ΕΠΣ Καρδίτσας - Α1' Κατηγορία 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/9/19,
17:00
ΠΑΣ Αργιθέας 1 : 3 Προδρομιακός
21/9/19,
17:00
Άρης Καρδίτσας 0 : 1 ΑΕ Καρποχωρίου
21/9/19,
17:00
ΑΟ Μαγούλας 0 : 2 ΑΕ Λεονταρίου
21/9/19,
17:00
Νεφέλη 0 : 1 Διγενής
21/9/19,
17:00
Αστέρας Βλοχού 0 : 1 ΠΑ Σοφάδων
21/9/19,
17:00
Παλαμαϊκή 0 : 3 ΑΕ Μουζακίου
21/9/19,
17:00
Νέα Νίκη Καμινάδων 0 : 1 Ερμής Μαυραχάδων
24/9/19,
17:00
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 4 : 6 Αετός Αγ. Θεοδώρου
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/9/19,
16:30
Νεφέλη 1 : 1 Άρης Καρδίτσας
28/9/19,
16:30
ΑΕ Μουζακίου 5 : 0 ΑΟ Μαγούλας
28/9/19,
16:30
ΑΕ Καρποχωρίου 3 : 2 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
28/9/19,
16:30
Προδρομιακός 5 : 1 Αστέρας Βλοχού
28/9/19,
16:30
Διγενής 3 : 0 Παλαμαϊκή
28/9/19,
16:30
ΑΕ Λεονταρίου 5 : 1 Ερμής Μαυραχάδων
28/9/19,
16:30
Αετός Αγ. Θεοδώρου 5 : 2 ΠΑΣ Αργιθέας
28/9/19,
16:30
ΠΑ Σοφάδων 2 : 1 Νέα Νίκη Καμινάδων
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/19,
17:00
Άρης Καρδίτσας 3 : 1 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
5/10/19,
17:00
Αστέρας Βλοχού 3 : 5 Αετός Αγ. Θεοδώρου
5/10/19,
17:00
Παλαμαϊκή 0 : 0 Νεφέλη
5/10/19,
17:00
Ερμής Μαυραχάδων 1 : 6 ΑΕ Μουζακίου
5/10/19,
17:00
ΠΑΣ Αργιθέας 4 : 2 ΑΕ Καρποχωρίου
5/10/19,
17:00
Νέα Νίκη Καμινάδων 1 : 1 Προδρομιακός
5/10/19,
17:00
ΑΟ Μαγούλας 2 : 0 Διγενής
5/10/19,
17:00
ΑΕ Λεονταρίου 3 : 0 ΠΑ Σοφάδων
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
16:00
Παλαμαϊκή 0 : 4 Άρης Καρδίτσας
12/10/19,
16:00
Διγενής 3 : 2 Ερμής Μαυραχάδων
12/10/19,
16:00
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 1 : 4 ΠΑΣ Αργιθέας
12/10/19,
16:00
Αετός Αγ. Θεοδώρου 1 : 0 Νέα Νίκη Καμινάδων
12/10/19,
16:00
Νεφέλη 0 : 0 ΑΟ Μαγούλας
12/10/19,
16:00
ΑΕ Μουζακίου 9 : 0 ΠΑ Σοφάδων
12/10/19,
16:00
ΑΕ Καρποχωρίου 2 : 1 Αστέρας Βλοχού
12/10/19,
16:00
Προδρομιακός 1 : 3 ΑΕ Λεονταρίου
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/10/19,
16:00
Άρης Καρδίτσας 2 : 0 ΠΑΣ Αργιθέας
19/10/19,
16:00
Νέα Νίκη Καμινάδων 5 : 0 ΑΕ Καρποχωρίου
19/10/19,
16:00
ΑΟ Μαγούλας 3 : 0 Παλαμαϊκή
19/10/19,
16:00
Αστέρας Βλοχού 1 : 0 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
19/10/19,
16:00
ΑΕ Λεονταρίου 2 : 0 Αετός Αγ. Θεοδώρου
19/10/19,
16:00
ΑΕ Μουζακίου 2 : 0 Προδρομιακός
19/10/19,
16:00
Ερμής Μαυραχάδων 3 : 0 Νεφέλη
20/10/19,
16:00
ΠΑ Σοφάδων 0 : 0 Διγενής
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/10/19,
16:00
Νεφέλη 3 : 0 ΠΑ Σοφάδων
26/10/19,
16:00
ΑΟ Μαγούλας 0 : 0 Άρης Καρδίτσας
26/10/19,
16:00
ΑΕ Καρποχωρίου 0 : 0 ΑΕ Λεονταρίου
26/10/19,
16:00
ΠΑΣ Αργιθέας 1 : 0 Αστέρας Βλοχού
26/10/19,
16:00
Παλαμαϊκή 1 : 0 Ερμής Μαυραχάδων
26/10/19,
16:00
Διγενής 1 : 0 Προδρομιακός
26/10/19,
16:00
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 1 : 0 Νέα Νίκη Καμινάδων
26/10/19,
16:00
Αετός Αγ. Θεοδώρου 2 : 0 ΑΕ Μουζακίου
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/19,
15:00
Άρης Καρδίτσας 3 : 0 Αστέρας Βλοχού
2/11/19,
15:00
ΑΕ Λεονταρίου 4 : 0 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
2/11/19,
15:00
Ερμής Μαυραχάδων 1 : 0 ΑΟ Μαγούλας
2/11/19,
15:00
Προδρομιακός 5 : 0 Νεφέλη
2/11/19,
15:00
Νέα Νίκη Καμινάδων 2 : 0 ΠΑΣ Αργιθέας
2/11/19,
15:00
ΑΕ Μουζακίου 6 : 0 ΑΕ Καρποχωρίου
2/11/19,
15:00
ΠΑ Σοφάδων 2 : 0 Παλαμαϊκή
3/11/19,
15:00
Διγενής 1 : 0 Αετός Αγ. Θεοδώρου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/11/19,
15:00
Ερμής Μαυραχάδων 2 : 0 Άρης Καρδίτσας
16/11/19,
15:00
Παλαμαϊκή 0 : 2 Προδρομιακός
16/11/19,
15:00
Αστέρας Βλοχού 1 : 2 Νέα Νίκη Καμινάδων
16/11/19,
15:00
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 0 : 3 ΑΕ Μουζακίου
16/11/19,
15:00
ΑΟ Μαγούλας 1 : 0 ΠΑ Σοφάδων
16/11/19,
15:00
Νεφέλη 1 : 0 Αετός Αγ. Θεοδώρου
16/11/19,
15:00
ΠΑΣ Αργιθέας 2 : 0 ΑΕ Λεονταρίου
16/11/19,
15:00
ΑΕ Καρποχωρίου 0 : 0 Διγενής
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/11/19,
15:00
Άρης Καρδίτσας 3 : 0 Νέα Νίκη Καμινάδων
23/11/19,
15:00
ΑΕ Μουζακίου 1 : 0 ΠΑΣ Αργιθέας
23/11/19,
15:00
Αετός Αγ. Θεοδώρου 1 : 0 Παλαμαϊκή
23/11/19,
15:00
ΠΑ Σοφάδων 0 : 0 Ερμής Μαυραχάδων
23/11/19,
15:00
ΑΕ Λεονταρίου 4 : 0 Αστέρας Βλοχού
23/11/19,
15:00
ΑΕ Καρποχωρίου 2 : 0 Νεφέλη
23/11/19,
15:00
Προδρομιακός 1 : 0 ΑΟ Μαγούλας
Διγενής 1 : 0 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/11/19,
15:00
ΠΑ Σοφάδων 0 : 0 Άρης Καρδίτσας
30/11/19,
15:00
ΑΟ Μαγούλας 1 : 0 Αετός Αγ. Θεοδώρου
30/11/19,
15:00
Νέα Νίκη Καμινάδων 2 : 0 ΑΕ Λεονταρίου
30/11/19,
15:00
ΠΑΣ Αργιθέας 1 : 0 Διγενής
30/11/19,
15:00
Ερμής Μαυραχάδων 3 : 0 Προδρομιακός
30/11/19,
15:00
Παλαμαϊκή 2 : 0 ΑΕ Καρποχωρίου
30/11/19,
15:00
Αστέρας Βλοχού 1 : 0 ΑΕ Μουζακίου
30/11/19,
15:00
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 1 : 0 Νεφέλη
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/19,
15:00
Άρης Καρδίτσας 0 : 0 ΑΕ Λεονταρίου
7/12/19,
15:00
Διγενής 6 : 0 Αστέρας Βλοχού
7/12/19,
15:00
Προδρομιακός 3 : 0 ΠΑ Σοφάδων
7/12/19,
15:00
ΑΕ Καρποχωρίου 3 : 0 ΑΟ Μαγούλας
7/12/19,
15:00
ΑΕ Μουζακίου 2 : 0 Νέα Νίκη Καμινάδων
7/12/19,
15:00
Νεφέλη 0 : 0 ΠΑΣ Αργιθέας
7/12/19,
15:00
Αετός Αγ. Θεοδώρου 0 : 0 Ερμής Μαυραχάδων
7/12/19,
15:00
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 2 : 0 Παλαμαϊκή
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/12/19,
15:00
Προδρομιακός 1 : 0 Άρης Καρδίτσας
14/12/19,
15:00
Ερμής Μαυραχάδων 1 : 0 ΑΕ Καρποχωρίου
14/12/19,
15:00
ΑΕ Λεονταρίου 0 : 0 ΑΕ Μουζακίου
14/12/19,
15:00
Αστέρας Βλοχού 2 : 0 Νεφέλη
14/12/19,
15:00
ΠΑ Σοφάδων 0 : 0 Αετός Αγ. Θεοδώρου
14/12/19,
15:00
Νέα Νίκη Καμινάδων 2 : 0 Διγενής
14/12/19,
15:00
ΠΑΣ Αργιθέας 3 : 0 Παλαμαϊκή
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/12/19,
15:00
Άρης Καρδίτσας 2 : 0 ΑΕ Μουζακίου
21/12/19,
15:00
Νεφέλη 1 : 0 Νέα Νίκη Καμινάδων
21/12/19,
15:00
Αετός Αγ. Θεοδώρου 0 : 0 Προδρομιακός
21/12/19,
15:00
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 1 : 0 Ερμής Μαυραχάδων
21/12/19,
15:00
Διγενής 1 : 0 ΑΕ Λεονταρίου
21/12/19,
15:00
ΠΑΣ Αργιθέας 2 : 0 ΑΟ Μαγούλας
21/12/19,
15:00
ΑΕ Καρποχωρίου 5 : 0 ΠΑ Σοφάδων
21/12/19,
15:00
Παλαμαϊκή 3 : 0 Αστέρας Βλοχού
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/1/20,
15:00
ΠΑ Σοφάδων 2 : 0 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
4/1/20,
15:00
Αετός Αγ. Θεοδώρου 0 : 0 Άρης Καρδίτσας
4/1/20,
15:00
Νέα Νίκη Καμινάδων 2 : 0 Παλαμαϊκή
4/1/20,
15:00
ΑΕ Μουζακίου 4 : 0 Διγενής
4/1/20,
15:00
Ερμής Μαυραχάδων 0 : 0 ΠΑΣ Αργιθέας
4/1/20,
15:00
Προδρομιακός 1 : 0 ΑΕ Καρποχωρίου
4/1/20,
15:00
Αστέρας Βλοχού 1 : 0 ΑΟ Μαγούλας
7/1/20,
15:00
ΑΕ Λεονταρίου 4 : 0 Νεφέλη
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/1/20,
15:00
Άρης Καρδίτσας 0 : 0 Διγενής
11/1/20,
15:00
Παλαμαϊκή 1 : 0 ΑΕ Λεονταρίου
11/1/20,
15:00
ΑΕ Καρποχωρίου 0 : 0 Αετός Αγ. Θεοδώρου
11/1/20,
15:00
ΠΑΣ Αργιθέας 7 : 0 ΠΑ Σοφάδων
11/1/20,
15:00
Νεφέλη 0 : 0 ΑΕ Μουζακίου
11/1/20,
15:00
ΑΟ Μαγούλας 0 : 0 Νέα Νίκη Καμινάδων
11/1/20,
15:00
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 2 : 0 Προδρομιακός
11/1/20,
15:00
Αστέρας Βλοχού 2 : 0 Ερμής Μαυραχάδων
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/1/20,
15:00
ΑΟ Μαγούλας 1 : 2 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/1/20,
15:00
ΑΕ Καρποχωρίου 0 : 0 Άρης Καρδίτσας
18/1/20,
15:00
Προδρομιακός 1 : 0 ΠΑΣ Αργιθέας
18/1/20,
15:00
Διγενής 3 : 0 Νεφέλη
18/1/20,
15:00
ΑΕ Λεονταρίου 1 : 0 ΑΟ Μαγούλας
18/1/20,
15:00
Αετός Αγ. Θεοδώρου 3 : 0 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
18/1/20,
15:00
ΠΑ Σοφάδων 0 : 0 Αστέρας Βλοχού
18/1/20,
15:00
ΑΕ Μουζακίου 2 : 0 Παλαμαϊκή
18/1/20,
15:00
Ερμής Μαυραχάδων 0 : 0 Νέα Νίκη Καμινάδων
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/1/20,
15:00
Άρης Καρδίτσας 2 : 0 Νεφέλη
25/1/20,
15:00
ΑΟ Μαγούλας 1 : 0 ΑΕ Μουζακίου
25/1/20,
15:00
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 3 : 0 ΑΕ Καρποχωρίου
25/1/20,
15:00
Αστέρας Βλοχού 2 : 0 Προδρομιακός
25/1/20,
15:00
Παλαμαϊκή 0 : 0 Διγενής
25/1/20,
15:00
Ερμής Μαυραχάδων 0 : 0 ΑΕ Λεονταρίου
25/1/20,
15:00
ΠΑΣ Αργιθέας 2 : 0 Αετός Αγ. Θεοδώρου
25/1/20,
15:00
Νέα Νίκη Καμινάδων 3 : 0 ΠΑ Σοφάδων
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/2/20,
15:00
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου - : - Άρης Καρδίτσας
1/2/20,
15:00
Αετός Αγ. Θεοδώρου - : - Αστέρας Βλοχού
1/2/20,
15:00
Νεφέλη - : - Παλαμαϊκή
1/2/20,
15:00
ΑΕ Καρποχωρίου - : - ΠΑΣ Αργιθέας
1/2/20,
15:00
Διγενής - : - ΑΟ Μαγούλας
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Άρης Καρδίτσας - : - Παλαμαϊκή
Ερμής Μαυραχάδων - : - Διγενής
ΠΑΣ Αργιθέας - : - Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
Νέα Νίκη Καμινάδων - : - Αετός Αγ. Θεοδώρου
ΑΟ Μαγούλας - : - Νεφέλη
ΠΑ Σοφάδων - : - ΑΕ Μουζακίου
Αστέρας Βλοχού - : - ΑΕ Καρποχωρίου
ΑΕ Λεονταρίου - : - Προδρομιακός
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΑΣ Αργιθέας - : - Άρης Καρδίτσας
ΑΕ Καρποχωρίου - : - Νέα Νίκη Καμινάδων
Διγενής - : - ΠΑ Σοφάδων
Παλαμαϊκή - : - ΑΟ Μαγούλας
Αετός Αγ. Θεοδώρου - : - ΑΕ Λεονταρίου
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου - : - Αστέρας Βλοχού
Προδρομιακός - : - ΑΕ Μουζακίου
Νεφέλη - : - Ερμής Μαυραχάδων
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Άρης Καρδίτσας - : - ΑΟ Μαγούλας
ΠΑ Σοφάδων - : - Νεφέλη
Αστέρας Βλοχού - : - ΠΑΣ Αργιθέας
ΑΕ Λεονταρίου - : - ΑΕ Καρποχωρίου
Ερμής Μαυραχάδων - : - Παλαμαϊκή
Προδρομιακός - : - Διγενής
Νέα Νίκη Καμινάδων - : - Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
ΑΕ Μουζακίου - : - Αετός Αγ. Θεοδώρου
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/20,
15:00
ΑΕ Μουζακίου - : - Ερμής Μαυραχάδων
5/10/20,
15:00
Προδρομιακός - : - Νέα Νίκη Καμινάδων
5/10/20,
15:00
ΠΑ Σοφάδων - : - ΑΕ Λεονταρίου
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αστέρας Βλοχού - : - Άρης Καρδίτσας
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου - : - ΑΕ Λεονταρίου
ΑΟ Μαγούλας - : - Ερμής Μαυραχάδων
Νεφέλη - : - Προδρομιακός
ΠΑΣ Αργιθέας - : - Νέα Νίκη Καμινάδων
ΑΕ Καρποχωρίου - : - ΑΕ Μουζακίου
Παλαμαϊκή - : - ΠΑ Σοφάδων
Αετός Αγ. Θεοδώρου - : - Διγενής
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Προδρομιακός - : - Παλαμαϊκή
Άρης Καρδίτσας - : - Ερμής Μαυραχάδων
ΑΕ Μουζακίου - : - Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
Νέα Νίκη Καμινάδων - : - Αστέρας Βλοχού
ΠΑ Σοφάδων - : - ΑΟ Μαγούλας
Αετός Αγ. Θεοδώρου - : - Νεφέλη
ΑΕ Λεονταρίου - : - ΠΑΣ Αργιθέας
Διγενής - : - ΑΕ Καρποχωρίου
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Νέα Νίκη Καμινάδων - : - Άρης Καρδίτσας
ΠΑΣ Αργιθέας - : - ΑΕ Μουζακίου
Ερμής Μαυραχάδων - : - ΠΑ Σοφάδων
Παλαμαϊκή - : - Αετός Αγ. Θεοδώρου
Αστέρας Βλοχού - : - ΑΕ Λεονταρίου
ΑΟ Μαγούλας - : - Προδρομιακός
Νεφέλη - : - ΑΕ Καρποχωρίου
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου - : - Διγενής
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Άρης Καρδίτσας - : - ΠΑ Σοφάδων
Αετός Αγ. Θεοδώρου - : - ΑΟ Μαγούλας
ΑΕ Λεονταρίου - : - Νέα Νίκη Καμινάδων
Διγενής - : - ΠΑΣ Αργιθέας
Προδρομιακός - : - Ερμής Μαυραχάδων
ΑΕ Καρποχωρίου - : - Παλαμαϊκή
ΑΕ Μουζακίου - : - Αστέρας Βλοχού
Νεφέλη - : - Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ Λεονταρίου - : - Άρης Καρδίτσας
Αστέρας Βλοχού - : - Διγενής
ΠΑ Σοφάδων - : - Προδρομιακός
ΑΟ Μαγούλας - : - ΑΕ Καρποχωρίου
Νέα Νίκη Καμινάδων - : - ΑΕ Μουζακίου
ΠΑΣ Αργιθέας - : - Νεφέλη
Παλαμαϊκή - : - Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
Ερμής Μαυραχάδων - : - Αετός Αγ. Θεοδώρου
 
27η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Άρης Καρδίτσας - : - Προδρομιακός
ΑΕ Καρποχωρίου - : - Ερμής Μαυραχάδων
ΑΕ Μουζακίου - : - ΑΕ Λεονταρίου
Νεφέλη - : - Αστέρας Βλοχού
Αετός Αγ. Θεοδώρου - : - ΠΑ Σοφάδων
Διγενής - : - Νέα Νίκη Καμινάδων
Παλαμαϊκή - : - ΠΑΣ Αργιθέας
 
28η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Νέα Νίκη Καμινάδων - : - Νεφέλη
ΑΕ Μουζακίου - : - Άρης Καρδίτσας
Ερμής Μαυραχάδων - : - Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
Προδρομιακός - : - Αετός Αγ. Θεοδώρου
ΑΟ Μαγούλας - : - ΠΑΣ Αργιθέας
ΑΕ Λεονταρίου - : - Διγενής
Αστέρας Βλοχού - : - Παλαμαϊκή
ΠΑ Σοφάδων - : - ΑΕ Καρποχωρίου
 
29η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Άρης Καρδίτσας - : - Αετός Αγ. Θεοδώρου
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου - : - ΠΑ Σοφάδων
Διγενής - : - ΑΕ Μουζακίου
Παλαμαϊκή - : - Νέα Νίκη Καμινάδων
ΑΕ Καρποχωρίου - : - Προδρομιακός
ΠΑΣ Αργιθέας - : - Ερμής Μαυραχάδων
ΑΟ Μαγούλας - : - Αστέρας Βλοχού
Νεφέλη - : - ΑΕ Λεονταρίου
 
30η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Διγενής - : - Άρης Καρδίτσας
ΑΕ Λεονταρίου - : - Παλαμαϊκή
Αετός Αγ. Θεοδώρου - : - ΑΕ Καρποχωρίου
ΠΑ Σοφάδων - : - ΠΑΣ Αργιθέας
ΑΕ Μουζακίου - : - Νεφέλη
Νέα Νίκη Καμινάδων - : - ΑΟ Μαγούλας
Προδρομιακός - : - Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
Ερμής Μαυραχάδων - : - Αστέρας Βλοχού
 
27η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου - : - ΑΟ Μαγούλας