ΕΠΣ Εύβοιας - Β' Κατηγορία Βόρειος Όμιλος 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/9/19,
17:00
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ 0 : 4 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ
21/9/19,
17:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1 : 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ
21/9/19,
17:00
ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ 3 : 1 ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ
21/9/19,
17:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 2 : 2 ΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
21/9/19,
17:00
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ 3 : 0 ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
22/9/19,
17:00
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 4 : 0 ΑΟ ΩΡΕΩΝ
22/9/19,
17:00
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 0 : 0 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ
22/9/19,
17:00
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 0 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ - : - ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ - : - ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ - : - ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ - : - ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
ΑΟ ΩΡΕΩΝ - : - ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - : - ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ - : - ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ - : - ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ - : - ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ - : - ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - : - ΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ - : - ΑΟ ΩΡΕΩΝ
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ - : - ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ
ΑΟ ΩΡΕΩΝ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ - : - ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ - : - ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
ΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ - : - ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - : - ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ - : - ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - : - ΑΟ ΩΡΕΩΝ
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - : - ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - : - ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ - : - ΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ - : - ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - : - ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ - : - ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - : - ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ - : - ΑΟ ΩΡΕΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ - : - ΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ - : - ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - : - ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ - : - ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ - : - ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ - : - ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ - : - ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ
ΑΟ ΩΡΕΩΝ - : - ΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ - : - ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ - : - ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - : - ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ - : - ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ
ΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ - : - ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ - : - ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - : - ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΩΡΕΩΝ - : - ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ - : - ΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ - : - ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ - : - ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ - : - ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ - : - ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ - : - ΑΟ ΩΡΕΩΝ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ - : - ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - : - ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
ΑΟ ΩΡΕΩΝ - : - ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ - : - ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ - : - ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ - : - ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΟ ΩΡΕΩΝ - : - ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
ΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ - : - ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ - : - ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ - : - ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ - : - ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - : - ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - : - ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - : - ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ - : - ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - : - ΑΟ ΩΡΕΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ - : - ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ - : - ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ - : - ΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ - : - ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
ΑΟ ΩΡΕΩΝ - : - ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ - : - ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ - : - ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - : - ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ - : - ΑΟ ΩΡΕΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - : - ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ - : - ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - : - ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - : - ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ - : - ΑΟ ΩΡΕΩΝ
ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ - : - ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ - : - ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ - : - ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ - : - ΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - : - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ