ΕΠΣ Μακεδονίας - Β' Κατηγορία 3ος Όμιλος 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/9/19,
17:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 : 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
21/9/19,
17:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 1 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
22/9/19,
11:00
ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 : 5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
22/9/19,
17:00
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 : 3 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
22/9/19,
17:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 : 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
22/9/19,
17:00
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ 1 : 2 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/9/19,
17:00
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 5 : 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
28/9/19,
17:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 3 : 3 ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
28/9/19,
17:00
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 : 3 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
29/9/19,
11:30
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
29/9/19,
13:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2 : 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
29/9/19,
17:00
ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 : 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/19,
16:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 3 : 2 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
5/10/19,
16:30
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 : 0 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
5/10/19,
16:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3 : 1 ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ
5/10/19,
16:30
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 7 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
6/10/19,
13:00
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ 2 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
6/10/19,
16:30
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 3 : 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
16:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 2 : 5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
13/10/19,
11:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 : 3 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
13/10/19,
11:30
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 3 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
13/10/19,
11:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 1 : 4 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
13/10/19,
13:30
ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 : 1 ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
13/10/19,
16:30
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 : 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/10/19,
15:30
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ 3 : 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
19/10/19,
16:30
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 : 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
19/10/19,
17:30
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
20/10/19,
11:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 4 : 3 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
20/10/19,
11:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 2 : 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
20/10/19,
11:30
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 8 : 1 ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 0 : 2 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
3/11/19,
09:30
ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 : 3 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
3/11/19,
11:00
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ 1 : 4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
3/11/19,
11:30
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
3/11/19,
15:00
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
3/11/19,
15:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 : 0 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/11/19,
15:00
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
10/11/19,
11:00
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 5 : 0 ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
10/11/19,
11:30
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 4 : 0 ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ
10/11/19,
11:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 0 : 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
10/11/19,
14:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 4 : 3 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
10/11/19,
15:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 3 : 0 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/11/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 1 : 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
23/11/19,
15:00
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 : 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
24/11/19,
11:00
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ 1 : 4 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
24/11/19,
11:00
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 3 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
24/11/19,
15:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
24/11/19,
15:00
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 4 : 0 ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/11/19,
15:00
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 : 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
1/12/19,
11:30
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 2 ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
1/12/19,
12:30
ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 : 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
1/12/19,
15:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 2 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
1/12/19,
15:00
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
1/12/19,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 : 1 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/19,
15:00
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 6 : 0 ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ
7/12/19,
15:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
8/12/19,
11:00
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ 3 : 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
8/12/19,
11:30
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 4 : 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
8/12/19,
11:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 1 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
8/12/19,
13:00
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 : 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - : - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - : - ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - : - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ - : - ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - : - ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ