ΕΠΣ Λέσβου - Α1' Κατηγορία Λήμνου 2018 - 2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/10/18,
16:00
ΑΕΚ ΦΙΟΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ 0 : 4 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
6/10/18,
16:00
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 7 : 0 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ
7/10/18,
11:00
ΓΠΣ ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ 1 : 4 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
7/10/18,
11:00
ΑΟ ΜΥΡΙΝΑΣ 1 : 5 ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΑΡΔΩΝ
7/10/18,
16:00
ΑΟ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ 1 : 3 ΑΟ ΚΑΣΠΑΚΑΣ
7/10/18,
16:00
ΑΠΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΤΥ 2 : 2 ΑΟ ΘΑΝΟΣ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/10/18,
16:00
ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 2 : 2 ΑΟ ΘΑΝΟΣ
13/10/18,
16:00
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 0 : 3 ΑΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
14/10/18,
11:00
ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΑΡΔΩΝ 8 : 1 ΑΟ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ
14/10/18,
11:00
ΑΟ ΚΑΣΠΑΚΑΣ 1 : 4 ΑΕΚ ΦΙΟΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
14/10/18,
16:00
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 9 : 0 ΓΠΣ ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
14/10/18,
16:00
ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 6 : 0 ΑΠΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΤΥ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/18,
16:00
ΑΕΚ ΦΙΟΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ 1 : 3 ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΑΡΔΩΝ
20/10/18,
16:00
ΑΟ ΘΑΝΟΣ 0 : 10 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
21/10/18,
11:00
ΑΠΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΤΥ 1 : 5 ΑΟ ΚΑΣΠΑΚΑΣ
21/10/18,
16:00
ΑΟ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ 0 : 6 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
21/10/18,
16:00
ΓΠΣ ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ 3 : 0 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ
22/10/18,
16:00
ΑΟ ΜΥΡΙΝΑΣ 1 : 3 ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/10/18,
15:30
ΓΠΣ ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ 0 : 5 ΑΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
27/10/18,
15:30
ΑΟ ΚΑΣΠΑΚΑΣ 1 : 3 ΑΟ ΘΑΝΟΣ
28/10/18,
15:30
ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΑΡΔΩΝ 7 : 3 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
28/10/18,
15:30
ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 0 : 6 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
29/10/18,
15:30
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11 : 0 ΑΟ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ
29/10/18,
15:30
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 5 : 0 ΑΕΚ ΦΙΟΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/11/18,
15:00
ΑΟ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ 0 : 1 ΓΠΣ ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
3/11/18,
15:00
ΑΟ ΜΥΡΙΝΑΣ 4 : 1 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ
4/11/18,
11:00
ΑΕΚ ΦΙΟΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ 0 : 5 ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4/11/18,
11:00
ΑΠΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΤΥ 0 : 6 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
4/11/18,
15:00
ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 8 : 0 ΑΟ ΚΑΣΠΑΚΑΣ
4/11/18,
15:00
ΑΟ ΘΑΝΟΣ 0 : 3 ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΑΡΔΩΝ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/11/18,
15:00
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5 : 0 ΑΠΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΤΥ
10/11/18,
15:00
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 7 : 1 ΑΟ ΘΑΝΟΣ
11/11/18,
11:00
ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΑΡΔΩΝ 1 : 2 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
11/11/18,
11:00
ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 2 : 2 ΑΟ ΚΑΣΠΑΚΑΣ
11/11/18,
15:00
ΓΠΣ ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ 0 : 5 ΑΕΚ ΦΙΟΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
11/11/18,
15:00
ΑΟ ΜΥΡΙΝΑΣ 5 : 2 ΑΟ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/11/18,
15:00
ΑΕΚ ΦΙΟΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ 3 : 2 ΑΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
17/11/18,
15:00
ΑΟ ΚΑΣΠΑΚΑΣ 0 : 3 ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΑΡΔΩΝ
18/11/18,
11:00
ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 2 : 2 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
18/11/18,
11:00
ΑΠΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΤΥ 4 : 2 ΓΠΣ ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
18/11/18,
15:00
ΑΟ ΘΑΝΟΣ 0 : 8 ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18/11/18,
15:00
ΑΟ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ 0 : 2 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/11/18,
15:00
ΓΠΣ ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ 1 : 4 ΑΟ ΘΑΝΟΣ
24/11/18,
15:00
ΑΟ ΜΥΡΙΝΑΣ 3 : 1 ΑΠΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΤΥ
25/11/18,
11:00
ΑΟ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ 0 : 5 ΑΕΚ ΦΙΟΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
25/11/18,
11:00
ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 0 : 6 ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΑΡΔΩΝ
25/11/18,
15:00
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1 : 5 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
25/11/18,
15:00
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 5 : 0 ΑΟ ΚΑΣΠΑΚΑΣ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/12/18,
15:00
ΑΟ ΚΑΣΠΑΚΑΣ 0 : 3 ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
1/12/18,
15:00
ΑΕΚ ΦΙΟΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ 3 : 1 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ
2/12/18,
11:00
ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 10 : 1 ΓΠΣ ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
2/12/18,
11:00
ΑΟ ΘΑΝΟΣ 0 : 3 ΑΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
2/12/18,
15:00
ΑΠΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΤΥ 6 : 1 ΑΟ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ
2/12/18,
15:00
ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΑΡΔΩΝ 1 : 2 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/12/18,
15:00
ΑΕΚ ΦΙΟΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ 3 : 1 ΑΠΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΤΥ
8/12/18,
15:00
ΑΟ ΜΥΡΙΝΑΣ 1 : 3 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
9/12/18,
11:00
ΑΟ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ 0 : 7 ΑΟ ΘΑΝΟΣ
9/12/18,
11:00
ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 0 : 3 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
9/12/18,
15:00
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4 : 1 ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΑΡΔΩΝ
9/12/18,
15:00
ΓΠΣ ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ 2 : 1 ΑΟ ΚΑΣΠΑΚΑΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/12/18,
15:00
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 2 : 0 ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15/12/18,
15:00
ΑΠΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΤΥ 2 : 2 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ
16/12/18,
11:00
ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΑΡΔΩΝ 2 : 0 ΓΠΣ ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
16/12/18,
11:00
ΑΟ ΚΑΣΠΑΚΑΣ 0 : 4 ΑΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
16/12/18,
15:00
ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 10 : 0 ΑΟ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ
16/12/18,
15:00
ΑΟ ΘΑΝΟΣ 1 : 2 ΑΕΚ ΦΙΟΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/1/19,
15:00
ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 6 : 0 ΑΕΚ ΦΙΟΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
12/1/19,
15:00
ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 1 : 0 ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
13/1/19,
11:00
ΑΟ ΚΑΣΠΑΚΑΣ 5 : 1 ΑΟ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ
13/1/19,
11:00
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 5 : 0 ΓΠΣ ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
13/1/19,
15:00
ΑΟ ΘΑΝΟΣ 1 : 1 ΑΠΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΤΥ
13/1/19,
15:00
ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΑΡΔΩΝ 3 : 2 ΑΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/1/19,
15:00
ΓΠΣ ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ 0 : 5 ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
20/1/19,
15:00
ΑΟ ΘΑΝΟΣ 3 : 1 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ
20/1/19,
15:00
ΑΠΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΤΥ 0 : 7 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
20/1/19,
15:00
ΑΟ ΜΥΡΙΝΑΣ 1 : 2 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
20/1/19,
15:00
ΑΟ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ 1 : 5 ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΑΡΔΩΝ
20/1/19,
15:00
ΑΕΚ ΦΙΟΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ 6 : 1 ΑΟ ΚΑΣΠΑΚΑΣ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/1/19,
15:00
ΑΟ ΚΑΣΠΑΚΑΣ 1 : 7 ΑΠΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΤΥ
27/1/19,
15:00
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4 : 1 ΑΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
27/1/19,
15:00
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 4 : 1 ΑΟ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ
27/1/19,
15:00
ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΑΡΔΩΝ 5 : 0 ΑΕΚ ΦΙΟΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
27/1/19,
15:00
ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 0 : 0 ΓΠΣ ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
27/1/19,
15:00
ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 8 : 0 ΑΟ ΘΑΝΟΣ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/2/19,
15:00
ΑΕΚ ΦΙΟΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ 0 : 3 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
3/2/19,
15:00
ΑΟ ΜΥΡΙΝΑΣ 3 : 1 ΓΠΣ ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
3/2/19,
15:00
ΑΟ ΘΑΝΟΣ 2 : 2 ΑΟ ΚΑΣΠΑΚΑΣ
3/2/19,
15:00
ΑΠΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΤΥ 0 : 8 ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΑΡΔΩΝ
3/2/19,
15:00
ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 8 : 1 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ
3/2/19,
15:00
ΑΟ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ 1 : 12 ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/2/19,
15:00
ΑΟ ΚΑΣΠΑΚΑΣ 0 : 5 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
10/2/19,
15:00
ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΑΡΔΩΝ 6 : 2 ΑΟ ΘΑΝΟΣ
10/2/19,
15:00
ΓΠΣ ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ 2 : 3 ΑΟ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ
10/2/19,
15:00
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 : 0 ΑΕΚ ΦΙΟΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
10/2/19,
15:00
ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 0 : 3 ΑΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
10/2/19,
15:00
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 5 : 3 ΑΠΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΤΥ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/2/19,
15:00
ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 3 : 0 ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΑΡΔΩΝ
17/2/19,
15:00
ΑΟ ΘΑΝΟΣ 0 : 3 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
17/2/19,
15:00
ΑΟ ΚΑΣΠΑΚΑΣ 0 : 1 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ
17/2/19,
15:00
ΑΕΚ ΦΙΟΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ 3 : 0 ΓΠΣ ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
17/2/19,
15:00
ΑΟ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ 2 : 3 ΑΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/2/19,
15:00
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4 : 0 ΑΟ ΘΑΝΟΣ
27/2/19,
15:00
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 0 : 6 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
27/2/19,
15:00
ΑΟ ΜΥΡΙΝΑΣ 5 : 0 ΑΕΚ ΦΙΟΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
27/2/19,
15:00
ΓΠΣ ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ 3 : 3 ΑΠΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΤΥ
27/2/19,
15:00
ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΑΡΔΩΝ 3 : 0 ΑΟ ΚΑΣΠΑΚΑΣ
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΘΑΝΟΣ 1 : 2 ΓΠΣ ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
ΑΕΚ ΦΙΟΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ 2 : 0 ΑΟ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ
ΑΠΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΤΥ 0 : 2 ΑΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΑΡΔΩΝ 2 : 1 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ
ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 1 : 0 ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΟ ΚΑΣΠΑΚΑΣ 1 : 3 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/3/19,
15:00
ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 4 : 0 ΑΟ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/3/19,
15:00
ΑΟ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ 0 : 3 ΑΠΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΤΥ
17/3/19,
15:00
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 0 : 1 ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΑΡΔΩΝ
17/3/19,
15:00
ΓΠΣ ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ 0 : 10 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
17/3/19,
15:00
ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 4 : 2 ΑΕΚ ΦΙΟΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
17/3/19,
15:00
ΑΟ ΜΥΡΙΝΑΣ 5 : 0 ΑΟ ΘΑΝΟΣ
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/3/19,
15:00
ΑΠΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΤΥ 3 : 3 ΑΕΚ ΦΙΟΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
24/3/19,
15:00
ΑΟ ΘΑΝΟΣ 2 : 4 ΑΟ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ
24/3/19,
15:00
ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 6 : 0 ΑΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
24/3/19,
15:00
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 3 : 0 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ
24/3/19,
15:00
ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΑΡΔΩΝ 1 : 2 ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
24/3/19,
15:00
ΑΟ ΚΑΣΠΑΚΑΣ 2 : 3 ΓΠΣ ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
31/3/19,
16:00
ΑΟ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ 0 : 3 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
31/3/19,
16:00
ΑΕΚ ΦΙΟΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ 1 : 1 ΑΟ ΘΑΝΟΣ
31/3/19,
16:00
ΓΠΣ ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ 3 : 3 ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΑΡΔΩΝ
31/3/19,
16:00
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3 : 3 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
31/3/19,
16:00
ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 1 : 1 ΑΠΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΤΥ
31/3/19,
16:00
ΑΟ ΜΥΡΙΝΑΣ 3 : 0 ΑΟ ΚΑΣΠΑΚΑΣ
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/4/19,
15:00
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5 : 1 ΑΟ ΚΑΣΠΑΚΑΣ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/11/19,
15:00
ΑΠΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΤΥ 1 : 8 ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ