ΕΠΣ Ηλείας - Α2' Κατηγορία 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/9/19,
16:30
Δαφνη Ανδραβιδας 3 : 2 Λεοντες Αμαλιαδας
28/9/19,
16:30
ΑΕ Πηνειας 2 : 2 Θυελλα Πύργου
28/9/19,
16:30
Ατρομητος Βαρβασαινας 2 : 2 Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης
28/9/19,
16:30
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 3 : 1 Αετος Κεντρου Πηνειας
29/9/19,
16:30
Ερμης Πλατανου 5 : 0 Αο Μακρυσιων
29/9/19,
16:30
Κεραυνος Βρινας 1 : 2 Εθνικος Γερακιου
29/9/19,
16:30
Προοδος Σαλμωνης 1 : 4 Ηλειακος Λεχαινων
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/19,
16:30
Εθνικος Γερακιου 6 : 4 Προοδος Σαλμωνης
5/10/19,
16:30
Αο Μακρυσιων 1 : 2 ΑΕ Πηνειας
5/10/19,
16:30
Αετος Κεντρου Πηνειας 1 : 7 Ερμης Πλατανου
5/10/19,
16:30
Θυελλα Πύργου 2 : 1 Ηλειακος Λεχαινων
5/10/19,
16:30
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 4 : 4 Δαφνη Ανδραβιδας
6/10/19,
16:30
Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης 2 : 1 Κεραυνος Βρινας
6/10/19,
16:30
Λεοντες Αμαλιαδας 7 : 1 Ατρομητος Βαρβασαινας
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
16:30
ΑΕ Πηνειας 2 : 2 Αετος Κεντρου Πηνειας
12/10/19,
16:30
Θυελλα Πύργου 1 : 2 Εθνικος Γερακιου
12/10/19,
16:30
Δαφνη Ανδραβιδας 1 : 0 Ατρομητος Βαρβασαινας
12/10/19,
16:30
Ηλειακος Λεχαινων 4 : 2 Αο Μακρυσιων
13/10/19,
16:30
Προοδος Σαλμωνης 1 : 6 Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης
13/10/19,
16:30
Ερμης Πλατανου 3 : 2 Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
13/10/19,
16:30
Κεραυνος Βρινας 6 : 1 Λεοντες Αμαλιαδας
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/10/19,
16:30
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 5 : 2 ΑΕ Πηνειας
19/10/19,
16:30
Αετος Κεντρου Πηνειας 0 : 9 Ηλειακος Λεχαινων
20/10/19,
16:30
Λεοντες Αμαλιαδας 4 : 1 Προοδος Σαλμωνης
20/10/19,
16:30
Αο Μακρυσιων 2 : 2 Εθνικος Γερακιου
20/10/19,
16:30
Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης 3 : 4 Θυελλα Πύργου
20/10/19,
16:30
Ατρομητος Βαρβασαινας 2 : 4 Κεραυνος Βρινας
20/10/19,
16:30
Ερμης Πλατανου 1 : 0 Δαφνη Ανδραβιδας
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/10/19,
16:30
Αο Μακρυσιων 1 : 2 Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης
26/10/19,
16:30
Προοδος Σαλμωνης 1 : 0 Ατρομητος Βαρβασαινας
26/10/19,
16:30
Εθνικος Γερακιου 3 : 2 Αετος Κεντρου Πηνειας
26/10/19,
16:30
ΑΕ Πηνειας 2 : 4 Ερμης Πλατανου
26/10/19,
16:30
Θυελλα Πύργου 6 : 0 Λεοντες Αμαλιαδας
26/10/19,
16:30
Δαφνη Ανδραβιδας 1 : 2 Κεραυνος Βρινας
26/10/19,
16:30
Ηλειακος Λεχαινων 1 : 1 Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/19,
15:00
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 2 : 1 Εθνικος Γερακιου
2/11/19,
15:00
ΑΕ Πηνειας 1 : 0 Δαφνη Ανδραβιδας
2/11/19,
15:00
Ατρομητος Βαρβασαινας 0 : 0 Θυελλα Πύργου
2/11/19,
15:00
Αετος Κεντρου Πηνειας 4 : 0 Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης
3/11/19,
15:00
Κεραυνος Βρινας 5 : 2 Προοδος Σαλμωνης
3/11/19,
15:00
Λεοντες Αμαλιαδας 3 : 2 Αο Μακρυσιων
3/11/19,
15:00
Ερμης Πλατανου 5 : 0 Ηλειακος Λεχαινων
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/11/19,
15:00
Αο Μακρυσιων 1 : 2 Ατρομητος Βαρβασαινας
9/11/19,
15:00
Δαφνη Ανδραβιδας 5 : 0 Προοδος Σαλμωνης
9/11/19,
15:00
Εθνικος Γερακιου 3 : 2 Ερμης Πλατανου
9/11/19,
15:00
Θυελλα Πύργου 0 : 1 Κεραυνος Βρινας
9/11/19,
15:00
Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης 4 : 0 Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
9/11/19,
15:00
Ηλειακος Λεχαινων 2 : 0 ΑΕ Πηνειας
10/11/19,
15:00
Αετος Κεντρου Πηνειας 2 : 1 Λεοντες Αμαλιαδας
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/11/19,
15:00
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 2 : 0 Λεοντες Αμαλιαδας
16/11/19,
15:00
ΑΕ Πηνειας 1 : 1 Εθνικος Γερακιου
16/11/19,
15:00
Ατρομητος Βαρβασαινας 2 : 1 Αετος Κεντρου Πηνειας
16/11/19,
15:00
Ηλειακος Λεχαινων 1 : 2 Δαφνη Ανδραβιδας
17/11/19,
15:00
Κεραυνος Βρινας 3 : 1 Αο Μακρυσιων
17/11/19,
15:00
Προοδος Σαλμωνης 0 : 3 Θυελλα Πύργου
17/11/19,
15:00
Ερμης Πλατανου 5 : 1 Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/11/19,
15:00
Ατρομητος Βαρβασαινας 2 : 1 Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
23/11/19,
15:00
Δαφνη Ανδραβιδας 2 : 3 Θυελλα Πύργου
24/11/19,
15:00
Αο Μακρυσιων 2 : 1 Προοδος Σαλμωνης
24/11/19,
15:00
Λεοντες Αμαλιαδας 0 : 1 Ερμης Πλατανου
24/11/19,
15:00
Αετος Κεντρου Πηνειας 2 : 1 Κεραυνος Βρινας
24/11/19,
15:00
Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης 1 : 1 ΑΕ Πηνειας
25/11/19,
15:15
Εθνικος Γερακιου 0 : 0 Ηλειακος Λεχαινων
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/11/19,
15:00
Θυελλα Πύργου 1 : 0 Αο Μακρυσιων
30/11/19,
15:00
ΑΕ Πηνειας 4 : 2 Λεοντες Αμαλιαδας
30/11/19,
15:00
Ηλειακος Λεχαινων 1 : 1 Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης
1/12/19,
15:00
Κεραυνος Βρινας 2 : 2 Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
1/12/19,
15:00
Προοδος Σαλμωνης 2 : 2 Αετος Κεντρου Πηνειας
1/12/19,
15:00
Ερμης Πλατανου 1 : 0 Ατρομητος Βαρβασαινας
2/12/19,
15:15
Εθνικος Γερακιου 0 : 2 Δαφνη Ανδραβιδας
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/19,
15:00
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου - : - Προοδος Σαλμωνης
7/12/19,
15:00
Δαφνη Ανδραβιδας - : - Αο Μακρυσιων
7/12/19,
15:00
Αετος Κεντρου Πηνειας - : - Θυελλα Πύργου
8/12/19,
15:00
Λεοντες Αμαλιαδας - : - Ηλειακος Λεχαινων
8/12/19,
15:00
Κεραυνος Βρινας - : - Ερμης Πλατανου
8/12/19,
15:00
Ατρομητος Βαρβασαινας - : - ΑΕ Πηνειας
8/12/19,
15:00
Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης - : - Εθνικος Γερακιου
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/12/19,
15:00
Θυελλα Πύργου - : - Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
14/12/19,
15:00
Εθνικος Γερακιου - : - Λεοντες Αμαλιαδας
14/12/19,
15:00
ΑΕ Πηνειας - : - Κεραυνος Βρινας
14/12/19,
15:00
Ηλειακος Λεχαινων - : - Ατρομητος Βαρβασαινας
15/12/19,
15:00
Αο Μακρυσιων - : - Αετος Κεντρου Πηνειας
15/12/19,
15:00
Προοδος Σαλμωνης - : - Ερμης Πλατανου
15/12/19,
15:00
Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης - : - Δαφνη Ανδραβιδας
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/12/19,
15:00
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου - : - Αο Μακρυσιων
21/12/19,
15:00
Δαφνη Ανδραβιδας - : - Αετος Κεντρου Πηνειας
22/12/19,
15:00
Προοδος Σαλμωνης - : - ΑΕ Πηνειας
22/12/19,
15:00
Κεραυνος Βρινας - : - Ηλειακος Λεχαινων
22/12/19,
15:00
Λεοντες Αμαλιαδας - : - Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης
22/12/19,
15:00
Ερμης Πλατανου - : - Θυελλα Πύργου
22/12/19,
15:00
Ατρομητος Βαρβασαινας - : - Εθνικος Γερακιου