ΕΠΣ Δωδεκανήσου - Γ' Κατηγορία 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ * 0 : 3 ΔΩΡΙΕΑΣ
27/10/19,
12:45
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ 3 : 2 ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ
27/10/19,
15:00
ΧΑΛΚΗ 0 : 1 ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
27/10/19,
15:30
ΙΠΠΟΤΕΣ 6 : 0 AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ
27/10/19,
18:00
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 2 : 0 ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ 3 : 0 ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ *
3/11/19,
12:00
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 2 : 4 ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
3/11/19,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ 1 : 2 ΧΑΛΚΗ
3/11/19,
15:00
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ 1 : 0 AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ
3/11/19,
18:00
ΔΩΡΙΕΑΣ 0 : 2 ΙΠΠΟΤΕΣ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΧΑΛΚΗ 3 : 0 ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ *
9/11/19,
15:15
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 5 : 1 ΘΥΕΛΛΑ
10/11/19,
15:00
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ 1 : 0 ΔΩΡΙΕΑΣ
10/11/19,
18:00
ΙΠΠΟΤΕΣ 3 : 0 ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
10/11/19,
18:00
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ 1 : 1 ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ * 0 : 3 ΙΠΠΟΤΕΣ
16/11/19,
16:00
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 4 : 2 ΧΑΛΚΗ
17/11/19,
12:00
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 2 : 5 ΔΩΡΙΕΑΣ
17/11/19,
13:00
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ 1 : 1 ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ
17/11/19,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ 2 : 3 ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ 3 : 0 ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ *
24/11/19,
12:00
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ 1 : 2 ΘΥΕΛΛΑ
24/11/19,
14:45
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ 2 : 1 ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
24/11/19,
15:15
ΧΑΛΚΗ 0 : 2 ΙΠΠΟΤΕΣ
24/11/19,
15:15
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 0 : 1 ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ * 0 : 3 ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
1/12/19,
12:00
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 2 : 0 AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ
1/12/19,
14:45
ΘΥΕΛΛΑ 2 : 2 ΔΩΡΙΕΑΣ
1/12/19,
14:45
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ 2 : 1 ΧΑΛΚΗ
1/12/19,
17:15
ΙΠΠΟΤΕΣ 0 : 0 ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/19,
14:45
ΧΑΛΚΗ 1 : 1 ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ
8/12/19,
14:45
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 2 : 3 ΙΠΠΟΤΕΣ
8/12/19,
14:45
ΔΩΡΙΕΑΣ 0 : 2 ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
8/12/19,
17:00
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ 2 : 3 ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
8/12/19,
17:30
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ 6 : 2 ΘΥΕΛΛΑ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ * 0 : 3 ΘΥΕΛΛΑ
15/12/19,
12:00
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ 4 : 0 ΔΩΡΙΕΑΣ
15/12/19,
14:45
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ 1 : 0 ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
15/12/19,
17:30
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 3 : 1 ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
15/12/19,
17:30
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ 0 : 2 ΧΑΛΚΗ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ * 0 : 3 ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
11/1/20,
12:00
ΘΥΕΛΛΑ 4 : 5 ΙΠΠΟΤΕΣ
12/1/20,
12:00
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ 2 : 5 ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
12/1/20,
14:45
ΧΑΛΚΗ 2 : 0 ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
12/1/20,
17:30
ΔΩΡΙΕΑΣ 3 : 1 AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ 3 : 0 ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ *
19/1/20,
14:45
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ 1 : 3 ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
19/1/20,
14:45
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ 2 : 1 ΘΥΕΛΛΑ
19/1/20,
15:15
ΙΠΠΟΤΕΣ 2 : 3 ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
19/1/20,
17:45
ΔΩΡΙΕΑΣ 0 : 2 ΧΑΛΚΗ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ * 0 : 3 AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ
25/1/20,
18:00
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 3 : 2 ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ
26/1/20,
11:00
ΙΠΠΟΤΕΣ 1 : 4 ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
26/1/20,
14:45
ΘΥΕΛΛΑ 1 : 2 ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
26/1/20,
16:45
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ 1 : 1 ΔΩΡΙΕΑΣ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΩΡΙΕΑΣ 3 : 0 ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ *
2/2/20,
14:00
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ 0 : 2 ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
2/2/20,
15:00
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 1 : 2 ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
2/2/20,
15:00
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ 3 : 3 ΙΠΠΟΤΕΣ
2/2/20,
16:45
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ 0 : 3 ΧΑΛΚΗ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ * 0 : 3 ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
8/2/20,
15:00
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ 3 : 3 ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ
9/2/20,
11:00
ΧΑΛΚΗ 5 : 2 ΘΥΕΛΛΑ
9/2/20,
17:00
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ 1 : 0 ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
12/2/20,
18:45
ΙΠΠΟΤΕΣ 3 : 2 ΔΩΡΙΕΑΣ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ * 0 : 3 ΧΑΛΚΗ
16/2/20,
14:00
ΔΩΡΙΕΑΣ 0 : 4 ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ
16/2/20,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ 0 : 5 ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
16/2/20,
15:00
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 5 : 0 AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ
16/2/20,
17:00
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ 3 : 5 ΙΠΠΟΤΕΣ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - : - ΘΥΕΛΛΑ
ΙΠΠΟΤΕΣ - : - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ *
ΔΩΡΙΕΑΣ - : - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΛΚΗ - : - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - : - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - : - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ - : - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - : - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΔΩΡΙΕΑΣ - : - ΘΥΕΛΛΑ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΙΠΠΟΤΕΣ - : - ΧΑΛΚΗ
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ * - : - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - : - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - : - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ *
ΧΑΛΚΗ - : - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - : - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - : - ΧΑΛΚΗ
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - : - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ - : - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - : - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ - : - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΩΡΙΕΑΣ - : - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - : - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ - : - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ *
ΧΑΛΚΗ - : - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - : - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - : - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ *
ΙΠΠΟΤΕΣ - : - ΘΥΕΛΛΑ
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - : - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - : - ΧΑΛΚΗ
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - : - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ * - : - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - : - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΧΑΛΚΗ - : - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ - : - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - : - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - : - ΘΥΕΛΛΑ
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - : - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ *
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - : - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΔΩΡΙΕΑΣ - : - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - : - ΙΠΠΟΤΕΣ