ΕΠΣ Μακεδονίας - Γ' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
16:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ 4 : 5 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ
12/10/19,
16:30
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 0 : 0 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
13/10/19,
11:30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 : 2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
13/10/19,
14:00
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ 4 : 2 ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
13/10/19,
16:30
ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 : 1 ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/19,
09:30
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 : 5 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
20/10/19,
11:30
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ 4 : 1 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ
20/10/19,
11:30
ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 : 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
20/10/19,
14:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ 5 : 0 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
20/10/19,
16:30
ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 6 : 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/19,
15:00
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ 3 : 1 ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
2/11/19,
15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 2 : 4 ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
3/11/19,
09:30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 : 4 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ
3/11/19,
11:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ 6 : 0 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
3/11/19,
15:00
ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 4 : 0 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/11/19,
15:00
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ 4 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
9/11/19,
15:00
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 2 : 5 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
10/11/19,
11:30
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ 4 : 0 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
10/11/19,
11:30
ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 : 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
10/11/19,
15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ 1 : 2 ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/11/19,
15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 1 : 0 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ
23/11/19,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ 2 : 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
24/11/19,
09:30
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 : 3 ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
24/11/19,
11:30
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ 2 : 1 ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
24/11/19,
15:00
ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 6 : 1 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/11/19,
15:00
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 2 : 3 ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
30/11/19,
15:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 : 2 ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
30/11/19,
15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 4 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
1/12/19,
11:00
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ 1 : 0 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
1/12/19,
11:00
ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 : 3 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/19,
15:00
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 1 : 0 ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
8/12/19,
11:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ 2 : 2 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ
8/12/19,
11:30
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ 0 : 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
8/12/19,
11:30
ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 : 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
8/12/19,
15:00
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 : 3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ 3 : 0 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
14/12/19,
15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 3 : 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ
14/12/19,
17:30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 : 1 ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
15/12/19,
11:30
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ 0 : 4 ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
22/12/19,
15:00
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ 0 : 3 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/1/20,
15:00
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 0 : 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
11/1/20,
17:30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 5 : 1 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ
12/1/20,
11:15
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ 0 : 2 ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
12/1/20,
13:30
ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 : 3 ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
12/1/20,
15:00
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 : 2 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 4 : 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
18/1/20,
15:00
ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 : 0 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ
19/1/20,
11:00
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 : 1 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
19/1/20,
11:00
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ 5 : 0 ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
19/1/20,
15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ 4 : 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/1/20,
15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 2 : 2 ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
25/1/20,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ 2 : 0 ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
25/1/20,
15:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 8 : 1 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
25/1/20,
15:00
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 1 : 0 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ
26/1/20,
15:00
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ 1 : 1 ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/2/20,
15:30
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 0 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
1/2/20,
15:30
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 : 5 ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
1/2/20,
15:30
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ 2 : 4 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
2/2/20,
11:00
ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 : 5 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ
2/2/20,
15:30
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ 2 : 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/2/20,
15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ 0 : 1 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ
8/2/20,
15:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 1 : 0 ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
8/2/20,
15:45
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 7 : 1 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
8/2/20,
15:45
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 : 3 ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
9/2/20,
15:30
ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 4 : 0 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/2/20,
15:30
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 1 : 5 ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
15/2/20,
15:30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 6 : 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
15/2/20,
15:45
ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ 5 : 0 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
16/2/20,
11:30
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ 1 : 0 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ
16/2/20,
15:30
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ 2 : 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/2/20,
15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ 1 : 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
22/2/20,
15:30
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ 4 : 1 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
22/2/20,
15:30
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 : 3 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ
23/2/20,
15:30
ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 4 : 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
23/2/20,
15:30
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ 2 : 1 ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ - : - ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - : - ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ - : - ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ - : - ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ - : - ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ - : - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ
ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ - : - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ - : - ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - : - ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ - : - ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ - : - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ - : - ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - : - ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ