ΕΠΣ Καρδίτσας - Β' Κατηγορία Α' Όμιλος 2019 - 2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/10/19,
16:00
Κένταυρος Ανάβρας 0 : 2 Αετός Καλλιφωνίου
6/10/19,
16:00
Άρης Αγ. Παρασκευής 2 : 0 Ενιπέας
6/10/19,
16:00
ΑΟ Ζαϊμίου 3 : 0 Νίκη Κέδρου
6/10/19,
16:00
Δόξα Μάρκου 4 : 0 ΑΕ Ρούσσου
6/10/19,
16:00
Δόξα Αμπέλου 1 : 2 Ατρ. Πτελοπούλας
6/10/19,
16:00
Νέο Μοναστήρι 1 : 4 Θεσ. Γοργοβιτών
6/10/19,
16:00
ΑΟ Μελισσοχωρίου 3 : 0 Αίας Καρποχωρίου
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Νίκη Κέδρου 3 : 0 ΑΟ Άρνης *
Μενελαΐδα * 0 : 3 Άρης Αγ. Παρασκευής
13/10/19,
16:00
Αετός Καλλιφωνίου 1 : 2 Δόξα Αμπέλου
13/10/19,
16:00
Αίας Καρποχωρίου 1 : 1 Δόξα Μάρκου
13/10/19,
16:00
Ενιπέας 2 : 3 Θεσ. Γοργοβιτών
13/10/19,
16:00
Ατρ. Πτελοπούλας 1 : 2 ΑΟ Μελισσοχωρίου
13/10/19,
16:00
ΑΕ Ρούσσου 1 : 1 Νέο Μοναστήρι
13/10/19,
16:00
ΑΟ Ζαϊμίου 0 : 2 Κένταυρος Ανάβρας
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Θεσ. Γοργοβιτών 3 : 0 Μενελαΐδα *
ΑΟ Άρνης * 0 : 0 ΑΟ Ζαϊμίου
20/10/19,
16:00
Νέο Μοναστήρι 0 : 0 Αίας Καρποχωρίου
20/10/19,
16:00
ΑΟ Μελισσοχωρίου 5 : 0 Αετός Καλλιφωνίου
20/10/19,
16:00
Ενιπέας 0 : 0 ΑΕ Ρούσσου
20/10/19,
16:00
Άρης Αγ. Παρασκευής 3 : 0 Νίκη Κέδρου
20/10/19,
16:00
Κένταυρος Ανάβρας 2 : 0 Δόξα Αμπέλου
20/10/19,
16:00
Δόξα Μάρκου 4 : 0 Ατρ. Πτελοπούλας
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Μενελαΐδα * 0 : 0 ΑΕ Ρούσσου
ΑΟ Άρνης * 0 : 0 Κένταυρος Ανάβρας
27/10/19,
15:00
Δόξα Αμπέλου 2 : 0 ΑΟ Μελισσοχωρίου
27/10/19,
15:00
Ατρ. Πτελοπούλας 1 : 0 Νέο Μοναστήρι
27/10/19,
15:00
ΑΟ Ζαϊμίου 0 : 0 Άρης Αγ. Παρασκευής
27/10/19,
15:00
Αετός Καλλιφωνίου 1 : 0 Δόξα Μάρκου
27/10/19,
15:00
Αίας Καρποχωρίου 0 : 0 Ενιπέας
27/10/19,
15:00
Νίκη Κέδρου 1 : 0 Θεσ. Γοργοβιτών
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Μενελαΐδα * 0 : 0 Αίας Καρποχωρίου
Άρης Αγ. Παρασκευής 3 : 0 ΑΟ Άρνης *
3/11/19,
15:00
ΑΕ Ρούσσου 0 : 0 Νίκη Κέδρου
3/11/19,
15:00
Κένταυρος Ανάβρας 0 : 0 ΑΟ Μελισσοχωρίου
3/11/19,
15:00
Δόξα Μάρκου 5 : 0 Δόξα Αμπέλου
3/11/19,
15:00
Ενιπέας 0 : 0 Ατρ. Πτελοπούλας
3/11/19,
15:00
Νέο Μοναστήρι 1 : 0 Αετός Καλλιφωνίου
3/11/19,
15:00
Θεσ. Γοργοβιτών 1 : 0 ΑΟ Ζαϊμίου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Άρνης * 0 : 0 Θεσ. Γοργοβιτών
Ατρ. Πτελοπούλας 3 : 0 Μενελαΐδα *
10/11/19,
15:00
ΑΟ Μελισσοχωρίου 2 : 0 Δόξα Μάρκου
10/11/19,
15:00
Αετός Καλλιφωνίου 6 : 0 Ενιπέας
10/11/19,
15:00
Νίκη Κέδρου 3 : 0 Αίας Καρποχωρίου
10/11/19,
15:00
Δόξα Αμπέλου 1 : 0 Νέο Μοναστήρι
10/11/19,
15:00
Άρης Αγ. Παρασκευής 4 : 0 Κένταυρος Ανάβρας
10/11/19,
15:00
ΑΟ Ζαϊμίου 2 : 0 ΑΕ Ρούσσου
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΕ Ρούσσου - : - ΑΟ Άρνης *
Μενελαΐδα * - : - Αετός Καλλιφωνίου
17/11/19,
15:00
Θεσ. Γοργοβιτών - : - Άρης Αγ. Παρασκευής
17/11/19,
15:00
Νίκη Κέδρου - : - Ατρ. Πτελοπούλας
17/11/19,
15:00
Νέο Μοναστήρι - : - ΑΟ Μελισσοχωρίου
17/11/19,
15:00
Ενιπέας - : - Δόξα Αμπέλου
17/11/19,
15:00
Κένταυρος Ανάβρας - : - Δόξα Μάρκου
17/11/19,
15:00
Αίας Καρποχωρίου - : - ΑΟ Ζαϊμίου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δόξα Αμπέλου - : - Μενελαΐδα *
ΑΟ Άρνης * - : - Αίας Καρποχωρίου
24/11/19,
15:00
Αετός Καλλιφωνίου - : - Νίκη Κέδρου
24/11/19,
15:00
Δόξα Μάρκου - : - Νέο Μοναστήρι
24/11/19,
15:00
Άρης Αγ. Παρασκευής - : - ΑΕ Ρούσσου
24/11/19,
15:00
ΑΟ Μελισσοχωρίου - : - Ενιπέας
24/11/19,
15:00
ΑΟ Ζαϊμίου - : - Ατρ. Πτελοπούλας
24/11/19,
15:00
Θεσ. Γοργοβιτών - : - Κένταυρος Ανάβρας
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Ατρ. Πτελοπούλας - : - ΑΟ Άρνης *
Μενελαΐδα * - : - ΑΟ Μελισσοχωρίου
1/12/19,
15:00
ΑΕ Ρούσσου - : - Θεσ. Γοργοβιτών
1/12/19,
15:00
Αετός Καλλιφωνίου - : - ΑΟ Ζαϊμίου
1/12/19,
15:00
Ενιπέας - : - Δόξα Μάρκου
1/12/19,
15:00
Αίας Καρποχωρίου - : - Άρης Αγ. Παρασκευής
1/12/19,
15:00
Κένταυρος Ανάβρας - : - Νέο Μοναστήρι
1/12/19,
15:00
Νίκη Κέδρου - : - Δόξα Αμπέλου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Άρνης * - : - Αετός Καλλιφωνίου
Δόξα Μάρκου - : - Μενελαΐδα *
8/12/19,
15:00
Νέο Μοναστήρι - : - Ενιπέας
8/12/19,
15:00
ΑΟ Μελισσοχωρίου - : - Νίκη Κέδρου
8/12/19,
15:00
Δόξα Αμπέλου - : - ΑΟ Ζαϊμίου
8/12/19,
15:00
Θεσ. Γοργοβιτών - : - Αίας Καρποχωρίου
8/12/19,
15:00
Άρης Αγ. Παρασκευής - : - Ατρ. Πτελοπούλας
8/12/19,
15:00
ΑΕ Ρούσσου - : - Κένταυρος Ανάβρας
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Δόξα Αμπέλου - : - ΑΟ Άρνης *
Μενελαΐδα * - : - Νέο Μοναστήρι
15/12/19,
15:00
Αίας Καρποχωρίου - : - ΑΕ Ρούσσου
15/12/19,
15:00
ΑΟ Ζαϊμίου - : - ΑΟ Μελισσοχωρίου
15/12/19,
15:00
Ατρ. Πτελοπούλας - : - Θεσ. Γοργοβιτών
15/12/19,
15:00
Νίκη Κέδρου - : - Δόξα Μάρκου
15/12/19,
15:00
Κένταυρος Ανάβρας - : - Ενιπέας
15/12/19,
15:00
Αετός Καλλιφωνίου - : - Άρης Αγ. Παρασκευής
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Μελισσοχωρίου - : - ΑΟ Άρνης *
Ενιπέας - : - Μενελαΐδα *
22/12/19,
15:00
ΑΕ Ρούσσου - : - Ατρ. Πτελοπούλας
22/12/19,
15:00
Άρης Αγ. Παρασκευής - : - Δόξα Αμπέλου
22/12/19,
15:00
Νέο Μοναστήρι - : - Νίκη Κέδρου
22/12/19,
15:00
Θεσ. Γοργοβιτών - : - Αετός Καλλιφωνίου
22/12/19,
15:00
Δόξα Μάρκου - : - ΑΟ Ζαϊμίου
22/12/19,
15:00
Αίας Καρποχωρίου - : - Κένταυρος Ανάβρας
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Άρνης * - : - Δόξα Μάρκου
Κένταυρος Ανάβρας - : - Μενελαΐδα *
5/1/20,
15:00
Ατρ. Πτελοπούλας - : - Αίας Καρποχωρίου
5/1/20,
15:00
Δόξα Αμπέλου - : - Θεσ. Γοργοβιτών
5/1/20,
15:00
Νίκη Κέδρου - : - Ενιπέας
5/1/20,
15:00
ΑΟ Μελισσοχωρίου - : - Άρης Αγ. Παρασκευής
5/1/20,
15:00
Αετός Καλλιφωνίου - : - ΑΕ Ρούσσου
5/1/20,
15:00
ΑΟ Ζαϊμίου - : - Νέο Μοναστήρι
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Μενελαΐδα * - : - Νίκη Κέδρου
Νέο Μοναστήρι - : - ΑΟ Άρνης *
12/1/20,
15:00
Αίας Καρποχωρίου - : - Αετός Καλλιφωνίου
12/1/20,
15:00
Ενιπέας - : - ΑΟ Ζαϊμίου
12/1/20,
15:00
Θεσ. Γοργοβιτών - : - ΑΟ Μελισσοχωρίου
12/1/20,
15:00
ΑΕ Ρούσσου - : - Δόξα Αμπέλου
12/1/20,
15:00
Ατρ. Πτελοπούλας - : - Κένταυρος Ανάβρας
12/1/20,
15:00
Δόξα Μάρκου - : - Άρης Αγ. Παρασκευής
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΟ Άρνης * - : - Ενιπέας
ΑΟ Ζαϊμίου - : - Μενελαΐδα *
19/1/20,
15:00
Δόξα Μάρκου - : - Θεσ. Γοργοβιτών
19/1/20,
15:00
Αετός Καλλιφωνίου - : - Ατρ. Πτελοπούλας
19/1/20,
15:00
Δόξα Αμπέλου - : - Αίας Καρποχωρίου
19/1/20,
15:00
ΑΟ Μελισσοχωρίου - : - ΑΕ Ρούσσου
19/1/20,
15:00
Άρης Αγ. Παρασκευής - : - Νέο Μοναστήρι
19/1/20,
15:00
Κένταυρος Ανάβρας - : - Νίκη Κέδρου