Το σημερινό πρόγραμμα

ΚατηγορίαΑγωνιστικήΏρα ΈναρξηςΑγώναςΣκορ
ΕΠΣ Χαλκιδικής - Β' Κατηγορία Νότιος Όμιλος18η15:00ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ -
ΕΠΣ Σερρών - Ανώτερη Κατηγορία Β' Όμιλος22η15:30ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ - ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ -
ΕΠΣ Σερρών - Ανώτερη Κατηγορία Β' Όμιλος22η15:30ΚΑΕ ΑΓΙΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ -
ΕΠΣ Σερρών - Ανώτερη Κατηγορία Β' Όμιλος22η15:30ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ -
ΕΠΣ Σερρών - Ανώτερη Κατηγορία Β' Όμιλος22η15:30ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΛΤΟΤΟΠΙΟΥ - ΣΤΡΥΜΩΝ ΠΕΘΕΛΙΝΟΥ -
ΕΠΣ Σερρών - Ανώτερη Κατηγορία Β' Όμιλος22η15:30ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΗΣΚΟΥ - ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 -
ΕΠΣ Σερρών - Επίλεκτη Κατηγορία22η15:30ΘΡΑΚΙΚΟΣ A.ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ -
ΕΠΣ Σερρών - Επίλεκτη Κατηγορία22η15:30ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ -
ΕΠΣ Σερρών - Επίλεκτη Κατηγορία22η15:30Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ -
ΕΠΣ Σερρών - Επίλεκτη Κατηγορία22η15:30ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ -
ΕΠΣ Σερρών - Επίλεκτη Κατηγορία22η15:30ΑΝΑΤΟΛΗ ΣΕΡΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ -
ΕΠΣ Σερρών - Επίλεκτη Κατηγορία22η15:30ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΜΟΥΔΙΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ Α.ΠΟΡΡΟΪΩΝ -
ΕΠΣ Θράκης - Α' Κατηγορία 17η15:00Ορφέας Ξυλαγανής - Ελπίδα Σαπών -
ΕΠΣ Θράκης - Α' Κατηγορία 17η15:00Αετός Μίσχου - Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου -
ΕΠΣ Θράκης - Α' Κατηγορία 17η15:00Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου - Δόξα Γρατινής -
ΕΠΣ Θράκης - Α' Κατηγορία 17η15:00Αναγέννηση Παγουρίων - Πανθρακικός -
ΕΠΣ Θράκης - Α' Κατηγορία 17η15:00ΠΑΟΚ Κοσμίου - Δόξα Σώστη -
ΕΠΣ Δωδεκανήσου - Β' Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων10η17:30ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ -
ΕΠΣ Ξάνθης - Β' Κατηγορία 17η15:00ΑΠΟΞ - Κένταυρος -
ΕΠΣ Ξάνθης - Β' Κατηγορία 17η15:00Σμίνθη Ξάνθης - Ατρόμητος Χρύσας -
ΕΠΣ Ξάνθης - Β' Κατηγορία 17η15:00ΑΕ Ξάνθης - Δόξα Μυρωδάτου -
ΕΠΣ Ξάνθης - Β' Κατηγορία 17η15:00Αναγέννηση Π. Χρύσας - Αετός Γοργόνας -
ΕΠΣ Ξάνθης - Β' Κατηγορία 17η15:00Δόξα Σταυρούπολης - Αετός Τοξοτών -
ΕΠΣ Κυκλάδων - Β' Κατηγορία 3ος Όμιλος17:00ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ Β - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ -
ΕΠΣ Λάρισας - Α' Κατηγορία22η15:00Δόξα Αργυροπουλίου - Δόξα Βλαχογιαννίου -
ΕΠΣ Λάρισας - Α' Κατηγορία22η15:00Αχιλλέας Φαρσάλων - Τύρναβος 2005 -
ΕΠΣ Λάρισας - Α' Κατηγορία22η15:00ΑΕ Κιλελέρ - Αμπελωνιακός -
ΕΠΣ Λάρισας - Α' Κατηγορία22η15:00Σμόλικας Φαλάνης - Φαλανιακός -
ΕΠΣ Λάρισας - Α' Κατηγορία22η15:00Δωτιέας Αγιάς - ΠΑΟΛ Αβέρωφ -
ΕΠΣ Λάρισας - Α' Κατηγορία22η15:00Δαμασιακός - Ολυμπιακός Αμπελιάς -
ΕΠΣ Λάρισας - Α' Κατηγορία22η15:00ΠΟ Ελασσόνας - ΑΟ Μαυροβουνίου -
ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας - Α' Κατηγορία21η15:30ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ - ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ -
ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας - Α' Κατηγορία21η15:30ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ - ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ -
ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας - Α' Κατηγορία21η15:30ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ - ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ -
ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας - Α' Κατηγορία21η15:30ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ -
ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας - Α' Κατηγορία21η15:30ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ - ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ -
ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας - Α' Κατηγορία21η15:30ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ - ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ -
ΕΠΣ Αχαΐας - Α' Κατηγορία 1ος Όμιλος22η15:30Δόξα Παραλίας - Πάτρα 2005 A.E. -
ΕΠΣ Αχαΐας - Α' Κατηγορία 1ος Όμιλος22η15:30Ατρόμητος Πατρών - Αστέρας Τσουκαλεΐκων -
ΕΠΣ Αχαΐας - Α' Κατηγορία 1ος Όμιλος22η15:30Δόξα Χαλανδρίτσας - Δίας Σαραβαλίου -
ΕΠΣ Αχαΐας - Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος22η16:00Παναιγιάλειος Γ.Σ. - Καλάβρυτα -
ΕΠΣ Αχαΐας - Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος22η15:30Άρης Πατρών - Α.Π.Ο. Αρόη -
ΕΠΣ Αχαΐας - Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος22η15:30Νίκη Προαστείου - Πάτραι Α.Π.Σ. -
ΕΠΣ Αχαΐας - Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος22η15:30Αετός Πατρών - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου -
ΕΠΣ Αχαΐας - Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος22η15:30Αιγείρας Ακράτας ΑΕ - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου -
ΕΠΣ Έβρου - Β' Κατηγορία Βόρειος Όμιλος17η15:30Ακρίτας Ορμενίου - Ακρίτας Νέας Βύσσας -
ΕΠΣ Έβρου - Β' Κατηγορία Βόρειος Όμιλος17η15:30Δόξα Στέρνας - Δόξα Ελληνοχωρίου -
ΕΠΣ Αν. Αττικής - Γ' Κατηγορία21η15:00ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ -
ΕΠΣ Αν. Αττικής - Γ' Κατηγορία21η15:00ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ -
ΕΠΣ Χανίων - Γ' Κατηγορία16η15:00ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ - ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ -
ΕΠΣ Λακωνίας - Β' Κατηγορία18η12:00ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ -
ΕΠΣ Λακωνίας - Β' Κατηγορία18η15:30Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ -
ΕΠΣ Λακωνίας - Β' Κατηγορία18η15:30Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ -
ΕΠΣ Λακωνίας - Β' Κατηγορία18η15:30Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ -
ΕΠΣ Πιερίας - Β΄ Κατηγορία21η15:00ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ - Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ Λόφου -
ΕΠΣ Πιερίας - Β΄ Κατηγορία21η15:00ΑΕΤΟΣ Καταλωνίων - ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη -
ΕΠΣ Πιερίας - Β΄ Κατηγορία21η15:00ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 - ΑΜΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ -
ΕΠΣ Πιερίας - Β΄ Κατηγορία21η15:00ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μακρυγιάλου - ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου -
ΕΠΣ Πιερίας - Β΄ Κατηγορία21η15:00ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης - ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κατερίνης 2006 -
ΕΠΣ Πιερίας - Β΄ Κατηγορία21η15:00ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Καλλιθέας -
ΕΠΣ Πιερίας - Γ΄ Κατηγορία19η15:00ΤΑΥΡΟΣ Ελάφου - ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης -
ΕΠΣ Πιερίας - Γ΄ Κατηγορία19η15:00Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -
ΕΠΣ Αν. Αττικής - Β' Κατηγορία21η15:00ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ -
ΕΠΣ Αν. Αττικής - Β' Κατηγορία21η15:00ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ -
ΕΠΣ Αν. Αττικής - Β' Κατηγορία21η15:00ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ -
ΕΠΣ Αν. Αττικής - Β' Κατηγορία21η15:00ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ -
ΕΠΣ Αν. Αττικής - Β' Κατηγορία21η15:00ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ -
ΕΠΣ Αν. Αττικής - Β' Κατηγορία21η15:00ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ -
ΕΠΣ Αν. Αττικής - Α' Κατηγορία21η15:00ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ -
ΕΠΣ Αν. Αττικής - Α' Κατηγορία21η15:00ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ -
ΕΠΣ Αν. Αττικής - Α' Κατηγορία21η15:00ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ -
ΕΠΣ Αν. Αττικής - Α' Κατηγορία21η15:00ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΝΟΙΞΗ -
ΕΠΣ Εύβοιας - Α' Κατηγόρια22η15:30ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ - ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ -
ΕΠΣ Εύβοιας - Α' Κατηγόρια22η15:30ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ -
ΕΠΣ Εύβοιας - Β' Κατηγορία Βόρειος Όμιλος22η15:30ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ -
ΕΠΣ Εύβοιας - Β' Κατηγορία Βόρειος Όμιλος22η15:30ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ -
ΕΠΣ Εύβοιας - Β' Κατηγορία Βόρειος Όμιλος22η15:30ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ - ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ -
ΕΠΣ Εύβοιας - Β' Κατηγορία Νότιος Όμιλος22η15:30ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ - ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ -
ΕΠΣ Εύβοιας - Γ' Κατηγόρια Κεντρικός Όμιλος19η15:30ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ -
ΕΠΣ Δυτ. Αττικής - Β' Κατηγορία20η15:30ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ -
ΕΠΣ Δυτ. Αττικής - Β' Κατηγορία20η15:30ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ -
ΕΠΣ Δυτ. Αττικής - Β' Κατηγορία20η15:30ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ -
ΕΠΣ Κοζάνης - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος19η15:00ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ -
ΕΠΣ Κοζάνης - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος19η15:00ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ -
ΕΠΣ Κοζάνης - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος19η15:00ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ -
ΕΠΣ Κοζάνης - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος19η15:00ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ -
ΕΠΣ Κοζάνης - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος19η15:00ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ -
ΕΠΣ Χίου - Α' Κατηγορία17η16:00Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ -
ΕΠΣ Χίου - Α' Κατηγορία17η16:00Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ -
ΕΠΣ Χίου - Α' Κατηγορία17η16:30Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ -
ΕΠΣ Κυκλάδων - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος13:00ΑΟ ΠΑΡΟΥ Β - Α.Π.Σ. ΚΥΘΝΟΥ -
ΕΠΣ Θεσσαλίας - Β' κατηγορία18η18:00ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ -
ΕΠΣ Θεσσαλίας - Β' κατηγορία18η19:30ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ - ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ -
ΕΠΣ Θεσσαλίας - Α' κατηγορία19η15:00ΑΕ 2002 - ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ -
ΕΠΣ Θεσσαλίας - Α' κατηγορία19η19:00ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ - ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ -
ΕΠΣ Θεσσαλίας - Α' κατηγορία19η15:00ΠΥΡΑΣΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ -
ΕΠΣ Θεσσαλίας - Α' κατηγορία19η15:00ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΑΦΝΗ -
ΕΠΣ Μακεδονίας - Α1' Κατηγορία25η15:30ΠΑΟΝΕ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ -
ΕΠΣ Μακεδονίας - Α1' Κατηγορία25η15:30ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ -
ΕΠΣ Μακεδονίας - Α1' Κατηγορία25η15:30ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ -
ΕΠΣ Δωδεκανήσου - Α' Κατηγορία22η13:00ΑΕ ΔΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ -
ΕΠΣ Δωδεκανήσου - Α' Κατηγορία22η15:30ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ -
ΕΠΣ Δωδεκανήσου - Α' Κατηγορία22η15:30ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ -
ΕΠΣ Έβρου - Α' Κατηγορία 16η15:30Ορφέας Σοφικού - Εθνικός Αλεξανδρ. -
ΕΠΣ Έβρου - Α' Κατηγορία 16η15:30Άρδας Καστανεών - ΑΕ Διδυμοτείχου -
ΕΠΣ Έβρου - Α' Κατηγορία 16η15:30ΑΟ Νεοχωρίου - Έβρος Σουφλίου -
ΕΠΣ Κέρκυρας - Α' Κατηγορία21η15:30ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ - ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ -
ΕΠΣ Κέρκυρας - Α' Κατηγορία21η15:30ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ - ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ -
ΕΠΣ Κέρκυρας - Α' Κατηγορία21η15:30ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ - ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ -
ΕΠΣ Κέρκυρας - Α1' Κατηγορία21η15:30ΟΦΑΜ - ΝΕΟΣ 2017 -
ΕΠΣ Κέρκυρας - Α1' Κατηγορία21η15:30ΑΟ ΚΑΒΟΣ - ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ -
ΕΠΣ Κέρκυρας - Α1' Κατηγορία21η15:30ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ - ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ -
ΕΠΣ Κέρκυρας - Β' Κατηγορία21η15:30ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ - ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ -
ΕΠΣ Κέρκυρας - Β' Κατηγορία21η15:30ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ -
ΕΠΣ Αργολίδας - Β' Κατηγορία 3ος Όμιλος15:30ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ -
ΕΠΣ Πέλλας - Α' Κατηγορία 1ος Όμιλος19η15:00ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ -
ΕΠΣ Πέλλας - Α' Κατηγορία 1ος Όμιλος19η15:00ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΡ ΗΛΙΑ -
ΕΠΣ Πέλλας - Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος19η15:00ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ -
ΕΠΣ Πέλλας - Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος19η15:00ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ -
ΕΠΣ Πέλλας - Α1' Κατηγορία 19η15:00ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ -
ΕΠΣ Πέλλας - Α1' Κατηγορία 19η15:00ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ -
ΕΠΣ Χανίων - Α' Κατηγορία23η15:00ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΓΑΛΑΤΑ - ΣΠΑΘΑ ΑΠΣ -
ΕΠΣ Χανίων - Α' Κατηγορία23η15:00ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΚΑΛΥΒΩΝ -
ΕΠΣ Χανίων - Α' Κατηγορία23η15:00ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ - ΠΑΓΧΑΝ./ΔΑΑΟΧ -
ΕΠΣ Χανίων - Β' Κατηγορία22η15:00ΚΟΡΩΝΙΣ ΒΑΜΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΙΝΙΑ -
ΕΠΣ Χανίων - Β' Κατηγορία22η15:00ΑΣΠΙΔΑ ΝΑΥΣΤ. ΚΡ. - ΡΟΔΩΠΟΥ -
ΕΠΣ Αργολίδας - Α2' Κατηγορία 2ος Όμιλος15η15:00ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ -
ΕΠΣ Αργολίδας - Α2' Κατηγορία 3ος Όμιλος15η15:00ΔΥΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ -
ΕΠΣ Δυτ. Αττικής - Α' Κατηγορία20η15:30ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ -
ΕΠΣ Δυτ. Αττικής - Α' Κατηγορία20η16:30ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ -
ΕΠΣ Ηπείρου Γ' Κατηγορία Β' Όμιλος14η19:30Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -
ΕΠΣ Ηλείας - Α2' Κατηγορία21η15:30Λεοντες Αμαλιαδας - Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου -
ΕΠΣ Ηλείας - Α2' Κατηγορία21η15:30Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης - Ερμης Πλατανου -
ΕΠΣ Ηλείας - Α2' Κατηγορία21η15:30Εθνικος Γερακιου - ΑΕ Πηνειας -
ΕΠΣ Ηλείας - Α2' Κατηγορία21η15:30Δαφνη Ανδραβιδας - Ηλειακος Λεχαινων -
ΕΠΣ Ηλείας - Α1' Κατηγορία21η15:30Προοδευτική Μανωλάδας - Πελοψ Πυργου -
ΕΠΣ Ηλείας - Α1' Κατηγορία21η15:30ΑΠΟ Κουρτεσιου - Ξενοφών Κρεστένων -
ΕΠΣ Ηλείας - Α1' Κατηγορία21η15:30Νικη Τραγανου - Αλφειος Επιταλιου -
ΕΠΣ Ηλείας - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος17η15:30Νεος Ατρομητος Λασταιικων - Απόλλων Σμιλα Ολυμπια -
ΕΠΣ Ηλείας - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος17η15:30Παο Κακοβατου - Άρης Λανθιου -
ΕΠΣ Ηλείας - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος17η15:30Αγιος Δημητριος Πουρναριου - Ωλενειακος Ωλενας -
ΕΠΣ Ηλείας - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος17η15:30Απς Βροχιτσας Αφοβος - Απολλων Ν. Φιγαλιας -
ΕΠΣ Ηλείας - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος17η15:30Κεραυνος Χειμαδιου - Αιολος Πυργου -
ΕΠΣ Ηλείας - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος17η15:30ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - Αργοναυτης Κατακολου -
ΕΠΣ Ηλείας - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος17η15:30Δοξα Ελαιωνα - Αο Αγιου Γεωργιου -
ΕΠΣ Ηλείας - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος17η15:30Αμαλιάδα 2008 - Αετος Αλποχωριου Α.Ο. -
ΕΠΣ Ηρακλείου - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος19η15:00ΕΛΠΙΔΕΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ -
ΕΠΣ Ηρακλείου - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος19η15:00ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ -
ΕΠΣ Ηρακλείου - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος19η15:00ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ -
ΕΠΣ Ηρακλείου - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος19η15:00ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 -
ΕΠΣ Ηρακλείου - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος19η15:00ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -
ΕΠΣ Ηρακλείου - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος19η15:00ΕΘΝΙΚΟΣ - ΜΟΧΟΣ -
ΕΠΣ Ηρακλείου - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος19η15:00ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ -
ΕΠΣ Ηρακλείου - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος19η15:00ΟΦΑΜ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ -
ΕΠΣ Ηρακλείου - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος19η15:00ΔΑΦΝΕΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ -
ΕΠΣ Ηρακλείου - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος19η15:00ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΤΥΛΙΣΟΣ -
ΕΠΣ Θεσπρωτίας - Α' Κατηγορία20η15:30ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ - ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ -
ΕΠΣ Θεσπρωτίας - Α' Κατηγορία20η15:30Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓ/ΤΣΑΣ - ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ -
ΕΠΣ Θεσπρωτίας - Α' Κατηγορία20η15:30Α.Ο.ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ - Αστέρας Παραποτάμου -
ΕΠΣ Θεσπρωτίας - Α' Κατηγορία20η15:30ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ - Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ -
ΕΠΣ Ηρακλείου - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος19η15:00ΡΑΥΚΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ -
ΕΠΣ Ηρακλείου - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος19η15:00ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -
ΕΠΣ Κεφαλληνίας-Ιθάκης - Α' Κατηγορία18η11:30ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ -
ΕΠΣ Ρεθύμνου - Α' Κατηγορία19η15:30Επισκοπή 2010 - Α.Ο. Σπηλίου -
ΕΠΣ Ρεθύμνου - Α' Κατηγορία19η15:30Ερμής Ζωνιανών - Τάλως Μελιδονίου -
ΕΠΣ Ρεθύμνου - Α' Κατηγορία19η15:30Ασή Γωνιά - ΟΦ Αρμένων -
ΕΠΣ Ρεθύμνου - Α' Κατηγορία19η15:30Ψηλορείτης - Άρης Ρεθύμνου -
ΕΠΣ Ρεθύμνου - Β' Κατηγορία17η15:30Γεράκια Γερανίου Φωκά - Μέλαμπες -
ΕΠΣ Ρεθύμνου - Β' Κατηγορία17η15:30Φλόγα Ρουστίκων - Αρκάδι Αγγελιανών -
ΕΠΣ Καβάλας - Α' Κατηγορία20η15:00ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ -
ΕΠΣ Καβάλας - Α' Κατηγορία20η15:00ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ - ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ -
ΕΠΣ Καβάλας - Α' Κατηγορία20η15:00ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ -
ΕΠΣ Καβάλας - Α' Κατηγορία20η15:00ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ -
ΕΠΣ Καβάλας - Β1' Κατηγορία20η15:00ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ -
ΕΠΣ Καβάλας - Β1' Κατηγορία20η15:00ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ -
ΕΠΣ Καβάλας - Β2' Κατηγορία20η15:00ΑΣ ΠΑΓΓΑΙΟ - ΠΑΟΚ ΑΓ ΑΝΔΡΕΑ -
ΕΠΣ Μακεδονίας - Α' Κατηγορία 1ος Όμιλος22η15:30ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ - ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ -
ΕΠΣ Μακεδονίας - Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος22η15:30ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ - ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ -
ΕΠΣ Μακεδονίας - Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος22η15:30ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ -
ΕΠΣ Μακεδονίας - Α' Κατηγορία 3ος Όμιλος22η15:30ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ -
ΕΠΣ Μακεδονίας - Α' Κατηγορία 3ος Όμιλος22η15:30ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ -
ΕΠΣ Μακεδονίας - Α' Κατηγορία 3ος Όμιλος22η15:30ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ -
ΕΠΣ Μακεδονίας - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος19η15:30ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ -
ΕΠΣ Μακεδονίας - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος19η15:30ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ -
ΕΠΣ Μακεδονίας - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος19η15:30ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ -
ΕΠΣ Μακεδονίας - Β' Κατηγορία 3ος Όμιλος18η15:30ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ -
ΕΠΣ Μακεδονίας - Β' Κατηγορία 3ος Όμιλος18η15:30ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ -
ΕΠΣ Μακεδονίας - Β' Κατηγορία 3ος Όμιλος18η15:30ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ -
ΕΠΣ Μακεδονίας - Β' Κατηγορία 4ος Όμιλος18η15:30ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ - ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ -
ΕΠΣ Μακεδονίας - Β' Κατηγορία 4ος Όμιλος18η15:30Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ -
ΕΠΣ Μακεδονίας - Β' Κατηγορία 5ος Όμιλος19η15:30ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ -
ΕΠΣ Μακεδονίας - Γ' Κατηγορία 1ος Όμιλος15η15:30ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ - ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ -
ΕΠΣ Μακεδονίας - Γ' Κατηγορία 1ος Όμιλος15η15:30ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ -
ΕΠΣ Μακεδονίας - Γ' Κατηγορία 1ος Όμιλος15η15:30ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ -
ΕΠΣ Μακεδονίας - Γ' Κατηγορία 2ος Όμιλος15η15:30ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ - ΚΑΝΑΡΗΣ -
ΕΠΣ Μακεδονίας - Γ' Κατηγορία 2ος Όμιλος15η15:45ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ -
ΕΠΣ Μακεδονίας - Γ' Κατηγορία 2ος Όμιλος15η16:00ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ -
ΕΠΣ Μακεδονίας - Γ' Κατηγορία 3ος Όμιλος15η15:30ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926 - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -
ΕΠΣ Μακεδονίας - Γ' Κατηγορία 4ος Όμιλος15η16:00ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ - ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ -
ΕΠΣ Αρκαδίας - Α' Κατηγορία18η15:00ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ -
ΕΠΣ Αρκαδίας - Α' Κατηγορία18η15:00Π.Α.Ο.Κ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ * - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ -
ΕΠΣ Αρκαδίας - Α' Κατηγορία18η15:00ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ -
ΕΠΣ Αρκαδίας - Β' Κατηγορία15η15:00ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΔΟΛΙΑΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΕΡΒΕΝΩΝ -
ΕΠΣ Αρκαδίας - Β' Κατηγορία15η15:00Α.Ο. ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΝΕΣΤΑΝΗ -
ΕΠΣ Ηρακλείου - Γ' Κατηγορία19η18:00ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ -
ΕΠΣ Ηρακλείου - Γ' Κατηγορία19η15:00ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΙΝΙ -
ΕΠΣ Βοιωτίας - Β' κατηγορία 1ος Όμιλος13η15:30Παρνασσός Α.Σ.Α. - Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. -
ΕΠΣ Βοιωτίας - Β' κατηγορία 1ος Όμιλος13η15:30Πανγεωργιακός Α.Ε. - Νέος ΠΑΟΚ Κυριακίου -
ΕΠΣ Πειραιά - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος19η16:00ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ -
ΕΠΣ Πειραιά - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος19η16:00ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ -
ΕΠΣ Πειραιά - Γ' Κατηγορία19η16:00ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ -
ΕΠΣ Πειραιά - Γ' Κατηγορία19η16:00ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ -
ΕΠΣ Πειραιά - Γ' Κατηγορία19η16:00ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ -
ΕΠΣ Πειραιά - Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος19η16:00ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ -
ΕΠΣ Πειραιά - Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος19η16:00ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ -
ΕΠΣ Πειραιά - Α' Κατηγορία 1ος Όμιλος19η16:00ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ -
ΕΠΣ Πειραιά - Α' Κατηγορία 1ος Όμιλος19η16:00ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΜΦΙΑΛΗ -
ΕΠΣ Πειραιά - Α' Κατηγορία 1ος Όμιλος19η16:00ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -
ΕΠΣ Καρδίτσας - Α1' Κατηγορία21η15:00Άρης Καρδίτσας - ΑΟ Μαγούλας -
ΕΠΣ Καρδίτσας - Α1' Κατηγορία21η15:00Αστέρας Βλοχού - ΠΑΣ Αργιθέας -
ΕΠΣ Καρδίτσας - Α1' Κατηγορία21η15:00Ερμής Μαυραχάδων - Παλαμαϊκή -
ΕΠΣ Καρδίτσας - Α1' Κατηγορία21η15:00Νέα Νίκη Καμινάδων - Ελπίδα Αγ. Γεωργίου -
ΕΠΣ Καρδίτσας - Α1' Κατηγορία21η15:00ΠΑ Σοφάδων - Νεφέλη -
ΕΠΣ Καρδίτσας - Α1' Κατηγορία21η15:00ΑΕ Λεονταρίου - ΑΕ Καρποχωρίου -
ΕΠΣ Καρδίτσας - Α1' Κατηγορία21η15:00Προδρομιακός - Διγενής -
ΕΠΣ Καρδίτσας - Α1' Κατηγορία21η15:00ΑΕ Μουζακίου - Αετός Αγ. Θεοδώρου -
ΕΠΣ Καρδίτσας - Α' Κατηγορία20η15:00Πάμισσος - Απολ. Μακρυχωρίου -
ΕΠΣ Καρδίτσας - Α' Κατηγορία20η15:00ΑΟ Κρανέας - ΑΟ Φύλλου -
ΕΠΣ Καρδίτσας - Α' Κατηγορία20η15:00ΑΟΚ - Μαυραϊκή -
ΕΠΣ Καρδίτσας - Α' Κατηγορία20η15:00Αστέρας Δασοχωρίου - Θεσ. Ματαράγκας -
ΕΠΣ Καρδίτσας - Α' Κατηγορία20η15:00Ηρακλής Σοφάδων - Αναγ. Καρδίτσας -
ΕΠΣ Καρδίτσας - Α' Κατηγορία20η15:00ΑΕ Καππαδοκικού - Αστέρας -
ΕΠΣ Καρδίτσας - Α' Κατηγορία20η15:00Ταυρωπός - ΑΟ Αγναντερού -
ΕΠΣ Αθηνών - Α' Κατηγορία 1ος Όμιλος21η15:00ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ -
ΕΠΣ Αθηνών - Α' Κατηγορία 1ος Όμιλος21η15:00ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ -
ΕΠΣ Αθηνών - Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος21η15:00ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ -
ΕΠΣ Αθηνών - Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος21η15:00ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ -
ΕΠΣ Αθηνών - Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος21η15:00ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ -
ΕΠΣ Αθηνών - Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος21η15:00ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -
ΕΠΣ Αθηνών - Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος21η15:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΡΟΥΦ -
ΕΠΣ Αθηνών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος21η15:00ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ -
ΕΠΣ Αθηνών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος21η15:00ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ -
ΕΠΣ Αθηνών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος21η15:00ΒΥΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ -
ΕΠΣ Αθηνών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος21η15:00ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ -
ΕΠΣ Αθηνών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος21η15:00ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ -
ΕΠΣ Αθηνών - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος21η15:00ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ -
ΕΠΣ Αθηνών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος21η15:00ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗ -
ΕΠΣ Αθηνών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος21η15:00ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ -
ΕΠΣ Αθηνών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος21η15:00ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ -
ΕΠΣ Αθηνών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος21η15:00ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ -
ΕΠΣ Αθηνών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος21η15:00ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ -
ΕΠΣ Αθηνών - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος21η15:00ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ -
ΕΠΣ Αθηνών - Β' Κατηγορία 3ος Όμιλος21η15:00ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ -
ΕΠΣ Αθηνών - Β' Κατηγορία 3ος Όμιλος21η15:00ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ -
ΕΠΣ Αθηνών - Β' Κατηγορία 3ος Όμιλος21η15:00ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΟΨ -
ΕΠΣ Αθηνών - Β' Κατηγορία 3ος Όμιλος21η15:00ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ -
ΕΠΣ Αθηνών - Β' Κατηγορία 3ος Όμιλος21η15:00ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ -
ΕΠΣ Αθηνών - Γ' Κατηγορία 1ος Όμιλος21η15:00ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ -
ΕΠΣ Αθηνών - Γ' Κατηγορία 1ος Όμιλος21η15:00ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ -
ΕΠΣ Αθηνών - Γ' Κατηγορία 1ος Όμιλος21η15:00ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ -
ΕΠΣ Αθηνών - Γ' Κατηγορία 2ος Όμιλος21η15:00ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ -
ΕΠΣ Αθηνών - Γ' Κατηγορία 3ος Όμιλος21η15:00ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ -
ΕΠΣ Κιλκίς- A1' Κατηγορία18η15:00ΑΠΟΛΛΩΝ Ευρωπού - ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ -
ΕΠΣ Κιλκίς- A1' Κατηγορία18η15:00ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης - ΚΕΡΑΥΝΟΣ Ποντοηράκλειας -
ΕΠΣ Κιλκίς- A1' Κατηγορία18η15:00ΠΑΪΚΟ Γουμένισσας - ΠΑΟΝΕ Επταλόφου -
ΕΠΣ Κιλκίς- A1' Κατηγορία18η15:00ΔΟΞΑ Καμπάνης - ΠΑΟΚ Κρηστώνης -
ΕΠΣ Κιλκίς- A1' Κατηγορία18η15:00ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς - ΑΣΤΕΡΑΣ Μ.Βρύσης -
ΕΠΣ Κοζάνης - Α' Κατηγορία20η15:00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ -
ΕΠΣ Κοζάνης - Α' Κατηγορία20η15:00ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ -
ΕΠΣ Κοζάνης - Α' Κατηγορία20η15:00ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ -
ΕΠΣ Κοζάνης - Α' Κατηγορία20η15:00ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ -
ΕΠΣ Λέσβου - Α' Κατηγορία21η15:00ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ - ΓΠΠΦΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ -
ΕΠΣ Λέσβου - Α1' Κατηγορία Λήμνου19η15:00ΓΠΣ ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ -
ΕΠΣ Λέσβου - Α1' Κατηγορία Λήμνου19η15:00ΑΟ ΚΑΣΠΑΚΑΣ - ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ -
ΕΠΣ Άρτας - Α' Κατηγορία20η15:00Αχιλλέας Νεοχωρίου - Σκουφάς Κομποτίου -
ΕΠΣ Άρτας - Α' Κατηγορία20η15:00Δόξα Άρτας - Δίας Κωστακίων -
ΕΠΣ Άρτας - Α' Κατηγορία20η15:00ΑΕ Καμπής - Απόλλων Γλυκορίζου -
ΕΠΣ Άρτας - Α' Κατηγορία20η15:00ΑΟ Φιλοθεής - ΑΟ Κλειδίου -
ΕΠΣ Άρτας - Α' Κατηγορία20η15:00ΑΕΜ Μέλισσα - ΑΕ Ξηροβουνίου -
ΕΠΣ Άρτας - Α' Κατηγορία20η15:00Φιλέλληνες Πέτα - Ολυμπιακός Καλοβάτου -
ΕΠΣ Άρτας - Α' Κατηγορία20η15:00ΠΑΣ Ανέζα - Προοδευτική Γραμμενίτσας -
ΕΠΣ Φλώρινας - Α' Κατηγορία 18η15:00Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ -
ΕΠΣ Φλώρινας - Β' Κατηγορία18η15:00ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ -
ΕΠΣ Φλώρινας - Β' Κατηγορία18η15:00ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ -
ΕΠΣ Πέλλας - Β' Κατηγορία17η15:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ -
ΕΠΣ Πέλλας - Β' Κατηγορία17η15:00ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑΣ -
ΕΠΣ Πέλλας - Β' Κατηγορία17η15:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ -
ΕΠΣ Πέλλας - Β' Κατηγορία17η15:00ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ -
ΕΠΣ Μεσσηνίας - Α1' Κατηγορία19η15:30ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ -
ΕΠΣ Μεσσηνίας - Α1' Κατηγορία19η15:30ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ -
ΕΠΣ Μεσσηνίας - Α1' Κατηγορία19η15:30ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΦΥΤΕΙΑΣ -
ΕΠΣ Μεσσηνίας - Α' Κατηγορία20η15:30Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ -
ΕΠΣ Μεσσηνίας - Α' Κατηγορία20η15:30ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ -
ΕΠΣ Δράμας - Α' Κατηγορία 18η15:30ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ -
ΕΠΣ Δράμας - Α' Κατηγορία 18η15:30ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ -
ΕΠΣ Δράμας - Α' Κατηγορία 18η15:30Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ -
ΕΠΣ Δράμας - Α' Κατηγορία 18η15:30ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ -
ΕΠΣ Δράμας - Α' Κατηγορία 18η15:30ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ -
ΕΠΣ Δράμας - Α' Κατηγορία 18η15:30ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ -
ΕΠΣ Δράμας - Α' Κατηγορία 18η15:30ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ -
ΕΠΣ Κορινθίας - Β' Κατηγορία21η15:00Ολυμπιακός Άσσου - ΑΟ Ρομά -
ΕΠΣ Κορινθίας - Β' Κατηγορία21η15:00Αστέρας Κορίνθου - Πρόοδος Αγ. Βασιλείου -
ΕΠΣ Κορινθίας - Α' Κατηγορία21η15:00ΑΟ Λουτράκι - Θύελλα Κ. Διμηνιού -
ΕΠΣ Κορινθίας - Α' Κατηγορία21η15:00Παννεμεατικός - Αστέρας Δερβενίου -
ΕΠΣ Κορινθίας - Α' Κατηγορία21η15:00ΑΟ Ζευγολατιού - Ηρακλής Ξυλοκάστρου -
ΕΠΣ Κορινθίας - Α' Κατηγορία21η15:00Ισθμιακός - Θύελλα Πετρίου -
ΕΠΣ Κορινθίας - Α' Κατηγορία21η15:00Πανκαμαριακός - Ελλάς Βέλου -
ΕΠΣ Κορινθίας - Α' Κατηγορία21η15:00Σαρωνικός Γαλατακίου - ΣΦΛ Ολυμπιακός -
ΕΠΣ Κορινθίας - Α' Κατηγορία21η15:00Πέλοπας Κιάτου - ΠΑΣ Κόρινθος -
ΕΠΣ Κορινθίας - Α' Κατηγορία21η15:00Τενεάτης Αθικίων - Ατρόμητος Χιλιομοδίου -
ΕΠΣ Καστοριάς - Β' Κατηγορία14η15:00ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ -
ΕΠΣ Αχαΐας - Γ' Κατηγορία 1ος Όμιλος18η15:30Ωλενιακός - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων -
ΕΠΣ Αχαΐας - Γ' Κατηγορία 2ος Όμιλος18η15:30Αιγίου ΑΕ - Σκεπαστό -
ΕΠΣ Αχαΐας - Γ' Κατηγορία 2ος Όμιλος18η18:00Σπάρτακος - Άτλας Α.Σ. -
ΕΠΣ Ηρακλείου - Α2' Κατηγορία22η18:00ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ -
ΕΠΣ Ηρακλείου - Α2' Κατηγορία22η15:00ΠΗΓΑΣΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ -
ΕΠΣ Ηρακλείου - Α2' Κατηγορία22η15:00ΒΟΝΗ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ -
ΕΠΣ Ηρακλείου - Α2' Κατηγορία22η15:00ΔΙΑΣ - Ε.Γ.Ο.Η -
ΕΠΣ Ηρακλείου - Α2' Κατηγορία22η15:00ΔΩΡΙΕΑΣ - ΛΙΝΤΟ -
ΕΠΣ Δωδεκανήσου - Γ' Κατηγορία15η16:30ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΘΥΕΛΛΑ -
ΕΠΣ Δωδεκανήσου - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος16η18:45ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ -
ΕΠΣ Βοιωτίας - Β' κατηγορία 2ος Όμιλος14η15:30Αναγέννηση Σχηματαρίου - Ιόλαος ΑΓΣ -
ΕΠΣ Βοιωτίας - Β' κατηγορία 2ος Όμιλος14η15:30Πλαταιών Α.Ο. - Ελεώνας Α.Ε.Σ. -
ΕΠΣ Βοιωτίας - Β' κατηγορία 2ος Όμιλος14η15:30Δόξα Μουρικίου Α.Ο. - Επαμεινώνδας Α.Ο. -
ΕΠΣ Βοιωτίας - Β' κατηγορία 2ος Όμιλος14η15:30Ιωνικός Αστέρας 2005 ΓΑΣ - Δηλεσίου Α.Ε. -
ΕΠΣ Βοιωτίας - Β' κατηγορία 2ος Όμιλος14η15:30Σκούρτων Α.Ε. - Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. -
ΕΠΣ Έβρου - Β' Κατηγορία Νότιος Όμιλος17η15:30ΑΟ Μάκρης - ΑΟ Αρίστεινου -
ΕΠΣ Έβρου - Β' Κατηγορία Νότιος Όμιλος17η15:30Ατρόμητος Άβαντα - Νίκη Απαλού -
ΕΠΣ Καστοριάς - Α' Κατηγορία15η15:00ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ -
ΕΠΣ Καστοριάς - Α' Κατηγορία15η15:00ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ -
ΕΠΣ Καστοριάς - Α' Κατηγορία15η15:00ΚΑΣΤΩΡ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ -
ΕΠΣ Καστοριάς - Α' Κατηγορία15η15:00ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ - ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -
ΕΠΣ Καστοριάς - Α' Κατηγορία15η15:00ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ - ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ -
ΕΠΣ Καστοριάς - Α' Κατηγορία15η15:00ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ -
ΕΠΣ Δωδεκανήσου - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος16η15:30ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ -
ΕΠΣ Δωδεκανήσου - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος16η15:30ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΕΥΚΛΗΣ -
ΕΠΣ Φθιώτιδας - Β' Κατηγορία 3ος Όμιλος15η15:30ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ - ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ -
ΕΠΣ Φθιώτιδας - Α' Κατηγορία 18η15:30ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ - Α.Ε. ΚΑΛΥΒΙΩΝ -
ΕΠΣ Φθιώτιδας - Α' Κατηγορία 18η15:30ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ - ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ -
ΕΠΣ Φθιώτιδας - Α' Κατηγορία 18η15:30ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ -
ΕΠΣ Φθιώτιδας - Α' Κατηγορία 18η15:30ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ -
ΕΠΣ Φθιώτιδας - Α' Κατηγορία 18η15:30ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ -
ΕΠΣ Φθιώτιδας - Α' Κατηγορία 18η15:30ΑΟ ΣΤΥΛΙΔΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ -
ΕΠΣ Φθιώτιδας - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος18η15:30ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΙ -
ΕΠΣ Φθιώτιδας - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος18η15:30ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 - ΚΟΜΝΗΝΟΣ -
ΕΠΣ Φθιώτιδας - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος18η15:30ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ - ΣΚΑΡΦΕΙΑ -
ΕΠΣ Κιλκίς- Β' Κατηγορία Δυτικός Όμιλος19η15:00ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης - ΑΙΑΣ Πολυκάστρου -
ΕΠΣ Κιλκίς- Β' Κατηγορία Δυτικός Όμιλος19η15:00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΡΙΒΑΣ - ΠΑΙΩΝ Τούμπας -
ΕΠΣ Κιλκίς- Β' Κατηγορία Δυτικός Όμιλος19η15:00ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου - ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Λιβαδίων -
ΕΠΣ Φωκίδας - Α' Κατηγορία15η15:00Ακαδημία ’94 - Γλυφάδα Δωρίδας -
ΕΠΣ Φωκίδας - Α' Κατηγορία15η15:00Διαγόρας Πολυδρόσου - Ησαΐας Δεσφίνας -
ΕΠΣ Φωκίδας - Α' Κατηγορία15η15:00Αμφισσαϊκός 2006 - Φωκικός -
ΕΠΣ Φωκίδας - Α' Κατηγορία15η15:00Αετός Λιδορικίου - Απόλλων Δελφών -
ΕΠΣ Φωκίδας - Α' Κατηγορία15η15:00Τολοφώνας Ερατεινής - Ακαδημία Ποδ. Ιτέας -
ΕΠΣ Βοιωτίας - Α' κατηγορία19η15:00Θήβα Α.Ο. - Κόκκινου Π.Α.Ο. -
ΕΠΣ Βοιωτίας - Α' κατηγορία19η15:00Ορχομενού Α.Ε. - Αντίκυρας Κυπαρισσός Α.Ο. -
ΕΠΣ Βοιωτίας - Α' κατηγορία19η15:00Παμβαγιακός Α.Σ. - Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -
ΕΠΣ Βοιωτίας - Α' κατηγορία19η15:00Λεονταρίου Α.Σ. - Ελλοπιακός Α.Ο. -
ΕΠΣ Βοιωτίας - Α' κατηγορία19η15:00Μαυροματίου Α.Ο. - Υψηλάντης Α.Ο. -
ΕΠΣ Βοιωτίας - Α' κατηγορία19η15:00Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. - Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. -
ΕΠΣ Ηπείρου Α' Κατηγορία20η15:30Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ -
ΕΠΣ Ηπείρου Α' Κατηγορία20η15:30Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ -
ΕΠΣ Ηπείρου Α' Κατηγορία20η15:30ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ -
ΕΠΣ Ηπείρου Α' Κατηγορία20η15:30ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ -
ΕΠΣ Λάρισας - Α1' Κατηγορία 1ος Όμιλος21η15:00Κίσσαβος Συκουρίου - Δήμητρα Γιάννουλης -
ΕΠΣ Λάρισας - Α1' Κατηγορία 1ος Όμιλος21η15:00Ακαδημία Τυρνάβου - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης -
ΕΠΣ Λάρισας - Α1' Κατηγορία 1ος Όμιλος21η15:00ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης - Προοδευτική Βερδικούσας -
ΕΠΣ Λάρισας - Α1' Κατηγορία 1ος Όμιλος21η15:00Κεραυνός Δένδρων - Άρης Κουλουρίου -
ΕΠΣ Λάρισας - Α1' Κατηγορία 1ος Όμιλος21η15:00Σ.Σ. Ραψάνης - Κεραυνός Δρυμού -
ΕΠΣ Λάρισας - Α1' Κατηγορία 1ος Όμιλος21η15:00Πελασγιώτις Λάρισας - Ιπποκράτης -
ΕΠΣ Λάρισας - Α1' Κατηγορία 1ος Όμιλος21η15:00Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δόξα Βαλανίδας -
ΕΠΣ Λάρισας - Α1' Κατηγορία 1ος Όμιλος21η15:00Όλυμπος Γόννων - Χείμαρρος Μαρμαρίνης -
ΕΠΣ Τρικάλων - Α' Κατηγορία22η15:00Α.Ο.ΣΑΡΑΓΙΩΝ - ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΠΥΡΓΕΤΟΥ -
ΕΠΣ Τρικάλων - Α' Κατηγορία22η15:00Α.Ο. ΠΗΓΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ -
ΕΠΣ Τρικάλων - Α' Κατηγορία22η15:00ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΜΟΝΗΣ 2014 - Α.Ο. ΔΗΜΗΤΡΑ/ΑΠΟΛΛΩΝ -
ΕΠΣ Τρικάλων - Α' Κατηγορία22η15:00Α.Ε. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ -
ΕΠΣ Τρικάλων - Α' Κατηγορία22η15:00Α.Ε. ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ - Α.Ο. ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ -
ΕΠΣ Τρικάλων - Α' Κατηγορία22η15:00Α.Ο. ΠΟΡΤΑΪΚΟΣ ΠΥΛΗΣ - ΒΡΑΧΟΣ ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ -
ΕΠΣ Τρικάλων - Α' Κατηγορία22η15:00Π.Ο. ΦΗΚΗΣ - Α.Ο. ΔΡΟΣΕΡΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -
ΕΠΣ Τρικάλων - Α' Κατηγορία22η15:00ΓΙΓΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ -
ΕΠΣ Τρικάλων - Α' Κατηγορία22η15:00Α.Ο. ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΓΑΡΙΑΣ -
ΕΠΣ Αργολίδας - Α1' Κατηγορία20η15:00ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ -
ΕΠΣ Αργολίδας - Α1' Κατηγορία20η15:00ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ -
ΕΠΣ Αργολίδας - Α1' Κατηγορία20η15:00ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 -
ΕΠΣ Αργολίδας - Α1' Κατηγορία20η15:00ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ -
ΕΠΣ Αργολίδας - Α1' Κατηγορία20η15:00ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ -
ΕΠΣ Αργολίδας - Α1' Κατηγορία20η16:00ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ -
ΕΠΣ Αργολίδας - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος14:15ΘΗΣΕΑΣ - ΠΟΡΟΣ -
ΕΠΣ Αργολίδας - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος12:00ΣΑΡΩΝΑΣ - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ -
ΕΠΣ Μεσσηνίας - Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος16η18:30ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ -
ΕΠΣ Μεσσηνίας - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος16η15:30ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ -
ΕΠΣ Μεσσηνίας - Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος16η15:30ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ -
ΕΠΣ Μεσσηνίας - Β' Κατηγορία 3ος Όμιλος16η15:30ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ -
ΕΠΣ Μεσσηνίας - Β' Κατηγορία 3ος Όμιλος16η15:30ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ -
ΕΠΣ Μεσσηνίας - Β' Κατηγορία 3ος Όμιλος16η15:30ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ -