ΕΠΣ Μακεδονίας - Β' Κατηγορία 5ος Όμιλος 2018 - 2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/9/18,
17:00
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 3 : 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
22/9/18,
17:00
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
23/9/18,
11:00
ΑΙΟΛΟΣ 1 : 7 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
23/9/18,
11:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 : 2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
23/9/18,
17:00
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 4 : 1 ΠΕΡΑ
23/9/18,
17:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 2 : 3 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/9/18,
16:30
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 6 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
29/9/18,
16:30
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 2 : 1 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
29/9/18,
16:30
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 2 : 0 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
30/9/18,
11:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ 1 : 0 ΑΙΟΛΟΣ
30/9/18,
11:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 3 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
30/9/18,
13:00
ΠΕΡΑ 0 : 3 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/10/18,
16:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ 0 : 0 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
6/10/18,
16:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 3 : 3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
7/10/18,
11:00
ΑΙΟΛΟΣ 2 : 0 ΠΕΡΑ
7/10/18,
11:30
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 5 : 1 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015
7/10/18,
11:30
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 4 : 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
7/10/18,
16:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 3 : 2 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/10/18,
16:30
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 4 : 1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
13/10/18,
16:30
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 2 : 0 ΑΙΟΛΟΣ
14/10/18,
13:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ 0 : 5 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
14/10/18,
15:00
ΠΕΡΑ 1 : 1 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
14/10/18,
16:30
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 2 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
14/10/18,
16:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 3 : 1 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/18,
16:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
20/10/18,
16:30
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 2 : 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
20/10/18,
16:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ 0 : 2 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
21/10/18,
11:30
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 2 : 1 ΑΙΟΛΟΣ
21/10/18,
16:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 5 : 1 ΠΕΡΑ
21/10/18,
16:30
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 : 3 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/11/18,
15:00
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 0 : 3 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
4/11/18,
11:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 2 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
4/11/18,
11:30
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 0 : 0 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
4/11/18,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1 : 3 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
4/11/18,
15:00
ΑΙΟΛΟΣ 1 : 2 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
4/11/18,
15:00
ΠΕΡΑ 2 : 1 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/11/18,
15:00
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 3 : 0 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015
10/11/18,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ 2 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
11/11/18,
11:00
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 2 : 4 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
11/11/18,
11:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ 0 : 3 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
11/11/18,
11:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 3 : 0 ΑΙΟΛΟΣ
11/11/18,
15:00
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 2 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/11/18,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 : 1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
17/11/18,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ 1 : 3 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
17/11/18,
15:00
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 : 0 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
18/11/18,
11:00
ΑΙΟΛΟΣ 0 : 1 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
18/11/18,
11:00
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 0 : 1 ΠΕΡΑ
18/11/18,
11:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 3 : 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/11/18,
15:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ 2 : 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
24/11/18,
15:30
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 2 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
24/11/18,
16:00
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 1 : 1 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
25/11/18,
11:00
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 1 : 1 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
25/11/18,
11:00
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 3 : 1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
25/11/18,
11:30
ΠΕΡΑ 1 : 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/12/18,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ 0 : 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
1/12/18,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1 : 1 ΠΕΡΑ
2/12/18,
11:00
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 1 : 0 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
2/12/18,
11:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 3 : 1 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015
2/12/18,
13:00
ΑΙΟΛΟΣ 0 : 2 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
2/12/18,
15:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 0 : 2 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/12/18,
11:00
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 2 : 3 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
9/12/18,
11:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ 2 : 0 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
9/12/18,
11:30
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 3 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
9/12/18,
15:00
ΠΕΡΑ 0 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
9/12/18,
15:00
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 1 : 2 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
9/12/18,
17:00
ΑΙΟΛΟΣ 0 : 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/12/18,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ 1 : 2 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015
16/12/18,
11:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ 0 : 1 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
16/12/18,
11:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 : 0 ΑΙΟΛΟΣ
16/12/18,
15:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 2 : 2 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
16/12/18,
15:00
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 : 4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
16/12/18,
15:30
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 6 : 2 ΠΕΡΑ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/12/18,
15:00
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 4 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
23/12/18,
11:00
ΠΕΡΑ 1 : 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
23/12/18,
11:00
ΑΙΟΛΟΣ 3 : 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
23/12/18,
11:00
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 2 : 3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
23/12/18,
11:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 2 : 0 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
23/12/18,
15:00
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 0 : 4 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/1/19,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ 2 : 1 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
19/1/19,
15:30
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 0 : 0 ΑΙΟΛΟΣ
20/1/19,
11:00
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 4 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
20/1/19,
11:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ 0 : 2 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015
20/1/19,
15:00
ΠΕΡΑ 1 : 2 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
20/1/19,
15:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 1 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/1/19,
15:30
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 3 : 1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
26/1/19,
15:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ 3 : 1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
26/1/19,
15:30
ΑΙΟΛΟΣ 1 : 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
27/1/19,
10:00
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 1 : 4 ΠΕΡΑ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/2/19,
17:30
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 2 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
3/2/19,
10:30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ 1 : 1 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
3/2/19,
11:00
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 0 : 2 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
3/2/19,
11:30
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 3 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3/2/19,
12:30
ΠΕΡΑ 1 : 1 ΑΙΟΛΟΣ
3/2/19,
15:30
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 1 : 3 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/2/19,
15:45
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 2 : 2 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/2/19,
15:30
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 0 : 0 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
9/2/19,
15:30
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 : 0 ΠΕΡΑ
9/2/19,
15:45
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 0 : 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
10/2/19,
11:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 : 0 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
10/2/19,
13:30
ΑΙΟΛΟΣ 0 : 0 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015
10/2/19,
15:30
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 0 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/2/19,
15:45
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1 : 4 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/2/19,
15:30
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 1 : 0 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
17/2/19,
11:00
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 2 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
17/2/19,
11:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ 2 : 2 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
17/2/19,
11:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 0 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
17/2/19,
13:00
ΑΙΟΛΟΣ 1 : 2 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
17/2/19,
15:00
ΠΕΡΑ 2 : 4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/3/19,
15:30
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 1 : 0 ΠΕΡΑ
2/3/19,
16:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ 1 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3/3/19,
11:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 3 : 0 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015
3/3/19,
11:30
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 1 : 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
3/3/19,
16:00
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 1 : 3 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
3/3/19,
16:00
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 3 : 1 ΑΙΟΛΟΣ
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/3/19,
16:00
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 : 1 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
16/3/19,
16:00
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 1 : 5 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
17/3/19,
10:00
ΑΙΟΛΟΣ 1 : 7 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
17/3/19,
11:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 : 4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
17/3/19,
11:30
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 1 : 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
17/3/19,
12:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 4 : 0 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/3/19,
11:00
ΠΕΡΑ 0 : 4 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
24/3/19,
11:00
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 0 : 0 ΑΙΟΛΟΣ
24/3/19,
13:30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ 2 : 5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
24/3/19,
16:00
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 3 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
24/3/19,
16:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 3 : 2 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
24/3/19,
16:00
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 4 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
31/3/19,
11:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 : 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
31/3/19,
11:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 5 : 1 ΠΕΡΑ
31/3/19,
11:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ 0 : 1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
31/3/19,
11:30
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 0 : 2 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015
31/3/19,
11:30
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 : 0 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
31/3/19,
14:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 3 : 1 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/4/19,
11:30
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 3 : 1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
7/4/19,
11:30
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 3 : 3 ΑΙΟΛΟΣ
7/4/19,
11:30
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 0 : 0 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
7/4/19,
11:30
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 0 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
7/4/19,
11:30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ 2 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
7/4/19,
11:30
ΠΕΡΑ 1 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/4/19,
11:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ 3 : 0 ΠΕΡΑ
14/4/19,
11:30
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 : 2 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
14/4/19,
11:30
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 6 : 2 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
14/4/19,
11:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 : 4 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015
14/4/19,
11:30
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 2 : 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
14/4/19,
11:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1 : 0 ΑΙΟΛΟΣ
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/4/19,
16:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 3 : 1 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
21/4/19,
16:00
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 2 : 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
21/4/19,
16:00
ΑΙΟΛΟΣ 2 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
21/4/19,
16:00
ΠΕΡΑ 0 : 0 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
21/4/19,
16:00
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 1 : 3 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
21/4/19,
16:00
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 1 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/5/19,
17:30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ 1 : 1 ΠΕΡΑ
4/5/19,
17:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ 3 : 1 ΑΙΟΛΟΣ
4/5/19,
17:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1 : 0 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
5/5/19,
11:30
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 1 : 1 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015
5/5/19,
14:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 1 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5/5/19,
14:00
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 3 : 2 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ