ΕΠΣ Αργολίδας - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2018 - 2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/11/18,
15:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ 3 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ
4/11/18,
11:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 3 : 1 ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ
4/11/18,
15:00
ΜIΔΑΣ 0 : 9 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/11/18,
11:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ 7 : 3 ΜIΔΑΣ
11/11/18,
11:30
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ 2 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
11/11/18,
13:00
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ 3 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/11/18,
10:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ 10 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ
25/11/18,
11:30
ΜIΔΑΣ 4 : 7 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ
25/11/18,
15:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ 4 : 0 ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/12/18,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ 7 : 1 ΜIΔΑΣ
2/12/18,
11:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 2 : 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ
2/12/18,
15:00
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ 0 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ 3 : 0 ΜIΔΑΣ
8/12/18,
15:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ 4 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ
9/12/18,
11:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 1 : 10 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/1/19,
11:30
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ 4 : 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ
13/1/19,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ 3 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 0 : 3 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ 3 : 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ
27/1/19,
11:00
ΑΠΟΛΛΩΝ 1 : 4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/2/19,
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ 1 : 4 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
10/2/19,
10:45
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ 8 : 0 ΜIΔΑΣ
10/2/19,
15:00
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ 3 : 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/2/19,
15:00
ΜIΔΑΣ 0 : 1 ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/3/19,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ 2 : 3 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/3/19,
15:30
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ 1 : 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
9/3/19,
15:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ 4 : 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
10/3/19,
11:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 1 : 0 ΜIΔΑΣ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/3/19,
16:00
ΜIΔΑΣ 3 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ
17/3/19,
13:00
ΑΠΟΛΛΩΝ 1 : 1 ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/3/19,
10:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ 0 : 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ
24/3/19,
11:00
ΜIΔΑΣ 0 : 2 ΑΠΟΛΛΩΝ
24/3/19,
13:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - : - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - : - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ
ΜIΔΑΣ - : - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ - : - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - : - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - : - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - : - ΑΠΟΛΛΩΝ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - : - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - : - ΜIΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - : - ΑΠΟΛΛΩΝ