ΕΠΣ Μακεδονίας - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/9/19,
17:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 : 3 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
21/9/19,
17:00
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 2 : 2 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
21/9/19,
17:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 : 3 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ * 0 : 3 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
22/9/19,
11:00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 : 0 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
22/9/19,
11:30
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 0 : 1 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/9/19,
17:00
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 4 : 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
28/9/19,
17:00
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 3 : 0 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ *
29/9/19,
11:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 5 : 0 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
29/9/19,
11:30
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 4 : 1 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
29/9/19,
17:00
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 1 : 4 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/19,
16:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 : 5 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ * 0 : 3 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
6/10/19,
11:30
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 0 : 4 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
6/10/19,
11:30
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 0 : 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
6/10/19,
16:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 2 : 0 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
6/10/19,
16:30
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 : 3 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 3 : 0 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ *
12/10/19,
16:30
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3 : 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
12/10/19,
16:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
12/10/19,
16:30
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 1 : 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
13/10/19,
11:30
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 3 : 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 3 : 0 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ *
19/10/19,
16:30
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 1 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
19/10/19,
16:30
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 5 : 2 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
19/10/19,
16:30
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 0 : 6 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
20/10/19,
11:00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 : 3 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
20/10/19,
11:30
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 1 : 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ * 0 : 3 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
2/11/19,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 4 : 1 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
2/11/19,
15:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 1 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
3/11/19,
11:00
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 : 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
3/11/19,
12:00
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 2 : 3 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
3/11/19,
15:00
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 1 : 2 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 3 : 0 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ *
9/11/19,
15:00
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 4 : 0 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
10/11/19,
11:00
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 : 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
10/11/19,
11:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 5 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
10/11/19,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 3 : 2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
10/11/19,
15:00
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 1 : 6 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ - : - ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ * - : - ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - : - ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - : - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - : - Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ - : - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ - : - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ - : - ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ - : - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ - : - ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ - : - Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ * - : - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - : - ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - : - ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ - : - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ - : - ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ * - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ - : - ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ - : - ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - : - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ - : - ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ - : - ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ *
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ - : - ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ * - : - ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - : - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ - : - ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - : - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
31/1/20,
11:00
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ - : - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ