ΕΠΣ Ηλείας - Α1' Κατηγορία 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/9/19,
16:30
Ξενοφών Κρεστένων 1 : 1 Νικη Τραγανου
28/9/19,
16:30
Δοξα Νεας Μανωλαδας 1 : 0 ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο
28/9/19,
16:30
Πελοψ Πυργου 2 : 0 Νεος Κοροιβος Κατσαρου
29/9/19,
16:30
Αίας Γαστούνης 7 : 0 Προοδευτική Μανωλάδας
29/9/19,
16:30
Ολυμπιακος Σαβαλιων 2 : 2 Πελοψ Πελοπιου
29/9/19,
16:30
Αλφειος Επιταλιου 0 : 0 Ηλειακός Βαρθολομιού
29/9/19,
16:30
Ολυμπιαδα Γουμερου 2 : 2 ΑΠΟ Κουρτεσιου
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/19,
16:30
Προοδευτική Μανωλάδας 1 : 2 Ολυμπιαδα Γουμερου
5/10/19,
16:30
ΑΠΟ Κουρτεσιου 0 : 2 Αλφειος Επιταλιου
6/10/19,
16:30
Πελοψ Πελοπιου 0 : 0 Πελοψ Πυργου
6/10/19,
16:30
Νεος Κοροιβος Κατσαρου 0 : 5 Ξενοφών Κρεστένων
6/10/19,
16:30
Ηλειακός Βαρθολομιού 0 : 0 ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο
6/10/19,
16:30
Αίας Γαστούνης 4 : 0 Ολυμπιακος Σαβαλιων
7/10/19,
16:45
Νικη Τραγανου 1 : 2 Δοξα Νεας Μανωλαδας
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
15:30
Ξενοφών Κρεστένων 3 : 2 Πελοψ Πελοπιου
12/10/19,
16:30
Δοξα Νεας Μανωλαδας 6 : 0 Νεος Κοροιβος Κατσαρου
13/10/19,
16:30
Ηλειακός Βαρθολομιού 1 : 1 Νικη Τραγανου
13/10/19,
16:30
ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο 2 : 1 ΑΠΟ Κουρτεσιου
13/10/19,
16:30
Ολυμπιαδα Γουμερου 1 : 1 Αίας Γαστούνης
13/10/19,
16:30
Ολυμπιακος Σαβαλιων 2 : 1 Πελοψ Πυργου
13/10/19,
16:30
Αλφειος Επιταλιου 2 : 0 Προοδευτική Μανωλάδας
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/10/19,
16:30
Πελοψ Πυργου 1 : 1 Ξενοφών Κρεστένων
19/10/19,
16:30
Προοδευτική Μανωλάδας 0 : 2 ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο
19/10/19,
16:30
ΑΠΟ Κουρτεσιου 2 : 2 Νικη Τραγανου
20/10/19,
16:30
Νεος Κοροιβος Κατσαρου 2 : 1 Ηλειακός Βαρθολομιού
20/10/19,
16:30
Ολυμπιαδα Γουμερου 3 : 0 Ολυμπιακος Σαβαλιων
20/10/19,
16:30
Πελοψ Πελοπιου 1 : 3 Δοξα Νεας Μανωλαδας
20/10/19,
16:30
Αίας Γαστούνης 2 : 0 Αλφειος Επιταλιου
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/10/19,
16:30
Δοξα Νεας Μανωλαδας 2 : 0 Πελοψ Πυργου
27/10/19,
15:30
Ηλειακός Βαρθολομιού 6 : 1 Πελοψ Πελοπιου
27/10/19,
15:30
Ολυμπιακος Σαβαλιων 3 : 0 Ξενοφών Κρεστένων
27/10/19,
15:30
ΑΠΟ Κουρτεσιου 2 : 1 Νεος Κοροιβος Κατσαρου
27/10/19,
15:30
Νικη Τραγανου 2 : 0 Προοδευτική Μανωλάδας
27/10/19,
15:30
Αλφειος Επιταλιου 2 : 0 Ολυμπιαδα Γουμερου
28/10/19,
15:45
ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο 0 : 2 Αίας Γαστούνης
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/19,
15:00
Πελοψ Πυργου 1 : 0 Ηλειακός Βαρθολομιού
2/11/19,
15:00
Προοδευτική Μανωλάδας 6 : 0 Νεος Κοροιβος Κατσαρου
2/11/19,
15:00
Ξενοφών Κρεστένων 3 : 0 Δοξα Νεας Μανωλαδας
3/11/19,
15:00
Ολυμπιαδα Γουμερου 0 : 1 ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο
3/11/19,
15:00
Πελοψ Πελοπιου 4 : 2 ΑΠΟ Κουρτεσιου
3/11/19,
15:00
Αίας Γαστούνης 0 : 0 Νικη Τραγανου
3/11/19,
15:00
Αλφειος Επιταλιου 0 : 0 Ολυμπιακος Σαβαλιων
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/11/19,
15:00
Προοδευτική Μανωλάδας 4 : 0 Πελοψ Πελοπιου
9/11/19,
15:00
ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο 3 : 1 Αλφειος Επιταλιου
9/11/19,
15:00
ΑΠΟ Κουρτεσιου 0 : 1 Πελοψ Πυργου
9/11/19,
15:00
Νικη Τραγανου 2 : 0 Ολυμπιαδα Γουμερου
10/11/19,
15:00
Ηλειακός Βαρθολομιού 0 : 0 Ξενοφών Κρεστένων
10/11/19,
15:00
Νεος Κοροιβος Κατσαρου 0 : 5 Αίας Γαστούνης
10/11/19,
15:00
Ολυμπιακος Σαβαλιων 2 : 1 Δοξα Νεας Μανωλαδας
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/11/19,
15:00
Πελοψ Πυργου 0 : 0 Προοδευτική Μανωλάδας
16/11/19,
15:00
Ξενοφών Κρεστένων 5 : 0 ΑΠΟ Κουρτεσιου
17/11/19,
15:00
Δοξα Νεας Μανωλαδας 3 : 0 Ηλειακός Βαρθολομιού
17/11/19,
15:00
Ολυμπιαδα Γουμερου 2 : 2 Νεος Κοροιβος Κατσαρου
17/11/19,
15:00
Αίας Γαστούνης 5 : 1 Πελοψ Πελοπιου
17/11/19,
15:00
Αλφειος Επιταλιου 0 : 0 Νικη Τραγανου
18/11/19,
15:15
ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο 0 : 0 Ολυμπιακος Σαβαλιων
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/11/19,
15:00
Προοδευτική Μανωλάδας 1 : 1 Ξενοφών Κρεστένων
23/11/19,
15:00
Πελοψ Πυργου 0 : 2 Αίας Γαστούνης
23/11/19,
15:00
ΑΠΟ Κουρτεσιου 0 : 3 Δοξα Νεας Μανωλαδας
24/11/19,
15:00
Ολυμπιακος Σαβαλιων 2 : 3 Ηλειακός Βαρθολομιού
24/11/19,
15:00
Νεος Κοροιβος Κατσαρου 0 : 1 Αλφειος Επιταλιου
24/11/19,
15:00
Πελοψ Πελοπιου 1 : 4 Ολυμπιαδα Γουμερου
25/11/19,
15:15
Νικη Τραγανου 1 : 2 ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/11/19,
15:00
Δοξα Νεας Μανωλαδας 1 : 0 Προοδευτική Μανωλάδας
30/11/19,
15:00
Ξενοφών Κρεστένων 1 : 3 Αίας Γαστούνης
1/12/19,
15:00
Ολυμπιαδα Γουμερου 0 : 0 Πελοψ Πυργου
1/12/19,
15:00
ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο 6 : 3 Νεος Κοροιβος Κατσαρου
1/12/19,
15:00
Ηλειακός Βαρθολομιού 3 : 1 ΑΠΟ Κουρτεσιου
1/12/19,
15:00
Νικη Τραγανου 1 : 1 Ολυμπιακος Σαβαλιων
1/12/19,
15:00
Αλφειος Επιταλιου 3 : 2 Πελοψ Πελοπιου
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/19,
15:00
Ξενοφών Κρεστένων 4 : 1 Ολυμπιαδα Γουμερου
7/12/19,
15:00
Προοδευτική Μανωλάδας 1 : 0 Ηλειακός Βαρθολομιού
7/12/19,
15:00
Πελοψ Πυργου 0 : 2 Αλφειος Επιταλιου
8/12/19,
15:00
Νεος Κοροιβος Κατσαρου 0 : 4 Νικη Τραγανου
8/12/19,
15:00
Αίας Γαστούνης 3 : 2 Δοξα Νεας Μανωλαδας
8/12/19,
15:00
Ολυμπιακος Σαβαλιων 1 : 1 ΑΠΟ Κουρτεσιου
8/12/19,
15:00
Πελοψ Πελοπιου 2 : 3 ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/12/19,
15:00
Δοξα Νεας Μανωλαδας 4 : 0 Ολυμπιαδα Γουμερου
14/12/19,
15:00
ΑΠΟ Κουρτεσιου 1 : 2 Προοδευτική Μανωλάδας
14/12/19,
15:00
Νικη Τραγανου 2 : 0 Πελοψ Πελοπιου
15/12/19,
15:00
ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο 3 : 0 Πελοψ Πυργου
15/12/19,
15:00
Νεος Κοροιβος Κατσαρου 0 : 5 Ολυμπιακος Σαβαλιων
15/12/19,
15:00
Ηλειακός Βαρθολομιού 1 : 2 Αίας Γαστούνης
15/12/19,
15:00
Αλφειος Επιταλιου 0 : 1 Ξενοφών Κρεστένων
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/12/19,
15:00
Πελοψ Πυργου 1 : 2 Νικη Τραγανου
21/12/19,
15:00
Δοξα Νεας Μανωλαδας 3 : 2 Αλφειος Επιταλιου
22/12/19,
15:00
Ολυμπιακος Σαβαλιων 3 : 0 Προοδευτική Μανωλάδας
22/12/19,
15:00
Ολυμπιαδα Γουμερου 0 : 1 Ηλειακός Βαρθολομιού
22/12/19,
15:00
Αίας Γαστούνης 6 : 0 ΑΠΟ Κουρτεσιου
22/12/19,
15:00
Πελοψ Πελοπιου 5 : 2 Νεος Κοροιβος Κατσαρου
22/12/19,
15:00
Ξενοφών Κρεστένων 3 : 2 ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/1/20,
15:00
ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο 0 : 2 Δοξα Νεας Μανωλαδας
4/1/20,
15:00
Προοδευτική Μανωλάδας 0 : 0 Αίας Γαστούνης
5/1/20,
15:00
Πελοψ Πελοπιου 2 : 4 Ολυμπιακος Σαβαλιων
5/1/20,
15:00
Ηλειακός Βαρθολομιού 1 : 5 Αλφειος Επιταλιου
5/1/20,
15:00
Νεος Κοροιβος Κατσαρου 1 : 3 Πελοψ Πυργου
5/1/20,
15:00
ΑΠΟ Κουρτεσιου 2 : 0 Ολυμπιαδα Γουμερου
5/1/20,
15:00
Νικη Τραγανου 2 : 1 Ξενοφών Κρεστένων
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/1/20,
15:00
Ξενοφών Κρεστένων 2 : 0 Νεος Κοροιβος Κατσαρου
11/1/20,
15:00
Δοξα Νεας Μανωλαδας 0 : 1 Νικη Τραγανου
11/1/20,
15:00
Πελοψ Πυργου 2 : 0 Πελοψ Πελοπιου
12/1/20,
15:00
Ολυμπιαδα Γουμερου 1 : 2 Προοδευτική Μανωλάδας
12/1/20,
15:00
Αλφειος Επιταλιου 1 : 0 ΑΠΟ Κουρτεσιου
12/1/20,
15:00
ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο 1 : 2 Ηλειακός Βαρθολομιού
12/1/20,
15:00
Ολυμπιακος Σαβαλιων 1 : 3 Αίας Γαστούνης
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/1/20,
15:00
ΑΠΟ Κουρτεσιου 1 : 1 ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο
18/1/20,
15:00
Πελοψ Πυργου 0 : 2 Ολυμπιακος Σαβαλιων
18/1/20,
15:00
Προοδευτική Μανωλάδας 0 : 0 Αλφειος Επιταλιου
19/1/20,
15:00
Αίας Γαστούνης 8 : 1 Ολυμπιαδα Γουμερου
19/1/20,
15:00
Νεος Κοροιβος Κατσαρου 0 : 6 Δοξα Νεας Μανωλαδας
19/1/20,
15:00
Νικη Τραγανου 5 : 0 Ηλειακός Βαρθολομιού
19/1/20,
15:00
Πελοψ Πελοπιου 0 : 2 Ξενοφών Κρεστένων
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/1/20,
15:00
ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο 1 : 0 Προοδευτική Μανωλάδας
25/1/20,
15:00
Δοξα Νεας Μανωλαδας 4 : 0 Πελοψ Πελοπιου
25/1/20,
15:00
Νικη Τραγανου 1 : 0 ΑΠΟ Κουρτεσιου
25/1/20,
15:00
Ξενοφών Κρεστένων 2 : 1 Πελοψ Πυργου
26/1/20,
15:00
Ολυμπιακος Σαβαλιων 4 : 2 Ολυμπιαδα Γουμερου
26/1/20,
15:00
Αλφειος Επιταλιου 1 : 1 Αίας Γαστούνης
26/1/20,
15:00
Ηλειακός Βαρθολομιού 2 : 3 Νεος Κοροιβος Κατσαρου
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/2/20,
15:00
Πελοψ Πυργου 0 : 1 Δοξα Νεας Μανωλαδας
1/2/20,
15:00
Προοδευτική Μανωλάδας 1 : 1 Νικη Τραγανου
1/2/20,
15:00
Ξενοφών Κρεστένων 2 : 2 Ολυμπιακος Σαβαλιων
2/2/20,
15:00
Αίας Γαστούνης 1 : 0 ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο
2/2/20,
15:00
Νεος Κοροιβος Κατσαρου 3 : 4 ΑΠΟ Κουρτεσιου
2/2/20,
15:00
Ολυμπιαδα Γουμερου 1 : 3 Αλφειος Επιταλιου
2/2/20,
15:00
Πελοψ Πελοπιου 1 : 1 Ηλειακός Βαρθολομιού
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/2/20,
15:30
Δοξα Νεας Μανωλαδας 4 : 1 Ξενοφών Κρεστένων
8/2/20,
15:30
ΑΠΟ Κουρτεσιου 4 : 0 Πελοψ Πελοπιου
9/2/20,
15:30
ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο 2 : 0 Ολυμπιαδα Γουμερου
9/2/20,
15:30
Νεος Κοροιβος Κατσαρου 2 : 5 Προοδευτική Μανωλάδας
9/2/20,
15:30
Ολυμπιακος Σαβαλιων 4 : 0 Αλφειος Επιταλιου
9/2/20,
15:30
Ηλειακός Βαρθολομιού 0 : 1 Πελοψ Πυργου
10/2/20,
15:30
Νικη Τραγανου 1 : 2 Αίας Γαστούνης
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/2/20,
15:30
Πελοψ Πυργου 1 : 1 ΑΠΟ Κουρτεσιου
15/2/20,
15:30
Δοξα Νεας Μανωλαδας 2 : 1 Ολυμπιακος Σαβαλιων
15/2/20,
15:30
Ξενοφών Κρεστένων 2 : 0 Ηλειακός Βαρθολομιού
16/2/20,
15:30
Αίας Γαστούνης 5 : 0 Νεος Κοροιβος Κατσαρου
16/2/20,
15:30
Αλφειος Επιταλιου 2 : 0 ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο
16/2/20,
15:30
Ολυμπιαδα Γουμερου 0 : 2 Νικη Τραγανου
16/2/20,
15:30
Πελοψ Πελοπιου 1 : 2 Προοδευτική Μανωλάδας
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/2/20,
15:30
Ολυμπιακος Σαβαλιων 6 : 1 ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο
22/2/20,
15:30
ΑΠΟ Κουρτεσιου 0 : 2 Ξενοφών Κρεστένων
22/2/20,
15:30
Νικη Τραγανου 3 : 1 Αλφειος Επιταλιου
22/2/20,
15:30
Προοδευτική Μανωλάδας 3 : 1 Πελοψ Πυργου
23/2/20,
15:30
Νεος Κοροιβος Κατσαρου 0 : 6 Ολυμπιαδα Γουμερου
23/2/20,
15:30
Πελοψ Πελοπιου 0 : 4 Αίας Γαστούνης
23/2/20,
15:30
Ηλειακός Βαρθολομιού 1 : 2 Δοξα Νεας Μανωλαδας
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/2/20,
15:30
Αλφειος Επιταλιου 3 : 0 Νεος Κοροιβος Κατσαρου
29/2/20,
15:30
Δοξα Νεας Μανωλαδας 5 : 3 ΑΠΟ Κουρτεσιου
29/2/20,
15:30
Αίας Γαστούνης 3 : 1 Πελοψ Πυργου
29/2/20,
15:30
ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο 0 : 2 Νικη Τραγανου
29/2/20,
15:30
Ολυμπιαδα Γουμερου 3 : 0 Πελοψ Πελοπιου
29/2/20,
15:30
Ηλειακός Βαρθολομιού 0 : 2 Ολυμπιακος Σαβαλιων
29/2/20,
15:30
Ξενοφών Κρεστένων 1 : 0 Προοδευτική Μανωλάδας
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Πελοψ Πυργου - : - Ολυμπιαδα Γουμερου
ΑΠΟ Κουρτεσιου - : - Ηλειακός Βαρθολομιού
Προοδευτική Μανωλάδας - : - Δοξα Νεας Μανωλαδας
Νεος Κοροιβος Κατσαρου - : - ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο
Αίας Γαστούνης - : - Ξενοφών Κρεστένων
Πελοψ Πελοπιου - : - Αλφειος Επιταλιου
Ολυμπιακος Σαβαλιων - : - Νικη Τραγανου
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αλφειος Επιταλιου - : - Πελοψ Πυργου
Νικη Τραγανου - : - Νεος Κοροιβος Κατσαρου
Δοξα Νεας Μανωλαδας - : - Αίας Γαστούνης
ΑΠΟ Κουρτεσιου - : - Ολυμπιακος Σαβαλιων
ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο - : - Πελοψ Πελοπιου
Ολυμπιαδα Γουμερου - : - Ξενοφών Κρεστένων
Ηλειακός Βαρθολομιού - : - Προοδευτική Μανωλάδας
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ολυμπιακος Σαβαλιων - : - Νεος Κοροιβος Κατσαρου
Πελοψ Πυργου - : - ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο
Αίας Γαστούνης - : - Ηλειακός Βαρθολομιού
Πελοψ Πελοπιου - : - Νικη Τραγανου
Ξενοφών Κρεστένων - : - Αλφειος Επιταλιου
Προοδευτική Μανωλάδας - : - ΑΠΟ Κουρτεσιου
Ολυμπιαδα Γουμερου - : - Δοξα Νεας Μανωλαδας
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Νικη Τραγανου - : - Πελοψ Πυργου
Αλφειος Επιταλιου - : - Δοξα Νεας Μανωλαδας
ΑΠΟ Κουρτεσιου - : - Αίας Γαστούνης
ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο - : - Ξενοφών Κρεστένων
Νεος Κοροιβος Κατσαρου - : - Πελοψ Πελοπιου
Ηλειακός Βαρθολομιού - : - Ολυμπιαδα Γουμερου
Προοδευτική Μανωλάδας - : - Ολυμπιακος Σαβαλιων