ΕΠΣ Σερρών - Ανώτερη Κατηγορία Α' Όμιλος 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/9/19,
17:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 2 : 1 ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ
14/9/19,
17:00
ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 1 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
14/9/19,
17:00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 2 : 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
14/9/19,
17:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 0 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
15/9/19,
17:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 2 : 1 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/9/19,
17:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 6 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
21/9/19,
17:00
ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ 1 : 4 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
21/9/19,
17:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
22/9/19,
17:00
ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 0 : 4 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
22/9/19,
17:00
ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 5 : 1 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/9/19,
16:30
ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ 3 : 3 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
28/9/19,
16:30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 7 : 0 ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
29/9/19,
16:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 5 : 0 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
29/9/19,
16:30
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 2 : 2 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
29/9/19,
16:30
ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 0 : 6 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/19,
16:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 4 : 1 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
5/10/19,
16:30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 4 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
6/10/19,
16:30
ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 1 : 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
6/10/19,
16:30
ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 0 : 5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
6/10/19,
16:30
ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 3 : 3 ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 5 : 3 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
12/10/19,
16:00
ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ 3 : 4 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
13/10/19,
16:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 2 : 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
13/10/19,
16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 0 : 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
13/10/19,
16:00
ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 2 : 1 ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/10/19,
16:00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 5 : 0 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
20/10/19,
16:00
ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 2 : 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
20/10/19,
16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 4 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
20/10/19,
16:00
ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 0 : 4 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
20/10/19,
16:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 7 : 2 ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/10/19,
16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 2 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
26/10/19,
16:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
27/10/19,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 7 : 1 ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ
27/10/19,
15:00
ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 6 : 0 ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
27/10/19,
15:00
ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 1 : 4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/19,
15:00
ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ 0 : 6 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
2/11/19,
15:00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 1 : 0 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
3/11/19,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 3 : 1 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
3/11/19,
15:00
ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 0 : 3 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
3/11/19,
15:00
ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 3 : 1 ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/11/19,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 0 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
10/11/19,
15:00
ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 0 : 8 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
10/11/19,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 2 : 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
10/11/19,
15:00
ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 0 : 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
10/11/19,
15:00
ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 4 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/11/19,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
16/11/19,
15:00
ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ 5 : 0 ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
16/11/19,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 2 : 0 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
17/11/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
17/11/19,
15:00
ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 3 : 3 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/11/19,
15:00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 2 : 0 ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ
24/11/19,
15:00
ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 3 : 1 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
24/11/19,
15:00
ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 2 : 1 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
24/11/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 4 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
24/11/19,
15:00
ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 0 : 9 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/11/19,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 2 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
30/11/19,
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 2 : 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
30/11/19,
15:00
ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ 2 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
1/12/19,
15:00
ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 0 : 6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
1/12/19,
15:00
ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 2 : 1 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/19,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 4 : 4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
8/12/19,
15:00
ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 1 : 0 ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ
8/12/19,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 9 : 0 ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
8/12/19,
15:00
ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 2 : 0 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
8/12/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 4 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/12/19,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 6 : 0 ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ
14/12/19,
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 5 : 1 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
15/12/19,
15:00
ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 3 : 1 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
15/12/19,
15:00
ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 0 : 4 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
15/12/19,
15:00
ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 0 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/12/19,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 7 : 1 ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
21/12/19,
15:00
ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ 0 : 2 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
21/12/19,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
22/12/19,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 2 : 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
22/12/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 2 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/1/20,
15:00
ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 1 : 5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
12/1/20,
15:00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 2 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
12/1/20,
15:00
ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 7 : 0 ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ
12/1/20,
15:00
ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 3 : 4 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
12/1/20,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 6 : 3 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ 0 : 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
18/1/20,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 1 ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
18/1/20,
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 3 : 0 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
19/1/20,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 4 : 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
19/1/20,
15:00
ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 0 : 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/1/20,
15:00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 2 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
25/1/20,
15:00
ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ 1 : 7 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
25/1/20,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 1 : 0 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
26/1/20,
15:00
ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 0 : 2 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
26/1/20,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/2/20,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
1/2/20,
15:00
ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ - : - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
1/2/20,
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - : - ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ
2/2/20,
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ - : - ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
2/2/20,
15:00
ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ - : - ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/2/20,
15:00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ - : - ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
8/2/20,
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - : - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
8/2/20,
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ - : - ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
9/2/20,
15:00
ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ - : - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
9/2/20,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - : - ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ - : - ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ - : - ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ
ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ - : - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΟ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ - : - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ - : - ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - : - ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ - : - ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ