ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας - Β' Κατηγορία Β' Όμιλος 2018 - 2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/10/18,
15:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 1 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
6/10/18,
15:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 : 0 ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
7/10/18,
16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 : 1 ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
7/10/18,
16:00
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ 1 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
7/10/18,
16:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 1 : 1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/10/18,
16:00
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ 0 : 1 ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
14/10/18,
11:00
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
14/10/18,
16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ 3 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
14/10/18,
16:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 1 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
14/10/18,
16:00
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 3 : 1 ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/18,
15:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
20/10/18,
15:30
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0 : 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
21/10/18,
11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 0 : 0 ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
21/10/18,
15:30
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ 0 : 1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
21/10/18,
15:30
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ 0 : 10 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/10/18,
15:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 1 : 2 ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
27/10/18,
15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ 0 : 1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
27/10/18,
15:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 3 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
27/10/18,
16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 2 : 3 ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
28/10/18,
15:00
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 3 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/11/18,
15:00
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ 1 : 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
3/11/18,
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ 0 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
4/11/18,
15:00
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ 0 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
4/11/18,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
4/11/18,
15:00
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0 : 0 ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/11/18,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3 : 0 ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
10/11/18,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 5 : 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
10/11/18,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 0 : 2 ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
11/11/18,
15:00
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 1 : 1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11/11/18,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 : 1 ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/11/18,
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ 2 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
17/11/18,
15:00
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
18/11/18,
11:00
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
18/11/18,
15:00
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ 3 : 0 ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/11/18,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 2 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
25/11/18,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 : 3 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
25/11/18,
15:00
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ 2 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
25/11/18,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 1 : 0 ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
25/11/18,
15:00
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 : 1 ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/11/18,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 0 : 1 ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/12/18,
15:00
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ 1 : 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
2/12/18,
15:00
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0 : 1 ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
2/12/18,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 1 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
2/12/18,
15:00
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 0 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
2/12/18,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 1 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/12/18,
15:00
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
8/12/18,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
9/12/18,
15:00
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1 : 0 ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
9/12/18,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
9/12/18,
15:00
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ 1 : 3 ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/12/18,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 0 : 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
16/12/18,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 1 : 0 ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
16/12/18,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 0 : 0 ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
16/12/18,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
16/12/18,
15:00
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 1 : 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/1/19,
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ 4 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
5/1/19,
15:00
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
6/1/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 0 : 0 ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
6/1/19,
15:00
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ 3 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
6/1/19,
15:00
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/1/19,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 : 1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
13/1/19,
11:00
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 : 0 ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
13/1/19,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 : 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
13/1/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 1 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
13/1/19,
15:00
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ 2 : 1 ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/1/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 1 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
19/1/19,
15:00
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 : 0 ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
19/1/19,
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ 0 : 2 ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
20/1/19,
15:00
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 3 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
20/1/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 3 : 0 ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/1/19,
15:00
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ 1 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
27/1/19,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
27/1/19,
15:00
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ 0 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
27/1/19,
15:00
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
27/1/19,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 : 1 ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/2/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 1 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
2/2/19,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3 : 0 ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
3/2/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 4 : 1 ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
3/2/19,
15:00
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 1 : 2 ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
3/2/19,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 3 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/2/19,
15:00
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ 1 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
10/2/19,
15:00
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1 : 2 ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
10/2/19,
15:00
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ 2 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
10/2/19,
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ 1 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
10/2/19,
15:00
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/2/19,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0 : 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
16/2/19,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 1 : 2 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
17/2/19,
15:00
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ 1 : 1 ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
17/2/19,
15:00
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 0 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
17/2/19,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 : 2 ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/2/19,
15:00
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
24/2/19,
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ 4 : 1 ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
24/2/19,
15:00
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 2 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
24/2/19,
15:00
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ 0 : 1 ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
24/2/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 0 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/3/19,
16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 : 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
3/3/19,
16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 : 0 ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
3/3/19,
16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 0 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
3/3/19,
16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ 1 : 2 ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
3/3/19,
16:00
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4 : 1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/3/19,
16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 1 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
9/3/19,
16:00
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ 1 : 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9/3/19,
16:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 1 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
9/3/19,
16:00
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 1 : 2 ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
9/3/19,
16:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 0 : 2 ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/3/19,
16:00
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ 3 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
17/3/19,
16:00
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
17/3/19,
16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 0 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
17/3/19,
16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ 2 : 0 ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
17/3/19,
16:00
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ