ΕΠΣ Σερρών - Ανώτερη Κατηγορία Α' Όμιλος 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/9/19,
17:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 2 : 1 ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ
14/9/19,
17:00
ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 1 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
14/9/19,
17:00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 2 : 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
14/9/19,
17:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 0 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
15/9/19,
17:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 2 : 1 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/9/19,
17:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
21/9/19,
17:00
ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ - : - ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
21/9/19,
17:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
22/9/19,
17:00
ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ - : - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
22/9/19,
17:00
ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ - : - ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/9/19,
16:30
ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ - : - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
28/9/19,
16:30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ - : - ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
29/9/19,
16:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - : - ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
29/9/19,
16:30
ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ - : - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
29/9/19,
16:30
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ - : - ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/19,
16:30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ - : - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
5/10/19,
16:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - : - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
6/10/19,
16:30
ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
6/10/19,
16:30
ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
6/10/19,
16:30
ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ - : - ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - : - ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ - : - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ - : - ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ - : - ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ - : - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ - : - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ - : - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - : - ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ - : - ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ - : - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ - : - ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ - : - ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ
ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ - : - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ - : - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ - : - ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ - : - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ - : - ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ - : - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ - : - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ - : - ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ - : - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - : - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ - : - ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ - : - ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ - : - ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ - : - ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ - : - ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ - : - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ - : - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ