ΕΠΣ Αχαΐας - Γ' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Φωστήρ Οβρυάς 0 : 3 Αστέρας Λεοντίου
13/10/19,
11:00
ΑΕ Ροϊτίκων 5 : 0 Μετόχι
13/10/19,
11:00
Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 0 : 1 Κρίνος
13/10/19,
13:00
Νεάπολη ΑΕ 1 : 6 Πείρος Ισώματος
13/10/19,
16:30
Γαλήνη 0 : 3 Ωλενιακός
13/10/19,
16:30
Ικαρος Λακκόπετρας 1 : 0 Δόξα Πατρών
16/10/19,
16:00
Ρωμανός 0 : 0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/10/19,
16:00
Ωλενιακός - : - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - : - Φωστήρ Οβρυάς
20/10/19,
13:00
Αστέρας Λεοντίου - : - Πείρος Ισώματος
20/10/19,
13:00
Δόξα Πατρών - : - Ρωμανός
20/10/19,
16:00
Κρίνος - : - Νεάπολη ΑΕ
20/10/19,
16:00
Μετόχι - : - Γαλήνη
20/10/19,
16:00
Ικαρος Λακκόπετρας - : - ΑΕ Ροϊτίκων
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αστέρας Λεοντίου - : - Κρίνος
Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων - : - Μετόχι
Πείρος Ισώματος - : - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
Ρωμανός - : - Ικαρος Λακκόπετρας
Νεάπολη ΑΕ - : - Ωλενιακός
ΑΕ Ροϊτίκων - : - Γαλήνη
Φωστήρ Οβρυάς - : - Δόξα Πατρών
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ωλενιακός - : - Αστέρας Λεοντίου
Γαλήνη - : - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων
Δόξα Πατρών - : - Πείρος Ισώματος
Ρωμανός - : - ΑΕ Ροϊτίκων
Μετόχι - : - Νεάπολη ΑΕ
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - : - Κρίνος
Ικαρος Λακκόπετρας - : - Φωστήρ Οβρυάς
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - : - Ωλενιακός
Αστέρας Λεοντίου - : - Μετόχι
ΑΕ Ροϊτίκων - : - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων
Πείρος Ισώματος - : - Ικαρος Λακκόπετρας
Νεάπολη ΑΕ - : - Γαλήνη
Κρίνος - : - Δόξα Πατρών
Φωστήρ Οβρυάς - : - Ρωμανός
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δόξα Πατρών - : - Ωλενιακός
Γαλήνη - : - Αστέρας Λεοντίου
Ρωμανός - : - Πείρος Ισώματος
Μετόχι - : - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων - : - Νεάπολη ΑΕ
Ικαρος Λακκόπετρας - : - Κρίνος
Φωστήρ Οβρυάς - : - ΑΕ Ροϊτίκων
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - : - Γαλήνη
ΑΕ Ροϊτίκων - : - Νεάπολη ΑΕ
Κρίνος - : - Ρωμανός
Δόξα Πατρών - : - Μετόχι
Αστέρας Λεοντίου - : - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων
Ωλενιακός - : - Ικαρος Λακκόπετρας
Πείρος Ισώματος - : - Φωστήρ Οβρυάς
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ικαρος Λακκόπετρας - : - Μετόχι
Γαλήνη - : - Δόξα Πατρών
Νεάπολη ΑΕ - : - Αστέρας Λεοντίου
Ρωμανός - : - Ωλενιακός
Πείρος Ισώματος - : - ΑΕ Ροϊτίκων
Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων - : - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
Φωστήρ Οβρυάς - : - Κρίνος
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Γαλήνη - : - Ικαρος Λακκόπετρας
Μετόχι - : - Ρωμανός
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - : - Νεάπολη ΑΕ
Κρίνος - : - Πείρος Ισώματος
Δόξα Πατρών - : - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων
ΑΕ Ροϊτίκων - : - Αστέρας Λεοντίου
Ωλενιακός - : - Φωστήρ Οβρυάς
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ρωμανός - : - Γαλήνη
Πείρος Ισώματος - : - Ωλενιακός
Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων - : - Ικαρος Λακκόπετρας
Αστέρας Λεοντίου - : - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
Φωστήρ Οβρυάς - : - Μετόχι
Κρίνος - : - ΑΕ Ροϊτίκων
Νεάπολη ΑΕ - : - Δόξα Πατρών
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων - : - Ρωμανός
Μετόχι - : - Πείρος Ισώματος
Δόξα Πατρών - : - Αστέρας Λεοντίου
Γαλήνη - : - Φωστήρ Οβρυάς
Ωλενιακός - : - Κρίνος
Ικαρος Λακκόπετρας - : - Νεάπολη ΑΕ
ΑΕ Ροϊτίκων - : - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Πείρος Ισώματος - : - Γαλήνη
Ωλενιακός - : - ΑΕ Ροϊτίκων
Αστέρας Λεοντίου - : - Ικαρος Λακκόπετρας
Φωστήρ Οβρυάς - : - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων
Κρίνος - : - Μετόχι
Νεάπολη ΑΕ - : - Ρωμανός
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - : - Δόξα Πατρών
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων - : - Πείρος Ισώματος
Μετόχι - : - Ωλενιακός
Ρωμανός - : - Αστέρας Λεοντίου
ΑΕ Ροϊτίκων - : - Δόξα Πατρών
Γαλήνη - : - Κρίνος
Νεάπολη ΑΕ - : - Φωστήρ Οβρυάς
Ικαρος Λακκόπετρας - : - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων