ΕΠΣ Μακεδονίας - Β' Κατηγορία 3ος Όμιλος 2018 - 2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/9/18,
17:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 5 : 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
22/9/18,
17:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 2 : 0 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
22/9/18,
17:00
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 : 2 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
23/9/18,
11:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 : 4 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
23/9/18,
11:30
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 3 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
23/9/18,
16:00
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
23/9/18,
17:00
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 1 : 5 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/9/18,
16:30
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 2 : 1 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
29/9/18,
16:30
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 : 2 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
30/9/18,
11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 3 : 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
30/9/18,
13:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 : 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
30/9/18,
16:30
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 : 0 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
30/9/18,
16:30
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 3 : 1 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
30/9/18,
16:30
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/10/18,
16:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3 : 1 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
6/10/18,
16:30
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 : 3 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
7/10/18,
11:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 : 0 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
7/10/18,
11:30
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 0 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
7/10/18,
11:30
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
7/10/18,
11:30
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
7/10/18,
16:30
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 4 : 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/10/18,
16:30
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 : 0 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
13/10/18,
16:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 4 : 3 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
14/10/18,
11:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 3 : 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
14/10/18,
11:30
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 0 : 6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
14/10/18,
12:30
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 4 : 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
14/10/18,
13:00
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 : 2 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
14/10/18,
16:30
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 : 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/18,
16:30
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 : 2 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
20/10/18,
16:30
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 : 1 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
21/10/18,
11:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
21/10/18,
11:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 : 2 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
21/10/18,
11:30
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 6 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
21/10/18,
11:30
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 3 : 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
21/10/18,
16:30
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1 : 1 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/11/18,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3 : 1 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
3/11/18,
15:00
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 : 4 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
4/11/18,
11:00
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 3 : 2 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
4/11/18,
11:30
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 2 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
4/11/18,
11:30
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
4/11/18,
13:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 6 : 3 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
4/11/18,
15:00
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/11/18,
15:00
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
10/11/18,
15:00
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 : 1 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
10/11/18,
15:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 : 3 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
10/11/18,
15:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 : 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
11/11/18,
11:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 6 : 2 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
11/11/18,
13:00
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 : 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
11/11/18,
15:00
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 : 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/11/18,
15:00
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 1 : 0 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
18/11/18,
11:00
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1 : 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
18/11/18,
11:30
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 2 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
18/11/18,
11:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 : 1 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
18/11/18,
11:30
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 : 3 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
18/11/18,
11:30
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
18/11/18,
13:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 2 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/11/18,
15:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 : 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
24/11/18,
15:00
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
24/11/18,
15:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 3 : 4 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
24/11/18,
18:00
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 : 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
25/11/18,
13:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 : 1 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
25/11/18,
15:00
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 : 0 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
25/11/18,
15:00
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 1 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/12/18,
15:00
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
1/12/18,
15:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 4 : 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
2/12/18,
11:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 4 : 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
2/12/18,
11:30
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 6 : 0 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
2/12/18,
11:30
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 : 1 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
2/12/18,
11:30
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 1 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
2/12/18,
15:00
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1 : 4 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/12/18,
15:00
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 : 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
8/12/18,
15:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
8/12/18,
15:00
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 : 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
9/12/18,
11:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 0 : 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
9/12/18,
13:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 5 : 1 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
9/12/18,
15:00
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 : 0 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
9/12/18,
15:00
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 2 : 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/12/18,
15:00
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 4 : 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
15/12/18,
15:00
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 : 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
15/12/18,
15:00
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 : 3 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
15/12/18,
15:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 : 3 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
15/12/18,
15:00
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
16/12/18,
11:00
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 : 1 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
16/12/18,
13:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 : 3 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/12/18,
15:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 : 1 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
22/12/18,
15:00
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 : 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
22/12/18,
15:00
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 2 : 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
22/12/18,
17:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3 : 0 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
23/12/18,
11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 3 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
23/12/18,
15:00
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 : 1 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
23/12/18,
15:00
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/1/19,
15:00
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 : 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
19/1/19,
15:00
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4 : 0 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
20/1/19,
11:30
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 3 : 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
20/1/19,
15:00
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 3 : 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
20/1/19,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 : 7 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
20/1/19,
15:00
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 : 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
20/1/19,
15:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 2 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/1/19,
15:30
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 4 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
27/1/19,
11:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 1 : 0 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
27/1/19,
15:30
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1 : 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
27/1/19,
15:30
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 0 : 1 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/2/19,
15:30
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 5 : 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
3/2/19,
13:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 : 1 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
3/2/19,
15:30
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 : 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
3/2/19,
15:30
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 0 : 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
3/2/19,
15:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 : 2 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
3/2/19,
15:30
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
3/2/19,
15:30
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 : 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/2/19,
17:00
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 1 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/2/19,
15:30
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 : 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
9/2/19,
15:30
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 4 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
9/2/19,
15:30
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 : 3 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
10/2/19,
11:30
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1 : 0 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
10/2/19,
11:30
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
10/2/19,
15:30
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2 : 2 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
10/2/19,
15:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 4 : 2 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/2/19,
15:30
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 : 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
13/2/19,
15:45
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 : 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/2/19,
15:30
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 : 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
16/2/19,
15:30
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 0 : 5 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
16/2/19,
15:30
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
17/2/19,
11:30
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 : 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
17/2/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 2 : 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
17/2/19,
15:30
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 4 : 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
17/2/19,
15:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 2 : 2 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/3/19,
16:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 : 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
2/3/19,
17:30
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8 : 0 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
3/3/19,
11:30
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1 : 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
3/3/19,
11:30
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 : 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
3/3/19,
13:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 : 3 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
3/3/19,
16:00
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 3 : 1 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
3/3/19,
16:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/3/19,
16:00
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 : 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
16/3/19,
16:00
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 1 : 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
16/3/19,
18:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3 : 2 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
17/3/19,
11:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 : 6 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
17/3/19,
11:30
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 1 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
17/3/19,
11:30
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3 : 0 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
17/3/19,
12:00
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/3/19,
16:00
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - : - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
23/3/19,
18:00
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 : 0 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
24/3/19,
11:30
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 : 1 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
24/3/19,
11:30
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 : 2 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
24/3/19,
13:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 : 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
24/3/19,
16:00
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2 : 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
24/3/19,
16:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 0 : 3 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ - : - ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - : - ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - : - ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - : - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - : - ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - : - ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - : - ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - : - ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ - : - ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - : - ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - : - ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - : - Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - : - ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ - : - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - : - ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ - : - ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - : - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - : - ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - : - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - : - ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - : - ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - : - Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - : - ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ - : - ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - : - ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - : - ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ - : - ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - : - ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - : - ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - : - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ