ΕΠΣ Πιερίας - Β΄ Κατηγορία 2018 - 2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/9/18,
17:00
ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη 2 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου
9/9/18,
17:00
ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου 2 : 0 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Κατερίνης
9/9/18,
17:00
ΜΥΤΙΚΑΣ Λεπτοκαρυάς 4 : 1 ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου
9/9/18,
17:00
ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα 0 : 5 ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων
9/9/18,
17:00
ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου 1 : 1 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ. Αγιάννη
9/9/18,
17:00
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Κορινού 3 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σβορώνου
9/9/18,
17:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας 1 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/9/18,
17:00
ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου 0 : 0 ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα
16/9/18,
17:00
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Κατερίνης 0 : 0 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Κορινού
16/9/18,
17:00
ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου 0 : 0 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ. Αγιάννη
16/9/18,
17:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων 0 : 0 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας
16/9/18,
17:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σβορώνου 0 : 0 ΜΥΤΙΚΑΣ Λεπτοκαρυάς
16/9/18,
17:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου 0 : 0 ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου
16/9/18,
17:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης 0 : 0 ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/9/18,
16:30
ΜΥΤΙΚΑΣ Λεπτοκαρυάς 0 : 2 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Κατερίνης
23/9/18,
16:30
ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα 2 : 3 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας
23/9/18,
16:30
ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου 4 : 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης
23/9/18,
16:30
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Κορινού 2 : 0 ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου
23/9/18,
16:30
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ. Αγιάννη 2 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σβορώνου
23/9/18,
16:30
ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη 0 : 0 ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων
23/9/18,
16:30
ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου 1 : 3 ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/9/18,
16:30
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας 2 : 1 ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη
30/9/18,
16:30
ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου 0 : 3 ΜΥΤΙΚΑΣ Λεπτοκαρυάς
30/9/18,
16:30
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Κορινού 6 : 1 ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα
30/9/18,
16:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης 1 : 2 ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου
30/9/18,
16:30
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Κατερίνης 3 : 0 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ. Αγιάννη
30/9/18,
16:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σβορώνου 2 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου
30/9/18,
16:30
ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων 3 : 1 ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/10/18,
16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου 0 : 0 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Κατερίνης
7/10/18,
16:00
ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου 3 : 3 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας
7/10/18,
16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σβορώνου 0 : 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης
7/10/18,
16:00
ΜΥΤΙΚΑΣ Λεπτοκαρυάς 2 : 2 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Κορινού
7/10/18,
16:00
ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα 0 : 1 ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη
7/10/18,
16:00
ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου 0 : 0 ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων
7/10/18,
16:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ. Αγιάννη 1 : 0 ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/10/18,
16:00
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Κορινού 4 : 1 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ. Αγιάννη
14/10/18,
16:00
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Κατερίνης 4 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης
14/10/18,
16:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας 0 : 4 ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου
14/10/18,
16:00
ΜΥΤΙΚΑΣ Λεπτοκαρυάς 1 : 0 ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα
14/10/18,
16:00
ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου 1 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου
14/10/18,
16:00
ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη 2 : 1 ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου
14/10/18,
16:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων 1 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σβορώνου
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/10/18,
16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σβορώνου 3 : 0 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας
21/10/18,
16:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης 3 : 1 ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου
21/10/18,
16:00
ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου 0 : 0 ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη
21/10/18,
16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου 0 : 3 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Κορινού
21/10/18,
16:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ. Αγιάννη 1 : 0 ΜΥΤΙΚΑΣ Λεπτοκαρυάς
21/10/18,
16:00
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Κατερίνης 3 : 2 ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων
21/10/18,
16:00
ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα 3 : 2 ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/10/18,
15:00
ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη 1 : 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σβορώνου
28/10/18,
15:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ. Αγιάννη 1 : 0 ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα
28/10/18,
15:00
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Κορινού 3 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης
28/10/18,
15:00
ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου 2 : 2 ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου
28/10/18,
15:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας 1 : 3 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Κατερίνης
28/10/18,
15:00
ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου 0 : 1 ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων
28/10/18,
15:00
ΜΥΤΙΚΑΣ Λεπτοκαρυάς 1 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/11/18,
15:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων 1 : 2 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Κορινού
4/11/18,
15:00
ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα 1 : 2 ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου
4/11/18,
15:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας 1 : 1 ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου
4/11/18,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου 0 : 3 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ. Αγιάννη
4/11/18,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης 1 : 0 ΜΥΤΙΚΑΣ Λεπτοκαρυάς
4/11/18,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σβορώνου 6 : 2 ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/11/18,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου 1 : 2 ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα
11/11/18,
15:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ. Αγιάννη 3 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης
11/11/18,
15:00
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Κορινού 3 : 0 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας
11/11/18,
15:00
ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου 0 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σβορώνου
11/11/18,
15:00
ΜΥΤΙΚΑΣ Λεπτοκαρυάς 3 : 1 ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων
11/11/18,
15:00
ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη 0 : 0 ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου
11/11/18,
15:00
ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου 1 : 3 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Κατερίνης
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/11/18,
15:00
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Κατερίνης 3 : 1 ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/11/18,
15:00
ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα 3 : 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σβορώνου
21/11/18,
15:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων 2 : 3 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ. Αγιάννη
21/11/18,
15:00
ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου 1 : 2 ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου
21/11/18,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης 1 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου
21/11/18,
15:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας 2 : 2 ΜΥΤΙΚΑΣ Λεπτοκαρυάς
21/11/18,
15:00
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Κατερίνης 3 : 0 ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου
21/11/18,
15:00
ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη 1 : 3 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Κορινού
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/11/18,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης 8 : 2 ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα
25/11/18,
15:00
ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου 2 : 1 ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου
25/11/18,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σβορώνου 0 : 1 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Κατερίνης
25/11/18,
15:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ. Αγιάννη 2 : 0 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας
25/11/18,
15:00
ΜΥΤΙΚΑΣ Λεπτοκαρυάς 1 : 0 ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη
25/11/18,
15:00
ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου 0 : 3 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Κορινού
25/11/18,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου 3 : 1 ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/12/18,
15:00
ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου 2 : 2 ΜΥΤΙΚΑΣ Λεπτοκαρυάς
2/12/18,
15:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας 1 : 2 ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου
2/12/18,
15:00
ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα 0 : 4 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Κατερίνης
2/12/18,
15:00
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Κορινού 3 : 1 ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου
2/12/18,
15:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων 0 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης
2/12/18,
15:00
ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη 1 : 3 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ. Αγιάννη
2/12/18,
15:00
ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου 2 : 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σβορώνου
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/12/18,
15:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ. Αγιάννη 4 : 1 ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου
9/12/18,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σβορώνου 2 : 1 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Κορινού
9/12/18,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης 1 : 0 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας
9/12/18,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου 1 : 1 ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη
9/12/18,
15:00
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Κατερίνης 3 : 0 ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου
9/12/18,
15:00
ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου 1 : 0 ΜΥΤΙΚΑΣ Λεπτοκαρυάς
9/12/18,
15:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων 2 : 1 ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/12/18,
15:00
ΜΥΤΙΚΑΣ Λεπτοκαρυάς 3 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σβορώνου
16/12/18,
15:00
ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου 1 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου
16/12/18,
15:00
ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη 1 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης
16/12/18,
15:00
ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα 2 : 0 ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου
16/12/18,
15:00
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Κορινού 1 : 3 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Κατερίνης
16/12/18,
15:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ. Αγιάννη 2 : 0 ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου
16/12/18,
15:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας 0 : 1 ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/12/18,
15:00
ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου 1 : 1 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Κορινού
22/12/18,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σβορώνου 0 : 0 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ. Αγιάννη
22/12/18,
15:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων 1 : 1 ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη
22/12/18,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου 0 : 1 ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου
22/12/18,
15:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας 3 : 1 ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα
22/12/18,
15:00
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Κατερίνης 2 : 1 ΜΥΤΙΚΑΣ Λεπτοκαρυάς
22/12/18,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης 2 : 3 ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/1/19,
15:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ. Αγιάννη 0 : 1 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Κατερίνης
19/1/19,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου 4 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σβορώνου
19/1/19,
15:00
ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου 0 : 1 ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων
19/1/19,
15:00
ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη 1 : 0 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας
19/1/19,
15:00
ΜΥΤΙΚΑΣ Λεπτοκαρυάς 3 : 0 ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου
19/1/19,
15:00
ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα 2 : 4 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Κορινού
20/1/19,
15:00
ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου 0 : 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/1/19,
15:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων 2 : 2 ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου
26/1/19,
15:00
ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη 0 : 2 ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα
26/1/19,
15:00
ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου 4 : 4 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ. Αγιάννη
26/1/19,
15:00
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Κατερίνης 7 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου
26/1/19,
15:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας 1 : 0 ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου
26/1/19,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης 1 : 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σβορώνου
26/1/19,
15:00
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Κορινού 1 : 0 ΜΥΤΙΚΑΣ Λεπτοκαρυάς
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/2/19,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου 1 : 0 ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου
2/2/19,
15:00
ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου 2 : 0 ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη
2/2/19,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σβορώνου 1 : 1 ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων
2/2/19,
15:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ. Αγιάννη 1 : 1 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Κορινού
2/2/19,
15:00
ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα 2 : 2 ΜΥΤΙΚΑΣ Λεπτοκαρυάς
2/2/19,
15:00
ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου 0 : 2 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας
9/2/19,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης 0 : 2 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Κατερίνης
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/2/19,
15:00
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Κορινού 1 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου
16/2/19,
15:00
ΜΥΤΙΚΑΣ Λεπτοκαρυάς 2 : 1 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ. Αγιάννη
16/2/19,
15:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων 1 : 2 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Κατερίνης
16/2/19,
15:00
ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου 1 : 1 ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα
16/2/19,
15:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας 0 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σβορώνου
16/2/19,
15:00
ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου 4 : 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης
16/2/19,
15:00
ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη 1 : 0 ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/3/19,
15:30
ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου 4 : 0 ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου
2/3/19,
15:30
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Κατερίνης 4 : 1 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας
2/3/19,
15:30
ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου 1 : 1 ΜΥΤΙΚΑΣ Λεπτοκαρυάς
2/3/19,
15:30
ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων 0 : 1 ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου
2/3/19,
15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σβορώνου 0 : 2 ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη
2/3/19,
15:30
ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα 1 : 1 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ. Αγιάννη
2/3/19,
15:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης 0 : 1 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Κορινού
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/3/19,
16:00
ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου 0 : 2 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας
16/3/19,
16:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ. Αγιάννη 0 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου
16/3/19,
16:00
ΜΥΤΙΚΑΣ Λεπτοκαρυάς 2 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης
16/3/19,
16:00
ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη 0 : 3 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Κατερίνης
16/3/19,
16:00
ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου 2 : 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σβορώνου
16/3/19,
16:00
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Κορινού 2 : 0 ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων
16/3/19,
16:00
ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου 0 : 1 ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/3/19,
16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σβορώνου - : - ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου
23/3/19,
16:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας - : - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Κορινού
23/3/19,
16:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων - : - ΜΥΤΙΚΑΣ Λεπτοκαρυάς
23/3/19,
16:00
ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου - : - ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη
23/3/19,
16:00
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Κατερίνης - : - ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου
23/3/19,
16:00
ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα - : - ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου
23/3/19,
16:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης - : - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ. Αγιάννη
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου - : - ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου
ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης
ΜΥΤΙΚΑΣ Λεπτοκαρυάς - : - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας
ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου - : - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Κατερίνης
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Κορινού - : - ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ. Αγιάννη - : - ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σβορώνου - : - ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου - : - ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας - : - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ. Αγιάννη
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Κορινού - : - ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου
6/4/19,
15:00
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Κατερίνης - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σβορώνου
6/4/19,
15:00
ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη - : - ΜΥΤΙΚΑΣ Λεπτοκαρυάς
6/4/19,
15:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων - : - ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου
6/4/19,
15:00
ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/4/19,
16:00
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Κατερίνης - : - ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα
6/4/19,
16:00
ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου - : - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Κορινού
6/4/19,
16:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ. Αγιάννη - : - ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη
6/4/19,
16:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης - : - ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων
6/4/19,
16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σβορώνου - : - ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου
6/4/19,
16:00
ΜΥΤΙΚΑΣ Λεπτοκαρυάς - : - ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου
6/4/19,
16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου - : - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας