ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας - Β' Κατηγορία Β' Όμιλος 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/19,
16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 : 0 ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
5/10/19,
16:00
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 : 1 ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
6/10/19,
16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 0 : 0 ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
6/10/19,
16:00
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ 3 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
16:00
ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 0 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
12/10/19,
16:00
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ 0 : 3 ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
13/10/19,
16:00
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 3 : 2 ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ
13/10/19,
16:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 0 : 3 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/10/19,
16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0 : 1 ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
19/10/19,
16:00
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ 3 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
20/10/19,
11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 3 : 1 ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ
20/10/19,
16:00
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0 : 1 ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/10/19,
16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
27/10/19,
15:00
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 0 : 1 ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
27/10/19,
15:00
ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 5 : 1 ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
27/10/19,
15:00
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ 2 : 2 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/19,
15:00
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ 0 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
2/11/19,
15:00
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ 1 : 1 ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ
3/11/19,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 2 : 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3/11/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 0 : 2 ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/11/19,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
10/11/19,
15:00
ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 2 : 1 ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
10/11/19,
15:00
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4 : 1 ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
10/11/19,
15:00
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ 1 : 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/11/19,
15:00
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 0 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
17/11/19,
15:00
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ 2 : 2 ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
17/11/19,
15:00
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ 0 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
17/11/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 2 : 2 ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/11/19,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 : 2 ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ
23/11/19,
15:00
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3 : 0 ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
24/11/19,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 1 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
24/11/19,
15:00
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ 2 : 1 ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/11/19,
15:00
ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 1 : 2 ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
30/11/19,
15:00
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
1/12/19,
15:00
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ 2 : 1 ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
1/12/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 0 : 1 ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/19,
15:00
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ 2 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
8/12/19,
15:00
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 0 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
8/12/19,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 0 : 1 ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ
8/12/19,
15:00
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ 1 : 2 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/12/19,
11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 1 : 2 ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
15/12/19,
15:00
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ 2 : 2 ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
15/12/19,
15:00
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ 0 : 3 ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
15/12/19,
15:00
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/12/19,
15:00
ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 2 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
22/12/19,
15:00
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ 1 : 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
5/1/20,
15:00
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 0 : 1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5/1/20,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 2 : 1 ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/1/20,
11:00
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1 : 3 ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ
12/1/20,
15:00
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ 1 : 1 ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
12/1/20,
15:00
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ 1 : 2 ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
12/1/20,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 1 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 : 1 ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
19/1/20,
15:00
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 : 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
19/1/20,
15:00
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ 3 : 0 ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
19/1/20,
15:00
ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 1 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/1/20,
15:00
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ 0 : 3 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
26/1/20,
11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 3 : 0 ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
26/1/20,
15:00
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 0 : 1 ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
26/1/20,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 2 : 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/2/20,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4 : 1 ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
1/2/20,
15:00
ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 1 : 0 ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ
1/2/20,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 2 : 0 ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
1/2/20,
15:00
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ 0 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/2/20,
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 2 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
9/2/20,
15:00
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ 2 : 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
9/2/20,
15:00
ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 2 : 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9/2/20,
15:00
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 3 : 0 ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/2/20,
15:00
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ 2 : 2 ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
15/2/20,
15:00
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ 2 : 1 ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ
15/2/20,
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 : 3 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15/2/20,
15:00
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 3 : 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ