ΕΠΣ Εύβοιας - Γ' Κατηγόρια Κεντρικός Όμιλος 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/19,
16:30
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1 : 6 ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ 0 : 3 ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ 0 : 3 ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
6/10/19,
12:00
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ 0 : 2 ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
6/10/19,
12:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 2 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
16:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. 1 : 2 ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ 3 : 0 ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ
13/10/19,
11:30
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 : 1 ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ
13/10/19,
11:30
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 5 : 1 ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ
13/10/19,
12:00
ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ 0 : 3 ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ - : - ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
20/10/19,
11:30
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ - : - ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ
20/10/19,
11:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ - : - ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
20/10/19,
12:00
ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ - : - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
20/10/19,
12:00
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ - : - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ - : - ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ
26/10/19,
16:00
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - : - ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
27/10/19,
11:00
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ - : - ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ
27/10/19,
11:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. - : - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
27/10/19,
11:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ - : - ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ - : - ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. - : - ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ - : - ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ - : - ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ - : - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - : - ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - : - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ - : - ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ - : - ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. - : - ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ - : - ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ - : - ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ - : - ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ - : - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - : - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ - : - ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ - : - ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ - : - ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ - : - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ - : - ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ - : - ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - : - ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - : - ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ - : - ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ - : - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ - : - ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ - : - ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ - : - ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ - : - ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ - : - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - : - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.