ΕΠΣ Πιερίας - Γ΄ Κατηγορία 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - : - ΔΙΓΕΝΗΣ Αλωνίων
ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ - : - ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου
ΔΙΑΣ Αγ. Δημητρίου - : - ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου - : - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου - : - ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ Β'
ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης - : - ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα - : - ΔΙΑΣ Αγ. Δημητρίου
ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ Β' - : - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου - : - ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου - : - ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου
ΔΙΓΕΝΗΣ Αλωνίων - : - ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ - : - ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ - : - ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ Β'
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - : - ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου
ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου - : - ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα
ΔΙΑΣ Αγ. Δημητρίου - : - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ - : - ΔΙΓΕΝΗΣ Αλωνίων
ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου - : - ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης - : - ΔΙΑΣ Αγ. Δημητρίου
ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου - : - ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ Αλωνίων - : - ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ - : - ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - : - ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου
ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ Β' - : - ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου - : - ΔΙΑΣ Αγ. Δημητρίου
ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα - : - ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ Β'
ΔΙΓΕΝΗΣ Αλωνίων - : - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου - : - ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ - : - ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου
ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου - : - ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης - : - ΔΙΓΕΝΗΣ Αλωνίων
ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ - : - ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - : - ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
ΔΙΑΣ Αγ. Δημητρίου - : - ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ - : - ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ Β'
ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου - : - ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ - : - ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου
ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα - : - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου - : - ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου
ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ Β' - : - ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ - : - ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ Αλωνίων - : - ΔΙΑΣ Αγ. Δημητρίου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΙΑΣ Αγ. Δημητρίου - : - ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ Β'
ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ - : - ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ - : - ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου
ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης - : - ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου
ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου - : - ΔΙΓΕΝΗΣ Αλωνίων
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - : - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ - : - ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα - : - ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ Β' - : - ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου
ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου - : - ΔΙΑΣ Αγ. Δημητρίου
ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης - : - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου - : - ΔΙΓΕΝΗΣ Αλωνίων
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΙΓΕΝΗΣ Αλωνίων - : - ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ Β'
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ - : - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
ΔΙΑΣ Αγ. Δημητρίου - : - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου - : - ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου
ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα - : - ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου
ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ - : - ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΙΑΣ Αγ. Δημητρίου - : - ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ
ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ Β' - : - ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - : - ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ - : - ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα
ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης - : - ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου - : - ΔΙΓΕΝΗΣ Αλωνίων