ΕΠΣ Πιερίας - Γ΄ Κατηγορία 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/19,
16:00
ΔΙΑΣ Αγ. Δημητρίου 1 : 3 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
5/10/19,
16:00
ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης 1 : 2 ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα
5/10/19,
16:00
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ 6 : 1 ΔΙΓΕΝΗΣ Αλωνίων
6/10/19,
16:00
ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου 2 : 1 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
6/10/19,
16:00
ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου 0 : 1 ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ Β' *
6/10/19,
16:00
ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ 1 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
16:00
ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ Β' * 1 : 4 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
12/10/19,
16:00
ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου 7 : 1 ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου
12/10/19,
16:00
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ 1 : 2 ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης
13/10/19,
16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου 1 : 2 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
13/10/19,
16:00
ΔΙΓΕΝΗΣ Αλωνίων 1 : 1 ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ
13/10/19,
16:00
ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα 3 : 1 ΔΙΑΣ Αγ. Δημητρίου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/10/19,
16:00
ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου 1 : 2 ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης
19/10/19,
16:00
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ 7 : 1 ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου
20/10/19,
12:00
ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ 3 : 0 ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ Β' *
20/10/19,
16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου 1 : 3 ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα
20/10/19,
16:00
ΔΙΑΣ Αγ. Δημητρίου 5 : 3 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
20/10/19,
16:00
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ 2 : 1 ΔΙΓΕΝΗΣ Αλωνίων
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/10/19,
15:30
ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου 1 : 0 ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ
26/10/19,
15:30
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ 0 : 2 ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου
26/10/19,
15:30
ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ Β' * 0 : 4 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
27/10/19,
15:30
ΔΙΓΕΝΗΣ Αλωνίων 1 : 4 ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα
27/10/19,
15:30
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ 2 : 4 ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου
27/10/19,
15:30
ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης 2 : 0 ΔΙΑΣ Αγ. Δημητρίου
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/19,
15:00
ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ 0 : 3 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
2/11/19,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου 1 : 2 ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης
2/11/19,
15:00
ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου 3 : 2 ΔΙΑΣ Αγ. Δημητρίου
3/11/19,
15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ Αλωνίων 1 : 1 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
3/11/19,
15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ 2 : 2 ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου
3/11/19,
15:00
ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα 2 : 1 ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ Β' *
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/11/19,
15:00
ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ 1 : 2 ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου
9/11/19,
15:00
ΔΙΑΣ Αγ. Δημητρίου 2 : 5 ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου
9/11/19,
15:00
ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου 2 : 5 ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα
10/11/19,
11:30
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ 6 : 1 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
10/11/19,
15:00
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ 3 : 2 ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ Β' *
10/11/19,
15:00
ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης 1 : 0 ΔΙΓΕΝΗΣ Αλωνίων
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/11/19,
15:00
ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ Β' * 0 : 7 ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης
16/11/19,
15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ Αλωνίων 2 : 0 ΔΙΑΣ Αγ. Δημητρίου
16/11/19,
15:00
ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα 2 : 1 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
17/11/19,
15:00
ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου 0 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου
17/11/19,
15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ 6 : 0 ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ
17/11/19,
15:00
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ 0 : 1 ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/11/19,
15:00
ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ 2 : 1 ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα
23/11/19,
15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ 3 : 1 ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου
23/11/19,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου 3 : 1 ΔΙΓΕΝΗΣ Αλωνίων
24/11/19,
15:00
ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης 3 : 0 ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου
24/11/19,
15:00
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ 7 : 2 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
24/11/19,
15:00
ΔΙΑΣ Αγ. Δημητρίου 2 : 1 ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ Β' *
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/11/19,
15:00
ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου 2 : 1 ΔΙΓΕΝΗΣ Αλωνίων
30/11/19,
15:00
ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα 3 : 2 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
1/12/19,
11:30
ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ Β' * 0 : 2 ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου
1/12/19,
11:30
ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου 2 : 2 ΔΙΑΣ Αγ. Δημητρίου
1/12/19,
15:00
ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης 3 : 1 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
1/12/19,
15:00
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ 1 : 4 ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/19,
15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ 2 : 1 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
7/12/19,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου 6 : 1 ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου
7/12/19,
15:00
ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ 0 : 2 ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης
8/12/19,
15:00
ΔΙΑΣ Αγ. Δημητρίου 5 : 0 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
8/12/19,
15:00
ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα 1 : 2 ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου
8/12/19,
15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ Αλωνίων 4 : 0 ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ Β' *
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/12/19,
11:30
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ 1 : 2 ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου
15/12/19,
11:30
ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης 2 : 0 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
15/12/19,
11:30
ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου 0 : 2 ΔΙΓΕΝΗΣ Αλωνίων
15/12/19,
15:00
ΔΙΑΣ Αγ. Δημητρίου 4 : 1 ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ
21/12/19,
15:00
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ 1 : 4 ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα
22/12/19,
15:00
ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ Β' * 1 : 3 ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ Β' * 0 : 3 ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου
4/1/20,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου 2 : 1 ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ
4/1/20,
15:00
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ 3 : 1 ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου
5/1/20,
12:00
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ 4 : 1 ΔΙΑΣ Αγ. Δημητρίου
5/1/20,
15:00
ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα 1 : 0 ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης
5/1/20,
15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ Αλωνίων 3 : 2 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ 3 : 0 ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ Β' *
11/1/20,
15:00
ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ 3 : 2 ΔΙΓΕΝΗΣ Αλωνίων
11/1/20,
15:00
ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης 4 : 1 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
11/1/20,
15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ 3 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου
12/1/20,
15:00
ΔΙΑΣ Αγ. Δημητρίου 3 : 1 ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα
12/1/20,
15:00
ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου 6 : 1 ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ Β' * 0 : 3 ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ
18/1/20,
15:00
ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα 0 : 3 ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου
18/1/20,
15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ Αλωνίων 2 : 1 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
19/1/20,
15:00
ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης 5 : 0 ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου
19/1/20,
15:00
ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου 2 : 5 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
19/1/20,
15:00
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ 1 : 0 ΔΙΑΣ Αγ. Δημητρίου
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ 3 : 0 ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ Β' *
25/1/20,
15:00
ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου 1 : 1 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
25/1/20,
15:00
ΔΙΑΣ Αγ. Δημητρίου 2 : 4 ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης
25/1/20,
15:00
ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα 3 : 1 ΔΙΓΕΝΗΣ Αλωνίων
26/1/20,
15:00
ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ 5 : 0 ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου
26/1/20,
17:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου 2 : 1 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ Β' * 0 : 3 ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα
1/2/20,
15:00
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ 3 : 2 ΔΙΓΕΝΗΣ Αλωνίων
2/2/20,
12:00
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ 0 : 1 ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ
2/2/20,
12:00
ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου 2 : 0 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
2/2/20,
15:00
ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης 3 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου
2/2/20,
15:00
ΔΙΑΣ Αγ. Δημητρίου 5 : 1 ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ Β' * 0 : 3 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
8/2/20,
15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ Αλωνίων 1 : 2 ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης
8/2/20,
15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ 3 : 1 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
9/2/20,
15:00
ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα 4 : 0 ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου
9/2/20,
15:00
ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου 1 : 0 ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ
9/2/20,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου 5 : 0 ΔΙΑΣ Αγ. Δημητρίου
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης 3 : 0 ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ Β' *
15/2/20,
15:00
ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου 2 : 2 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
15/2/20,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου 2 : 1 ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου
15/2/20,
15:00
ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ 1 : 0 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
16/2/20,
15:00
ΔΙΑΣ Αγ. Δημητρίου 7 : 2 ΔΙΓΕΝΗΣ Αλωνίων
16/2/20,
15:00
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ 3 : 3 ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ Β' * 0 : 3 ΔΙΑΣ Αγ. Δημητρίου
22/2/20,
15:00
ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου 1 : 4 ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης
22/2/20,
15:00
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ 1 : 3 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
23/2/20,
15:00
ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα 2 : 0 ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ
23/2/20,
15:00
ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου 1 : 2 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
23/2/20,
15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ Αλωνίων 0 : 2 ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου 3 : 0 ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ Β' *
7/3/20,
15:00
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ 0 : 3 ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης
7/3/20,
15:00
ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ 2 : 3 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
8/3/20,
15:00
ΔΙΑΣ Αγ. Δημητρίου 3 : 2 ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου
8/3/20,
15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ Αλωνίων 2 : 4 ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου
8/3/20,
15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ 1 : 1 ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ - : - ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - : - ΔΙΑΣ Αγ. Δημητρίου
ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου - : - ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου
ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου - : - ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα
ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης - : - ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ
ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ Β' * - : - ΔΙΓΕΝΗΣ Αλωνίων
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου - : - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΟΛΥΜΠΟΣ Αγ. Σπυρίδωνα - : - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ - : - ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης
ΔΙΓΕΝΗΣ Αλωνίων - : - ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου
ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ - : - ΔΙΑΣ Αγ. Δημητρίου
ΠΡΟΟΔΟΣ Π. Κεραμιδίου - : - ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ Β' *