ΕΠΣ Αχαΐας - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2018 - 2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/10/18,
16:00
Αστέρας Μιντιλογλίου 3 : 1 ΑΕ Ροϊτίκων
6/10/18,
16:00
Απόλλων Βίδοβας 4 : 4 Ατρόμητος Λάππα 2015
6/10/18,
16:00
Λέων Α. Αλισσού 1 : 2 Λιμνοχώρι
6/10/18,
16:00
Σταροχώρι 1 : 0 Προοδευτική Πατρών
7/10/18,
13:00
Ικαρος Πετρωτού 1 : 1 Καμίνια
7/10/18,
16:00
Ωλενιακός 0 : 1 Φαραικός
7/10/18,
16:00
Πείρος Ισώματος 1 : 5 Αχαιός Σαραβαλίου
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/10/18,
16:00
Λιμνοχώρι 4 : 2 Καμίνια
14/10/18,
16:00
Προοδευτική Πατρών 0 : 4 Ικαρος Πετρωτού
14/10/18,
16:00
ΑΕ Ροϊτίκων 2 : 1 Απόλλων Βίδοβας
14/10/18,
16:00
Φαραικός 1 : 2 Λέων Α. Αλισσού
14/10/18,
16:00
Πείρος Ισώματος 1 : 1 Αστέρας Μιντιλογλίου
14/10/18,
16:00
Ατρόμητος Λάππα 2015 5 : 1 Σταροχώρι
14/10/18,
16:00
Αχαιός Σαραβαλίου 1 : 0 Ωλενιακός
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/18,
16:00
Λιμνοχώρι 1 : 1 Προοδευτική Πατρών
20/10/18,
16:00
Καμίνια 0 : 4 Φαραικός
20/10/18,
16:00
Ωλενιακός 7 : 1 Πείρος Ισώματος
21/10/18,
16:00
Ικαρος Πετρωτού 0 : 1 Ατρόμητος Λάππα 2015
21/10/18,
16:00
Αστέρας Μιντιλογλίου 0 : 0 Απόλλων Βίδοβας
21/10/18,
16:00
Λέων Α. Αλισσού 1 : 1 Αχαιός Σαραβαλίου
21/10/18,
16:00
Σταροχώρι 5 : 0 ΑΕ Ροϊτίκων
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/10/18,
16:00
Φαραικός 5 : 0 Προοδευτική Πατρών
28/10/18,
15:00
ΑΕ Ροϊτίκων 3 : 1 Ικαρος Πετρωτού
28/10/18,
15:00
Πείρος Ισώματος 1 : 3 Λέων Α. Αλισσού
28/10/18,
15:00
Απόλλων Βίδοβας 1 : 0 Σταροχώρι
28/10/18,
15:00
Ατρόμητος Λάππα 2015 2 : 1 Λιμνοχώρι
28/10/18,
15:00
Αχαιός Σαραβαλίου 1 : 1 Καμίνια
28/10/18,
15:00
Ωλενιακός 0 : 0 Αστέρας Μιντιλογλίου
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/11/18,
15:00
Προοδευτική Πατρών 2 : 1 Αχαιός Σαραβαλίου
3/11/18,
15:00
Λέων Α. Αλισσού 1 : 4 Ωλενιακός
3/11/18,
15:00
Λιμνοχώρι 3 : 1 ΑΕ Ροϊτίκων
3/11/18,
15:00
Καμίνια 1 : 0 Πείρος Ισώματος
4/11/18,
12:00
Ικαρος Πετρωτού 1 : 1 Απόλλων Βίδοβας
4/11/18,
15:00
Φαραικός 2 : 1 Ατρόμητος Λάππα 2015
4/11/18,
15:00
Αστέρας Μιντιλογλίου 1 : 1 Σταροχώρι
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/11/18,
15:00
Σταροχώρι 1 : 2 Ικαρος Πετρωτού
10/11/18,
15:00
Λέων Α. Αλισσού 2 : 2 Αστέρας Μιντιλογλίου
10/11/18,
15:00
Απόλλων Βίδοβας 2 : 3 Λιμνοχώρι
11/11/18,
12:00
Ωλενιακός 0 : 0 Καμίνια
11/11/18,
12:30
ΑΕ Ροϊτίκων 0 : 2 Φαραικός
11/11/18,
15:00
Πείρος Ισώματος 4 : 0 Προοδευτική Πατρών
11/11/18,
15:00
Αχαιός Σαραβαλίου 2 : 2 Ατρόμητος Λάππα 2015
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/11/18,
15:00
Φαραικός 2 : 0 Απόλλων Βίδοβας
18/11/18,
15:00
Προοδευτική Πατρών 1 : 1 Ωλενιακός
18/11/18,
15:00
Λιμνοχώρι 4 : 1 Σταροχώρι
18/11/18,
15:00
Καμίνια 2 : 1 Λέων Α. Αλισσού
18/11/18,
15:00
Αχαιός Σαραβαλίου 4 : 0 ΑΕ Ροϊτίκων
18/11/18,
15:00
Ατρόμητος Λάππα 2015 3 : 1 Πείρος Ισώματος
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/11/18,
15:00
Λέων Α. Αλισσού 4 : 1 Προοδευτική Πατρών
25/11/18,
12:00
Ικαρος Πετρωτού 1 : 2 Λιμνοχώρι
25/11/18,
12:15
Καμίνια 1 : 0 Αστέρας Μιντιλογλίου
25/11/18,
15:00
Σταροχώρι 7 : 1 Φαραικός
25/11/18,
15:00
Πείρος Ισώματος 3 : 0 ΑΕ Ροϊτίκων
25/11/18,
15:00
Απόλλων Βίδοβας 1 : 2 Αχαιός Σαραβαλίου
25/11/18,
15:00
Ωλενιακός 3 : 1 Ατρόμητος Λάππα 2015
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/11/18,
15:00
Αστέρας Μιντιλογλίου 3 : 1 Ικαρος Πετρωτού
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/12/18,
15:00
Φαραικός 0 : 0 Ικαρος Πετρωτού
1/12/18,
15:00
Προοδευτική Πατρών 0 : 1 Καμίνια
2/12/18,
15:00
Απόλλων Βίδοβας 0 : 2 Πείρος Ισώματος
2/12/18,
15:00
Αχαιός Σαραβαλίου 2 : 3 Σταροχώρι
2/12/18,
15:00
Αστέρας Μιντιλογλίου 0 : 1 Λιμνοχώρι
2/12/18,
15:00
Ατρόμητος Λάππα 2015 0 : 0 Λέων Α. Αλισσού
5/12/18,
15:00
ΑΕ Ροϊτίκων 1 : 3 Ωλενιακός
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/12/18,
15:00
Λέων Α. Αλισσού 2 : 0 ΑΕ Ροϊτίκων
8/12/18,
15:00
Ικαρος Πετρωτού 0 : 0 Αχαιός Σαραβαλίου
9/12/18,
12:15
Προοδευτική Πατρών 2 : 3 Αστέρας Μιντιλογλίου
9/12/18,
15:00
Σταροχώρι 2 : 0 Πείρος Ισώματος
9/12/18,
15:00
Λιμνοχώρι 1 : 0 Φαραικός
9/12/18,
15:00
Καμίνια 1 : 0 Ατρόμητος Λάππα 2015
9/12/18,
15:00
Ωλενιακός 1 : 1 Απόλλων Βίδοβας
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/12/18,
15:00
ΑΕ Ροϊτίκων 0 : 0 Καμίνια
16/12/18,
15:00
Πείρος Ισώματος 2 : 5 Ικαρος Πετρωτού
16/12/18,
15:00
Αστέρας Μιντιλογλίου 1 : 0 Φαραικός
16/12/18,
15:00
Σταροχώρι 2 : 1 Ωλενιακός
16/12/18,
15:00
Αχαιός Σαραβαλίου 1 : 0 Λιμνοχώρι
16/12/18,
15:00
Απόλλων Βίδοβας 0 : 1 Λέων Α. Αλισσού
16/12/18,
15:00
Ατρόμητος Λάππα 2015 4 : 1 Προοδευτική Πατρών
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/12/18,
15:00
Λέων Α. Αλισσού 3 : 0 Σταροχώρι
23/12/18,
11:00
Καμίνια 1 : 1 Απόλλων Βίδοβας
23/12/18,
12:15
Προοδευτική Πατρών 0 : 1 ΑΕ Ροϊτίκων
23/12/18,
15:00
Λιμνοχώρι 1 : 0 Πείρος Ισώματος
23/12/18,
15:00
Ικαρος Πετρωτού 2 : 1 Ωλενιακός
23/12/18,
15:00
Φαραικός 0 : 1 Αχαιός Σαραβαλίου
23/12/18,
15:00
Ατρόμητος Λάππα 2015 3 : 0 Αστέρας Μιντιλογλίου
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/1/19,
15:00
Απόλλων Βίδοβας 3 : 0 Προοδευτική Πατρών
6/1/19,
12:15
Ικαρος Πετρωτού 2 : 1 Λέων Α. Αλισσού
6/1/19,
15:00
Πείρος Ισώματος 0 : 1 Φαραικός
6/1/19,
15:00
Σταροχώρι 1 : 1 Καμίνια
6/1/19,
15:00
ΑΕ Ροϊτίκων 2 : 3 Ατρόμητος Λάππα 2015
6/1/19,
15:00
Ωλενιακός 0 : 0 Λιμνοχώρι
6/1/19,
15:00
Αστέρας Μιντιλογλίου 2 : 1 Αχαιός Σαραβαλίου
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/1/19,
12:00
Φαραικός 3 : 1 Ωλενιακός
13/1/19,
12:15
Καμίνια 0 : 3 Ικαρος Πετρωτού
13/1/19,
15:00
Ατρόμητος Λάππα 2015 1 : 0 Απόλλων Βίδοβας
13/1/19,
15:00
Λιμνοχώρι 1 : 0 Λέων Α. Αλισσού
13/1/19,
15:00
Αχαιός Σαραβαλίου 1 : 0 Πείρος Ισώματος
13/1/19,
15:00
Προοδευτική Πατρών 1 : 1 Σταροχώρι
16/1/19,
15:15
ΑΕ Ροϊτίκων 2 : 1 Αστέρας Μιντιλογλίου
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/1/19,
12:15
Ικαρος Πετρωτού 2 : 0 Προοδευτική Πατρών
20/1/19,
15:00
Λέων Α. Αλισσού 1 : 1 Φαραικός
20/1/19,
15:00
Αστέρας Μιντιλογλίου 2 : 1 Πείρος Ισώματος
20/1/19,
15:00
Σταροχώρι 1 : 0 Ατρόμητος Λάππα 2015
20/1/19,
15:00
Καμίνια 0 : 1 Λιμνοχώρι
20/1/19,
15:00
Ωλενιακός 1 : 4 Αχαιός Σαραβαλίου
20/1/19,
15:00
Απόλλων Βίδοβας 4 : 1 ΑΕ Ροϊτίκων
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/1/19,
15:00
Φαραικός 3 : 0 Καμίνια
26/1/19,
15:00
Απόλλων Βίδοβας 1 : 0 Αστέρας Μιντιλογλίου
26/1/19,
15:00
ΑΕ Ροϊτίκων 0 : 0 Σταροχώρι
27/1/19,
15:00
Πείρος Ισώματος 3 : 3 Ωλενιακός
27/1/19,
15:00
Ατρόμητος Λάππα 2015 3 : 2 Ικαρος Πετρωτού
27/1/19,
15:00
Αχαιός Σαραβαλίου 0 : 2 Λέων Α. Αλισσού
27/1/19,
15:00
Προοδευτική Πατρών 1 : 2 Λιμνοχώρι
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/2/19,
15:30
Λέων Α. Αλισσού 1 : 0 Πείρος Ισώματος
3/2/19,
12:30
Ικαρος Πετρωτού 1 : 2 ΑΕ Ροϊτίκων
3/2/19,
15:30
Προοδευτική Πατρών 0 : 3 Φαραικός
3/2/19,
15:30
Λιμνοχώρι 3 : 1 Ατρόμητος Λάππα 2015
3/2/19,
15:30
Σταροχώρι 3 : 1 Απόλλων Βίδοβας
3/2/19,
15:30
Καμίνια 1 : 0 Αχαιός Σαραβαλίου
3/2/19,
15:30
Αστέρας Μιντιλογλίου 1 : 0 Ωλενιακός
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/2/19,
15:30
Απόλλων Βίδοβας 1 : 2 Ικαρος Πετρωτού
9/2/19,
15:30
ΑΕ Ροϊτίκων 0 : 2 Λιμνοχώρι
10/2/19,
15:30
Πείρος Ισώματος 3 : 1 Καμίνια
10/2/19,
15:30
Ατρόμητος Λάππα 2015 0 : 1 Φαραικός
10/2/19,
15:30
Αχαιός Σαραβαλίου 6 : 0 Προοδευτική Πατρών
10/2/19,
15:30
Σταροχώρι 2 : 1 Αστέρας Μιντιλογλίου
10/2/19,
18:30
Ωλενιακός 2 : 1 Λέων Α. Αλισσού
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/2/19,
15:30
Αστέρας Μιντιλογλίου 3 : 0 Λέων Α. Αλισσού
16/2/19,
15:30
Φαραικός 4 : 1 ΑΕ Ροϊτίκων
16/2/19,
15:30
Ικαρος Πετρωτού 1 : 2 Σταροχώρι
17/2/19,
12:30
Προοδευτική Πατρών 0 : 3 Πείρος Ισώματος
17/2/19,
12:30
Καμίνια 2 : 2 Ωλενιακός
17/2/19,
15:30
Λιμνοχώρι 3 : 2 Απόλλων Βίδοβας
17/2/19,
15:30
Ατρόμητος Λάππα 2015 3 : 2 Αχαιός Σαραβαλίου
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/2/19,
15:30
Ικαρος Πετρωτού 3 : 1 Αστέρας Μιντιλογλίου
23/2/19,
15:30
Λέων Α. Αλισσού 2 : 1 Καμίνια
23/2/19,
15:30
ΑΕ Ροϊτίκων 2 : 3 Αχαιός Σαραβαλίου
24/2/19,
15:30
Απόλλων Βίδοβας 1 : 2 Φαραικός
27/2/19,
19:00
Ωλενιακός 3 : 1 Προοδευτική Πατρών
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/3/19,
16:00
Αστέρας Μιντιλογλίου 0 : 0 Καμίνια
3/3/19,
13:00
Φαραικός 0 : 0 Σταροχώρι
3/3/19,
16:00
ΑΕ Ροϊτίκων 0 : 0 Πείρος Ισώματος
3/3/19,
16:00
Προοδευτική Πατρών 0 : 0 Λέων Α. Αλισσού
3/3/19,
16:00
Αχαιός Σαραβαλίου 0 : 0 Απόλλων Βίδοβας
3/3/19,
16:00
Λιμνοχώρι 0 : 0 Ικαρος Πετρωτού
3/3/19,
16:00
Ατρόμητος Λάππα 2015 0 : 0 Ωλενιακός
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/3/19,
16:00
Πείρος Ισώματος 1 : 3 Ατρόμητος Λάππα 2015
6/3/19,
16:00
Σταροχώρι 1 : 1 Λιμνοχώρι
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/3/19,
16:00
Λέων Α. Αλισσού 2 : 2 Ατρόμητος Λάππα 2015
16/3/19,
16:00
Σταροχώρι 3 : 3 Αχαιός Σαραβαλίου
17/3/19,
10:30
Καμίνια 5 : 1 Προοδευτική Πατρών
17/3/19,
12:30
Ωλενιακός 2 : 2 ΑΕ Ροϊτίκων
17/3/19,
16:00
Πείρος Ισώματος 1 : 0 Απόλλων Βίδοβας
17/3/19,
16:00
Ικαρος Πετρωτού 1 : 1 Φαραικός
17/3/19,
16:00
Λιμνοχώρι 4 : 0 Αστέρας Μιντιλογλίου
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/3/19,
16:00
ΑΕ Ροϊτίκων 2 : 5 Λέων Α. Αλισσού
20/3/19,
16:00
Αστέρας Μιντιλογλίου 5 : 0 Προοδευτική Πατρών
20/3/19,
16:00
Αχαιός Σαραβαλίου 3 : 0 Ικαρος Πετρωτού
20/3/19,
16:00
Ατρόμητος Λάππα 2015 2 : 1 Καμίνια
20/3/19,
16:00
Απόλλων Βίδοβας 0 : 0 Ωλενιακός
20/3/19,
16:00
Πείρος Ισώματος 0 : 1 Σταροχώρι
20/3/19,
16:00
Φαραικός 3 : 2 Λιμνοχώρι
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/3/19,
16:00
Λέων Α. Αλισσού 1 : 1 Απόλλων Βίδοβας
23/3/19,
16:00
Ικαρος Πετρωτού 1 : 2 Πείρος Ισώματος
23/3/19,
16:00
Φαραικός 0 : 0 Αστέρας Μιντιλογλίου
24/3/19,
16:00
Προοδευτική Πατρών 1 : 1 Ατρόμητος Λάππα 2015
24/3/19,
16:00
Καμίνια 0 : 1 ΑΕ Ροϊτίκων
24/3/19,
16:00
Ωλενιακός 0 : 1 Σταροχώρι
24/3/19,
16:00
Λιμνοχώρι 1 : 0 Αχαιός Σαραβαλίου
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
31/3/19,
17:00
Σταροχώρι 1 : 1 Λέων Α. Αλισσού
31/3/19,
17:00
ΑΕ Ροϊτίκων 2 : 0 Προοδευτική Πατρών
31/3/19,
17:00
Ωλενιακός 1 : 2 Ικαρος Πετρωτού
31/3/19,
17:00
Αχαιός Σαραβαλίου 5 : 2 Φαραικός
31/3/19,
17:00
Απόλλων Βίδοβας 1 : 2 Καμίνια
31/3/19,
17:00
Αστέρας Μιντιλογλίου 2 : 0 Ατρόμητος Λάππα 2015
31/3/19,
17:00
Πείρος Ισώματος 2 : 4 Λιμνοχώρι
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/4/19,
17:30
Προοδευτική Πατρών 2 : 0 Απόλλων Βίδοβας
7/4/19,
17:30
Φαραικός 2 : 0 Πείρος Ισώματος
7/4/19,
17:30
Λέων Α. Αλισσού 2 : 3 Ικαρος Πετρωτού
7/4/19,
17:30
Καμίνια 2 : 0 Σταροχώρι
7/4/19,
17:30
Ατρόμητος Λάππα 2015 6 : 0 ΑΕ Ροϊτίκων
7/4/19,
17:30
Λιμνοχώρι 5 : 0 Ωλενιακός
7/4/19,
17:30
Αχαιός Σαραβαλίου 2 : 1 Αστέρας Μιντιλογλίου