ΕΠΣ Αχαΐας - Β' Κατηγορία 3ος Όμιλος 2018 - 2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/10/18,
16:00
Δόξα Ελαιώνος 2 : 0 Αυτόνομη Π.Ο.
Αστήρ Τέμενης 3 : 0 Αετός Ρίου
7/10/18,
16:00
Κεραυνός 2016 1 : 2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
7/10/18,
16:00
Κεραυνός Σελιανιτίκων 0 : 2 Καλάβρυτα
7/10/18,
16:00
Άνω Καστρίτσι 1 : 4 Αργυρά Πατρών
7/10/18,
16:00
Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 3 : 0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
7/10/18,
16:00
Φλόγα Ρόδιας 2 : 1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αετός Ρίου 0 : 3 Καλάβρυτα
13/10/18,
16:00
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 5 : 3 Αστήρ Τέμενης
13/10/18,
16:00
Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 1 : 1 Δόξα Ελαιώνος
14/10/18,
13:00
Αυτόνομη Π.Ο. 0 : 2 Άνω Καστρίτσι
14/10/18,
16:00
Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 1 : 0 Κεραυνός Σελιανιτίκων
14/10/18,
16:00
Αργυρά Πατρών 2 : 0 Φλόγα Ρόδιας
14/10/18,
16:00
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 2 : 5 Κεραυνός 2016
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/18,
16:00
Αετός Ρίου 1 : 0 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου
Κεραυνός Σελιανιτίκων 0 : 3 Αργυρά Πατρών
21/10/18,
16:00
Δόξα Ελαιώνος 2 : 0 Άνω Καστρίτσι
21/10/18,
16:00
Αστήρ Τέμενης 3 : 0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
21/10/18,
16:00
Φλόγα Ρόδιας 3 : 1 Αυτόνομη Π.Ο.
21/10/18,
16:00
Καλάβρυτα 4 : 1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
21/10/18,
16:00
Κεραυνός 2016 1 : 2 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/10/18,
16:00
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1 : 1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου
27/10/18,
16:00
Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 1 : 2 Αστήρ Τέμενης
28/10/18,
12:15
Αυτόνομη Π.Ο. 5 : 1 Κεραυνός Σελιανιτίκων
28/10/18,
15:00
Αργυρά Πατρών 2 : 3 Αετός Ρίου
28/10/18,
15:00
Άνω Καστρίτσι 1 : 2 Φλόγα Ρόδιας
28/10/18,
15:00
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 0 : 0 Καλάβρυτα
28/10/18,
15:00
Κεραυνός 2016 0 : 2 Δόξα Ελαιώνος
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/11/18,
15:00
Αστήρ Τέμενης 1 : 1 Κεραυνός 2016
3/11/18,
15:00
Δόξα Ελαιώνος 0 : 0 Φλόγα Ρόδιας
4/11/18,
12:15
Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 2 : 0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
4/11/18,
15:00
Κεραυνός Σελιανιτίκων 0 : 2 Άνω Καστρίτσι
4/11/18,
15:00
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2 : 1 Αργυρά Πατρών
4/11/18,
15:00
Αετός Ρίου 4 : 0 Αυτόνομη Π.Ο.
4/11/18,
17:00
Καλάβρυτα 0 : 2 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/11/18,
15:00
Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 4 : 2 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου
11/11/18,
15:00
Άνω Καστρίτσι 1 : 2 Αετός Ρίου
11/11/18,
15:00
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 0 : 4 Αργυρά Πατρών
11/11/18,
15:00
Κεραυνός 2016 1 : 2 Καλάβρυτα
11/11/18,
15:00
Αυτόνομη Π.Ο. 1 : 0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
11/11/18,
15:00
Φλόγα Ρόδιας 7 : 0 Κεραυνός Σελιανιτίκων
14/11/18,
15:00
Αστήρ Τέμενης 1 : 1 Δόξα Ελαιώνος
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/11/18,
15:00
Δόξα Ελαιώνος 3 : 0 Κεραυνός Σελιανιτίκων
17/11/18,
16:00
Καλάβρυτα 1 : 1 Αστήρ Τέμενης
18/11/18,
12:15
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 2 : 1 Αυτόνομη Π.Ο.
18/11/18,
15:00
Αργυρά Πατρών 0 : 0 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ
18/11/18,
15:00
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1 : 1 Άνω Καστρίτσι
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/11/18,
15:00
Φλόγα Ρόδιας 3 : 0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
25/11/18,
15:00
Αστήρ Τέμενης 1 : 0 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου
25/11/18,
15:00
Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 5 : 1 Αυτόνομη Π.Ο.
25/11/18,
15:00
Άνω Καστρίτσι 4 : 2 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
25/11/18,
15:00
Κεραυνός Σελιανιτίκων 1 : 2 Αετός Ρίου
25/11/18,
15:00
Κεραυνός 2016 2 : 3 Αργυρά Πατρών
25/11/18,
16:00
Καλάβρυτα 2 : 1 Δόξα Ελαιώνος
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/12/18,
15:00
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2 : 1 Κεραυνός Σελιανιτίκων
2/12/18,
12:15
Άνω Καστρίτσι 2 : 4 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ
2/12/18,
15:00
Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 3 : 2 Καλάβρυτα
2/12/18,
15:00
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1 : 5 Φλόγα Ρόδιας
2/12/18,
15:00
Δόξα Ελαιώνος 1 : 1 Αετός Ρίου
2/12/18,
17:30
Αργυρά Πατρών 0 : 1 Αστήρ Τέμενης
2/12/18,
18:00
Αυτόνομη Π.Ο. 2 : 3 Κεραυνός 2016
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/12/18,
15:00
Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 1 : 1 Κεραυνός 2016
5/12/18,
15:00
Αετός Ρίου 2 : 2 Φλόγα Ρόδιας
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/12/18,
12:15
Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 1 : 2 Δόξα Ελαιώνος
9/12/18,
15:00
Φλόγα Ρόδιας 2 : 2 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ
9/12/18,
15:00
Αετός Ρίου 3 : 0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
9/12/18,
15:00
Αστήρ Τέμενης 1 : 2 Αυτόνομη Π.Ο.
9/12/18,
15:00
Κεραυνός Σελιανιτίκων 0 : 3 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
9/12/18,
15:00
Κεραυνός 2016 3 : 2 Άνω Καστρίτσι
9/12/18,
15:00
Καλάβρυτα 3 : 0 Αργυρά Πατρών
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/12/18,
15:00
Δόξα Ελαιώνος 1 : 1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
15/12/18,
15:00
Αργυρά Πατρών 3 : 1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου
Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 3 : 0 Κεραυνός Σελιανιτίκων
16/12/18,
11:00
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 0 : 5 Αετός Ρίου
16/12/18,
15:00
Αυτόνομη Π.Ο. 0 : 4 Καλάβρυτα
16/12/18,
15:00
Φλόγα Ρόδιας 2 : 0 Κεραυνός 2016
16/12/18,
15:00
Άνω Καστρίτσι 0 : 3 Αστήρ Τέμενης
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/12/18,
15:00
Αστήρ Τέμενης 2 : 0 Φλόγα Ρόδιας
22/12/18,
17:00
Καλάβρυτα 3 : 0 Άνω Καστρίτσι
23/12/18,
12:15
Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 0 : 2 Αυτόνομη Π.Ο.
23/12/18,
15:00
Αετός Ρίου 1 : 0 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ
23/12/18,
15:00
Κεραυνός Σελιανιτίκων 0 : 2 Κεραυνός 2016
23/12/18,
15:00
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 5 : 2 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
23/12/18,
15:00
Αργυρά Πατρών 2 : 0 Δόξα Ελαιώνος
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/1/19,
12:00
Δόξα Ελαιώνος 6 : 1 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
6/1/19,
12:15
Αυτόνομη Π.Ο. 1 : 3 Αργυρά Πατρών
6/1/19,
15:00
Κεραυνός Σελιανιτίκων 4 : 6 Αστήρ Τέμενης
6/1/19,
15:00
Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 3 : 1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
6/1/19,
15:00
Φλόγα Ρόδιας 0 : 2 Καλάβρυτα
6/1/19,
15:00
Κεραυνός 2016 1 : 4 Αετός Ρίου
6/1/19,
15:00
Άνω Καστρίτσι 2 : 0 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/1/19,
12:15
Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 0 : 0 Φλόγα Ρόδιας
13/1/19,
15:00
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 3 : 2 Κεραυνός 2016
13/1/19,
15:00
Αργυρά Πατρών 1 : 1 Άνω Καστρίτσι
13/1/19,
15:00
Αετός Ρίου 2 : 1 Αστήρ Τέμενης
13/1/19,
15:00
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 0 : 5 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ
13/1/19,
17:00
Καλάβρυτα 0 : 0 Κεραυνός Σελιανιτίκων
13/1/19,
18:00
Αυτόνομη Π.Ο. 1 : 1 Δόξα Ελαιώνος
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/1/19,
15:00
Δόξα Ελαιώνος 2 : 4 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ
19/1/19,
17:00
Καλάβρυτα 2 : 1 Αετός Ρίου
20/1/19,
15:00
Αστήρ Τέμενης 1 : 1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
20/1/19,
15:00
Άνω Καστρίτσι 4 : 3 Αυτόνομη Π.Ο.
20/1/19,
15:00
Κεραυνός Σελιανιτίκων 2 : 1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου
20/1/19,
15:00
Κεραυνός 2016 1 : 0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
20/1/19,
15:00
Φλόγα Ρόδιας 2 : 0 Αργυρά Πατρών
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/1/19,
15:00
Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 7 : 0 Κεραυνός 2016
27/1/19,
12:15
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1 : 3 Αστήρ Τέμενης
27/1/19,
12:15
Άνω Καστρίτσι 3 : 0 Δόξα Ελαιώνος
27/1/19,
12:15
Αυτόνομη Π.Ο. 2 : 3 Φλόγα Ρόδιας
27/1/19,
13:00
Αργυρά Πατρών 4 : 0 Κεραυνός Σελιανιτίκων
27/1/19,
15:00
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1 : 1 Καλάβρυτα
27/1/19,
15:00
Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 1 : 6 Αετός Ρίου
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/2/19,
15:30
Δόξα Ελαιώνος 3 : 0 Κεραυνός 2016
3/2/19,
15:30
Αετός Ρίου 0 : 0 Αργυρά Πατρών
3/2/19,
15:30
Φλόγα Ρόδιας 2 : 1 Άνω Καστρίτσι
3/2/19,
15:30
Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 0 : 1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
3/2/19,
15:30
Αστήρ Τέμενης 0 : 0 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ
3/2/19,
15:30
Κεραυνός Σελιανιτίκων 2 : 2 Αυτόνομη Π.Ο.
3/2/19,
15:30
Καλάβρυτα 7 : 0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/2/19,
12:30
Αυτόνομη Π.Ο. 1 : 2 Αετός Ρίου
10/2/19,
12:30
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1 : 2 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου
10/2/19,
15:30
Φλόγα Ρόδιας 1 : 1 Δόξα Ελαιώνος
10/2/19,
15:30
Κεραυνός 2016 2 : 2 Αστήρ Τέμενης
10/2/19,
15:30
Άνω Καστρίτσι 7 : 0 Κεραυνός Σελιανιτίκων
10/2/19,
15:30
Αργυρά Πατρών 2 : 1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
10/2/19,
15:30
Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 1 : 1 Καλάβρυτα
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/2/19,
15:30
Δόξα Ελαιώνος 2 : 1 Αστήρ Τέμενης
16/2/19,
18:30
Αργυρά Πατρών 3 : 0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
17/2/19,
12:30
Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 3 : 3 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ
17/2/19,
15:30
Καλάβρυτα 2 : 0 Κεραυνός 2016
17/2/19,
15:30
Αετός Ρίου 3 : 1 Άνω Καστρίτσι
17/2/19,
15:30
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1 : 0 Αυτόνομη Π.Ο.
17/2/19,
15:30
Κεραυνός Σελιανιτίκων 1 : 2 Φλόγα Ρόδιας
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/2/19,
15:30
Κεραυνός Σελιανιτίκων 0 : 4 Δόξα Ελαιώνος
24/2/19,
15:30
Αστήρ Τέμενης 2 : 1 Καλάβρυτα
24/2/19,
15:30
Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 0 : 1 Αργυρά Πατρών
24/2/19,
15:30
Φλόγα Ρόδιας 0 : 3 Αετός Ρίου
24/2/19,
18:15
Αυτόνομη Π.Ο. - : - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
27/2/19,
16:00
Κεραυνός 2016 0 : 1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου
27/2/19,
16:15
Άνω Καστρίτσι 0 : 1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/3/19,
16:00
Δόξα Ελαιώνος 2 : 3 Καλάβρυτα
3/3/19,
10:00
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 0 : 2 Άνω Καστρίτσι
3/3/19,
12:30
Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 1 : 0 Αστήρ Τέμενης
3/3/19,
16:00
Αετός Ρίου 6 : 0 Κεραυνός Σελιανιτίκων
3/3/19,
16:00
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2 : 2 Φλόγα Ρόδιας
3/3/19,
18:30
Αυτόνομη Π.Ο. 0 : 2 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ
3/3/19,
18:30
Αργυρά Πατρών 3 : 0 Κεραυνός 2016
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/3/19,
16:00
Φλόγα Ρόδιας 8 : 2 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
17/3/19,
16:00
Αστήρ Τέμενης 0 : 1 Αργυρά Πατρών
17/3/19,
16:00
Κεραυνός 2016 3 : 2 Αυτόνομη Π.Ο.
17/3/19,
16:00
Αετός Ρίου 5 : 3 Δόξα Ελαιώνος
17/3/19,
16:00
Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 4 : 1 Άνω Καστρίτσι
17/3/19,
16:00
Κεραυνός Σελιανιτίκων 0 : 4 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
17/3/19,
17:30
Καλάβρυτα 1 : 0 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/3/19,
16:00
Αργυρά Πατρών 0 : 1 Καλάβρυτα
20/3/19,
16:00
Άνω Καστρίτσι 2 : 0 Κεραυνός 2016
20/3/19,
16:00
Αυτόνομη Π.Ο. 1 : 1 Αστήρ Τέμενης
20/3/19,
16:00
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1 : 2 Αετός Ρίου
20/3/19,
16:00
Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 2 : 0 Φλόγα Ρόδιας
27/3/19,
16:00
Δόξα Ελαιώνος - : - Φλόγα Κάτω Καστριτσίου
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αστήρ Τέμενης - : - Άνω Καστρίτσι
Κεραυνός 2016 - : - Φλόγα Ρόδιας
Αετός Ρίου - : - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
Φλόγα Κάτω Καστριτσίου - : - Αργυρά Πατρών
Καλάβρυτα - : - Αυτόνομη Π.Ο.
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου - : - Δόξα Ελαιώνος
Κεραυνός Σελιανιτίκων - : - Αιγείρας Ακράτας ΑΕ
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/4/19,
16:00
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - : - Κεραυνός Σελιανιτίκων
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Φλόγα Ρόδιας - : - Αστήρ Τέμενης
Αυτόνομη Π.Ο. - : - Φλόγα Κάτω Καστριτσίου
Κεραυνός 2016 - : - Κεραυνός Σελιανιτίκων
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - : - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
Άνω Καστρίτσι - : - Καλάβρυτα
Δόξα Ελαιώνος - : - Αργυρά Πατρών
Αιγείρας Ακράτας ΑΕ - : - Αετός Ρίου
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αργυρά Πατρών - : - Αυτόνομη Π.Ο.
Αετός Ρίου - : - Κεραυνός 2016
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - : - Δόξα Ελαιώνος
Φλόγα Κάτω Καστριτσίου - : - Άνω Καστρίτσι
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου - : - Αιγείρας Ακράτας ΑΕ
Καλάβρυτα - : - Φλόγα Ρόδιας
Αστήρ Τέμενης - : - Κεραυνός Σελιανιτίκων