ΕΠΣ Λέσβου - Α' Κατηγορία 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/9/19,
16:30
ΕΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ 3 : 0 ΑΠΓΜΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΑΛΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
28/9/19,
16:30
ΑΠΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ 0 : 4 ΓΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
28/9/19,
16:30
ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ 3 : 0 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ
28/9/19,
16:30
ΓΠΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ 1 : 1 ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
29/9/19,
16:30
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 1 : 3 ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
29/9/19,
16:30
ΓΠΠΦΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 2 : 1 ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
29/9/19,
16:30
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ 3 : 0 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/19,
16:30
ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ 1 : 0 ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
5/10/19,
16:30
ΑΠΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ 1 : 1 ΕΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
5/10/19,
16:30
ΓΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ 2 : 2 ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
6/10/19,
16:30
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 2 : 2 ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
6/10/19,
16:30
ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 4 : 1 ΓΠΠΦΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
6/10/19,
16:30
ΑΠΓΜΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΑΛΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 1 : 3 ΓΠΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
6/10/19,
16:30
ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ 5 : 0 ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
16:00
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ 2 : 1 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ
12/10/19,
16:00
ΓΠΠΦΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 0 : 2 ΑΠΓΜΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΑΛΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
12/10/19,
16:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 0 : 1 ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
12/10/19,
16:00
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 0 : 1 ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
13/10/19,
16:00
ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ 4 : 1 ΑΠΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
13/10/19,
16:00
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ 1 : 3 ΓΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
13/10/19,
16:00
ΕΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ 0 : 5 ΓΠΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/19,
16:00
ΓΠΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ 4 : 1 ΓΠΠΦΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
20/10/19,
16:00
ΑΠΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ 1 : 2 ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
20/10/19,
16:00
ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ 2 : 1 ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
20/10/19,
16:00
ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 2 : 5 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
20/10/19,
16:00
ΑΠΓΜΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΑΛΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 5 : 0 ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
20/10/19,
16:00
ΓΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ 5 : 1 ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/10/19,
16:00
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ 0 : 1 ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
26/10/19,
16:00
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 0 : 2 ΑΠΓΜΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΑΛΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
26/10/19,
16:00
ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ 1 : 0 ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
26/10/19,
16:00
ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ 2 : 4 ΓΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
26/10/19,
16:00
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ 2 : 2 ΑΠΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
26/10/19,
16:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 0 : 2 ΓΠΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
27/10/19,
15:00
ΕΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ 0 : 4 ΓΠΠΦΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/19,
15:00
ΓΠΠΦΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 5 : 0 ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
2/11/19,
15:00
ΓΠΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ 7 : 0 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
2/11/19,
15:00
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ 3 : 2 ΕΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
3/11/19,
15:00
ΓΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ 5 : 0 ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
3/11/19,
15:00
ΑΠΓΜΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΑΛΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 5 : 0 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ
3/11/19,
15:00
ΑΠΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ 1 : 1 ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
3/11/19,
15:00
ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ 1 : 3 ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/11/19,
15:00
ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ 1 : 1 ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
9/11/19,
15:00
ΓΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ 3 : 1 ΑΠΓΜΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΑΛΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
9/11/19,
15:00
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ 2 : 3 ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
9/11/19,
15:00
ΕΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ 6 : 2 ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
9/11/19,
15:00
ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 2 : 2 ΑΠΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
10/11/19,
15:00
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 0 : 3 ΓΠΠΦΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
10/11/19,
15:00
ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ 0 : 6 ΓΠΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/11/19,
15:15
ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ 1 : 0 ΕΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/11/19,
15:00
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ 2 : 1 ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
17/11/19,
15:00
ΑΠΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ 2 : 0 ΑΠΓΜΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΑΛΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
17/11/19,
15:00
ΓΠΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ 2 : 1 ΓΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
17/11/19,
15:00
ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ 1 : 1 ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
17/11/19,
15:00
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ 4 : 3 ΕΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
17/11/19,
15:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 0 : 2 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
20/11/19,
15:00
ΓΠΠΦΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 3 : 2 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/11/19,
15:00
ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ 3 : 0 ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
24/11/19,
15:00
ΓΠΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ 4 : 1 ΑΠΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
24/11/19,
15:00
ΑΠΓΜΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΑΛΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 1 : 0 ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
24/11/19,
15:00
ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 5 : 0 ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
24/11/19,
15:00
ΕΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ 2 : 0 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
24/11/19,
15:00
ΓΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ 4 : 0 ΓΠΠΦΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
24/11/19,
15:00
ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ 5 : 0 ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/11/19,
15:00
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ 0 : 3 ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
30/11/19,
15:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 0 : 5 ΓΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
30/11/19,
15:00
ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ 2 : 6 ΓΠΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
30/11/19,
15:00
ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ 2 : 1 ΕΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
30/11/19,
15:00
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ 0 : 1 ΑΠΓΜΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΑΛΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
1/12/19,
15:00
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 1 : 3 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ
1/12/19,
15:00
ΓΠΠΦΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 1 : 0 ΑΠΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/19,
15:00
ΓΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ 5 : 0 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
8/12/19,
15:00
ΓΠΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ 4 : 1 ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
8/12/19,
15:00
ΑΠΓΜΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΑΛΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 0 : 1 ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
8/12/19,
15:00
ΑΠΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ 2 : 0 ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
8/12/19,
15:00
ΕΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ 0 : 4 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ
8/12/19,
15:00
ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 0 : 1 ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
8/12/19,
15:00
ΓΠΠΦΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 4 : 3 ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/12/19,
15:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 0 : 2 ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
14/12/19,
15:00
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ 0 : 5 ΓΠΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
14/12/19,
15:00
ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ 4 : 0 ΑΠΓΜΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΑΛΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
14/12/19,
15:00
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ 2 : 1 ΓΠΠΦΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
15/12/19,
15:00
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 4 : 2 ΑΠΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
15/12/19,
15:00
ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ 1 : 1 ΓΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
15/12/19,
15:00
ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 2 : 0 ΕΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/12/19,
15:00
ΑΠΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ 3 : 1 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ
21/12/19,
15:00
ΑΠΓΜΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΑΛΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 3 : 2 ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
21/12/19,
15:00
ΓΠΠΦΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 2 : 3 ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
21/12/19,
15:00
ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ 5 : 1 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
21/12/19,
15:00
ΕΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ 0 : 6 ΓΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
22/12/19,
15:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 0 : 2 ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
22/12/19,
15:00
ΓΠΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ 2 : 0 ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/1/20,
15:00
ΓΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ 6 : 1 ΑΠΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
4/1/20,
15:00
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ 3 : 1 ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
4/1/20,
15:00
ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ 3 : 0 ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
4/1/20,
15:00
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 0 : 3 ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
4/1/20,
15:00
ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 2 : 2 ΓΠΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
4/1/20,
15:00
ΑΠΓΜΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΑΛΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 5 : 1 ΕΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
5/1/20,
15:00
ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ 6 : 1 ΓΠΠΦΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/1/20,
15:00
ΓΠΠΦΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 3 : 1 ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
12/1/20,
15:00
ΕΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ 0 : 3 ΑΠΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
12/1/20,
15:00
ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ 0 : 10 ΓΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
12/1/20,
15:00
ΓΠΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ 2 : 1 ΑΠΓΜΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΑΛΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
12/1/20,
15:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 0 : 4 ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
12/1/20,
15:00
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ 1 : 1 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ
12/1/20,
15:00
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ 5 : 1 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/1/20,
15:00
ΑΠΓΜΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΑΛΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 1 : 1 ΓΠΠΦΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
18/1/20,
15:00
ΓΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ 4 : 0 ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
18/1/20,
15:00
ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ 3 : 2 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
18/1/20,
15:00
ΓΠΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ 7 : 0 ΕΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
18/1/20,
15:00
ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ 0 : 2 ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
18/1/20,
15:00
ΑΠΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ 0 : 1 ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
19/1/20,
15:00
ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 3 : 0 ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/1/20,
15:00
ΕΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ 1 : 0 ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
26/1/20,
15:00
ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ 2 : 3 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ
26/1/20,
15:00
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 1 : 3 ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
26/1/20,
15:00
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ 1 : 2 ΓΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
26/1/20,
15:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 0 : 5 ΑΠΓΜΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΑΛΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
26/1/20,
15:00
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ 1 : 0 ΑΠΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
26/1/20,
15:00
ΓΠΠΦΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 0 : 2 ΓΠΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/2/20,
15:00
ΑΠΓΜΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΑΛΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 4 : 1 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
1/2/20,
15:00
ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 2 : 0 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ
1/2/20,
15:00
ΑΠΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ 0 : 4 ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
1/2/20,
15:00
ΓΠΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ 4 : 0 ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
2/2/20,
15:00
ΓΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ 6 : 3 ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
2/2/20,
15:00
ΓΠΠΦΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 4 : 1 ΕΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
2/2/20,
15:00
ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ 2 : 2 ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/2/20,
15:00
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 1 : 2 ΓΠΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
9/2/20,
15:00
ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 1 : 3 ΓΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
9/2/20,
15:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 1 : 5 ΓΠΠΦΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
9/2/20,
15:00
ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ 1 : 2 ΑΠΓΜΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΑΛΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
9/2/20,
15:00
ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ 4 : 1 ΑΠΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
9/2/20,
15:00
ΕΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ 1 : 3 ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
9/2/20,
15:00
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ 1 : 2 ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/2/20,
15:00
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ 4 : 2 ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
15/2/20,
15:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 3 : 3 ΕΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
15/2/20,
15:00
ΑΠΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ 1 : 1 ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
15/2/20,
15:00
ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ 2 : 1 ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
15/2/20,
15:00
ΑΠΓΜΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΑΛΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 1 : 4 ΓΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
16/2/20,
15:00
ΓΠΠΦΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 3 : 2 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
16/2/20,
15:00
ΓΠΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ 6 : 0 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/2/20,
15:00
ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ 1 : 1 ΓΠΠΦΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
23/2/20,
15:00
ΓΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ 1 : 1 ΓΠΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
23/2/20,
15:00
ΑΠΓΜΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΑΛΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 1 : 1 ΑΠΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
23/2/20,
15:00
ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 4 : 0 ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
23/2/20,
15:00
ΕΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ 0 : 7 ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
23/2/20,
15:00
ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ 4 : 1 ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
23/2/20,
15:00
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 3 : 1 ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/3/20,
15:00
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 3 : 1 ΕΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
7/3/20,
15:00
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ 2 : 1 ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
7/3/20,
15:00
ΓΠΠΦΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 1 : 2 ΓΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
7/3/20,
15:00
ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ 2 : 2 ΑΠΓΜΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΑΛΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
7/3/20,
15:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 0 : 6 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ
8/3/20,
15:00
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ 1 : 1 ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
8/3/20,
15:00
ΑΠΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ 0 : 4 ΓΠΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ - : - ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ - : - ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΓΠΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ - : - ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ - : - ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
ΕΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ - : - ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
ΑΠΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ - : - ΓΠΠΦΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
ΑΠΓΜΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΑΛΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - : - ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ - : - ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ - : - ΓΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ - : - ΓΠΠΦΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ - : - ΑΠΓΜΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΑΛΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ - : - ΓΠΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ - : - ΕΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - : - ΑΠΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ - : - ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ - : - ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΓΠΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ - : - ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
ΑΠΓΜΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΑΛΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - : - ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ - : - ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ
ΕΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ - : - ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
ΓΠΠΦΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ - : - ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ - : - ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ - : - ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ - : - ΕΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ - : - ΓΠΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ - : - ΑΠΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ - : - ΑΠΓΜΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΑΛΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ - : - ΓΠΠΦΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ