ΕΠΣ Λέσβου - Β' Κατηγορία 2018 - 2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ 3 : 0 ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
29/9/18,
16:30
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 4 : 1 ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ
29/9/18,
16:30
ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 2 : 2 ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
29/9/18,
16:30
ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ 2 : 2 ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
30/9/18,
16:30
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ 1 : 2 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
30/9/18,
16:30
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ 3 : 0 ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ
30/9/18,
16:30
ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 2 : 1 ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/10/18,
16:30
ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ 0 : 2 ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
6/10/18,
16:30
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 7 : 0 ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
6/10/18,
16:30
ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ 3 : 2 ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
6/10/18,
16:30
ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ 2 : 3 ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
6/10/18,
16:30
ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ 4 : 1 ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ
6/10/18,
16:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ 4 : 1 ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ 0 : 3 ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ 0 : 3 ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
14/10/18,
11:00
ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ 3 : 2 ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ
14/10/18,
16:00
ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 1 : 0 ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ
14/10/18,
16:00
ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 1 : 4 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
14/10/18,
16:00
ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 1 : 4 ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
14/10/18,
16:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 3 : 1 ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
14/10/18,
16:00
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ 5 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/18,
16:00
ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ 3 : 3 ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
20/10/18,
16:00
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ 1 : 0 ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
20/10/18,
16:00
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 1 : 0 ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
20/10/18,
16:00
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ 3 : 2 ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
20/10/18,
16:00
ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ 2 : 0 ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ
ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ 3 : 0 ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
21/10/18,
11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ 6 : 0 ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ 0 : 3 ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ
28/10/18,
15:00
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 5 : 0 ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ
28/10/18,
15:00
ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 0 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
28/10/18,
15:00
ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 0 : 4 ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
28/10/18,
15:00
ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 4 : 2 ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
28/10/18,
15:00
ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ 0 : 6 ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
28/10/18,
15:00
ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ 2 : 4 ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/11/18,
15:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 5 : 0 ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ
3/11/18,
15:00
ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ 1 : 5 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
3/11/18,
15:00
ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ 0 : 2 ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
3/11/18,
15:00
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ 3 : 0 ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
3/11/18,
15:00
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ 6 : 1 ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ 3 : 0 ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
4/11/18,
11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ 5 : 0 ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/11/18,
11:00
ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ 0 : 3 ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
11/11/18,
15:00
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 2 : 0 ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
11/11/18,
15:00
ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ 1 : 6 ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
11/11/18,
15:00
ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 2 : 2 ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
11/11/18,
15:00
ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 4 : 0 ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ
11/11/18,
15:00
ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ 0 : 1 ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
11/11/18,
15:00
ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ 3 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/11/18,
15:00
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ 4 : 1 ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ
17/11/18,
15:00
ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ 1 : 1 ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
17/11/18,
15:00
ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 1 : 0 ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
17/11/18,
15:00
ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 1 : 3 ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
17/11/18,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ 2 : 1 ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 3 : 0 ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
18/11/18,
11:00
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ 1 : 2 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/11/18,
11:00
ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ 0 : 3 ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ
25/11/18,
15:00
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 2 : 0 ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
25/11/18,
15:00
ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 2 : 5 ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
25/11/18,
15:00
ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ 6 : 0 ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
25/11/18,
15:00
ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ 1 : 1 ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
25/11/18,
15:00
ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ 1 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
25/11/18,
15:00
ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ 3 : 5 ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/12/18,
15:00
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ 6 : 0 ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
1/12/18,
15:00
ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ 2 : 0 ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
1/12/18,
15:00
ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ 0 : 5 ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ
1/12/18,
15:00
ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 2 : 3 ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ
1/12/18,
15:00
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ 3 : 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
1/12/18,
15:00
ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 0 : 6 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
2/12/18,
11:00
ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ 3 : 0 ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/12/18,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ 0 : 1 ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 3 : 0 ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
9/12/18,
15:00
ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ 4 : 2 ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
9/12/18,
15:00
ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ 3 : 1 ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
9/12/18,
15:00
ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ 4 : 1 ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
9/12/18,
15:00
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 3 : 1 ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
9/12/18,
15:00
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ 3 : 1 ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/12/18,
15:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 0 : 1 ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
15/12/18,
15:00
ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 0 : 4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
15/12/18,
15:00
ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ 2 : 7 ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
15/12/18,
15:00
ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 3 : 2 ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
15/12/18,
15:00
ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ 1 : 1 ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ
ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ 0 : 3 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/12/18,
11:00
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ 1 : 2 ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
23/12/18,
15:00
ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ 1 : 1 ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ
23/12/18,
15:00
ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ 6 : 1 ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
23/12/18,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ 1 : 3 ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
23/12/18,
15:00
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ 6 : 1 ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ
23/12/18,
15:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 4 : 0 ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
23/12/18,
15:00
ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 0 : 3 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/12/18,
15:00
ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ 3 : 0 ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ 0 : 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
5/1/19,
15:00
ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 2 : 0 ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
5/1/19,
15:00
ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ 2 : 4 ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
5/1/19,
15:00
ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ 0 : 2 ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
5/1/19,
15:00
ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ 0 : 3 ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
5/1/19,
15:00
ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 2 : 1 ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/1/19,
15:00
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ 3 : 1 ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ
12/1/19,
15:00
ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ 1 : 3 ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
12/1/19,
15:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 1 : 0 ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
12/1/19,
15:00
ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 0 : 1 ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
13/1/19,
11:00
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ 3 : 0 ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
13/1/19,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ 1 : 2 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
13/1/19,
15:00
ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ 2 : 0 ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/1/19,
15:00
ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ 0 : 0 ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/1/19,
11:00
ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ 0 : 3 ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
20/1/19,
15:00
ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ 4 : 1 ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ
20/1/19,
15:00
ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ 0 : 2 ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
20/1/19,
15:00
ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 2 : 2 ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
20/1/19,
15:00
ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ 2 : 0 ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
20/1/19,
15:00
ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ 4 : 3 ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
20/1/19,
15:00
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 0 : 1 ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ - : - ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - : - ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ
ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ - : - ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ - : - ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ - : - ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ - : - ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ - : - ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ - : - ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ - : - ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ - : - ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ - : - ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ - : - ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ - : - ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ - : - ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ - : - ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - : - ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ - : - ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ - : - ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ - : - ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ - : - ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ - : - ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ - : - ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ - : - ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - : - ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ - : - ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ - : - ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ - : - ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ - : - ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ - : - ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ - : - ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ
ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ - : - ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ - : - ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - : - ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ - : - ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ - : - ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ - : - ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ - : - ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ - : - ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ - : - ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ - : - ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ - : - ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ - : - ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ - : - ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ - : - ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ - : - ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ - : - ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ - : - ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - : - ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ - : - ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ - : - ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ - : - ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ - : - ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ - : - ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ - : - ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ
ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ - : - ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ - : - ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ - : - ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ - : - ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ - : - ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ - : - ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ - : - ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ - : - ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ - : - ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ - : - ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ
ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ - : - ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
 
27η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ - : - ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ - : - ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ - : - ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ - : - ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ - : - ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ - : - ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
 
28η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ - : - ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ - : - ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ - : - ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ
ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ - : - ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ - : - ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ - : - ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
 
27η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ - : - ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ
 
29η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ - : - ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ - : - ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ - : - ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ - : - ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - : - ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ - : - ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ - : - ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
 
30η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ - : - ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ - : - ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ - : - ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ - : - ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ - : - ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ - : - ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ