ΕΠΣ Σερρών - Β' Κατηγορία Α' Όμιλος 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
16:00
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΑΛΩΝ ΔΕΝΔΡΩΝ 3 : 1 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
13/10/19,
16:00
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ 2 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡΡΩΝ
13/10/19,
16:00
ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ 0 : 4 ΠΟΣ 2000
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ - : - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
19/10/19,
16:00
ΠΟΣ 2000 1 : 1 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
20/10/19,
16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡΡΩΝ 7 : 1 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ
20/10/19,
16:00
ΟΡΦΕΑΣ ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 2 : 1 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/10/19,
16:00
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΑΛΩΝ ΔΕΝΔΡΩΝ 1 : 0 ΟΡΦΕΑΣ ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
26/10/19,
16:00
ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ 0 : 8 ΠΟΣ 2000
27/10/19,
15:00
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ 5 : 1 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ
27/10/19,
15:00
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ 2 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡΡΩΝ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/19,
15:00
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΑΛΩΝ ΔΕΝΔΡΩΝ 3 : 0 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
2/11/19,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡΡΩΝ 5 : 1 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
3/11/19,
15:00
ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ 2 : 1 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
3/11/19,
15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 0 : 0 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/11/19,
15:00
ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ 4 : 1 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ
9/11/19,
15:00
ΠΟΣ 2000 0 : 1 ΟΡΦΕΑΣ ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
10/11/19,
15:00
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ 1 : 3 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
10/11/19,
15:00
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 1 : 3 ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΑΛΩΝ ΔΕΝΔΡΩΝ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/11/19,
15:00
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΑΛΩΝ ΔΕΝΔΡΩΝ 2 : 0 ΠΟΣ 2000
17/11/19,
15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 1 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡΡΩΝ
17/11/19,
15:00
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ 1 : 0 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
17/11/19,
15:00
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 2 : 1 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/11/19,
15:00
ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ 2 : 1 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
23/11/19,
15:00
ΠΟΣ 2000 2 : 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
24/11/19,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡΡΩΝ 1 : 2 ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΑΛΩΝ ΔΕΝΔΡΩΝ
24/11/19,
15:00
ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ 2 : 5 ΟΡΦΕΑΣ ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/11/19,
15:00
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΑΛΩΝ ΔΕΝΔΡΩΝ 4 : 3 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ
1/12/19,
15:00
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ 2 : 2 ΠΟΣ 2000
1/12/19,
15:00
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ 1 : 0 ΟΡΦΕΑΣ ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
1/12/19,
15:00
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 4 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡΡΩΝ
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/12/19,
15:00
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ 2 : 1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/19,
15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 2 : 4 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
7/12/19,
15:00
ΠΟΣ 2000 2 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡΡΩΝ
8/12/19,
15:00
ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ 2 : 1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
8/12/19,
15:00
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ 2 : 2 ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΑΛΩΝ ΔΕΝΔΡΩΝ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/12/19,
15:00
ΠΟΣ 2000 3 : 1 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ
15/12/19,
15:00
ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ - : - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΑΛΩΝ ΔΕΝΔΡΩΝ
15/12/19,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡΡΩΝ - : - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
15/12/19,
15:00
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ - : - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/12/19,
15:00
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ - : - ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
22/12/19,
15:00
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ - : - ΠΟΣ 2000
22/12/19,
15:00
ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡΡΩΝ
22/12/19,
15:00
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ - : - ΟΡΦΕΑΣ ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΟΡΦΕΑΣ ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ - : - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΑΛΩΝ ΔΕΝΔΡΩΝ
ΠΟΣ 2000 - : - ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ - : - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡΡΩΝ - : - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ - : - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΑΛΩΝ ΔΕΝΔΡΩΝ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡΡΩΝ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ - : - ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ - : - ΟΡΦΕΑΣ ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ - : - ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ - : - ΠΟΣ 2000
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ - : - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΑΛΩΝ ΔΕΝΔΡΩΝ - : - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΟΣ 2000 - : - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΑΛΩΝ ΔΕΝΔΡΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡΡΩΝ - : - ΟΡΦΕΑΣ ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ - : - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ - : - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ - : - ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ - : - ΠΟΣ 2000
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΑΛΩΝ ΔΕΝΔΡΩΝ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡΡΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ - : - ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ - : - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΑΛΩΝ ΔΕΝΔΡΩΝ
ΠΟΣ 2000 - : - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ - : - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡΡΩΝ - : - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ - : - ΟΡΦΕΑΣ ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡΡΩΝ - : - ΠΟΣ 2000
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ - : - ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΑΛΩΝ ΔΕΝΔΡΩΝ - : - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ