ΕΠΣ Ηλείας - Α1' Κατηγορία 2018 - 2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Κενταυρος Μαγουλας 0 : 3 Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
23/9/18,
16:45
Ολυμπιακος Σαβαλιων 1 : 0 Ενιππευς Λατζοιου
23/9/18,
16:45
ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως 2 : 0 Ηλειακος Λεχαινων
23/9/18,
16:45
ΑΕ Πηνειας 0 : 2 Αλφειος Επιταλιου
23/9/18,
16:45
Αίας Γαστούνης 1 : 0 ΑΠΟ Κουρτεσιου
23/9/18,
16:45
Δοξα Νεας Μανωλαδας 2 : 2 Ξενοφών Κρεστένων
23/9/18,
16:45
Θυελλα Πύργου 0 : 2 Ολυμπιαδα Γουμερου
24/9/18,
17:00
Αο Μακρυσιων 2 : 1 Προοδευτική Μανωλάδας
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΠΟ Κουρτεσιου 3 : 0 Κενταυρος Μαγουλας
29/9/18,
16:45
Ξενοφών Κρεστένων 1 : 2 ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως
29/9/18,
16:45
Ηλειακος Λεχαινων 1 : 0 Αίας Γαστούνης
29/9/18,
16:45
Θυελλα Πύργου 1 : 5 Ολυμπιακος Σαβαλιων
29/9/18,
16:45
Αλφειος Επιταλιου 2 : 0 Αο Μακρυσιων
30/9/18,
16:45
Προοδευτική Μανωλάδας 2 : 1 Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
30/9/18,
16:45
Ολυμπιαδα Γουμερου 0 : 0 ΑΕ Πηνειας
30/9/18,
16:45
Ενιππευς Λατζοιου 5 : 2 Δοξα Νεας Μανωλαδας
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Κενταυρος Μαγουλας 0 : 3 Ηλειακος Λεχαινων
6/10/18,
16:45
Προοδευτική Μανωλάδας 0 : 3 ΑΠΟ Κουρτεσιου
6/10/18,
16:45
Αο Μακρυσιων 2 : 1 Ολυμπιαδα Γουμερου
6/10/18,
16:45
ΑΕ Πηνειας 1 : 2 Θυελλα Πύργου
7/10/18,
16:45
ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως 1 : 3 Ενιππευς Λατζοιου
7/10/18,
16:45
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 1 : 0 Αλφειος Επιταλιου
7/10/18,
16:45
Αίας Γαστούνης 2 : 3 Ξενοφών Κρεστένων
7/10/18,
16:45
Ολυμπιακος Σαβαλιων 0 : 0 Δοξα Νεας Μανωλαδας
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ξενοφών Κρεστένων 3 : 0 Κενταυρος Μαγουλας
13/10/18,
16:45
Ενιππευς Λατζοιου 5 : 1 Αίας Γαστούνης
13/10/18,
16:45
Αλφειος Επιταλιου 1 : 1 ΑΠΟ Κουρτεσιου
13/10/18,
16:45
Θυελλα Πύργου 2 : 4 Αο Μακρυσιων
14/10/18,
16:45
Ηλειακος Λεχαινων 2 : 1 Προοδευτική Μανωλάδας
14/10/18,
16:45
Δοξα Νεας Μανωλαδας 1 : 0 ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως
14/10/18,
16:45
Ολυμπιαδα Γουμερου 1 : 1 Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
14/10/18,
16:45
ΑΕ Πηνειας 0 : 1 Ολυμπιακος Σαβαλιων
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/18,
16:45
Αίας Γαστούνης 1 : 4 Δοξα Νεας Μανωλαδας
20/10/18,
16:45
Προοδευτική Μανωλάδας 1 : 2 Ξενοφών Κρεστένων
20/10/18,
16:45
Αο Μακρυσιων 4 : 1 ΑΕ Πηνειας
20/10/18,
16:45
ΑΠΟ Κουρτεσιου 1 : 0 Ολυμπιαδα Γουμερου
Κενταυρος Μαγουλας 0 : 3 Ενιππευς Λατζοιου
21/10/18,
16:45
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 0 : 0 Θυελλα Πύργου
21/10/18,
16:45
Αλφειος Επιταλιου 2 : 0 Ηλειακος Λεχαινων
21/10/18,
16:45
Ολυμπιακος Σαβαλιων 1 : 0 ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δοξα Νεας Μανωλαδας 3 : 0 Κενταυρος Μαγουλας
27/10/18,
16:30
Ξενοφών Κρεστένων 2 : 0 Αλφειος Επιταλιου
27/10/18,
16:30
ΑΕ Πηνειας 0 : 1 Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
28/10/18,
15:30
Ολυμπιαδα Γουμερου 0 : 0 Ηλειακος Λεχαινων
28/10/18,
15:30
Ενιππευς Λατζοιου 1 : 0 Προοδευτική Μανωλάδας
28/10/18,
15:30
ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως 3 : 0 Αίας Γαστούνης
28/10/18,
15:30
Θυελλα Πύργου 2 : 1 ΑΠΟ Κουρτεσιου
28/10/18,
15:30
Αο Μακρυσιων 1 : 4 Ολυμπιακος Σαβαλιων
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Κενταυρος Μαγουλας 0 : 3 ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως
3/11/18,
15:00
ΑΠΟ Κουρτεσιου 1 : 0 ΑΕ Πηνειας
3/11/18,
15:00
Αλφειος Επιταλιου 1 : 1 Ενιππευς Λατζοιου
3/11/18,
15:00
Προοδευτική Μανωλάδας 1 : 0 Δοξα Νεας Μανωλαδας
3/11/18,
15:00
Ολυμπιακος Σαβαλιων 1 : 2 Αίας Γαστούνης
4/11/18,
15:00
Ολυμπιαδα Γουμερου 0 : 2 Ξενοφών Κρεστένων
4/11/18,
15:00
Ηλειακος Λεχαινων 1 : 0 Θυελλα Πύργου
5/11/18,
15:00
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 0 : 1 Αο Μακρυσιων
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αίας Γαστούνης 3 : 0 Κενταυρος Μαγουλας
10/11/18,
15:00
ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως 4 : 1 Προοδευτική Μανωλάδας
10/11/18,
15:00
Ενιππευς Λατζοιου 5 : 0 Ολυμπιαδα Γουμερου
10/11/18,
15:00
Θυελλα Πύργου 1 : 4 Ξενοφών Κρεστένων
10/11/18,
15:00
Αο Μακρυσιων 4 : 2 ΑΠΟ Κουρτεσιου
10/11/18,
15:00
Δοξα Νεας Μανωλαδας 0 : 1 Αλφειος Επιταλιου
10/11/18,
15:00
ΑΕ Πηνειας 1 : 4 Ηλειακος Λεχαινων
12/11/18,
15:00
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 0 : 3 Ολυμπιακος Σαβαλιων
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ολυμπιακος Σαβαλιων 3 : 0 Κενταυρος Μαγουλας
17/11/18,
15:00
Ενιππευς Λατζοιου 3 : 0 Θυελλα Πύργου
17/11/18,
15:00
Προοδευτική Μανωλάδας 3 : 1 Αίας Γαστούνης
17/11/18,
15:00
Ξενοφών Κρεστένων 3 : 0 ΑΕ Πηνειας
17/11/18,
15:00
ΑΠΟ Κουρτεσιου 2 : 2 Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
17/11/18,
15:00
Αλφειος Επιταλιου 1 : 1 ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως
18/11/18,
15:00
Ολυμπιαδα Γουμερου 2 : 2 Δοξα Νεας Μανωλαδας
19/11/18,
15:00
Ηλειακος Λεχαινων 2 : 2 Αο Μακρυσιων
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Κενταυρος Μαγουλας 0 : 3 Προοδευτική Μανωλάδας
24/11/18,
15:00
Δοξα Νεας Μανωλαδας 2 : 1 Θυελλα Πύργου
24/11/18,
15:00
Αίας Γαστούνης 4 : 3 Αλφειος Επιταλιου
24/11/18,
15:00
ΑΕ Πηνειας 0 : 0 Ενιππευς Λατζοιου
24/11/18,
15:00
ΑΠΟ Κουρτεσιου 1 : 5 Ολυμπιακος Σαβαλιων
24/11/18,
15:00
Αο Μακρυσιων 1 : 1 Ξενοφών Κρεστένων
25/11/18,
15:00
ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως 3 : 1 Ολυμπιαδα Γουμερου
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αλφειος Επιταλιου 3 : 0 Κενταυρος Μαγουλας
1/12/18,
15:00
Ξενοφών Κρεστένων 2 : 0 Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
1/12/18,
15:00
Θυελλα Πύργου 0 : 3 ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως
1/12/18,
15:00
Ολυμπιακος Σαβαλιων 2 : 2 Προοδευτική Μανωλάδας
2/12/18,
15:00
Δοξα Νεας Μανωλαδας 1 : 0 ΑΕ Πηνειας
2/12/18,
15:00
Ηλειακος Λεχαινων 1 : 4 ΑΠΟ Κουρτεσιου
2/12/18,
15:00
Ολυμπιαδα Γουμερου 4 : 0 Αίας Γαστούνης
3/12/18,
15:00
Ενιππευς Λατζοιου 2 : 0 Αο Μακρυσιων
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/12/18,
15:00
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 1 : 0 Ηλειακος Λεχαινων
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Κενταυρος Μαγουλας 0 : 3 Ολυμπιαδα Γουμερου
8/12/18,
15:00
Αο Μακρυσιων 0 : 0 Δοξα Νεας Μανωλαδας
8/12/18,
15:00
ΑΠΟ Κουρτεσιου 0 : 3 Ξενοφών Κρεστένων
8/12/18,
15:00
Προοδευτική Μανωλάδας 6 : 1 Αλφειος Επιταλιου
9/12/18,
15:00
ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως 5 : 1 ΑΕ Πηνειας
9/12/18,
15:00
Αίας Γαστούνης 4 : 0 Θυελλα Πύργου
10/12/18,
15:00
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 0 : 4 Ενιππευς Λατζοιου
10/12/18,
15:00
Ηλειακος Λεχαινων 1 : 2 Ολυμπιακος Σαβαλιων
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Θυελλα Πύργου 3 : 0 Κενταυρος Μαγουλας
15/12/18,
15:00
Ενιππευς Λατζοιου 4 : 3 ΑΠΟ Κουρτεσιου
15/12/18,
15:00
ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως 2 : 0 Αο Μακρυσιων
15/12/18,
15:00
Ολυμπιαδα Γουμερου 2 : 1 Προοδευτική Μανωλάδας
15/12/18,
15:00
ΑΕ Πηνειας 1 : 1 Αίας Γαστούνης
15/12/18,
15:00
Δοξα Νεας Μανωλαδας 2 : 0 Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
15/12/18,
15:00
Ολυμπιακος Σαβαλιων 0 : 1 Αλφειος Επιταλιου
16/12/18,
15:00
Ξενοφών Κρεστένων 1 : 1 Ηλειακος Λεχαινων
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Κενταυρος Μαγουλας 0 : 3 ΑΕ Πηνειας
22/12/18,
15:00
Προοδευτική Μανωλάδας 4 : 0 Θυελλα Πύργου
22/12/18,
15:00
ΑΠΟ Κουρτεσιου 1 : 1 Δοξα Νεας Μανωλαδας
22/12/18,
15:00
Ξενοφών Κρεστένων 1 : 0 Ολυμπιακος Σαβαλιων
23/12/18,
15:00
Αίας Γαστούνης 4 : 2 Αο Μακρυσιων
23/12/18,
15:00
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 0 : 0 ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως
23/12/18,
15:00
Ηλειακος Λεχαινων 3 : 4 Ενιππευς Λατζοιου
23/12/18,
15:00
Αλφειος Επιταλιου 3 : 0 Ολυμπιαδα Γουμερου
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αο Μακρυσιων 3 : 0 Κενταυρος Μαγουλας
29/12/18,
15:00
Θυελλα Πύργου 1 : 2 Αλφειος Επιταλιου
29/12/18,
15:00
ΑΕ Πηνειας 2 : 6 Προοδευτική Μανωλάδας
30/12/18,
15:00
Αίας Γαστούνης 1 : 1 Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
30/12/18,
15:00
Δοξα Νεας Μανωλαδας 2 : 1 Ηλειακος Λεχαινων
30/12/18,
15:00
ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως 4 : 2 ΑΠΟ Κουρτεσιου
30/12/18,
15:00
Ενιππευς Λατζοιου 0 : 0 Ξενοφών Κρεστένων
30/12/18,
15:00
Ολυμπιακος Σαβαλιων 2 : 0 Ολυμπιαδα Γουμερου
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 3 : 0 Κενταυρος Μαγουλας
Αλφειος Επιταλιου 3 : 0 ΑΕ Πηνειας
12/1/19,
15:00
Ενιππευς Λατζοιου 5 : 4 Ολυμπιακος Σαβαλιων
12/1/19,
15:00
Ηλειακος Λεχαινων 2 : 2 ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως
12/1/19,
15:00
ΑΠΟ Κουρτεσιου 1 : 1 Αίας Γαστούνης
12/1/19,
15:00
Ξενοφών Κρεστένων 0 : 0 Δοξα Νεας Μανωλαδας
12/1/19,
15:00
Προοδευτική Μανωλάδας 4 : 3 Αο Μακρυσιων
12/1/19,
15:00
Ολυμπιαδα Γουμερου 2 : 1 Θυελλα Πύργου
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Κενταυρος Μαγουλας 0 : 3 ΑΠΟ Κουρτεσιου
ΑΕ Πηνειας 0 : 3 Ολυμπιαδα Γουμερου
16/1/19,
15:00
ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως 1 : 1 Ξενοφών Κρεστένων
16/1/19,
15:00
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 1 : 0 Προοδευτική Μανωλάδας
16/1/19,
15:00
Αίας Γαστούνης 3 : 1 Ηλειακος Λεχαινων
16/1/19,
15:00
Δοξα Νεας Μανωλαδας 1 : 0 Ενιππευς Λατζοιου
16/1/19,
15:00
Αο Μακρυσιων 1 : 2 Αλφειος Επιταλιου
16/1/19,
15:00
Ολυμπιακος Σαβαλιων 4 : 2 Θυελλα Πύργου
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ηλειακος Λεχαινων 3 : 0 Κενταυρος Μαγουλας
Θυελλα Πύργου 3 : 0 ΑΕ Πηνειας
19/1/19,
15:00
ΑΠΟ Κουρτεσιου 1 : 2 Προοδευτική Μανωλάδας
19/1/19,
15:00
Αλφειος Επιταλιου 0 : 1 Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
19/1/19,
15:00
Ξενοφών Κρεστένων 3 : 2 Αίας Γαστούνης
20/1/19,
15:00
Ολυμπιαδα Γουμερου 1 : 1 Αο Μακρυσιων
20/1/19,
15:00
Δοξα Νεας Μανωλαδας 0 : 0 Ολυμπιακος Σαβαλιων
21/1/19,
15:15
Ενιππευς Λατζοιου 4 : 0 ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Κενταυρος Μαγουλας 0 : 3 Ξενοφών Κρεστένων
26/1/19,
15:00
Προοδευτική Μανωλάδας 3 : 0 Ηλειακος Λεχαινων
26/1/19,
15:00
ΑΠΟ Κουρτεσιου 0 : 0 Αλφειος Επιταλιου
26/1/19,
15:00
Αο Μακρυσιων 1 : 0 Θυελλα Πύργου
26/1/19,
15:00
ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως 1 : 1 Δοξα Νεας Μανωλαδας
Ολυμπιακος Σαβαλιων 3 : 0 ΑΕ Πηνειας
27/1/19,
15:00
Αίας Γαστούνης 2 : 5 Ενιππευς Λατζοιου
27/1/19,
15:00
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 0 : 0 Ολυμπιαδα Γουμερου
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/2/19,
15:30
Θυελλα Πύργου 0 : 2 Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
2/2/19,
15:30
Ξενοφών Κρεστένων 1 : 1 Προοδευτική Μανωλάδας
2/2/19,
15:30
Δοξα Νεας Μανωλαδας 0 : 1 Αίας Γαστούνης
ΑΕ Πηνειας 0 : 3 Αο Μακρυσιων
Ενιππευς Λατζοιου 3 : 0 Κενταυρος Μαγουλας
3/2/19,
15:30
Ηλειακος Λεχαινων 1 : 3 Αλφειος Επιταλιου
3/2/19,
15:30
Ολυμπιαδα Γουμερου 0 : 1 ΑΠΟ Κουρτεσιου
3/2/19,
15:30
ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως 2 : 0 Ολυμπιακος Σαβαλιων
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Κενταυρος Μαγουλας 0 : 3 Δοξα Νεας Μανωλαδας
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 3 : 0 ΑΕ Πηνειας
9/2/19,
15:30
Αίας Γαστούνης 1 : 0 ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως
9/2/19,
15:30
ΑΠΟ Κουρτεσιου 3 : 1 Θυελλα Πύργου
10/2/19,
15:30
Αλφειος Επιταλιου 2 : 1 Ξενοφών Κρεστένων
10/2/19,
15:30
Ηλειακος Λεχαινων 1 : 1 Ολυμπιαδα Γουμερου
10/2/19,
15:30
Προοδευτική Μανωλάδας 1 : 2 Ενιππευς Λατζοιου
10/2/19,
15:30
Ολυμπιακος Σαβαλιων 1 : 2 Αο Μακρυσιων
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ Πηνειας 0 : 3 ΑΠΟ Κουρτεσιου
ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως 3 : 0 Κενταυρος Μαγουλας
16/2/19,
15:30
Ξενοφών Κρεστένων 1 : 1 Ολυμπιαδα Γουμερου
16/2/19,
15:30
Θυελλα Πύργου 1 : 4 Ηλειακος Λεχαινων
16/2/19,
15:30
Αο Μακρυσιων 0 : 1 Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
16/2/19,
15:30
Δοξα Νεας Μανωλαδας 2 : 1 Προοδευτική Μανωλάδας
17/2/19,
15:30
Ενιππευς Λατζοιου 3 : 0 Αλφειος Επιταλιου
17/2/19,
15:30
Αίας Γαστούνης 1 : 1 Ολυμπιακος Σαβαλιων
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Κενταυρος Μαγουλας 0 : 3 Αίας Γαστούνης
Ηλειακος Λεχαινων 3 : 0 ΑΕ Πηνειας
23/2/19,
15:30
Προοδευτική Μανωλάδας 1 : 1 ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως
23/2/19,
15:30
Ξενοφών Κρεστένων 2 : 0 Θυελλα Πύργου
23/2/19,
15:30
ΑΠΟ Κουρτεσιου 1 : 2 Αο Μακρυσιων
24/2/19,
15:30
Ολυμπιαδα Γουμερου 2 : 0 Ενιππευς Λατζοιου
24/2/19,
15:30
Αλφειος Επιταλιου 0 : 1 Δοξα Νεας Μανωλαδας
24/2/19,
15:30
Ολυμπιακος Σαβαλιων 4 : 0 Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ Πηνειας 0 : 3 Ξενοφών Κρεστένων
Κενταυρος Μαγουλας 0 : 3 Ολυμπιακος Σαβαλιων
2/3/19,
15:30
Δοξα Νεας Μανωλαδας 3 : 1 Ολυμπιαδα Γουμερου
2/3/19,
15:30
Αίας Γαστούνης 0 : 0 Προοδευτική Μανωλάδας
2/3/19,
15:30
ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως 0 : 2 Αλφειος Επιταλιου
3/3/19,
15:30
Θυελλα Πύργου 1 : 2 Ενιππευς Λατζοιου
3/3/19,
15:30
Αο Μακρυσιων 1 : 1 Ηλειακος Λεχαινων
3/3/19,
15:30
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 2 : 2 ΑΠΟ Κουρτεσιου
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ενιππευς Λατζοιου 3 : 0 ΑΕ Πηνειας
Προοδευτική Μανωλάδας 3 : 0 Κενταυρος Μαγουλας
9/3/19,
15:30
Θυελλα Πύργου 0 : 1 Δοξα Νεας Μανωλαδας
9/3/19,
15:30
Αλφειος Επιταλιου 4 : 0 Αίας Γαστούνης
9/3/19,
15:30
Ηλειακος Λεχαινων 0 : 0 Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
9/3/19,
15:30
Ολυμπιαδα Γουμερου 0 : 3 ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως
9/3/19,
15:30
Ξενοφών Κρεστένων 1 : 0 Αο Μακρυσιων
9/3/19,
15:30
Ολυμπιακος Σαβαλιων 0 : 0 ΑΠΟ Κουρτεσιου
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ Πηνειας 0 : 3 Δοξα Νεας Μανωλαδας
Κενταυρος Μαγουλας 0 : 3 Αλφειος Επιταλιου
16/3/19,
16:00
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 0 : 2 Ξενοφών Κρεστένων
16/3/19,
16:00
ΑΠΟ Κουρτεσιου 2 : 0 Ηλειακος Λεχαινων
16/3/19,
16:00
Αίας Γαστούνης 0 : 1 Ολυμπιαδα Γουμερου
16/3/19,
16:00
Προοδευτική Μανωλάδας 1 : 1 Ολυμπιακος Σαβαλιων
17/3/19,
16:00
ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως 2 : 1 Θυελλα Πύργου
17/3/19,
16:00
Αο Μακρυσιων 0 : 0 Ενιππευς Λατζοιου
 
27η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ Πηνειας 0 : 3 ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως
Ολυμπιαδα Γουμερου 3 : 0 Κενταυρος Μαγουλας
23/3/19,
16:00
Δοξα Νεας Μανωλαδας 4 : 1 Αο Μακρυσιων
23/3/19,
16:00
Ξενοφών Κρεστένων 3 : 1 ΑΠΟ Κουρτεσιου
23/3/19,
16:00
Θυελλα Πύργου 0 : 2 Αίας Γαστούνης
24/3/19,
16:00
Αλφειος Επιταλιου 2 : 1 Προοδευτική Μανωλάδας
24/3/19,
16:00
Ενιππευς Λατζοιου 4 : 0 Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
24/3/19,
16:00
Ολυμπιακος Σαβαλιων 1 : 1 Ηλειακος Λεχαινων
 
28η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αίας Γαστούνης 3 : 0 ΑΕ Πηνειας
Κενταυρος Μαγουλας 0 : 3 Θυελλα Πύργου
30/3/19,
16:00
Αο Μακρυσιων 0 : 3 ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως
30/3/19,
16:00
ΑΠΟ Κουρτεσιου 1 : 2 Ενιππευς Λατζοιου
30/3/19,
16:00
Προοδευτική Μανωλάδας 1 : 1 Ολυμπιαδα Γουμερου
30/3/19,
16:00
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 1 : 0 Δοξα Νεας Μανωλαδας
30/3/19,
16:00
Αλφειος Επιταλιου 1 : 0 Ολυμπιακος Σαβαλιων
31/3/19,
17:00
Ηλειακος Λεχαινων 0 : 3 Ξενοφών Κρεστένων
 
29η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/4/19,
17:00
Αο Μακρυσιων 2 : 2 Αίας Γαστούνης
7/4/19,
17:00
Ενιππευς Λατζοιου 6 : 4 Ηλειακος Λεχαινων
7/4/19,
17:00
ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως 1 : 0 Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
7/4/19,
17:00
Ολυμπιαδα Γουμερου 2 : 1 Αλφειος Επιταλιου
7/4/19,
17:00
Δοξα Νεας Μανωλαδας 0 : 1 ΑΠΟ Κουρτεσιου
7/4/19,
17:00
Ολυμπιακος Σαβαλιων 2 : 0 Ξενοφών Κρεστένων
7/4/19,
17:00
Θυελλα Πύργου 0 : 4 Προοδευτική Μανωλάδας
 
30η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Κενταυρος Μαγουλας 0 : 3 Αο Μακρυσιων
Προοδευτική Μανωλάδας 3 : 0 ΑΕ Πηνειας
13/4/19,
17:00
Αλφειος Επιταλιου 3 : 1 Θυελλα Πύργου
13/4/19,
17:00
ΑΠΟ Κουρτεσιου 1 : 0 ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως
13/4/19,
17:00
Ξενοφών Κρεστένων 2 : 0 Ενιππευς Λατζοιου
13/4/19,
17:00
Ολυμπιαδα Γουμερου 2 : 1 Ολυμπιακος Σαβαλιων
13/4/19,
17:00
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 0 : 1 Αίας Γαστούνης
13/4/19,
17:00
Ηλειακος Λεχαινων 1 : 2 Δοξα Νεας Μανωλαδας