ΕΠΣ Φωκίδας - Α' Κατηγορία 2018 - 2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/11/18,
15:00
Τολοφώνας Ερατεινής 0 : 2 Ακαδημία Ποδ. Ιτέας
17/11/18,
15:00
Διαγόρας Πολυδρόσου 0 : 0 Ακαδημία ’94
17/11/18,
15:00
Αμφισσαϊκός 2006 1 : 4 Ησαΐας Δεσφίνας
17/11/18,
15:00
Απόλλων Ευπαλίου 6 : 0 Αετός Λιδορικίου
18/11/18,
15:00
Απόλλων Δελφών 7 : 1 Γλυφάδα Δωρίδας
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/11/18,
15:00
Ακαδημία ’94 2 : 2 Απόλλων Δελφών
24/11/18,
15:00
Αετός Λιδορικίου 2 : 3 Αμφισσαϊκός 2006
24/11/18,
15:00
Απόλλων Ευπαλίου 6 : 0 Τολοφώνας Ερατεινής
24/11/18,
15:00
Ησαΐας Δεσφίνας 8 : 0 Γλυφάδα Δωρίδας
25/11/18,
15:00
Ακαδημία Ποδ. Ιτέας 2 : 1 Διαγόρας Πολυδρόσου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/12/18,
15:00
Απόλλων Δελφών 4 : 2 Ακαδημία Ποδ. Ιτέας
1/12/18,
15:00
Γλυφάδα Δωρίδας 2 : 4 Αετός Λιδορικίου
1/12/18,
15:00
Τολοφώνας Ερατεινής 0 : 1 Διαγόρας Πολυδρόσου
1/12/18,
15:00
Ησαΐας Δεσφίνας 2 : 2 Ακαδημία ’94
1/12/18,
15:00
Αμφισσαϊκός 2006 0 : 4 Απόλλων Ευπαλίου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/12/18,
15:00
Απόλλων Ευπαλίου 7 : 1 Γλυφάδα Δωρίδας
8/12/18,
15:00
Διαγόρας Πολυδρόσου 1 : 1 Απόλλων Δελφών
8/12/18,
15:00
Αετός Λιδορικίου 0 : 2 Ακαδημία ’94
8/12/18,
15:00
Ακαδημία Ποδ. Ιτέας 1 : 2 Ησαΐας Δεσφίνας
9/12/18,
15:00
Αμφισσαϊκός 2006 2 : 0 Τολοφώνας Ερατεινής
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/12/18,
15:00
Ακαδημία ’94 0 : 4 Απόλλων Ευπαλίου
15/12/18,
15:00
Ησαΐας Δεσφίνας 2 : 3 Διαγόρας Πολυδρόσου
16/12/18,
13:00
Ακαδημία Ποδ. Ιτέας 2 : 1 Αετός Λιδορικίου
16/12/18,
15:00
Τολοφώνας Ερατεινής 3 : 2 Απόλλων Δελφών
16/12/18,
15:00
Γλυφάδα Δωρίδας 2 : 7 Αμφισσαϊκός 2006
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/12/18,
15:00
Απόλλων Δελφών 3 : 1 Ησαΐας Δεσφίνας
22/12/18,
15:00
Απόλλων Ευπαλίου 4 : 0 Ακαδημία Ποδ. Ιτέας
22/12/18,
15:00
Διαγόρας Πολυδρόσου 6 : 1 Αετός Λιδορικίου
23/12/18,
15:00
Γλυφάδα Δωρίδας 2 : 2 Τολοφώνας Ερατεινής
23/12/18,
15:00
Αμφισσαϊκός 2006 4 : 1 Ακαδημία ’94
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/1/19,
15:00
Ησαΐας Δεσφίνας 4 : 1 Τολοφώνας Ερατεινής
19/1/19,
15:00
Ακαδημία Ποδ. Ιτέας 1 : 3 Αμφισσαϊκός 2006
19/1/19,
15:00
Αετός Λιδορικίου 0 : 2 Απόλλων Δελφών
19/1/19,
15:00
Διαγόρας Πολυδρόσου 1 : 0 Απόλλων Ευπαλίου
20/1/19,
15:00
Ακαδημία ’94 4 : 0 Γλυφάδα Δωρίδας
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/1/19,
15:00
Απόλλων Δελφών 0 : 1 Απόλλων Ευπαλίου
26/1/19,
15:00
Αετός Λιδορικίου 2 : 2 Ησαΐας Δεσφίνας
27/1/19,
15:00
Αμφισσαϊκός 2006 0 : 1 Διαγόρας Πολυδρόσου
27/1/19,
15:00
Γλυφάδα Δωρίδας 1 : 0 Ακαδημία Ποδ. Ιτέας
27/1/19,
15:00
Τολοφώνας Ερατεινής 0 : 4 Ακαδημία ’94
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Διαγόρας Πολυδρόσου 3 : 0 Γλυφάδα Δωρίδας
2/2/19,
15:00
Απόλλων Ευπαλίου 2 : 1 Ησαΐας Δεσφίνας
2/2/19,
15:00
Απόλλων Δελφών 1 : 3 Αμφισσαϊκός 2006
3/2/19,
15:00
Τολοφώνας Ερατεινής 2 : 0 Αετός Λιδορικίου
3/2/19,
15:00
Ακαδημία ’94 4 : 0 Ακαδημία Ποδ. Ιτέας
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/2/19,
15:00
Αετός Λιδορικίου 0 : 5 Απόλλων Ευπαλίου
9/2/19,
15:00
Ακαδημία ’94 0 : 1 Διαγόρας Πολυδρόσου
9/2/19,
15:00
Ησαΐας Δεσφίνας 5 : 1 Αμφισσαϊκός 2006
10/2/19,
15:00
Ακαδημία Ποδ. Ιτέας 3 : 2 Τολοφώνας Ερατεινής
10/2/19,
15:00
Γλυφάδα Δωρίδας 2 : 3 Απόλλων Δελφών
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/2/19,
15:00
Απόλλων Δελφών 1 : 1 Ακαδημία ’94
16/2/19,
15:00
Διαγόρας Πολυδρόσου 2 : 2 Ακαδημία Ποδ. Ιτέας
17/2/19,
15:00
Γλυφάδα Δωρίδας 0 : 3 Ησαΐας Δεσφίνας
17/2/19,
15:00
Αμφισσαϊκός 2006 4 : 0 Αετός Λιδορικίου
17/2/19,
15:00
Τολοφώνας Ερατεινής 0 : 4 Απόλλων Ευπαλίου
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Διαγόρας Πολυδρόσου - : - Τολοφώνας Ερατεινής
23/2/19,
15:00
Απόλλων Ευπαλίου 3 : 1 Αμφισσαϊκός 2006
23/2/19,
15:00
Αετός Λιδορικίου 4 : 0 Γλυφάδα Δωρίδας
23/2/19,
15:00
Ακαδημία ’94 1 : 2 Ησαΐας Δεσφίνας
24/2/19,
15:00
Ακαδημία Ποδ. Ιτέας 1 : 2 Απόλλων Δελφών
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/3/19,
15:00
Ακαδημία ’94 4 : 0 Αετός Λιδορικίου
2/3/19,
15:00
Ησαΐας Δεσφίνας 3 : 0 Ακαδημία Ποδ. Ιτέας
3/3/19,
15:00
Γλυφάδα Δωρίδας 0 : 5 Απόλλων Ευπαλίου
3/3/19,
15:00
Τολοφώνας Ερατεινής 1 : 3 Αμφισσαϊκός 2006
6/3/19,
15:00
Απόλλων Δελφών 0 : 1 Διαγόρας Πολυδρόσου
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/3/19,
15:30
Διαγόρας Πολυδρόσου 1 : 1 Ησαΐας Δεσφίνας
16/3/19,
15:30
Απόλλων Δελφών 4 : 0 Τολοφώνας Ερατεινής
16/3/19,
15:30
Απόλλων Ευπαλίου 3 : 1 Ακαδημία ’94
16/3/19,
15:30
Αετός Λιδορικίου 0 : 4 Ακαδημία Ποδ. Ιτέας
17/3/19,
15:30
Αμφισσαϊκός 2006 4 : 4 Γλυφάδα Δωρίδας
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ακαδημία ’94 - : - Αμφισσαϊκός 2006
Ησαΐας Δεσφίνας - : - Απόλλων Δελφών
Ακαδημία Ποδ. Ιτέας - : - Απόλλων Ευπαλίου
Τολοφώνας Ερατεινής - : - Γλυφάδα Δωρίδας
Αετός Λιδορικίου - : - Διαγόρας Πολυδρόσου
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αμφισσαϊκός 2006 - : - Ακαδημία Ποδ. Ιτέας
Απόλλων Ευπαλίου - : - Διαγόρας Πολυδρόσου
Τολοφώνας Ερατεινής - : - Ησαΐας Δεσφίνας
Γλυφάδα Δωρίδας - : - Ακαδημία ’94
Απόλλων Δελφών - : - Αετός Λιδορικίου
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ησαΐας Δεσφίνας - : - Αετός Λιδορικίου
Ακαδημία ’94 - : - Τολοφώνας Ερατεινής
Διαγόρας Πολυδρόσου - : - Αμφισσαϊκός 2006
Απόλλων Ευπαλίου - : - Απόλλων Δελφών
Ακαδημία Ποδ. Ιτέας - : - Γλυφάδα Δωρίδας
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αμφισσαϊκός 2006 - : - Απόλλων Δελφών
Αετός Λιδορικίου - : - Τολοφώνας Ερατεινής
Ακαδημία Ποδ. Ιτέας - : - Ακαδημία ’94
Ησαΐας Δεσφίνας - : - Απόλλων Ευπαλίου
Γλυφάδα Δωρίδας - : - Διαγόρας Πολυδρόσου