ΕΠΣ Λέσβου - Β' Κατηγορία 2018 - 2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ 3 : 0 ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
29/9/18,
16:30
ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ 2 : 2 ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
29/9/18,
16:30
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 4 : 1 ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ
29/9/18,
16:30
ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 2 : 2 ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
30/9/18,
16:30
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ 3 : 0 ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ
30/9/18,
16:30
ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 2 : 1 ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
30/9/18,
16:30
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ 1 : 2 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/10/18,
16:30
ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ 3 : 2 ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
6/10/18,
16:30
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 7 : 0 ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
6/10/18,
16:30
ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ 4 : 1 ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ
6/10/18,
16:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ 4 : 1 ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
6/10/18,
16:30
ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ 2 : 3 ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
6/10/18,
16:30
ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ 0 : 2 ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ 0 : 3 ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ 0 : 3 ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
14/10/18,
11:00
ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ 3 : 2 ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ
14/10/18,
16:00
ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 1 : 4 ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
14/10/18,
16:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 3 : 1 ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
14/10/18,
16:00
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ 5 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
14/10/18,
16:00
ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 1 : 0 ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ
14/10/18,
16:00
ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 1 : 4 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/18,
16:00
ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ 3 : 3 ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
20/10/18,
16:00
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ 1 : 0 ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
20/10/18,
16:00
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 1 : 0 ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
20/10/18,
16:00
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ 3 : 2 ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
20/10/18,
16:00
ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ 2 : 0 ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ
ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ 3 : 0 ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
21/10/18,
11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ 6 : 0 ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ 0 : 3 ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ
28/10/18,
15:00
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 5 : 0 ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ
28/10/18,
15:00
ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 0 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
28/10/18,
15:00
ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 4 : 2 ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
28/10/18,
15:00
ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 0 : 4 ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
28/10/18,
15:00
ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ 0 : 6 ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
28/10/18,
15:00
ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ 2 : 4 ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/11/18,
15:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 5 : 0 ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ
3/11/18,
15:00
ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ 1 : 5 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
3/11/18,
15:00
ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ 0 : 2 ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
3/11/18,
15:00
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ 3 : 0 ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
3/11/18,
15:00
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ 6 : 1 ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ 3 : 0 ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
4/11/18,
11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ 5 : 0 ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ 0 : 3 ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
11/11/18,
15:00
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 2 : 0 ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
11/11/18,
15:00
ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ 1 : 6 ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
11/11/18,
15:00
ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 2 : 2 ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
11/11/18,
15:00
ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 4 : 0 ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ
11/11/18,
15:00
ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ 0 : 1 ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
11/11/18,
15:00
ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ 3 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/11/18,
15:00
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ 4 : 1 ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ
17/11/18,
15:00
ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ 1 : 1 ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
17/11/18,
15:00
ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 1 : 0 ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
17/11/18,
15:00
ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 1 : 3 ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
17/11/18,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ 2 : 1 ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 3 : 0 ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
18/11/18,
11:00
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ 1 : 2 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ 0 : 3 ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ
25/11/18,
15:00
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 2 : 0 ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
25/11/18,
15:00
ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 2 : 5 ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
25/11/18,
15:00
ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ 6 : 0 ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
25/11/18,
15:00
ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ 1 : 1 ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
25/11/18,
15:00
ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ 1 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
25/11/18,
15:00
ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ 3 : 5 ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/12/18,
15:00
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ 6 : 0 ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
1/12/18,
15:00
ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ 2 : 0 ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
1/12/18,
15:00
ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ 0 : 5 ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ
1/12/18,
15:00
ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 2 : 3 ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ
1/12/18,
15:00
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ 3 : 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
1/12/18,
15:00
ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 0 : 6 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ 3 : 0 ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/12/18,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ 0 : 1 ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 3 : 0 ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
9/12/18,
15:00
ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ 3 : 1 ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
9/12/18,
15:00
ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ 4 : 2 ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
9/12/18,
15:00
ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ 4 : 1 ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
9/12/18,
15:00
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 3 : 1 ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
9/12/18,
15:00
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ 3 : 1 ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/12/18,
15:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 0 : 1 ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
15/12/18,
15:00
ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 0 : 4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
15/12/18,
15:00
ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ 2 : 7 ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
15/12/18,
15:00
ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 3 : 2 ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
15/12/18,
15:00
ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ 1 : 1 ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ
ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ 0 : 3 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/12/18,
11:00
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ 1 : 2 ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
23/12/18,
15:00
ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ 1 : 1 ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ
23/12/18,
15:00
ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ 6 : 1 ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
23/12/18,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ 1 : 3 ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
23/12/18,
15:00
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ 6 : 1 ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ
23/12/18,
15:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 4 : 0 ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
23/12/18,
15:00
ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 0 : 3 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/12/18,
15:00
ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ 3 : 0 ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ 0 : 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
5/1/19,
15:00
ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 2 : 1 ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
5/1/19,
15:00
ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 2 : 0 ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
5/1/19,
15:00
ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ 0 : 2 ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
5/1/19,
15:00
ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ 2 : 4 ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
5/1/19,
15:00
ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ 0 : 3 ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/1/19,
15:00
ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 0 : 1 ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
12/1/19,
15:00
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ 3 : 1 ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ
12/1/19,
15:00
ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ 1 : 3 ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
12/1/19,
15:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 1 : 0 ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ 3 : 0 ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
13/1/19,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ 1 : 2 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
13/1/19,
15:00
ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ 2 : 0 ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/1/19,
15:00
ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ 0 : 0 ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/1/19,
11:00
ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ 0 : 3 ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
20/1/19,
15:00
ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ 4 : 1 ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ
20/1/19,
15:00
ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ 0 : 2 ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
20/1/19,
15:00
ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 2 : 2 ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
20/1/19,
15:00
ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ 2 : 0 ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
20/1/19,
15:00
ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ 4 : 3 ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
20/1/19,
15:00
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 0 : 1 ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/1/19,
15:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 3 : 1 ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ
26/1/19,
15:00
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ 3 : 2 ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
26/1/19,
15:00
ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ 0 : 5 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
26/1/19,
15:00
ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 3 : 0 ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ
26/1/19,
15:00
ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 0 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 3 : 0 ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
27/1/19,
15:00
ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ 1 : 0 ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/2/19,
15:00
ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ 4 : 1 ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ
3/2/19,
15:00
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 5 : 0 ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
3/2/19,
15:00
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ 3 : 2 ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
3/2/19,
15:00
ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ 3 : 0 ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
3/2/19,
15:00
ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ 1 : 0 ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
3/2/19,
15:00
ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ 3 : 1 ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
3/2/19,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ 2 : 5 ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/2/19,
15:00
ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 0 : 2 ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
10/2/19,
15:00
ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ 1 : 5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
10/2/19,
15:00
ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 0 : 3 ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
10/2/19,
15:00
ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ 0 : 3 ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ
10/2/19,
15:00
ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ 5 : 1 ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ
10/2/19,
15:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 0 : 2 ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
10/2/19,
15:00
ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ 0 : 4 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/2/19,
15:00
ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ 0 : 3 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
17/2/19,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ 3 : 2 ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
17/2/19,
15:00
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ 7 : 0 ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ
17/2/19,
15:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 2 : 0 ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
17/2/19,
15:00
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ 5 : 3 ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
17/2/19,
15:00
ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ 3 : 0 ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
17/2/19,
15:00
ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ 2 : 2 ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ 0 : 3 ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
3/3/19,
15:00
ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 1 : 0 ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
3/3/19,
15:00
ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 1 : 2 ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
3/3/19,
15:00
ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ 3 : 2 ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
3/3/19,
15:00
ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 3 : 3 ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
3/3/19,
15:00
ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ 3 : 5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
3/3/19,
15:00
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 5 : 3 ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ 3 : 0 ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
9/3/19,
15:00
ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ 0 : 1 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
9/3/19,
15:00
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ 4 : 0 ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
9/3/19,
15:00
ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ 0 : 1 ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
9/3/19,
15:00
ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 1 : 0 ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
9/3/19,
15:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 5 : 0 ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
9/3/19,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ 2 : 1 ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ 0 : 3 ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
17/3/19,
15:00
ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ 3 : 0 ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ
17/3/19,
15:00
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 3 : 1 ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
17/3/19,
15:00
ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ 0 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
17/3/19,
15:00
ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ 0 : 2 ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
17/3/19,
15:00
ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 2 : 0 ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
17/3/19,
15:00
ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ 3 : 0 ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 3 : 0 ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
23/3/19,
15:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 0 : 0 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
23/3/19,
15:00
ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ 0 : 0 ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
23/3/19,
15:00
ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ 1 : 1 ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ
23/3/19,
15:00
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ 3 : 2 ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ
23/3/19,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ 2 : 2 ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
23/3/19,
15:00
ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 1 : 1 ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ 0 : 3 ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
31/3/19,
16:00
ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ 0 : 2 ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
31/3/19,
16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ 0 : 0 ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
31/3/19,
16:00
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 6 : 0 ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ
31/3/19,
16:00
ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ 1 : 1 ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
31/3/19,
16:00
ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 0 : 3 ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
31/3/19,
16:00
ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ 4 : 0 ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ 0 : 3 ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
6/4/19,
16:00
ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ 3 : 0 ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ
6/4/19,
16:00
ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ 1 : 1 ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
6/4/19,
16:00
ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 3 : 5 ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ
6/4/19,
16:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 1 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
6/4/19,
16:00
ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ 4 : 2 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
6/4/19,
16:00
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ 5 : 1 ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
 
27η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 3 : 0 ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
10/4/19,
16:00
ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ 1 : 0 ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
10/4/19,
16:00
ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 0 : 3 ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ
10/4/19,
16:00
ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ 0 : 1 ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
10/4/19,
16:00
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ 7 : 1 ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
10/4/19,
16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ 7 : 0 ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ
10/4/19,
16:00
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ 8 : 0 ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
 
28η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/4/19,
16:00
ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ 1 : 3 ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ
14/4/19,
16:00
ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 2 : 2 ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
14/4/19,
16:00
ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ 1 : 4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
14/4/19,
16:00
ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ 2 : 2 ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
14/4/19,
16:00
ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ 1 : 4 ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
14/4/19,
16:00
ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 0 : 3 ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
14/4/19,
16:00
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 5 : 0 ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
 
29η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ 3 : 0 ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
20/4/19,
16:00
ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ 8 : 1 ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
20/4/19,
16:00
ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ 3 : 1 ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ
20/4/19,
16:00
ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ 5 : 0 ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
20/4/19,
16:00
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 3 : 4 ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
20/4/19,
16:00
ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 2 : 0 ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ
21/4/19,
11:00
ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ 1 : 1 ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ
 
30η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ 0 : 3 ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
4/5/19,
16:30
ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 4 : 0 ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ
4/5/19,
16:30
ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 5 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
4/5/19,
16:30
ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ 2 : 5 ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
4/5/19,
16:30
ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ 1 : 0 ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
4/5/19,
16:30
ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ 2 : 2 ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
4/5/19,
16:30
ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ 2 : 4 ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ