ΕΠΣ Καρδίτσας - Β' Κατηγορία Α' Όμιλος 2018 - 2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/9/18,
16:00
ΜΕΝΕΛΑΪΣ ΛΟΥΤΡΟΠΗΓΗΣ 1 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΕΛΟΠΟΥΛΑΣ
30/9/18,
16:00
ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 2 : 2 Α.Ο. ΑΡΝΗΣ
30/9/18,
16:00
Α.Ο. ΚΥΨΕΛΗΣ 0 : 4 ΝΕΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ
30/9/18,
16:00
ΑΚΑΔ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1 : 1 ΕΝΙΠΠΕΑΣ
30/9/18,
16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΜΑ 0 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΔΡΟΥ
30/9/18,
16:00
ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΟΦΑΔΩΝ 1 : 2 ΕΡΜΗΣ ΜΑΥΡΑΧΑΔΩΝ 2014
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/10/18,
16:00
Α.Ο. ΑΡΝΗΣ 4 : 3 ΑΚΑΔ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
7/10/18,
16:00
ΝΕΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ 2 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΔΡΟΥ
7/10/18,
16:00
ΕΝΙΠΠΕΑΣ 3 : 0 ΜΕΝΕΛΑΪΣ ΛΟΥΤΡΟΠΗΓΗΣ
7/10/18,
16:00
ΕΡΜΗΣ ΜΑΥΡΑΧΑΔΩΝ 2014 5 : 2 Α.Ο. ΚΥΨΕΛΗΣ
7/10/18,
16:00
ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ 0 : 1 ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
7/10/18,
16:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΕΛΟΠΟΥΛΑΣ 1 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΜΑ
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/10/18,
16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΜΑ 1 : 1 ΕΝΙΠΠΕΑΣ
14/10/18,
16:00
ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 2 : 3 ΑΚΑΔ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
14/10/18,
16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΔΡΟΥ 0 : 3 ΕΡΜΗΣ ΜΑΥΡΑΧΑΔΩΝ 2014
14/10/18,
16:00
ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΟΦΑΔΩΝ 2 : 0 ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ
14/10/18,
16:00
ΝΕΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ 3 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΕΛΟΠΟΥΛΑΣ
14/10/18,
16:00
ΜΕΝΕΛΑΪΣ ΛΟΥΤΡΟΠΗΓΗΣ 2 : 1 Α.Ο. ΑΡΝΗΣ
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/10/18,
16:00
ΑΚΑΔ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1 : 0 ΜΕΝΕΛΑΪΣ ΛΟΥΤΡΟΠΗΓΗΣ
21/10/18,
16:00
ΕΡΜΗΣ ΜΑΥΡΑΧΑΔΩΝ 2014 3 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΕΛΟΠΟΥΛΑΣ
21/10/18,
16:00
ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ 3 : 0 Α.Ο. ΚΥΨΕΛΗΣ
21/10/18,
16:00
Α.Ο. ΑΡΝΗΣ 0 : 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΜΑ
21/10/18,
16:00
ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΟΦΑΔΩΝ 1 : 1 ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
21/10/18,
16:00
ΕΝΙΠΠΕΑΣ 1 : 2 ΝΕΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/11/18,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΔΡΟΥ 2 : 4 ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ
4/11/18,
15:00
ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 3 : 1 ΜΕΝΕΛΑΪΣ ΛΟΥΤΡΟΠΗΓΗΣ
4/11/18,
15:00
ΝΕΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ 1 : 1 Α.Ο. ΑΡΝΗΣ
4/11/18,
15:00
Α.Ο. ΚΥΨΕΛΗΣ 1 : 3 ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΟΦΑΔΩΝ
4/11/18,
15:00
ΕΡΜΗΣ ΜΑΥΡΑΧΑΔΩΝ 2014 3 : 1 ΕΝΙΠΠΕΑΣ
4/11/18,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΜΑ 3 : 5 ΑΚΑΔ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/11/18,
15:00
ΜΕΝΕΛΑΪΣ ΛΟΥΤΡΟΠΗΓΗΣ 1 : 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΜΑ
11/11/18,
15:00
Α.Ο. ΑΡΝΗΣ 1 : 3 ΕΡΜΗΣ ΜΑΥΡΑΧΑΔΩΝ 2014
11/11/18,
15:00
ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΟΦΑΔΩΝ 0 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΔΡΟΥ
11/11/18,
15:00
ΑΚΑΔ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1 : 3 ΝΕΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ
11/11/18,
15:00
Α.Ο. ΚΥΨΕΛΗΣ 0 : 3 ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
11/11/18,
15:00
ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ 3 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΕΛΟΠΟΥΛΑΣ
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/11/18,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΕΛΟΠΟΥΛΑΣ 3 : 1 ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΟΦΑΔΩΝ
25/11/18,
15:00
ΕΡΜΗΣ ΜΑΥΡΑΧΑΔΩΝ 2014 3 : 0 ΑΚΑΔ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
25/11/18,
15:00
ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 : 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΜΑ
25/11/18,
15:00
ΕΝΙΠΠΕΑΣ 2 : 1 ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ
25/11/18,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΔΡΟΥ 3 : 0 Α.Ο. ΚΥΨΕΛΗΣ
25/11/18,
15:00
ΝΕΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ 7 : 0 ΜΕΝΕΛΑΪΣ ΛΟΥΤΡΟΠΗΓΗΣ
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/12/18,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΜΑ 2 : 1 ΝΕΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ
2/12/18,
15:00
ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ 3 : 0 Α.Ο. ΑΡΝΗΣ
2/12/18,
15:00
Α.Ο. ΚΥΨΕΛΗΣ 3 : 4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΕΛΟΠΟΥΛΑΣ
2/12/18,
15:00
ΜΕΝΕΛΑΪΣ ΛΟΥΤΡΟΠΗΓΗΣ 0 : 6 ΕΡΜΗΣ ΜΑΥΡΑΧΑΔΩΝ 2014
2/12/18,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΔΡΟΥ 7 : 3 ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
2/12/18,
15:00
ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΟΦΑΔΩΝ 2 : 0 ΕΝΙΠΠΕΑΣ
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/12/18,
15:00
Α.Ο. ΑΡΝΗΣ 1 : 2 ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΟΦΑΔΩΝ
9/12/18,
15:00
ΕΝΙΠΠΕΑΣ 1 : 0 Α.Ο. ΚΥΨΕΛΗΣ
9/12/18,
15:00
ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 : 5 ΝΕΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ
9/12/18,
15:00
ΑΚΑΔ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0 : 2 ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ
9/12/18,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΕΛΟΠΟΥΛΑΣ 0 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΔΡΟΥ
9/12/18,
15:00
ΕΡΜΗΣ ΜΑΥΡΑΧΑΔΩΝ 2014 5 : 4 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΜΑ
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/12/18,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΔΡΟΥ 1 : 2 ΕΝΙΠΠΕΑΣ
16/12/18,
15:00
Α.Ο. ΚΥΨΕΛΗΣ 0 : 4 Α.Ο. ΑΡΝΗΣ
16/12/18,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΕΛΟΠΟΥΛΑΣ 7 : 1 ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
16/12/18,
15:00
ΜΕΝΕΛΑΪΣ ΛΟΥΤΡΟΠΗΓΗΣ 1 : 4 ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ
16/12/18,
15:00
ΝΕΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ 2 : 3 ΕΡΜΗΣ ΜΑΥΡΑΧΑΔΩΝ 2014
16/12/18,
15:00
ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΟΦΑΔΩΝ 2 : 2 ΑΚΑΔ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/12/18,
15:00
ΑΚΑΔ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 4 : 2 Α.Ο. ΚΥΨΕΛΗΣ
23/12/18,
15:00
ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 2 : 3 ΕΡΜΗΣ ΜΑΥΡΑΧΑΔΩΝ 2014
23/12/18,
15:00
ΕΝΙΠΠΕΑΣ 1 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΕΛΟΠΟΥΛΑΣ
23/12/18,
15:00
ΜΕΝΕΛΑΪΣ ΛΟΥΤΡΟΠΗΓΗΣ 0 : 2 ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΟΦΑΔΩΝ
23/12/18,
15:00
Α.Ο. ΑΡΝΗΣ 2 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΔΡΟΥ
23/12/18,
15:00
ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ 0 : 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΜΑ
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/2/19,
15:00
ΝΕΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ 1 : 2 ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ
10/2/19,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΔΡΟΥ 1 : 1 ΑΚΑΔ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
10/2/19,
15:00
ΕΝΙΠΠΕΑΣ 1 : 1 ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
10/2/19,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΜΑ 1 : 0 ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΟΦΑΔΩΝ
10/2/19,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΕΛΟΠΟΥΛΑΣ 1 : 2 Α.Ο. ΑΡΝΗΣ
10/2/19,
15:00
Α.Ο. ΚΥΨΕΛΗΣ 1 : 2 ΜΕΝΕΛΑΪΣ ΛΟΥΤΡΟΠΗΓΗΣ
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/2/19,
15:00
Α.Ο. ΑΡΝΗΣ 0 : 0 ΕΝΙΠΠΕΑΣ
17/2/19,
15:00
ΜΕΝΕΛΑΪΣ ΛΟΥΤΡΟΠΗΓΗΣ 3 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΔΡΟΥ
17/2/19,
15:00
ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ 2 : 1 ΕΡΜΗΣ ΜΑΥΡΑΧΑΔΩΝ 2014
17/2/19,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΜΑ 2 : 0 Α.Ο. ΚΥΨΕΛΗΣ
17/2/19,
15:00
ΑΚΑΔ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 3 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΕΛΟΠΟΥΛΑΣ
17/2/19,
15:00
ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΟΦΑΔΩΝ 2 : 0 ΝΕΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Α.Ο. ΚΥΨΕΛΗΣ 0 : 3 ΕΡΜΗΣ ΜΑΥΡΑΧΑΔΩΝ 2014
27/2/19,
15:00
ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 : 0 ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ
27/2/19,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΜΑ 0 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΕΛΟΠΟΥΛΑΣ
27/2/19,
15:00
ΑΚΑΔ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1 : 4 Α.Ο. ΑΡΝΗΣ
27/2/19,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΔΡΟΥ 1 : 3 ΝΕΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ
27/2/19,
15:00
ΜΕΝΕΛΑΪΣ ΛΟΥΤΡΟΠΗΓΗΣ 1 : 1 ΕΝΙΠΠΕΑΣ
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/3/19,
15:00
Α.Ο. ΑΡΝΗΣ 2 : 0 ΜΕΝΕΛΑΪΣ ΛΟΥΤΡΟΠΗΓΗΣ
3/3/19,
15:00
ΕΝΙΠΠΕΑΣ 0 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΜΑ
3/3/19,
15:00
ΑΚΑΔ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2 : 2 ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
3/3/19,
15:00
ΕΡΜΗΣ ΜΑΥΡΑΧΑΔΩΝ 2014 2 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΔΡΟΥ
3/3/19,
15:00
ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ 4 : 1 ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΟΦΑΔΩΝ
3/3/19,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΕΛΟΠΟΥΛΑΣ 2 : 2 ΝΕΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
Α.Ο. ΚΥΨΕΛΗΣ 0 : 3 ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ
13/3/19,
15:00
ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1 : 1 ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΟΦΑΔΩΝ
13/3/19,
15:00
ΝΕΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ 3 : 1 ΕΝΙΠΠΕΑΣ
13/3/19,
15:00
ΜΕΝΕΛΑΪΣ ΛΟΥΤΡΟΠΗΓΗΣ 2 : 2 ΑΚΑΔ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
13/3/19,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΕΛΟΠΟΥΛΑΣ 1 : 2 ΕΡΜΗΣ ΜΑΥΡΑΧΑΔΩΝ 2014
13/3/19,
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΜΑ 1 : 1 Α.Ο. ΑΡΝΗΣ
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΟΦΑΔΩΝ 3 : 0 Α.Ο. ΚΥΨΕΛΗΣ
17/3/19,
15:30
ΑΚΑΔ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1 : 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΜΑ
17/3/19,
15:30
ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ 5 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΔΡΟΥ
17/3/19,
15:30
ΜΕΝΕΛΑΪΣ ΛΟΥΤΡΟΠΗΓΗΣ 3 : 1 ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
17/3/19,
15:30
Α.Ο. ΑΡΝΗΣ 0 : 0 ΝΕΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ
17/3/19,
15:30
ΕΝΙΠΠΕΑΣ 0 : 2 ΕΡΜΗΣ ΜΑΥΡΑΧΑΔΩΝ 2014
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/3/19,
15:00
ΕΡΜΗΣ ΜΑΥΡΑΧΑΔΩΝ 2014 - : - ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΟΦΑΔΩΝ
21/3/19,
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΕΛΟΠΟΥΛΑΣ - : - ΜΕΝΕΛΑΪΣ ΛΟΥΤΡΟΠΗΓΗΣ
21/3/19,
15:00
ΝΕΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ - : - Α.Ο. ΚΥΨΕΛΗΣ
21/3/19,
15:00
Α.Ο. ΑΡΝΗΣ - : - ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
21/3/19,
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΔΡΟΥ - : - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΜΑ
21/3/19,
15:00
ΕΝΙΠΠΕΑΣ - : - ΑΚΑΔ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - : - Α.Ο. ΚΥΨΕΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΜΑ - : - ΜΕΝΕΛΑΪΣ ΛΟΥΤΡΟΠΗΓΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΔΡΟΥ - : - ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΝΕΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ - : - ΑΚΑΔ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΕΛΟΠΟΥΛΑΣ - : - ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΜΑΥΡΑΧΑΔΩΝ 2014 - : - Α.Ο. ΑΡΝΗΣ
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΜΕΝΕΛΑΪΣ ΛΟΥΤΡΟΠΗΓΗΣ - : - ΝΕΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ
ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΟΦΑΔΩΝ - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΕΛΟΠΟΥΛΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΜΑ - : - ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΚΑΔ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - : - ΕΡΜΗΣ ΜΑΥΡΑΧΑΔΩΝ 2014
Α.Ο. ΚΥΨΕΛΗΣ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΔΡΟΥ
ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ - : - ΕΝΙΠΠΕΑΣ
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΝΙΠΠΕΑΣ - : - ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΔΡΟΥ
Α.Ο. ΑΡΝΗΣ - : - ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ
ΝΕΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ - : - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΕΛΟΠΟΥΛΑΣ - : - Α.Ο. ΚΥΨΕΛΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΜΑΥΡΑΧΑΔΩΝ 2014 - : - ΜΕΝΕΛΑΪΣ ΛΟΥΤΡΟΠΗΓΗΣ
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΔΡΟΥ - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΕΛΟΠΟΥΛΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΜΑ - : - ΕΡΜΗΣ ΜΑΥΡΑΧΑΔΩΝ 2014
ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΟΦΑΔΩΝ - : - Α.Ο. ΑΡΝΗΣ
Α.Ο. ΚΥΨΕΛΗΣ - : - ΕΝΙΠΠΕΑΣ
ΝΕΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ - : - ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ - : - ΑΚΑΔ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΕΛΟΠΟΥΛΑΣ
ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ - : - ΜΕΝΕΛΑΪΣ ΛΟΥΤΡΟΠΗΓΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΜΑΥΡΑΧΑΔΩΝ 2014 - : - ΝΕΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ
ΑΚΑΔ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - : - ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΕΝΙΠΠΕΑΣ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΔΡΟΥ
Α.Ο. ΑΡΝΗΣ - : - Α.Ο. ΚΥΨΕΛΗΣ
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΔΡΟΥ - : - Α.Ο. ΑΡΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΜΑ - : - ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΜΑΥΡΑΧΑΔΩΝ 2014 - : - ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Α.Ο. ΚΥΨΕΛΗΣ - : - ΑΚΑΔ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΕΛΟΠΟΥΛΑΣ - : - ΕΝΙΠΠΕΑΣ
ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΟΦΑΔΩΝ - : - ΜΕΝΕΛΑΪΣ ΛΟΥΤΡΟΠΗΓΗΣ
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - : - ΕΝΙΠΠΕΑΣ
ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΟΦΑΔΩΝ - : - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΜΑ
Α.Ο. ΑΡΝΗΣ - : - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΕΛΟΠΟΥΛΑΣ
ΜΕΝΕΛΑΪΣ ΛΟΥΤΡΟΠΗΓΗΣ - : - Α.Ο. ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ - : - ΝΕΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ
ΑΚΑΔ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΔΡΟΥ
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΕΛΟΠΟΥΛΑΣ - : - ΑΚΑΔ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΝΕΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ - : - ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΕΝΙΠΠΕΑΣ - : - Α.Ο. ΑΡΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΔΡΟΥ - : - ΜΕΝΕΛΑΪΣ ΛΟΥΤΡΟΠΗΓΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΜΑΥΡΑΧΑΔΩΝ 2014 - : - ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ
Α.Ο. ΚΥΨΕΛΗΣ - : - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΜΑ