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
17/2/19,
15:00
Μ.ΑΛΕΞ. Ν. ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 : 2 ΔΟΞΑ Βαπτιστή
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΗΛΙΟΣ Ηλιολούστου 0 : 3 Μ.ΑΛΕΞ. Ν. ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟΥ
3/3/19,
15:00
ΠΑΙΩΝ Τούμπας 2 : 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΡΙΒΑΣ
3/3/19,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 0 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
3/3/19,
15:00
ΔΟΞΑ Βαπτιστή 1 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΙΩΝ Τούμπας 3 : 0 ΗΛΙΟΣ Ηλιολούστου
17/3/19,
15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 2 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου
17/3/19,
15:30
Μ.ΑΛΕΞ. Ν. ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
17/3/19,
15:30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΡΙΒΑΣ 0 : 1 ΔΟΞΑ Βαπτιστή
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΗΛΙΟΣ Ηλιολούστου 0 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
24/3/19,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου 1 : 2 ΠΑΙΩΝ Τούμπας
24/3/19,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΡΙΒΑΣ 1 : 0 Μ.ΑΛΕΞ. Ν. ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟΥ
24/3/19,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 1 : 0 ΔΟΞΑ Βαπτιστή
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 3 : 0 ΗΛΙΟΣ Ηλιολούστου
31/3/19,
16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 3 : 1 Μ.ΑΛΕΞ. Ν. ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟΥ
31/3/19,
16:00
ΔΟΞΑ Βαπτιστή 0 : 2 ΠΑΙΩΝ Τούμπας
31/3/19,
16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου 0 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΡΙΒΑΣ
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΗΛΙΟΣ Ηλιολούστου 0 : 3 ΔΟΞΑ Βαπτιστή
7/4/19,
17:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 1 : 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΡΙΒΑΣ
7/4/19,
17:00
ΠΑΙΩΝ Τούμπας 5 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
7/4/19,
17:00
Μ.ΑΛΕΞ. Ν. ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΡΙΒΑΣ 3 : 0 ΗΛΙΟΣ Ηλιολούστου
14/4/19,
17:00
ΔΟΞΑ Βαπτιστή 2 : 4 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
14/4/19,
17:00
ΠΑΙΩΝ Τούμπας 5 : 1 Μ.ΑΛΕΞ. Ν. ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟΥ
14/4/19,
17:00
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 2 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου