ΕΠΣ Μακεδονίας - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/9/19,
17:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 : 1 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
21/9/19,
17:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 4 : 2 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
22/9/19,
11:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 : 4 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
22/9/19,
11:30
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 0 : 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
22/9/19,
17:00
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ 1 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
22/9/19,
17:00
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 1 : 0 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/9/19,
17:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
29/9/19,
11:00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 4 : 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
29/9/19,
11:30
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 5 : 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
29/9/19,
11:30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 : 0 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ
29/9/19,
14:00
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 0 : 0 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
29/9/19,
17:00
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2 : 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/19,
16:30
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 : 2 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
5/10/19,
16:30
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 : 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
5/10/19,
16:30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 1 : 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
5/10/19,
16:30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 : 0 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
6/10/19,
11:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 : 0 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
6/10/19,
16:30
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ 3 : 0 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
16:30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 3 : 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
13/10/19,
11:30
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 3 : 2 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
13/10/19,
11:30
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 1 : 3 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ
13/10/19,
11:30
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 : 0 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
13/10/19,
16:30
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 : 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
13/10/19,
16:30
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 0 : 8 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/10/19,
16:30
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 : 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
19/10/19,
16:30
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 6 : 1 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
19/10/19,
16:30
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 1 : 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
20/10/19,
12:00
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 1 : 3 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
20/10/19,
16:30
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ 3 : 0 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
20/10/19,
16:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 3 : 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/19,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 2 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
2/11/19,
15:00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 0 : 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
2/11/19,
15:00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 4 : 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
3/11/19,
11:00
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 3 : 0 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
3/11/19,
15:00
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 : 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
3/11/19,
15:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 : 1 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/11/19,
15:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 : 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
9/11/19,
15:00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 4 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
10/11/19,
11:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 : 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
10/11/19,
11:30
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 : 2 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ
10/11/19,
11:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 3 : 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
10/11/19,
15:00
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 0 : 1 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/11/19,
15:00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 0 : 4 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
23/11/19,
15:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 : 2 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
23/11/19,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 2 : 2 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
23/11/19,
15:00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 1 : 4 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
24/11/19,
11:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 2 : 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
24/11/19,
15:00
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ 5 : 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/12/19,
11:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 : 4 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
1/12/19,
11:00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 5 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
1/12/19,
11:00
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 1 : 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
1/12/19,
15:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 : 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
1/12/19,
15:00
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 0 : 5 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ
1/12/19,
15:30
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 5 : 2 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/19,
15:00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 2 : 2 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
7/12/19,
15:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 : 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
7/12/19,
15:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 : 1 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
7/12/19,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 0 : 0 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
8/12/19,
11:00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 5 : 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
8/12/19,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 : 2 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/12/19,
15:00
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 : 2 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
15/12/19,
11:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 : 3 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
15/12/19,
11:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 : 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
15/12/19,
11:00
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 0 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
15/12/19,
11:30
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 0 : 6 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ
15/12/19,
15:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 : 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/12/19,
15:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 : 1 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
21/12/19,
15:00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 3 : 0 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
21/12/19,
15:00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 2 : 4 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
22/12/19,
11:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 2 : 2 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
22/12/19,
11:15
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 : 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
22/12/19,
15:00
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ 5 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/1/20,
15:00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 0 : 3 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
11/1/20,
15:00
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 : 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
11/1/20,
15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 0 : 3 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
12/1/20,
11:00
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 1 : 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
12/1/20,
15:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
12/1/20,
15:00
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ 3 : 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/1/20,
11:00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 3 : 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
19/1/20,
11:00
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2 : 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
19/1/20,
11:15
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 : 1 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
19/1/20,
11:15
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 : 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
19/1/20,
11:15
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 : 2 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ
19/1/20,
15:00
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2 : 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/1/20,
15:00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 3 : 2 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
25/1/20,
15:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 5 : 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
26/1/20,
11:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 : 1 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
26/1/20,
15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 : 2 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
26/1/20,
15:30
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ 0 : 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
26/1/20,
15:30
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 : 1 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/2/20,
15:30
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 4 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
2/2/20,
11:00
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 1 : 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
2/2/20,
11:00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 5 : 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
2/2/20,
11:30
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 2 : 5 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ
2/2/20,
13:15
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 0 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
2/2/20,
15:30
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 4 : 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/2/20,
11:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 : 3 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
9/2/20,
11:00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 6 : 1 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
9/2/20,
11:30
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 : 0 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
9/2/20,
11:30
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 0 : 1 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
9/2/20,
15:30
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 : 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
9/2/20,
15:30
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ 5 : 2 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/2/20,
15:30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 3 : 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
16/2/20,
11:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 : 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
16/2/20,
11:00
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 1 : 5 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
16/2/20,
11:30
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 : 1 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
16/2/20,
13:15
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 1 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
16/2/20,
15:30
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 : 0 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - : - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
23/2/20,
11:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 : 1 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
23/2/20,
11:30
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 : 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
23/2/20,
11:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 3 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
23/2/20,
15:30
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ 2 : 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
23/2/20,
15:30
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 1 : 3 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ - : - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ - : - ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ - : - ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ - : - ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - : - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - : - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - : - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - : - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - : - ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ - : - ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ - : - ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - : - ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ - : - ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ - : - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - : - ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ - : - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - : - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ - : - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - : - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - : - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - : - ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ - : - ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ - : - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - : - ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - : - ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ - : - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - : - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ - : - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - : - ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ - : - ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - : - ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - : - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - : - ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ - : - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - : - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - : - ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ