ΕΠΣ Φθιώτιδας - Β' Κατηγορία 3ος Όμιλος 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ 1 : 5 ΗΡΑΚΛΕΙΑ
12/10/19,
16:00
ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ 3 : 2 ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ * 3 : 0 ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ *
13/10/19,
16:00
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ 2 : 2 ΑΕ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
13/10/19,
16:00
ΔΙΒΡΗ 1 : 0 ΓΛΥΦΑ
13/10/19,
16:00
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ 1 : 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΓΛΥΦΑ 3 : 0 ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ *
ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ * 0 : 3 ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
20/10/19,
16:00
ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ 8 : 6 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ
20/10/19,
16:00
ΔΙΒΡΗ 2 : 0 ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
20/10/19,
16:00
ΑΕ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ 3 : 1 ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ
20/10/19,
16:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ 0 : 0 ΗΡΑΚΛΕΙΑ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΗΡΑΚΛΕΙΑ 3 : 0 ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ *
3/11/19,
15:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ 2 : 2 ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ
3/11/19,
15:00
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ 1 : 0 ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ
3/11/19,
15:00
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ * 0 : 4 ΔΙΒΡΗ
3/11/19,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ 2 : 7 ΑΕ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
3/11/19,
15:00
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ 2 : 1 ΓΛΥΦΑ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ * 0 : 3 ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ
10/11/19,
15:00
ΔΙΒΡΗ 0 : 0 ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
10/11/19,
15:00
ΑΕ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ 4 : 3 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ
10/11/19,
15:00
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ * 0 : 6 ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
10/11/19,
15:00
ΓΛΥΦΑ 1 : 2 ΗΡΑΚΛΕΙΑ
10/11/19,
15:00
ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ 5 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ * 0 : 3 ΑΕ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
17/11/19,
15:00
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ 2 : 0 ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ *
17/11/19,
15:00
ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ 4 : 1 ΓΛΥΦΑ
17/11/19,
15:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ 2 : 2 ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ
17/11/19,
15:00
ΗΡΑΚΛΕΙΑ 1 : 0 ΔΙΒΡΗ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ 3 : 0 ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ *
24/11/19,
15:00
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ * 0 : 8 ΗΡΑΚΛΕΙΑ
24/11/19,
15:00
ΔΙΒΡΗ 2 : 0 ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ
24/11/19,
15:00
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ 1 : 1 ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
24/11/19,
15:00
ΑΕ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ 3 : 0 ΓΛΥΦΑ
24/11/19,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ 3 : 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ * 0 : 3 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ
1/12/19,
15:00
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ 4 : 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ
1/12/19,
15:00
ΓΛΥΦΑ 2 : 3 ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ
1/12/19,
15:00
ΗΡΑΚΛΕΙΑ 2 : 0 ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
1/12/19,
15:00
ΑΕ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ 4 : 2 ΔΙΒΡΗ
1/12/19,
15:00
ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ 3 : 0 ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ *
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/12/19,
15:00
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ 2 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ * 0 : 3 ΑΕ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ 3 : 0 ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ *
15/12/19,
15:00
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ 0 : 1 ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ
15/12/19,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ 2 : 1 ΓΛΥΦΑ
15/12/19,
15:00
ΗΡΑΚΛΕΙΑ 2 : 1 ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
15/12/19,
15:00
ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ 3 : 3 ΔΙΒΡΗ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/12/19,
15:00
ΓΛΥΦΑ 4 : 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ 3 : 0 ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ *
ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ 3 : 0 ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ *
22/12/19,
15:00
ΔΙΒΡΗ 0 : 2 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ
22/12/19,
15:00
ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ 1 : 2 ΗΡΑΚΛΕΙΑ
22/12/19,
15:00
ΑΕ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ 4 : 0 ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ * 0 : 3 ΓΛΥΦΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ 3 : 0 ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ *
12/1/20,
13:30
ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ 2 : 5 ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
12/1/20,
14:00
ΗΡΑΚΛΕΙΑ 2 : 0 ΑΕ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
12/1/20,
14:00
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ 1 : 4 ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ
12/1/20,
15:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ 1 : 2 ΔΙΒΡΗ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ * 0 : 3 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ
ΔΙΒΡΗ 3 : 0 ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ *
19/1/20,
15:00
ΓΛΥΦΑ 0 : 1 ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
19/1/20,
15:00
ΑΕ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ 4 : 0 ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ
19/1/20,
15:00
ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ 3 : 2 ΗΡΑΚΛΕΙΑ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/1/20,
15:00
ΓΛΥΦΑ 2 : 4 ΔΙΒΡΗ
26/1/20,
15:00
ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ 1 : 2 ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ
26/1/20,
15:00
ΗΡΑΚΛΕΙΑ 3 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ
26/1/20,
15:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ 0 : 2 ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ * 0 : 3 ΓΛΥΦΑ
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ 3 : 0 ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ *
1/2/20,
15:00
ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ 2 : 2 ΑΕ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
1/2/20,
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ 3 : 1 ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ
2/2/20,
15:00
ΗΡΑΚΛΕΙΑ 1 : 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ
2/2/20,
15:00
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ 2 : 1 ΔΙΒΡΗ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/2/20,
15:30
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ 5 : 2 ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/2/20,
15:00
ΑΕ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ 4 : 0 ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΙΒΡΗ 3 : 0 ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ *
ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ * 0 : 3 ΗΡΑΚΛΕΙΑ
15/2/20,
15:30
ΓΛΥΦΑ 1 : 2 ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
15/2/20,
15:30
ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ 2 : 0 ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
16/2/20,
15:30
ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ 4 : 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ
16/2/20,
15:30
ΑΕ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ 6 : 3 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ 3 : 0 ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ *
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ 3 : 0 ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ *
22/2/20,
15:30
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ 1 : 2 ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ
23/2/20,
15:30
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ 0 : 3 ΔΙΒΡΗ
23/2/20,
15:30
ΗΡΑΚΛΕΙΑ 1 : 0 ΓΛΥΦΑ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ - : - ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ * - : - ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ - : - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/2/20,
15:30
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ - : - ΑΕ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΙΒΡΗ - : - ΗΡΑΚΛΕΙΑ
ΑΕ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ - : - ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ *
ΓΛΥΦΑ - : - ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΓΛΥΦΑ - : - ΑΕ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΑ - : - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ *
ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ * - : - ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ
ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ - : - ΔΙΒΡΗ
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ - : - ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ * - : - ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ - : - ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ - : - ΓΛΥΦΑ
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ - : - ΗΡΑΚΛΕΙΑ
ΔΙΒΡΗ - : - ΑΕ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ - : - ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ *
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ * - : - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ
ΔΙΒΡΗ - : - ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ
ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ - : - ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
ΓΛΥΦΑ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ - : - ΗΡΑΚΛΕΙΑ
ΑΕ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ - : - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ *
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ - : - ΑΕ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ * - : - ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ - : - ΔΙΒΡΗ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ * - : - ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΑ - : - ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ - : - ΓΛΥΦΑ
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΓΛΥΦΑ - : - ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ *
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ * - : - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ
ΑΕ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ - : - ΗΡΑΚΛΕΙΑ
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ - : - ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ
ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ - : - ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
ΔΙΒΡΗ - : - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΗΡΑΚΛΕΙΑ - : - ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ - : - ΓΛΥΦΑ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ - : - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ *
ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ - : - ΑΕ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ - : - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ
ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ * - : - ΔΙΒΡΗ