ΕΠΣ Καρδίτσας - Α1' Κατηγορία 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/9/19,
17:00
Άρης Καρδίτσας 0 : 1 ΑΕ Καρποχωρίου
21/9/19,
17:00
ΠΑΣ Αργιθέας 1 : 3 Προδρομιακός
21/9/19,
17:00
Νεφέλη 0 : 1 Διγενής
21/9/19,
17:00
ΑΟ Μαγούλας 0 : 2 ΑΕ Λεονταρίου
21/9/19,
17:00
Αστέρας Βλοχού 0 : 1 ΠΑ Σοφάδων
21/9/19,
17:00
Παλαμαϊκή 0 : 3 ΑΕ Μουζακίου
21/9/19,
17:00
Νέα Νίκη Καμινάδων 0 : 1 Ερμής Μαυραχάδων
24/9/19,
17:00
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 4 : 6 Αετός Αγ. Θεοδώρου
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/9/19,
16:30
ΑΕ Μουζακίου 5 : 0 ΑΟ Μαγούλας
28/9/19,
16:30
Νεφέλη 1 : 1 Άρης Καρδίτσας
28/9/19,
16:30
ΑΕ Καρποχωρίου 3 : 2 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
28/9/19,
16:30
Προδρομιακός 5 : 1 Αστέρας Βλοχού
28/9/19,
16:30
Διγενής 3 : 0 Παλαμαϊκή
28/9/19,
16:30
ΑΕ Λεονταρίου 5 : 1 Ερμής Μαυραχάδων
28/9/19,
16:30
Αετός Αγ. Θεοδώρου 5 : 2 ΠΑΣ Αργιθέας
28/9/19,
16:30
ΠΑ Σοφάδων 2 : 1 Νέα Νίκη Καμινάδων
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/19,
17:00
Άρης Καρδίτσας 3 : 1 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
5/10/19,
17:00
Αστέρας Βλοχού 3 : 5 Αετός Αγ. Θεοδώρου
5/10/19,
17:00
Παλαμαϊκή 0 : 0 Νεφέλη
5/10/19,
17:00
Ερμής Μαυραχάδων 1 : 6 ΑΕ Μουζακίου
5/10/19,
17:00
ΠΑΣ Αργιθέας 4 : 2 ΑΕ Καρποχωρίου
5/10/19,
17:00
Νέα Νίκη Καμινάδων 1 : 1 Προδρομιακός
5/10/19,
17:00
ΑΟ Μαγούλας 2 : 0 Διγενής
5/10/19,
17:00
ΑΕ Λεονταρίου 3 : 0 ΠΑ Σοφάδων
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/19,
16:00
Διγενής 3 : 2 Ερμής Μαυραχάδων
12/10/19,
16:00
Παλαμαϊκή 0 : 4 Άρης Καρδίτσας
12/10/19,
16:00
Αετός Αγ. Θεοδώρου 1 : 0 Νέα Νίκη Καμινάδων
12/10/19,
16:00
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 1 : 4 ΠΑΣ Αργιθέας
12/10/19,
16:00
ΑΕ Μουζακίου 9 : 0 ΠΑ Σοφάδων
12/10/19,
16:00
Νεφέλη 0 : 0 ΑΟ Μαγούλας
12/10/19,
16:00
Προδρομιακός 1 : 3 ΑΕ Λεονταρίου
12/10/19,
16:00
ΑΕ Καρποχωρίου 2 : 1 Αστέρας Βλοχού
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/10/19,
16:00
Άρης Καρδίτσας 2 : 0 ΠΑΣ Αργιθέας
19/10/19,
16:00
Νέα Νίκη Καμινάδων 5 : 0 ΑΕ Καρποχωρίου
19/10/19,
16:00
ΑΟ Μαγούλας 3 : 0 Παλαμαϊκή
19/10/19,
16:00
Αστέρας Βλοχού 1 : 0 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
19/10/19,
16:00
ΑΕ Λεονταρίου 2 : 0 Αετός Αγ. Θεοδώρου
19/10/19,
16:00
Ερμής Μαυραχάδων 3 : 0 Νεφέλη
19/10/19,
16:00
ΑΕ Μουζακίου 2 : 0 Προδρομιακός
20/10/19,
16:00
ΠΑ Σοφάδων 0 : 0 Διγενής
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/10/19,
16:00
ΑΟ Μαγούλας 0 : 0 Άρης Καρδίτσας
26/10/19,
16:00
Νεφέλη 3 : 0 ΠΑ Σοφάδων
26/10/19,
16:00
ΠΑΣ Αργιθέας 1 : 0 Αστέρας Βλοχού
26/10/19,
16:00
ΑΕ Καρποχωρίου 0 : 0 ΑΕ Λεονταρίου
26/10/19,
16:00
Παλαμαϊκή 1 : 0 Ερμής Μαυραχάδων
26/10/19,
16:00
Διγενής 1 : 0 Προδρομιακός
26/10/19,
16:00
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 1 : 0 Νέα Νίκη Καμινάδων
26/10/19,
16:00
Αετός Αγ. Θεοδώρου 2 : 0 ΑΕ Μουζακίου
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/19,
15:00
Άρης Καρδίτσας 3 : 0 Αστέρας Βλοχού
2/11/19,
15:00
ΑΕ Λεονταρίου 4 : 0 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
2/11/19,
15:00
Ερμής Μαυραχάδων 1 : 0 ΑΟ Μαγούλας
2/11/19,
15:00
Προδρομιακός 5 : 0 Νεφέλη
2/11/19,
15:00
Νέα Νίκη Καμινάδων 2 : 0 ΠΑΣ Αργιθέας
2/11/19,
15:00
ΑΕ Μουζακίου 6 : 0 ΑΕ Καρποχωρίου
2/11/19,
15:00
ΠΑ Σοφάδων 2 : 0 Παλαμαϊκή
3/11/19,
15:00
Διγενής 1 : 0 Αετός Αγ. Θεοδώρου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/11/19,
15:00
Ερμής Μαυραχάδων - : - Άρης Καρδίτσας
16/11/19,
15:00
Παλαμαϊκή - : - Προδρομιακός
16/11/19,
15:00
Αστέρας Βλοχού - : - Νέα Νίκη Καμινάδων
16/11/19,
15:00
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου - : - ΑΕ Μουζακίου
16/11/19,
15:00
ΑΟ Μαγούλας - : - ΠΑ Σοφάδων
16/11/19,
15:00
Νεφέλη - : - Αετός Αγ. Θεοδώρου
16/11/19,
15:00
ΑΕ Καρποχωρίου - : - Διγενής
16/11/19,
15:00
ΠΑΣ Αργιθέας - : - ΑΕ Λεονταρίου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/11/19,
15:00
Άρης Καρδίτσας - : - Νέα Νίκη Καμινάδων
23/11/19,
15:00
ΑΕ Μουζακίου - : - ΠΑΣ Αργιθέας
23/11/19,
15:00
ΠΑ Σοφάδων - : - Ερμής Μαυραχάδων
23/11/19,
15:00
Αετός Αγ. Θεοδώρου - : - Παλαμαϊκή
23/11/19,
15:00
ΑΕ Λεονταρίου - : - Αστέρας Βλοχού
23/11/19,
15:00
Διγενής - : - Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
23/11/19,
15:00
Προδρομιακός - : - ΑΟ Μαγούλας
23/11/19,
15:00
ΑΕ Καρποχωρίου - : - Νεφέλη
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/11/19,
15:00
ΑΟ Μαγούλας - : - Αετός Αγ. Θεοδώρου
30/11/19,
15:00
ΠΑ Σοφάδων - : - Άρης Καρδίτσας
30/11/19,
15:00
ΠΑΣ Αργιθέας - : - Διγενής
30/11/19,
15:00
Νέα Νίκη Καμινάδων - : - ΑΕ Λεονταρίου
30/11/19,
15:00
Ερμής Μαυραχάδων - : - Προδρομιακός
30/11/19,
15:00
Παλαμαϊκή - : - ΑΕ Καρποχωρίου
30/11/19,
15:00
Αστέρας Βλοχού - : - ΑΕ Μουζακίου
30/11/19,
15:00
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου - : - Νεφέλη
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/19,
15:00
Άρης Καρδίτσας - : - ΑΕ Λεονταρίου
7/12/19,
15:00
Διγενής - : - Αστέρας Βλοχού
7/12/19,
15:00
Προδρομιακός - : - ΠΑ Σοφάδων
7/12/19,
15:00
ΑΕ Καρποχωρίου - : - ΑΟ Μαγούλας
7/12/19,
15:00
ΑΕ Μουζακίου - : - Νέα Νίκη Καμινάδων
7/12/19,
15:00
Νεφέλη - : - ΠΑΣ Αργιθέας
7/12/19,
15:00
Αετός Αγ. Θεοδώρου - : - Ερμής Μαυραχάδων
7/12/19,
15:00
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου - : - Παλαμαϊκή
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/12/19,
15:00
Προδρομιακός - : - Άρης Καρδίτσας
14/12/19,
15:00
Ερμής Μαυραχάδων - : - ΑΕ Καρποχωρίου
14/12/19,
15:00
ΑΕ Λεονταρίου - : - ΑΕ Μουζακίου
14/12/19,
15:00
Αστέρας Βλοχού - : - Νεφέλη
14/12/19,
15:00
ΠΑ Σοφάδων - : - Αετός Αγ. Θεοδώρου
14/12/19,
15:00
ΑΟ Μαγούλας - : - Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
14/12/19,
15:00
Νέα Νίκη Καμινάδων - : - Διγενής
14/12/19,
15:00
ΠΑΣ Αργιθέας - : - Παλαμαϊκή
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/12/19,
15:00
Άρης Καρδίτσας - : - ΑΕ Μουζακίου
21/12/19,
15:00
Νεφέλη - : - Νέα Νίκη Καμινάδων
21/12/19,
15:00
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου - : - Ερμής Μαυραχάδων
21/12/19,
15:00
Αετός Αγ. Θεοδώρου - : - Προδρομιακός
21/12/19,
15:00
ΠΑΣ Αργιθέας - : - ΑΟ Μαγούλας
21/12/19,
15:00
Διγενής - : - ΑΕ Λεονταρίου
21/12/19,
15:00
Παλαμαϊκή - : - Αστέρας Βλοχού
21/12/19,
15:00
ΑΕ Καρποχωρίου - : - ΠΑ Σοφάδων
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Αετός Αγ. Θεοδώρου - : - Άρης Καρδίτσας
ΠΑ Σοφάδων - : - Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
ΑΕ Μουζακίου - : - Διγενής
Νέα Νίκη Καμινάδων - : - Παλαμαϊκή
Προδρομιακός - : - ΑΕ Καρποχωρίου
Ερμής Μαυραχάδων - : - ΠΑΣ Αργιθέας
ΑΕ Λεονταρίου - : - Νεφέλη
Αστέρας Βλοχού - : - ΑΟ Μαγούλας
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Άρης Καρδίτσας - : - Διγενής
Παλαμαϊκή - : - ΑΕ Λεονταρίου
ΑΕ Καρποχωρίου - : - Αετός Αγ. Θεοδώρου
ΠΑΣ Αργιθέας - : - ΠΑ Σοφάδων
Νεφέλη - : - ΑΕ Μουζακίου
ΑΟ Μαγούλας - : - Νέα Νίκη Καμινάδων
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου - : - Προδρομιακός
Αστέρας Βλοχού - : - Ερμής Μαυραχάδων