ΕΠΣ Χίου - Α' Κατηγορία 2018 - 2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/9/18,
17:00
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ 3 : 1 Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
29/9/18,
17:00
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ 1 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ
30/9/18,
17:00
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 2 : 0 Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
30/9/18,
17:00
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ 2 : 1 Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
30/9/18,
17:00
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ 1 : 1 Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ
30/9/18,
17:00
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ 2 : 2 Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/10/18,
16:30
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 1 Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6/10/18,
16:30
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ 0 : 5 Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
7/10/18,
16:30
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ 1 : 5 Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
7/10/18,
16:30
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 0 : 1 Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ
7/10/18,
16:30
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ 1 : 8 Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ
7/10/18,
16:30
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ 1 : 0 Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/10/18,
16:30
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 0 Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ
13/10/18,
16:30
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ 3 : 2 Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ
13/10/18,
16:30
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ 4 : 0 ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ
14/10/18,
16:30
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ 4 : 2 Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ
14/10/18,
16:30
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 1 : 1 Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
14/10/18,
16:30
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/18,
16:00
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ 1 : 4 Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
20/10/18,
16:30
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ 1 : 3 Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ
21/10/18,
16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ 4 : 1 Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ
21/10/18,
16:00
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ 1 : 2 Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21/10/18,
16:00
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ 1 : 2 Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
21/10/18,
16:00
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 2 : 1 Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/11/18,
15:00
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 5 : 0 ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ
3/11/18,
15:00
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 5 Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ
4/11/18,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ 1 : 4 Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
4/11/18,
15:00
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ 1 : 1 Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
4/11/18,
15:00
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ 4 : 2 Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ
4/11/18,
15:00
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ 2 : 1 Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/11/18,
15:00
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 8 : 2 Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ
17/11/18,
15:00
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ 0 : 4 Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
18/11/18,
14:00
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ 0 : 4 Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ
18/11/18,
15:00
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ 4 : 0 Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18/11/18,
15:00
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 3 : 0 Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
18/11/18,
15:00
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ 2 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/11/18,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ 1 : 0 Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
25/11/18,
15:00
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ 0 : 4 Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ
25/11/18,
15:00
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ 5 : 0 Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
25/11/18,
15:00
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ 1 : 2 Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ
25/11/18,
15:00
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 3 : 1 ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ
25/11/18,
15:00
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1 : 0 Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/12/18,
15:00
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ 6 : 0 ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ
2/12/18,
15:00
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ 1 : 1 Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ
2/12/18,
15:00
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 3 ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ
2/12/18,
15:00
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1 : 1 Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
2/12/18,
15:00
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ 3 : 2 Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
2/12/18,
15:00
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 4 : 0 Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/12/18,
15:00
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ 2 : 1 Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
9/12/18,
15:00
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ 0 : 0 Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
9/12/18,
15:00
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ 1 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ
9/12/18,
15:00
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 2 : 2 Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ
9/12/18,
15:00
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ 4 : 1 Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ
9/12/18,
15:00
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ 2 : 1 Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/12/18,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ 3 : 0 Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ
15/12/18,
15:00
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ 2 : 2 Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
16/12/18,
15:00
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0 : 0 Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
16/12/18,
15:00
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 1 : 1 Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ
16/12/18,
15:00
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ 2 : 2 Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ
16/12/18,
15:00
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 0 ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/1/19,
15:00
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ 0 : 4 Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
12/1/19,
15:00
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ 2 : 2 Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
13/1/19,
13:30
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 2 : 0 Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ
13/1/19,
15:00
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 0 : 0 Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ
13/1/19,
15:00
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ 0 : 0 Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13/1/19,
16:00
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ 0 : 5 ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/1/19,
15:00
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ 0 : 0 Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ
19/1/19,
15:00
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0 : 2 Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
19/1/19,
15:00
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 3 Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ
20/1/19,
15:00
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 3 : 2 Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
20/1/19,
15:00
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ 3 : 0 ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ
23/1/19,
16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ 0 : 1 Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/1/19,
15:00
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4 : 0 Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
26/1/19,
15:00
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ 0 : 3 ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ
27/1/19,
15:00
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ 7 : 1 ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ
27/1/19,
15:00
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ 0 : 0 Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
27/1/19,
15:00
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 1 : 0 Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ
27/1/19,
15:00
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ 6 : 1 Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/2/19,
15:00
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ 0 : 6 Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ
2/2/19,
15:00
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ 0 : 0 Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
3/2/19,
15:00
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ 1 : 1 Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ
3/2/19,
15:00
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 1 : 0 Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
3/2/19,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ 0 : 1 Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3/2/19,
15:00
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ 2 : 1 Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/2/19,
15:00
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3 : 0 Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ
9/2/19,
15:00
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 1 Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
10/2/19,
15:00
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 1 : 3 Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ
10/2/19,
15:00
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ 0 : 5 ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ
10/2/19,
15:00
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ 1 : 0 Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ
10/2/19,
15:00
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ 3 : 1 ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/2/19,
15:00
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ 0 : 1 Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ
16/2/19,
15:00
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ 3 : 1 Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ
16/2/19,
15:00
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 0 : 4 ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ
17/2/19,
15:00
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ 0 : 4 Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
17/2/19,
15:00
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ 2 : 0 Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
17/2/19,
15:00
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 3 : 3 Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/2/19,
15:00
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ 0 : 2 Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
24/2/19,
15:00
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 4 Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
24/2/19,
15:00
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ 3 : 0 ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ
24/2/19,
15:00
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ 3 : 0 Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ
24/2/19,
15:00
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3 : 1 Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ
27/2/19,
15:30
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ 1 : 2 Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/3/19,
15:00
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ 0 : 3 Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
2/3/19,
15:00
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 1 Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
2/3/19,
15:00
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ 4 : 0 Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ
3/3/19,
15:00
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ 1 : 0 Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ
3/3/19,
15:00
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 0 : 2 ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ
3/3/19,
15:00
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ 0 : 2 Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/3/19,
15:30
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ 1 : 0 Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
16/3/19,
15:30
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 3 : 2 Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ
17/3/19,
15:30
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ 0 : 6 Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ
17/3/19,
15:30
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ 2 : 0 Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
17/3/19,
15:30
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ 0 : 5 Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
17/3/19,
15:30
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ 2 : 0 Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/3/19,
16:00
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 1 Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ
23/3/19,
16:00
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 7 : 0 ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ
24/3/19,
16:00
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - : - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
24/3/19,
16:00
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - : - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ
24/3/19,
16:00
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - : - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ
24/3/19,
16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - : - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/3/19,
17:00
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - : - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ
30/3/19,
17:00
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - : - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
31/3/19,
17:00
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - : - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
31/3/19,
17:00
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ
31/3/19,
17:00
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - : - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ
31/3/19,
17:00
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - : - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/4/19,
17:00
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - : - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ
6/4/19,
17:00
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - : - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
7/4/19,
14:00
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - : - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ
7/4/19,
17:00
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - : - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ
7/4/19,
17:00
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - : - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ
7/4/19,
17:00
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - : - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ