ΕΠΣ Κορινθίας - Β' Κατηγορία 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/9/19,
16:30
Αστέρας Κορίνθου - : - Αγ. Γεώργιος
29/9/19,
16:30
Πανευρωστινιακός - : - Άρης Βοχαϊκού
29/9/19,
16:30
ΑΟ Ρομά - : - ΠΑΣ Κλένια
29/9/19,
16:30
Πρόοδος Αγ. Βασιλείου - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
29/9/19,
16:30
ΠΑΣ Κύψελος - : - Ηρακλής Λεχαίου
29/9/19,
16:30
Ολυμπιακός Άσσου - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης
29/9/19,
16:30
Αετός Κρυονερίου - : - Αγ. Θεόδωροι
29/9/19,
16:30
Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου - : - Πανσολυγειακός
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/19,
16:30
Αγ. Γεώργιος - : - Αετός Κρυονερίου
5/10/19,
16:30
Ηρακλής Λεχαίου - : - Πανευρωστινιακός
6/10/19,
16:30
ΠΑΣ Κλένια - : - Ολυμπιακός Άσσου
6/10/19,
16:30
ΑΟ Ασπροκάμπου - : - Πανσολυγειακός
6/10/19,
16:30
ΠΑΣ Κύψελος - : - Αστέρας Κορίνθου
6/10/19,
16:30
Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
6/10/19,
16:30
Αγ. Θεόδωροι - : - ΑΟ Ρομά
6/10/19,
16:30
Άρης Βοχαϊκού - : - Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
16:00
Πρόοδος Αγ. Βασιλείου - : - Ηρακλής Λεχαίου
12/10/19,
16:00
Αστέρας Κορίνθου - : - Αετός Κρυονερίου
12/10/19,
16:00
Πανσολυγειακός - : - Άρης Βοχαϊκού
12/10/19,
16:00
Ολυμπιακός Άσσου - : - Αγ. Θεόδωροι
12/10/19,
16:00
Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου - : - ΠΑΣ Κλένια
12/10/19,
16:00
Πανευρωστινιακός - : - ΠΑΣ Κύψελος
12/10/19,
16:00
ΑΟ Ρομά - : - Αγ. Γεώργιος
12/10/19,
16:00
ΑΟ Ασπροκάμπου - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/10/19,
16:00
Αγ. Γεώργιος - : - Ολυμπιακός Άσσου
19/10/19,
16:00
Ηρακλής Λεχαίου - : - Πανσολυγειακός
20/10/19,
16:00
ΠΑΣ Κύψελος - : - Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
20/10/19,
16:00
Αγ. Θεόδωροι - : - Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
20/10/19,
16:00
Πανευρωστινιακός - : - Αστέρας Κορίνθου
20/10/19,
16:00
ΠΑΣ Κλένια - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
20/10/19,
16:00
Αετός Κρυονερίου - : - ΑΟ Ρομά
20/10/19,
16:00
Άρης Βοχαϊκού - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/10/19,
16:00
Αστέρας Κορίνθου - : - ΑΟ Ρομά
27/10/19,
15:00
Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου - : - Αγ. Γεώργιος
27/10/19,
15:00
Πρόοδος Αγ. Βασιλείου - : - Πανευρωστινιακός
27/10/19,
15:00
Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - Ηρακλής Λεχαίου
27/10/19,
15:00
Ολυμπιακός Άσσου - : - Αετός Κρυονερίου
27/10/19,
15:00
ΑΟ Ασπροκάμπου - : - Αγ. Θεόδωροι
27/10/19,
15:00
Πανσολυγειακός - : - ΠΑΣ Κύψελος
27/10/19,
15:00
Άρης Βοχαϊκού - : - ΠΑΣ Κλένια
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/19,
15:00
Αγ. Γεώργιος - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
2/11/19,
15:00
Ηρακλής Λεχαίου - : - ΠΑΣ Κλένια
2/11/19,
15:00
ΑΟ Ρομά - : - Ολυμπιακός Άσσου
3/11/19,
15:00
Πανευρωστινιακός - : - Πανσολυγειακός
3/11/19,
15:00
Αετός Κρυονερίου - : - Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
3/11/19,
15:00
ΠΑΣ Κύψελος - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης
3/11/19,
15:00
Αγ. Θεόδωροι - : - Άρης Βοχαϊκού
3/11/19,
15:00
Πρόοδος Αγ. Βασιλείου - : - Αστέρας Κορίνθου
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/11/19,
15:00
Αστέρας Κορίνθου - : - Ολυμπιακός Άσσου
9/11/19,
15:00
Ηρακλής Λεχαίου - : - Αγ. Θεόδωροι
10/11/19,
15:00
Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - Πανευρωστινιακός
10/11/19,
15:00
ΑΟ Ασπροκάμπου - : - Αετός Κρυονερίου
10/11/19,
15:00
Πανσολυγειακός - : - Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
10/11/19,
15:00
ΠΑΣ Κλένια - : - ΠΑΣ Κύψελος
10/11/19,
15:00
Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου - : - ΑΟ Ρομά
10/11/19,
15:00
Άρης Βοχαϊκού - : - Αγ. Γεώργιος
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/11/19,
15:00
Αγ. Γεώργιος - : - Ηρακλής Λεχαίου
17/11/19,
15:00
ΑΟ Ρομά - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
17/11/19,
15:00
Πανσολυγειακός - : - Αστέρας Κορίνθου
17/11/19,
15:00
Πανευρωστινιακός - : - ΠΑΣ Κλένια
17/11/19,
15:00
Ολυμπιακός Άσσου - : - Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
17/11/19,
15:00
Αετός Κρυονερίου - : - Άρης Βοχαϊκού
17/11/19,
15:00
Πρόοδος Αγ. Βασιλείου - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης
17/11/19,
15:00
ΠΑΣ Κύψελος - : - Αγ. Θεόδωροι
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/11/19,
15:00
Αστέρας Κορίνθου - : - Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
23/11/19,
15:00
Ηρακλής Λεχαίου - : - Αετός Κρυονερίου
23/11/19,
15:00
Αγ. Γεώργιος - : - ΠΑΣ Κύψελος
24/11/19,
15:00
ΑΟ Ασπροκάμπου - : - Ολυμπιακός Άσσου
24/11/19,
15:00
ΠΑΣ Κλένια - : - Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
24/11/19,
15:00
Άρης Βοχαϊκού - : - ΑΟ Ρομά
24/11/19,
15:00
Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - Πανσολυγειακός
24/11/19,
15:00
Αγ. Θεόδωροι - : - Πανευρωστινιακός
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Πανευρωστινιακός - : - Αγ. Γεώργιος
1/12/19,
15:00
Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - Αστέρας Κορίνθου
1/12/19,
15:00
Πρόοδος Αγ. Βασιλείου - : - Αγ. Θεόδωροι
1/12/19,
15:00
Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
1/12/19,
15:00
ΑΟ Ρομά - : - Ηρακλής Λεχαίου
1/12/19,
15:00
Πανσολυγειακός - : - ΠΑΣ Κλένια
1/12/19,
15:00
Αετός Κρυονερίου - : - ΠΑΣ Κύψελος
1/12/19,
15:00
Ολυμπιακός Άσσου - : - Άρης Βοχαϊκού
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/19,
15:00
Άρης Βοχαϊκού - : - Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
7/12/19,
15:00
Αστέρας Κορίνθου - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
7/12/19,
15:00
Αγ. Θεόδωροι - : - Πανσολυγειακός
7/12/19,
15:00
Αγ. Γεώργιος - : - Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
7/12/19,
15:00
ΠΑΣ Κύψελος - : - ΑΟ Ρομά
7/12/19,
15:00
Ηρακλής Λεχαίου - : - Ολυμπιακός Άσσου
7/12/19,
15:00
Αετός Κρυονερίου - : - Πανευρωστινιακός
7/12/19,
15:00
ΠΑΣ Κλένια - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/12/19,
15:00
ΠΑΣ Κλένια - : - Αστέρας Κορίνθου
15/12/19,
15:00
Πανσολυγειακός - : - Αγ. Γεώργιος
15/12/19,
15:00
ΑΟ Ασπροκάμπου - : - Άρης Βοχαϊκού
15/12/19,
15:00
Ολυμπιακός Άσσου - : - ΠΑΣ Κύψελος
15/12/19,
15:00
Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - Αγ. Θεόδωροι
15/12/19,
15:00
Πρόοδος Αγ. Βασιλείου - : - Αετός Κρυονερίου
15/12/19,
15:00
Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου - : - Ηρακλής Λεχαίου
15/12/19,
15:00
ΑΟ Ρομά - : - Πανευρωστινιακός
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/12/19,
15:00
Αστέρας Κορίνθου - : - Άρης Βοχαϊκού
21/12/19,
15:00
Αγ. Γεώργιος - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης
21/12/19,
15:00
Ηρακλής Λεχαίου - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
21/12/19,
15:00
ΑΟ Ρομά - : - Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
22/12/19,
15:00
Αγ. Θεόδωροι - : - ΠΑΣ Κλένια
22/12/19,
15:00
ΠΑΣ Κύψελος - : - Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
22/12/19,
15:00
Αετός Κρυονερίου - : - Πανσολυγειακός
22/12/19,
15:00
Πανευρωστινιακός - : - Ολυμπιακός Άσσου
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/1/20,
15:00
Αγ. Θεόδωροι - : - Αστέρας Κορίνθου
5/1/20,
15:00
Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - Αετός Κρυονερίου
5/1/20,
15:00
Άρης Βοχαϊκού - : - Ηρακλής Λεχαίου
5/1/20,
15:00
Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου - : - Πανευρωστινιακός
5/1/20,
15:00
ΠΑΣ Κλένια - : - Αγ. Γεώργιος
5/1/20,
15:00
Πανσολυγειακός - : - ΑΟ Ρομά
5/1/20,
15:00
Ολυμπιακός Άσσου - : - Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
5/1/20,
15:00
ΑΟ Ασπροκάμπου - : - ΠΑΣ Κλένια
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/1/20,
15:00
Αστέρας Κορίνθου - : - Ηρακλής Λεχαίου
11/1/20,
15:00
Αγ. Γεώργιος - : - Αγ. Θεόδωροι
11/1/20,
15:00
ΑΟ Ρομά - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης
12/1/20,
15:00
Αετός Κρυονερίου - : - ΠΑΣ Κλένια
12/1/20,
15:00
Πανευρωστινιακός - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
12/1/20,
15:00
Πρόοδος Αγ. Βασιλείου - : - Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
12/1/20,
15:00
ΠΑΣ Κύψελος - : - Άρης Βοχαϊκού
12/1/20,
15:00
Ολυμπιακός Άσσου - : - Πανσολυγειακός