ΕΠΣ Χαλκιδικής - Β' Κατηγορία Βόρειος Όμιλος 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/9/19,
17:00
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 4 : 3 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016
21/9/19,
17:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ 3 : 0 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ
22/9/19,
17:00
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ 3 : 0 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
22/9/19,
17:00
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ 9 : 0 Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/9/19,
17:00
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 4 : 1 Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ
29/9/19,
11:00
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 0 : 7 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
29/9/19,
14:00
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 2 : 3 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ
29/9/19,
17:00
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ 3 : 1 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/19,
16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 0 : 4 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ
5/10/19,
16:00
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ 2 : 3 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6/10/19,
14:00
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ 1 : 1 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016
6/10/19,
16:00
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 6 : 1 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
14:00
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 2 : 2 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
12/10/19,
16:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ 3 : 3 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
12/10/19,
16:00
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ 2 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
13/10/19,
16:00
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3 : 1 Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/10/19,
16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 0 : 1 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
19/10/19,
16:00
Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ 0 : 1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ
20/10/19,
16:00
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 2 : 0 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ
20/10/19,
16:00
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ 2 : 3 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/10/19,
16:00
Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ 1 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
27/10/19,
11:00
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ 0 : 2 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ
27/10/19,
14:00
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1 : 2 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016
27/10/19,
15:00
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ 1 : 2 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/19,
15:00
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 7 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 3 : 0 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ
3/11/19,
15:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ 7 : 0 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3/11/19,
15:00
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ 2 : 3 Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/11/19,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 2 : 2 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ
9/11/19,
15:00
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ 3 : 1 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10/11/19,
14:00
Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ 2 : 1 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016
10/11/19,
15:00
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ 1 : 3 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/11/19,
15:00
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - : - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
16/11/19,
15:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ - : - Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ
16/11/19,
15:00
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ
17/11/19,
14:00
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ - : - ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/11/19,
15:00
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ - : - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ
23/11/19,
15:00
Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ - : - Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
24/11/19,
14:00
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 - : - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
24/11/19,
15:00
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - : - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/11/19,
15:00
Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ - : - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
30/11/19,
15:00
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ
1/12/19,
11:00
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - : - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
1/12/19,
14:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ - : - ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - : - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 - : - Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ - : - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - : - ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016
Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ - : - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - : - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - : - Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ - : - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - : - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - : - Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 - : - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ - : - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - : - Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - : - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - : - ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - : - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ
Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ - : - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - : - Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ - : - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 - : - Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - : - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ - : - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - : - Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 - : - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ