ΕΠΣ Κοζάνης - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2018 - 2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/9/18,
16:30
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ 4 : 1 ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
22/9/18,
16:30
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ 6 : 0 ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
23/9/18,
16:30
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 2 : 1 ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
23/9/18,
16:30
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ 6 : 2 ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
23/9/18,
16:30
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ 4 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
23/9/18,
16:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ 2 : 4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ 3 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
29/9/18,
16:00
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ 0 : 0 ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
29/9/18,
16:00
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 : 1 ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
30/9/18,
16:00
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ 0 : 3 ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
30/9/18,
16:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ 0 : 0 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
30/9/18,
16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ 4 : 1 ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/10/18,
16:00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ 2 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
7/10/18,
16:00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 1 : 0 ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
7/10/18,
16:00
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4 : 0 ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
7/10/18,
16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ 2 : 6 ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
7/10/18,
16:00
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ 1 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
7/10/18,
16:00
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ 2 : 4 ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/10/18,
16:00
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ 3 : 0 ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
14/10/18,
16:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ 2 : 0 ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
14/10/18,
16:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ 0 : 1 ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
14/10/18,
16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ 0 : 7 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
14/10/18,
16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ 3 : 1 ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
14/10/18,
16:00
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ 4 : 6 ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/18,
16:00
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ 7 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ 3 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
21/10/18,
16:00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 5 : 1 ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
21/10/18,
16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ 1 : 0 ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
21/10/18,
16:00
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 : 1 ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
21/10/18,
16:00
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ 0 : 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/11/18,
15:00
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ 5 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ 0 : 3 ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
4/11/18,
15:00
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ 3 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
4/11/18,
15:00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ 1 : 3 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
4/11/18,
15:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ 3 : 1 ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
4/11/18,
15:00
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ 3 : 0 ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/11/18,
15:00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 2 : 1 ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
10/11/18,
15:00
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ 3 : 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ 3 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
11/11/18,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ 0 : 4 ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
11/11/18,
15:00
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ 3 : 1 ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
11/11/18,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ 5 : 1 ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ 0 : 3 ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ 3 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
18/11/18,
15:00
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ 0 : 4 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
18/11/18,
15:00
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 0 : 5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
18/11/18,
15:00
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ 6 : 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/11/18,
15:00
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ 5 : 1 ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
24/11/18,
15:30
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 1 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ 3 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
25/11/18,
15:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ 2 : 1 ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
25/11/18,
15:00
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ 3 : 2 ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
25/11/18,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ 1 : 6 ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/11/18,
15:00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ 3 : 2 ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ 3 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ 3 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
2/12/18,
15:00
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ 0 : 6 ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
2/12/18,
15:00
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 0 : 3 ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
2/12/18,
15:00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ 1 : 3 ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
2/12/18,
15:00
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ 1 : 5 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ 0 : 3 ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
8/12/18,
15:00
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ 6 : 0 ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
8/12/18,
15:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ 3 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ 0 : 3 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ 3 : 0 ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
9/12/18,
15:00
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ 1 : 0 ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ 0 : 3 ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ 3 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ 0 : 3 ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
2/2/19,
15:00
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ 1 : 0 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
3/2/19,
15:00
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 : 1 ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
3/2/19,
15:00
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ 1 : 4 ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ 0 : 3 ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
9/2/19,
15:00
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ 1 : 2 ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
9/2/19,
15:00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ 2 : 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
10/2/19,
15:00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 4 : 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
10/2/19,
15:00
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ 2 : 0 ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ 3 : 0 ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ 3 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ 0 : 3 ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
16/2/19,
15:00
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ 3 : 2 ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
17/2/19,
15:00
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ 2 : 3 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
17/2/19,
15:00
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ 1 : 2 ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 3 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
2/3/19,
15:00
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 0 : 1 ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
3/3/19,
15:00
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ 0 : 2 ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
3/3/19,
15:00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ 0 : 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
3/3/19,
15:00
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ 1 : 4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ 0 : 3 ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ 0 : 3 ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
16/3/19,
15:30
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ 5 : 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ 3 : 0 ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
17/3/19,
15:30
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ 1 : 3 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
17/3/19,
15:30
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ 3 : 2 ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ 0 : 3 ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
24/3/19,
15:30
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 4 : 1 ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
24/3/19,
15:30
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 : 3 ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
24/3/19,
15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ 0 : 2 ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
24/3/19,
15:30
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ 2 : 5 ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ 0 : 3 ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ 3 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ 3 : 0 ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
30/3/19,
15:30
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ 0 : 3 ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
31/3/19,
16:30
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ 2 : 4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
31/3/19,
16:30
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 : 3 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 3 : 0 ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ 3 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ 0 : 3 ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
7/4/19,
16:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ 3 : 0 ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
7/4/19,
16:30
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ 0 : 1 ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
7/4/19,
16:30
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ 2 : 1 ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ 0 : 3 ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ 0 : 3 ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
14/4/19,
17:00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ 1 : 2 ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
14/4/19,
17:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ 1 : 2 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
14/4/19,
17:00
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ 0 : 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ 0 : 3 ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ 0 : 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ 3 : 0 ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
20/4/19,
17:00
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ 5 : 0 ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
20/4/19,
17:00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 3 : 0 ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
20/4/19,
17:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ 3 : 4 ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ 0 : 3 ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 3 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ 0 : 3 ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
5/5/19,
17:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ 3 : 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
5/5/19,
17:00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ 3 : 1 ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ